Opinie o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Naftor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftor Sp. z o.o. w Rasztów

Patrol P4

Dajcie znać jak będzie znowu widać tego drona bo ostatnio na Oksywiu po 20 godzinie leciał nad działkami i w weekend podobno na polach za Bazą 21. Jego nie słychać trzeba z auta wyjść bo cicho leci jest dosyć duży i miga czerone światło, to nie jest taki dron jak do zabawy ktoś mi mówił że kiedyś już latał. A podobno oni stoją białym busem za górką w Kosakowie od tego drona. I dajcie już z Pb spokój tam za karę się idzie.

Ggg
@Patrol P4

Może to UFO bo patrząc na te wasze wpisy i te prucie wszystkiego co się dzieje na bazie to jesteście w stanie w to uwierzyć

Kwalifikowany

To prawda trzeba zawijać się z Dębogórza do OWC bo co innego non stop całą noc siedzieć na C albo czasem jeździć jeszcze gorzej a tak to pewne jest że cię żaden kierownik w nocy nie będzie nachodził. Trzeba będzie bo jeszcze chyba nikt nie żałował i z tego co mówią już by tu nie wrócili.

Techniczny II

Dębogórze Baza 21, Dlaczego auto patrolowe w dniu 29.01.2022 znów stało przed portiernią od 8:30 do 9:00 proszę Kierownika Ochrony o sprawdzenie co patrol robił w tym czasie i jak się to ma do zabezpieczenia rurociągu.

Ktoś

No tak przecież to był wstyd iść do wojska bo tam trzeba czasami jakiś test sprawnościowy przejść. Lepiej było w ochronie sobie piwko wypić i klipsa zjeść no i się wyspać. Ale czasy zmieniły teraz trzeba zasuwać bo wszędzie kamery. To jeszcze przypomnę 4600 NETTO na rękę żadne brutto i za 2500 to my spokojnie dorabiamy.

Miki
@Ktoś

Pokaz mi kwitek z emerytury jak taki gość jesteś bo pisać tu kazdy moze glupoty.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Naftor Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ (KWALIFIKOWANY)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Leń

Kto chce to będzie siedział a komu się nie podoba to odejdzie z tej firmy.Co tu pisać i stękać jest jak jest i tyle.

Sąsiad z OWC

To prawda że w Dębogórzu znów się zwolnili z etatu ? Co tam się dzieje do cholery ? Co na to Centrala w Warszawie bo to chyba nie jest do końca normalne??? Przypomnę w OWC macie doby i można a nawet trzeba spać na zmianie odpoczywającej, na Janowie jest miejsce, dwa Wejherowo, Kazimierz tylko przewodnik a Demptowo tylko dla trepów po układzie.

On
@Sąsiad z OWC

A co w tym dziwnego.Ta firma nigdy nie potrafiła docenić pracownika. Nie to co kierownik swoich przydupasów.Ci to mają podwójną premię i nadgodziny.Jeżeli komuś odpowiada 2500 netto to pracuje a inni szukają czegoś lepszego co mnie nie dziwi. Chłop z taką pensją w tych czasach no chyba że dorabia do emerytury.Centrala ma to w d.u.p.i.e dla nich liczy się sztuka. A czy to będzie pies z kulawą nogą czy naprawdę wykwalifikowany pracownik mają to gdzieś.Cały naftor a niby tacy profesjonalni :D

J.W. 3324

W Dębogórzu to tylko zawiść do emerytów. Przecież każdy mógł iść do wojska. To teraz wam nieudacznicy z poczty i z Naftoru napiszę że emeryt wojskowy ma 4500 +/- 300 zł NA RĘKĘ a nie żadne brutto jak wy tu non stop swoje zarobki podwyższa IE mówiąc ile zarabiacie brutto. Nawet policyjne emerytury są śmieszne bo niższe o prawie tysiąc. I my tu nie mamy żadnej służby tylko dorabiamy do emerytury żeby mieć na przyjemności. To nie służba tylko cieciowanie. I jescze raz powtórzę-kazdy mógł iść do wojska. Chyba że był taki głupi że wolał zostać zawodowym ochroniarzem. 4500 netto !!! nie brutto (i przepraszam kolegów co mają 5000 ale w to tu i tak nie uwierzą).

WP
@J.W. 3324

Może i kolego byłeś w wojsku a jakim ty stopniem kończyłeś za taka mała emerytura ? i widzisz i tu ci sympatyczny kolego powiem tak nie czepiaj się ludzi co pracują w ochronie bo tak samo ściemniałeś w wojsku do 15 spijając kawę albo nie wiem co tam robiłeś ale widzę po emeryturze że wysoko nie wskoczyłeś że teraz musiałeś iść dorabiać do ochrony i mówić na ludzi ciecie ! Może pochwal się jak i co robiłeś w tym monie to ?może ja cię zaskoczę wyższym stopniem i szanuje ludzi a nie wywyższam się że byłem wojsku bo każdy chce to może a nie musi dorobić w ochronie prawda jest taka że przychodzicie do ochrony bo do pracy fizycznej się boicie iść . I szanuj ludzi a nie nazywasz ich nieudacznikami bo wiele znam osób w tym zawodzie co by cię zaskoczyli nie jednego z wojska. A może ty zwykłym kierowca byłeś i uciekłeś na emeryturę bo wf nie zaliczyłeś albo nie miałeś przebicia lub predyspozycji by dostać awans a teraz dorabiasz sam w ochronie i robisz z siebie jak byś miał Generała ! Pewnie nie doceniali cię wojsku że tak piszesz o ludziach to o Tobie świadczy jaki z ciebie był ten prawdziwy Żołnierz że tak mówisz na ludzi pozdrawiam .

Polak
@J.W. 3324

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku ;)

Techniczny III

Ochrona Naftor z Dębogórza Baza 21. Dlaczego w dniu 25.01.2022 już przed godziną 18:30 auto z patrolu stoi przy wartowni? To ma być ochrona rurociągu czy pogawędki na portierni? Dlaczego przez prawie godzinę między zmianami nie jest realizowany plan ochrony dla PERN? Zapewne zostanie zawiadomione Biuro Bezpieczeństwa.

@Techniczny III

Może dlatego, że właśnie Biuro Bezpieczeństwa PERN przeprowadzało szkolenie. Zanim napiszesz głupotę najpierw sprawdź wielki bracie!

Biuro Bezpieczeństwa jakiego bezpieczeństwa własnego wytwór wymyślony aby kase kroić.Jaka jest pensja w takim biurze bezpieczeństwa ktoś wie napewno nie 2700 na rękę pracownik ochrony.Ktoś te cale towarzystwo musi utrzymywać czyli wy pracownicy ochrony.Tu jest temat do ruszenia a nie pisanie jeden na drugiego.Szkoda gadać.

Rej

Ale w tym Dębogórzu to półgłówki jeden bardziej rąbnięty od drugiego. Wstyd się przyznać że pracuję z takimi cymbałkami w jednej firmie

Ktoś

DĘBOGÓRZE niepotrzebnie Robert dał się zmanipulować i zostać zastępcą dowódcy bo tu wszystko się na kłamstwie opiera, jak zrobi coś źle to wszystko na niego będzie. I zobaczysz różnice między emerytami z milicji/policji i naszymi, tu nie ma honoru i jedem drugiego będzie gnoil popytaj nawet co się działo jak był poprzedni kierownik, aż mi się nie chciało wierzyć że po jednej służbie a nawzajem się nienawidzą, to samo pracownicy i dowódcy, sam byłem świadkiem awantur jak się dowódca z innej zmiany wtrącał do kierowców itp. Prośba do Gośki bo to zawsze czyta żeby powiedzieć Robertowi zanim będzie za późno albo żeby uważał na wszystko bo później po prokuraturach może być ciagany.

Zastępca

Te łajzy ze zlecenia to tylko przychodzą i kaszlą jeżdżą w konwojach mają styczność i pewnie znów wirusa przyniosą bo za złotówkę będą się o każdą służbę w Dębogórzu bili najgorszy sort co przychodzi żeby odpocząć tu nie chce tam nie chce bo robić trzeba. I chodzą i pieprzą i jakimś ozusowaniu umowy żeby tylko straszyć że się zwolnią jak podwyżki nie będzie to won z Naftoru listy roznosić!

@Zastępca

Masz rację te gamonie co mają umowy o pracę to nawet na Bramie nie potarafia nic zrobić ani przepustki wystawić tylko pchają się na te auta i nic nie robią .Jacy to oni są potrzebni nic nie wiedzą sle są najlepsi sxkoda gadać.

@Zastępca

Mam pytanie do Warszawy kiedy w końcu wznowicie te szkolenia bo człowiek ja jeździł co roku to coś zapamietywał no i dodatek był a teraz człowiek wszystko zapomniał

Były pracownik Dębogórze

Zawsze mnie denerwowały te komentarze na tym forum ale napiszę że swojej perspektywy. Dopóki w Dębogórzu będą rządzić osoby namaszczone przez dawnego kierownika czyli byli funkcjonariusze (bo ten kierownik to sam by sobie nie poradził) to t zawsze będzie nepotyzm i układy nie sprzyjające pracy. A Radek to powinien się wstydzić bo przekazał wszystko i pokazał a teraz zbiera baty. I jescze napiszę jak wojskowi to czytają że będziecie żałować że się daliście wkręcić w jakieś układy i gruszki na wierzbie macie obiecane, zresztą sami zobaczycie jak się tu nas traktuje gorzej niż kota w MONie!

Slawek
@Były pracownik Dębogórze

Odpieprz się od Radka, to postawa pracowników ochrony z tej bazy spowodowała ze Radka zdjęli. Mogliśmy mieć spokój w robocie za jego rządów. Ale wam się w główkach po.pier.doliło, i zamiast zadbać o odrobine uczciwości względem niego i robić chociaż pozory uczciwej pracy, to jedyne o czym większość pomyślała, to spać i nic nie robić bo przecież Radek nie będzie sie czepiał „kolegów” i tak zalatwiliscie Radkowi wrotki i sobie nowego kierownika i zamykanie bram. Matołki przez duże M.

Poczta S.A.

Niedługo będzie w tym Dębogórzu trzęsienie ziemi, skoro Orłen przejął Lotos to można się spodziewać że Naftor w Gdańsku dostanie kopa a z czasem Ochrona Orlenu weźmie się inne bazy. W Gazowni już niebawem i to że Naftor im robił ogrodzenie nic nie znaczy. Pewnie w teczce do Dębogórza przywiozą nowego kierownika i tak jak dziś pisał były pracownik pogonią tych piesków.

Solidny pracownik

Do kierownika z Dębogórza albo do dyrekcji z Warszawy prośba żeby dowódcy tak jak podobno kiedyś 2 razy jeździli w nocy bo nie dość że zawsze przejedzie przez rurociąg i zrobi patrol to sprawdzi co się na Pb dzieje teraz po weekendzie takich (usunięte przez administratora) ponoć nawet jakieś kobiety były i to nie w sylwester tylko później .Ja nie chcę stracić uprawnień przez jakiś nieodpowiedzialnych ludzi , człowiek robi zlecenie bo chce pomóc a ma stracha na służbie.

Pol
@Solidny pracownik

Nie stracisz uprawnień, bo od stycznia już u nas nie pracujesz. Po co to pisanie ? Nic nie da , tylko złe wspomnienia po sobie zostawisz ;) kolego z Mrzezina .

Techniczny II

Dębogórze Obiekt 21 03.01.2022 Dlaczego rano patrol około 4:50 tak długo stał przed portiernią a później do samego końca stoi za bazą, lenistwo i brak zaangażowania w ochronę obiektu. Do tego kierowcy się skarżą (Avia) , że zamiast bramę otwierać wewnątrz są pogawędki. Proszę Kierownika o sprawdzenie monitoringu.

Techniczny III

Wystarczy że Kierownika Ochrony nie ma i już po 15 bramy nie są zamykane, co z wyjazdową się dziś dzieje? 28.12 godzina 15:55 Obiekt 21 Dębogórze ? Jak się to ma o polecenia Kierownika?

Kuba
@Techniczny III

Nie masz kolego co robić na gazowni? Siedzisz ,obserwujesz i glupoty piszesz. Bardzo nie ładnie Marku S.

@Kuba

Pozdrawiam cie serdecznie i nie pisz glupot w moim imieniu.

@Kuba

Jak chcesz to możemy się spotkać i wytłumaczyć sobie pewne sprawy Kubusiu?

Wartownik
@Marek

Zasapiesz się za nim do mnie podejdziesz

Zlecenie już koniec!

Jak to (usunięte przez administratora) z Dębogórza dowódców ich zastępcy najpierw prosili przyjdź i tak 2 lata telefonów teraz sobie nowych (usunięte przez administratora) zatrudnili i już zapomnieli kto im ratował tyłki i to jeszcze za poprzedniego kierownika a teraz zero wdzięczności o jescze obrażeni , jak ktoś to czyta z Warszawy to nie dawać im podwyżek albo okamerować wszystko bo to pijaki i lenie, banda decydentów milicja trepy i oszuści.a teraz mówi zleceniowcy jeżdżą autami służbowymi do drugiej roboty a niby gps działa?

Siwek

Panowie a jak tam z premia świąteczna? Miałem kiedyś przyjść do Naftoru ale nie wyszło!

Dir
@Siwek

To po co się pytasz jak nie pracujesz tak jest bardzo duża dla dzielnych chłopaków ale nie dla Ciebie bo nie chciałeś przyjść Wesołych Świąt

Techniczny III

Pracownicy ochrony Obiektu 21 Dębogórze , co to ma znaczyć: 15:00 Kierownik wyjeżdża a patrol od razu przyjeżdża na wartownię i siedzi tam prawie godzinę, 19:50 zmiana nocna auto stoi przed wartownią, służba nocna zaczyna od przerwy? Prawie godzinnej??? Co na to Kierownik? Biuro Ochrony? Jak to się ma do planu zabezpieczenia? Dotyczy dnia 21.12.2021 monitoring wizyjny.

Panowie zbliżają się Święta proponuję zakopać topory. Zastanowić się nad sobą. Skoncentrować się na rodzinie i skończyć wzajemnie opluwać się. Wesołych Świąt????

Zor
@Michał

Właśnie odpuście bo wam to nic nie da ciągle się na wzajem oczerniacie po co? Nikt nie jest idealny. Wesołych Świąt ????

Sąsiad z OWC kulolega Alb.

Ale jak to? Ale co to? To teraz jakby wyszło kto wynosił z Naftoru w Bazie 21 DĘBOGÓRZU torex śruby w walizkach a paliwo to niejednemu wąs biy się od papierosa zapalił jak ciągnął ze studni numer dwa no to po co na mnie tu gadacie? Ja mogę więcej żeczy jako były dowudca warty napisać kradli z pola kapustę a na Pb to słupki cięli szlifierką (usunięte przez administratora) z Naftoru na złom!

Gfd
@Sąsiad z OWC kulolega Alb.

Widać jak wiesz takie sprawy.To sam to robiłeś brawo za przyznanie sie do złodziejstwa okradanie firmy na to jest paragraf.

Zostaw merytoryczną opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

• Jak się pracuje w Naftor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naftor Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 314 ocen.

Naftor Sp. z o.o.