In-Plus Biuro Rachunkowe

Strzelce Opolskie

Opinie o In-Plus Biuro Rachunkowe

Marzena 2012-12-28 14:02:53
Pracowałam w tym pożal się biurze. Tragedia, bo szefowa się mało stara i w dodatku olewa klientów.
W dokumentacji mnóstwo błędów z braku rzetelnej wiedzy. Powinni pozamykać takie biura.
Jako pracownik też nie było wesoło, bo niska płaca nieadekwatna do wykonywanych obowiązków.
Całkowicie odradzam.
Stefan 2013-04-12 10:32:26
Ah. Człowiek chce zaoszczędzić grosza i wybiera tanie biuro rachunkowe, a potem żałuje! Takie biura mają w [usunięte przez moderatora] ... czy pomogą, czy też nie, a kasę skasują. Jak coś wypłynie, to mają i tak ubezpieczenie! Odradzam, bo się mocno sparzyłem i nie tylko ja.
Kazimierz 2013-06-11 13:30:24
Szczera prawda. Odradzam - omijać wielkim łukiem. Prawdą też jest, że tym regionie nie w czym zbytnio wybierać. Większość biur prezentuje marny poziom, ale kto się nie sparzy, to nie uwierzy.
Słabo się robi, jak słyszę, że ktoś jest zadowolony z tego typu biura... a dokonywał weryfikacji pracy? To jak może porównać. Ja porównałem z 3 innymi biurami. 2 z nich = tragedia!
Anonim 2013-07-04 11:22:47
Oj tak. Szczerze odradzam.
Klient 2013-08-22 15:00:12
oj święte słowa! Racja. Omijać z daleka. Dobrze że chociaż nie ma to biuro wygurowanych cen, ale za taką obsługę to i tak za dużo.
Ma4 2016-04-20 12:57:44
Kiedyś współpracowałem w In-Plus Biuro Rachunkowe i musze powiedzieć, że są świetni w tym co robią, polecam.
Zostaw swoją opinię o In-Plus Biuro Rachunkowe - Strzelce Opolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-Plus Biuro Rachunkowe