Opinie o Jaszpol Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jaszpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaszpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaszpol Sp. z o.o. w Zgierz

Remik

Jak nastroje w firmie, chciałbym dostać tu pracę czy warto składać dokumenty?

Al

Szczerze dużo z roku na rok się zmieniło na lepsze. W końcu na serwisie zakończyła się rotacja pytanie kogo to zasługa? Dyrektora ? Kierownika ?. Ekipa dobrana oby tak dalej

To nie jest odpowiednie forum dla klientów lecz dla pracowników!!

Użytkownik

Serwis fatalny, samochód służbowy z jedną usterką trzy wizyty łącznie auto w serwisie pięć tygodni w czasie dwóch miesięcy przy czym mój czas spędzony w serwisie to ok 12h. Pracownicy nie potrafią zdiagnozować usterki i co wydaje się niebywałe wymieniają części do skutku. Sama obsługa klienta tak samo jak wyżej przyjazd na umówioną godzinę i czekam aż ktoś znajdzie czas odebrać auto podpisać dokumenty. Po tym jak auto zostaje w serwisie okazuje się że nie ma części w naszym kraju oczekiwanie do dwóch tygodni. Nie sposób się dowiedzieć kiedy auto będzie do odbioru na jakim jest etapie. Doszło do tego że interweniowała flota w centrali renault. Nie polecam serwisu z całą pewnością jeśli chodzi o marke mam mieszane uczucia sprawa dotyczy kadjara więc auto przyzwoite jeśli chodzi o wyposażenie komfort i wygląd ale jednak awaryjne.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Jaszpol Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca samochodów nowych Peugeot
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Mam kilka samochodow kupionych u nich i niestety serwis jest do bani - zupelnie nie polecam. Kilkukrotne reklamacje i stracony czas, gdy samochod powinien jezdzic. Podaje swoj nr telefonu, by uwiarygodnic opinie 664050321

Karol
@Andrzej

Aby uwiarygodnić swoją opinię, nie musisz podawać danych kontaktowych. Wystarczy, że odpowiednio ją uzasadnisz i wtedy będzie można uznać, że jest ona prawdziwa. Wypowiedziałeś się na temat jakości serwisu, który prowadzi firma Jaszpol. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś na tę firmę oferującą sprzedaż samochodów zarówno nowych, jak i używanych? Z polecenia, czy może z opinii na ich temat w internecie?

Victtorio @poczta.fm

Bardzo duże problemy z odbiorem nowego auta,dlaczego tak jest ?Auto na placu brak możliwości wydania.Przelew z pko bp w piątek do Jaszpolu nie doszła w poniedziałek Odbiór przełożony na ????? O co chodzi ?

Teresa
@Victtorio @poczta.fm

Dobrze, że opowiedziałeś nam o swoim problemie, ale chyba jednak powinieneś udać się z nim bezpośrednio do firmy Jaszpol. Rozmawiałeś z jej Przedstawicielem? Reszcie z Was chciałabym przypomnieć, że Jaszpol właśnie szuka nowych pracowników. Chce zatrudnić między innymi: Recepcjonistkę, Specjalistę ds. e-marketingu, Telefonicznego Doradcę Serwisu oraz Sprzedawcę samochodów. Szczegóły są dostępne na tej stronie: https://renault.jaszpol.pl/praca.html Czekam wobec tego na komentarze z Waszymi opiniami!

Lutek

Nic się nie zmienia na serwisie pensja - co miesiąc inna jak nie liczyć tak nie wyjdzie, a obowiązków coraz więcej. Dyrekcja swoimi decyzjami potrafi zabić każdy zapał do pracy...

Przemysław
@Lutek

Rozumiem, że wynagrodzenie jest bardzo ważnym czynnikiem motywującym, ale inne dodatki także mogą podnieć zaangażowanie w pracę. Mam na myśli kursy dające nowe uprawnienia lub szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe. Czy pracodawca oferuje takie benefity? Napisz co odpowiada Ci w zatrudnieniu w Jaszpol , a co chciałbyś zmienić lub poprawić?

Niki

To są raczej uwagi dla pracowników bo to oni obsługują klientów. Nie narzekajcie bo dobrze się pracuje.

megane

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poprawić jakość obsługi oraz wyedukować pracowników

Aleksandra

@Zainteresowany, Obecnie firma Jaszpol prowadzi rekrutację na kilka interesujących stanowisk. Oferty pracy dostępne są pod adresem https://renault.jaszpol.pl/praca.html Poszukiwani są między innymi Doradcy Serwisowi, Recepcjoniści, Specjaliści ds. Marketingu. Może któraś z tych ofert Ciebie zainteresuje?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Nowy w Jaszpol

Jest naprawdę spoko. Pracuję od kilku miesięcy w dziale handlowym i nie mogę złego słowa powiedzieć. Atmosfera super, wynagrodzenie również. Polecam.

Janusz

Jesteście pewni, że tylko tak można pisać o firmie? Może to gorszy moment w firmie?

Nok

Praca na serwisie, ludzie super dyrektor stosuje miękki mobbing, nie ma dyskusji jest krzyk, Pensja zawsze inna nie doliczysz, brak chęci do pracy, brak dodatków tylko wymagania coraz większe

nos

Skoro dają tutaj umowy o pracę, to przecież nie ma co narzekać na stabilne zatrudnienie. Teraz o takie umowy jest dość trudno, bo wszędzie wciskają teraz śmieciówki.

123a
@nos

cześć nos myślę, że Twoje uwaga nie jest do końca prawidłowa, ponieważ człowiek z dużym doświadczeniem nie dostaje tutaj odpowiedniego wynagrodzenia za swoje umiejętności.

admin

Pracowałeś w firmie Jaszpol Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaszpol Sp. z o.o. - Zgierz

• Jak się pracuje w Jaszpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaszpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaszpol Sp. z o.o.?

Jaszpol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • łódzka 28
    95-100 Zgierz