Opinie o Impel w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Impel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Lubin

ZG LUBIN IMPEL

Jestem ciekawy czy IMPEL testuje Alkometry - chyba NIE !!!! Jeden miał 3 Promile Alkoholu - Ciekawe jakim cudem przeżył ??????

ZG LUBIN IMPEL

Taka niestety jest prawda Impel ZG Lubin Nie Polecam !!!!! Za nic nie płacą !!!! Totalny wyzysk pracowników za marne grosze !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

NIE Polecam IMPEL ZG LUBIN !!!! Za nic nie płacą !!!!! Wogóle nie szanują pracowników !!!!!! Dni świąteczne pracujesz za darmo !!!!!!! Jeden z pracowników Grzegorz CH - wogóle się nie kąpie ma wszy - ciągle Śpi w pracy !!! Jemu wolno z jakiej racji !!!!!!! IMPEL ZG LUBIN - NIE Polecam Żenada !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Jakim cudem Impel zatrudnił Arka K ???? (usunięte przez administratora) !!! Grzegorz CH WESZ ŁONOWA !!!!! Śmiechu Warty ten IMPEL ZG LUBIN !!!!! Grzegorz CH Ciągle ŚPI w Pracy a ty masz za niego pracować ???? Jakim Cudem !!! IMPEL ZG LUBIN - Roznosi WSZY !!!!! Śmiechu Warty !!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
ZG LUBIN IMPEL

Ten Zapchlony Wszarz Grzegorz Ch - Ciągle Czyta Komiksy i przenosi się w świat bajek nawet w pracy !!!!!! Taki Psychol !!! Może go w końcu wykąpiecie ????? Jeżeli sam nie potrafi !!! ??? Jak WAM nie wstyd z takim Smrodem Pracować !!!! Ciągle Śpi w pracy - Ponieważ siedzi w Inter Do Bardzo póżnych godzin nocnych !!!!!! Powiadomić BHP !!!!! Sanepid niech Grzegorzowi Ch - zrobiom badania !!!! Ponieważ ciągle się drapie po jajach !!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Tak tak niech w końcu SANEPID Zbada Grzegorza CH - ZG LUBIN - IMPEL !!!!!! Zapchlony Wszarz - Wogóle się nie kąpie !!!!! WSTYD JAK CHOLEWA !!!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Panowie z Impel ZG LUBIN Prosze w końcu wykąpać SMRODA WSZARZA ZAPCHLONEGO - Grzegorza CH !!!!! Jak WAM nie wstyd z kimś takim pracować !!! Ciągle śpi w pracy - siedzi w internecie do póżnych godzin nocnych - jemu wolno !!!!!!!!!! Prosze poinformować Sanepid że pracujecie z osobą która ma wszy łonowe i wogólę się nie kąpie !!!! Ciekawe co na to Dyrekcja IMPELA !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

IMPEL ZG LUBIN - Ta śmieszna firma za nic nie płaci !!!! Dlatego Ludzie uciekają z tej firmy !!! NIE Polecam !!!!! Śmiechu Warta ta firma IMPEL !!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Panowie z Impela ZG LUBIN - Wykąpać tego Smroda Grzegorza Ch !!!!!! Takiemu to dobrze siedzi w internecie do bardzo póżnych godzin nocnych - Rano w pracy Śpi !!!! Jemu Wolno ???? Ciągle się drapie po jajach - Zapchlony Wszarz !!!!!! Współczuje Wam !!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Takiemu to dobrze !!!! Grzegorz CH Zapchlony Wszarz !!! Siedzi w Internecie do póznych godzin nocnych a w pracy Śpi na 1 zm !!!!!!! Jemu Wolno ??? !!!!! Po za tym wogóle się nie kąpie zapchlony wszarz !!!!!! Wstyd z kimś takim pracować !!!!!! Współczuje kolegom !!!!! Proszę Grzegorza CH Wykąpać !!!!!!!! Poinformujcie BHP że pracujecie z osobą która ma Wszy i wogóle się nie kąpie !!!! Niewiem na co czekacie !!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Jak Czytam te Opinie o IMPEL ZG LUBIN - NIESTETY TO JEST CAŁA PRAWDA !!!!!!!! WSPÓŁCZUJE !!!!!!!! NIE POLECAM IMPEL ZG LUBIN !!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Te Opinie To Niestety Cała Prawda o IMPEL ZG LUBIN !!!!! Z jakiej racji mam pracować za Wszarza Grzegorza CH Który ciągle Śpi w pracy na 1 zm i nic nie robi !!!! W dodatku ciągle się drapie po jajach !!!! Nie kąpie się w cale !!!!! Zapchlony Wszarz !!!! Tomasz Ruda (usunięte przez administratora) - rozkazuje pracownikom kto co ma robić - a i tak NIKT jego nie słucha !!!!! Tomasz NIC nie robi !!!!!! Ten IMPEL ZG LUBIN - Śmieszna Firma !!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!! W dodatku za nic nie płacom !!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Faktycznie taka jest niestety prawda Grzegorz Ch Zapchlony Wszarz Ciągle Śpi w pracy na 1 zm ! Ponieważ siedzi w Internecie do bardzo póżnych godzin nocnych !!!!! Jemu wolno z jakiej racji !!! Spać w pracy na 1 zm !!! hahaha !!! Pierwszy raz słyszę że Impel płaci za spanie w pracy !!!!!! hahaha !!!!! Impel ZG LUBIN !!!!!!!!! Wykąpać tego Smroda !!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

IMPEL ZG LUBIN !!!! Ta firma za nic nie płaci !!!! Niema żadnych zwrotów kompletnie żadnych - A przecież Biorą za Niepełnosprawnych Kasę !!!! Gdzie te pieniądze ???? !!!!!! IMPEL ZG LUBIN - Tragedia nie polecam !!!!!! Te Wszystkie Opinie TO CAŁA PRAWDA !!!! Tak niestety jest w Impelu ZG LUBIN Faktycznie jeden z pracowników Grzegorz CH - ma wszy Nie kąpie się w cale Ciągle Śpi w pracy ! IMPEL ZG LUBIN - Śmiechu Warte !!!!

ZG LUBIN IMPEL

Tragedia !!!! Nie Polecam IMPEL ZG LUBIN !!!!!! Firma za nic nie płaci !!!! Nie ma żadnych zwrotów za leki żadnych dodatków !!!!!!! Jestem ciekaw gdzie ta FORSA Którą za Niepełnosprawnych Firma IMPEL Dostaje ????? Pracownicy Pracują w Impelu ZA MARNE GROSZE !!!!!!!!! Jeden z pracowników Grzegorz CH - Ciągle śpi w pracy - jemu wolno Pozatym wogule się nie kąpie ! NIE POLECAM IMPELA ZG LUBIN !!!!!!!!

Podziele się opinia na temat pracy w Impel oddział Lubin. Prawda jest, że pracownicy maja najniższa krajowa, premie praktycznie nie istnieją, chyba ze dostaniesz od kierownika premie uznaniowa raz na jakiś czas wysokości max 400 brutto. Nie ma wczasów pod grusza, nie ma dodatków stażowych, nawet na święta nic nie dostaniesz... a nie przepraszam dają " pomoc" ale warunki takie ze mało kto spełnia, żeby wogole złożyć wniosek... a jeśli nawet uda się złożyć wniosek to wielkość tej pomocy jest nieznana, dowiadujesz się jak szanowna komisją pozytywnie rozpatrzy twój wniosek i dostaniesz przelew...o odzież robocza trzeba się prosić i non stop słyszysz ze nie ma.. wymagają od nas rzeczy niemożliwych, a doskonale wiedzą że pracują z ludźmi schorowanymi... szukam innego pracodawcy który doceni moja prace

ZG LUBIN IMPEL

IMPEL ZG LUBIN !!!!! Panowie Grzegorz CH Śpi w pracy ponieważ Codziennie Siedzi w Internecie do Bardzo Póżnych Godzin Nocnych !!!!!!!! Dziwne jest to że jemu na to pozwalacie i Wasza Dyrekcja wogóle nie Reaguje na to że o ciągle Śpi !!!!! Z jakiej racji macie za niego pracować !!!!! To Wasza Sprawa !!!!!! Proszę w końcu Wykąpać tego Smroda !!!!!

Były Pracownik

Impel za nic nie płaci !!!!!!! Nie ma żadnych zwrotów za leki !! Ludzie nie dajcie się zwieść !!!! Impel dał ogłoszenie że szuka do pracy na sprzątanie łazni ZG ! Płaci 2 500 zł !!!!! hahaha !!!!! NIGDY w ŻYCIU wam tyle nie zapłaci !!! Dlatego Ludzie uciekają z Impela ZG LUBIN !!!!!

Marcin ZG LUBIN IMPEL

IMPEL dał ogłoszene w sprawie pracy Płaci 3 500 zł !!!! cha cha cha !!!! Impel nigdy WAM tyle nie zapłaci !!!!!! Dlatego Ludzie uciekają z tej Firmy IMPEL LUBIIN !!!!!!! Za nic nie płacą !!!!! Uciekajcie z Impela jak najszybciej !!!!!! ZG LUBIN !!!

ZG LUBIN IMPEL

Jak się pytałem Rudego z Impela kiedy nałoży papier głupio się zaśmiał !!!!!!!! Pytałem Rudego z Impela kiedy umyje toalety - Rudy zaraz kogoś zawoła !!!!! Kible dalej nie umyte !!!! Pewnie przyjdzie Dyrektor z Impela i umyje toalety !!!!!! Ruda Ciota do niczego się NIE Nadaje !!!! Tylko się głupio śmieje !!!!!! Zobaczymy jak długo !!!! Ciekawe jak długo Impel będzie jeszcze sprzątał Łaznie ZG Lubin !!!!!! Niedługo ZG Podziękuje Impelowi za takie Usługi !!!!!!!! IMPEL - PA PA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Lubin

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 62 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel