Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Werner Kenkel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Zuzanna

@gt, Twój wpis nie wyjaśnia użytkownikom tego co miałeś na myśli. W związku z tym, mógłbyś rozwinąć swoją myśl i opisać swoje doświadczenia z Werner Kenkel Sp. z o.o.? Na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z tą firmą?

gt

jest jak jest

Kiedyś tam pracowałem

Pracowałem tam na produkcji. Nie szło nawet podrapać sie po nosie. I ludzie sami kapusie.Masakra

Zuzanna

@kakunia Twój post nie przedstawia merytorycznej opinii o Werner Kenkel Sp. z o.o. Jednak widać, że nie przedstawia tej firmy w pozytywnym świetle. Byłoby miło gdybyś zechciał rozwinąć swoją wypowiedź i opowiedział co konkretnie wpływa na Twoje negatywne postrzeganie. A może uda Ci się przedstawić również dobre strony tego pracodawcy?

kakunia

Cyrk na kółkach , a kierownictwo i logistyka jak reprezentacja Zimbabwe w skokach narciarskich...

Miro

Operator wózka widłowego w Bochni? Jak praca? Atmosfera? Zarobki? Pracuje się w weekendy?

Operatorofset

Ja wam powiem ze w wk robi sie korpo prezesie w krzycku wymyślają kwadratowe jaja zatrudnieni są ludzie niekiedy dla fasonu jak pan ze szpitala daje mu pół roku firma jak firma żeby zarobić musisz robić po 12 godzin dziennie plus soboty niedziele ludzie tu polska nic wam nie spadnie z nieba No po co te pytania zastanówcie sie plus tam jest taki ze można szybko poznać kogoś i wdać sie w romans to modne w tej firmie i na czasie ????

Nelson

Czy możecie coś więcej napisać o pracy w Bochni na stanowisku Kolorysta - Operator Mieszalni Farb ... Dzięki!

Zuzanna

... 2017-03-16 22:24 Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w Werner Kenkel. Co możesz powiedzieć o pracy w swoim dziale? Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Operator wózka widłowego / Magazynier, Automatyk oraz Ślusarz. Co możesz powiedzieć osobom zastanawiającym się nad aplikacją na któreś z nich?

Rupert

Dość dobre tak mi się wydaje, ogólnie to nadgodzin nie trzeba brać

killoff

czy operator maszyn przetwórczych to dobre stanowisko w firmie?jakie zarobki? czy jest dużo nadgodzin?

Bochniak

Pracuję w Bochni od jakiegoś czasu. Moim daniem nie jest tak źle choć miodu też niema. Zarobki jakie sobie wynegocjujesz. Jeśli masz się czym pochwalić i potrafisz to dobrze uargumentować (czyli po prostu jak masz gadane) jesteś w stanie wyciągnąć niezłe pieniądze. Zdecydowanie wyższe niż tzw. średnia okoliczna. Ale z drugiej strony firma, niestety, cierpi na brak dobrego kierownictwa. Wyższe kadry zarządzające też niestety naczytały się książek z zakresu nowoczesnych technik marketingu, zarządzania kadrami, motywacji pracowników itp i teraz to testują z różnym, często marnym, skutkiem. Nie wiem czy to wpływ dyrektora który moim skromnym zdaniem ma wciąć tzw "syndrom młodego dyrektora" czyli "wszystko muszę wiedzieć, wszystko muszę widzieć, o wszystkim muszę zadecydować" i nie pozostawia nic w gestii kadr niższych. Czy odgórne zarządzenie z Krzycka. No bo w końcu nowa firma nowi ludzie to można firmę inaczej zorganizować i wycisnąć z nich więcej niż to jest możliwe w Krzycku. Nie wiem. Zobaczymy. Może z czasem się to zmieni.

john

Umowę dostaniesz jak dobrze poliżesz może za 2-3 lata. Najpierw wycisną z was całą energie i zapał za 8 zeta ku uciesze dwuch łysoli.

omino

Sa ludzie którzy dostają ledwo 8 zł/godz czy ja wiem czy tak fajnie? Robić trzeba soboty niedzielę i jeszcze za coś upierdola

john

Interesuje mnie praca na magazynie ,obsługa wózków widłowych ile płacą czy są setki płatne ile można zarobić na miesiąc.

bepa

Czarno to widzę. Pracowników mają w d...e.

dddd

Nikt nie zmusza ale robota musi być wykonana. Kogo obchodzi czy siedzisz 8 czy 12 godzin. Mają to gdzieś bo ciotki biurowe siedzą a chyba aż tak dobrze nie zarabiają. Każdy narzeka i pocichu szuka innej roboty. Az die kiedyś zdziwia. Na produkcji jakieś strajki i romanse. Kierownik offsetowy to już chyba nawet bociany przeleciał bierze wszystko co popadnie a j na flexo głośno słychać ze biorą się za młódki idzie ba psy te zaklad

dddd

W Bochni płacą lepiej niż w Krzycku. Bo nikt nie chce przyjść do pracy za taką kasę jak w Krzycku. Z krzycka sporo ludzi spiernicza. Ostatnio jest mało dla pracownika a więcej dla firmy. Ale muszą wiedzieć że jak nie docenia to powoli ludzie odejdą, nie są jedynym pracodawcą . W biurach siedzą ludzie po 10, 12 godzin i maja dość. Także nie tak wesoło jest.

hom
@dddd

a ja slyszalem ze w Bochnii strasznie się pogorszylo przez jednego pana kierwonika, zwalnia od tak, stresuje ludzi,jest ladnie mowiac niemily (na romowie wstępnej udaje sympatycznego gościa) wprowadza napieta atmosferę ludzie jak psy na siebie patrza bo trzeba uwazac co się do kogo mowi,ostatnio kombinuje jak by tu chyba się podlizać gorze bo tylko umowa zlecenie - jeden pan a zrobilo się b niesympatycznie ci co odeszli bardzo narzekali

Ścierpła ręka
@dddd

Nie narzekam!! W moim wieku więcej nawet z 300 godzinami bym tyle nie miał, a Tu z 160 - 184 godzin miesięcznie. A oczywiście trzeba robić Sobota Niedziela, chociaż 4 zmiany nie sa takie złe, a nawet fajne. Szkoda że teraz od tak dają umowy, gdyż są tacy co na umowę nie zasługują..

zuzia

Własnie co w Bochni sie dzieje/jak tam sie pracuje?

?????????

a co tam w Bochni? Jak im tam idzie praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie

• Jak się pracuje w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Kenkel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werner Kenkel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Mórkowska 3
    64-117 Krzycko Wielkie