Opinie o Impel w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Impel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Lubin

BOLO Impel ZGL

Impel ZG LUBIN - Nie Polecam !!!!!! Firma nie uznaje żadnych wypadków w czasie pracy - NIE płaci żadnych Odszkodowań !!!!!!!! Totalny wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!!!!!

ARI IMPEL LUBIN

Nie Polecam tej Śmiesznej Firmy Impel ZG LUBIN !!!!! Nie płacom za nic pracownikom ! Pracujesz za marne grosze !!!! Nie ma żadnych zwrotów za leki - nie płacom za dni świąteczne !!!! Po za tym jeden z pracowników Grzegorz CH - ma wszy - nie kąpie się wcale !!! jestem ciekaw kto jemu podbija badania !!! Tomasz Ruda Ciota - Do niczego się nie nadaje - Rozkazuje pracownikom co mają robić - a i tak nikt jego nie słucha !!!!!!!! Impel ZG Lubin - NIE POLECAM !!!!!!!

Kriss IMPEL LUBIN Z G

Nie Polecam Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!! Nie płacom za nic pracownikom chociaż mają na to fundusze !!!! Pracownicy pracują za marne grosze !!!! Kadrowa w Impelu Nie potrafi naliczyć lat pracy !!!! Impel Śmieszna Firma !!!!! Dla tej firmy liczą się pracownicy z 1 i 2 grupą Inwalidzką - Wiadomo Kasa !!!!!!

KO 6 ZG LUBIN

Impel ZG Lubin - Tragedia NIE Polecam !!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników - Za marne grosze !!!!!! Jeden z pracowników Grześ CH - Wogóle się nie kąpie ma wszy !!!! ciągle Śpi w pracy na 1 zm !!!!! Jemu wolno - tylko ciekawe kto jemu podbija Badania Okresowe !!!! Tomasz - Ruda Ciota - Nic nie robi !!!! Kilkanaście osób się z Impela Pozwalniało - tak śmiesznej Firmy nie widzieli !!!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
LIR Impel ZG LUBIN

Nie Polecam tej Firmy !!! Totalny wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników !!!!! Impel ZG Lubin - Nie płaci za nic pracownikom !!!! Pracownicy pracują za marne grosze !!!!! Kilkanaście Osób pozwalniało się z Impela - Nikt nie chce pracować za tak małe pieniądze !!!!! Jeden z pracowników Impel ZG Lubin Grzegorz CHolewa - Wogóle się nie kąpie ma wszy pozatym ciągle śpi w pracy - jemu wolno !!!!! Jestem ciekaw kto jemu podbija Badania Okresowe !!!!!! Impel - Śmieszna Firma - Nie Polecam !!!!!!

Kooo5

Nie polecam firmy na prawdę nie szanująm osub niepełnąsprawnych liczną się tylko 1 grupa i 2 grupa bo dostają do finansowanie Grześ Cholewa wogule nie kopie się i mam wszy i ciągle śpi takiemu to wolno nie polecam wogule

MORO IMPEL ZG LUBIN

Nie Polecam Impel ZG LUBIN !!!! Firma nie płaci za nic ! Totalny Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników za marne grosze !!! Jeden z pracowników G CH Ciągle Śpi w pracy - Jemu Wolno !!!! Po zatym ma wszy łonowe - Nie kąpie się wcale !!!!

ZG LUBIN IMPEL

Nie Polecam tej Firmy Impel ZG LUBIN !!!! Jeden z pracowników ma wszy - nie kąpie się wcale Grzegorz CH !!!!!! Pozatym śpi w pracy na 1 zm - jemu wolno !!!! Ciągle się drapie po genitaliach !!! Impel nie płaci za nic pracownicy pracują za marne grosze !!!!!!!!! Nie Polecam !!!! Impel ZG LUBIN - Tragedia !!!!!!!!!!

Kriss IMPEL LUBIN Z G

Nie Polecam Impel ZG LUBIN !!!!! Najgorsza Firma w jakiej pracowałem !!!!! Kilkanaście Osób się z Impela pozwalniało !!!!! Grzegorz CH ma wszy - Ciągle śpi w pracy - jemu wolno a ty masz za niego pracować !!!!!! To jest nie sprawiedliwe !!!! Impel nie płaci za nic pracownikom !!!! NIE Polecam Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!!

Mizz ZG LUBIN !!!!!

Nie Polecam Tego Impela ZG Lubin !!!!! Totalny wyzysk niepełnosprawnych Pracowników za marne grosze !!!!!! Impel nie płaci za nic pracownikom !!!!!! Kilkadziesiąt Ludzi się z Impela Pozwalniało - Twierdząc że tak śmiesznej firmy nie widzieli !!!!!! NIE POLECAM Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!!

Jack ZG LUBIN

Nie polecam Impel ZG Lubin ! Nie płacom za nic pracownikom ! Pracownicy pracują za marne grosze !!!!! Jeden z pracowników Grzegorz CH Śpi w pracy nie kąpie się w cale ma wszy łonowe - Ciekawe kto jemu podbija badania okresowe ! Kilkanaście Osób się z Impela ZG Lubin Pozwalniało ponieważ Firma nie płaci za nic pracownikom !!! NIE Polecam tej Firmy !!!!!!!!

NORIS ZG LUBIN

Nie Polecam Impel ZG LUBIN !!!!! Firma nie płaci za nic Pracownicy pracują za marne grosze Jeden z pracowników Grzegorz CH Ma wszy - Nie kąpie się w cale Śpi w pracy - Jemu Wolno !!!! NIE POLECAM IMPEL ZG LUBIN !!!

BILI Impel Lubin

Nie Polecam Impel ZG LUBIN !!!!!! Firma nie płaci za nic !!!! Wyzysk niepełnosprawnych pracowników !!!! Ruda Ciota NIC nie robi - Uważa się za Dyrektora !!!! Grzegorz Ch - ciągle śpi ma wszy łonowe nie kąpie się wcale !!!!!!! IMPEL ZG LUBIN - Tragedia !!!!!

Liver IMPEL ZG L

Nie polecam tej firmy Impel ZG Lubin !!!! (usunięte przez administratora) Jeden z pracowników G CH ma wszy - ciągle się drapie po genitaliach !!!! Śpi w pracy na 1 zm jemu wolno a ty musisz za niego (usunięte przez administratora) !!!!! Ruda ciota nic nie robi tylko rozkazuje pracownikom a i tak nikt jego nie słucha !!!!! NIE Polecam tej firmy !!!!

Kriss IMPEL LUBIN Z G

NIE Polecam Tej Śmiesznej Firmy Impel ZG LUBIN !!!! Kto mądry to już się z tej firmy Impel ZG Lubin Dawno Zwolnił !!!!! Firma nie płaci za nic - Bardzo Niskie Zarobki !!!!! Pozatym jeden z pracowników G CH Ciągle Śpi w pracy i Drapie się po Genitaliach - Nie Kąpie się w cale !!!!!!!!!! Ma Wszy Łonowe !!!!! NIE Polecam Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!! Tragedia !!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Nie Polecam Tej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!! Ludzie pracują za grosze !!!! Zwolniłem się z tej Śmiesznej firmy już dawno !!!! Totalny Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników !!!!! IMPEL ZG LUBIN - Nie Płaci za nic !!!!!

Areas IMPEL

NIE Polecam firmy Impel ZG LUBIN !!!!!! Pracowałem krótko - totalny wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników - Bardzo Niskie Zarobki !!!!!!! Jeden z pracowników Impel ZG LUBIN Ciągle Śpi a ty masz za niego (usunięte przez administratora) !!!!!!! Pozatym wogóle się nie kąpie ma wszy - Ciągle się drapie po jajach !!! G CH !!!! Kilkanaście Osób się z Impela pozwalniało - Twierdząc tak Śmiesznej firmy nie widzieli !!!!! Impel nie płaci za nic !!!!!

Z G LUBIN IMPEL

NIE Polecam tej Śmiesznej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!! (usunięte przez administratora) IMPEL ZG Nie Płaci za nic pracownikom !!!! W tej firmie liczą się pracownicy z pierwszą i drugą Grupą Inwalidzką !!!! Wiadomo Kasa !!!!! Niema żadnych Paczek Bonów Zwrotów za leki Poprostu nie ma NIC !!!!!! Ciągle zaniżaja koszta dlatego wygrywają przetargi !!!!!! NIE POLECAM - IMPEL ZG LUBIN !!!!!!!!!

CIKITA 2 IMPEL ZG LUBIN

Tragedia IMPEL ZG LUBIN Nie Polecam !!!! Impel nie płaci za nic !!! Wyzysk pracowników za marne grosze !!! kilkanaście osób się z Impela pozwalniało !!! Impel Tragedia !!!! NIE POLECAM Tej Firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!! Tomasz Ruda Ciota nic nie robi !!! (usunięte przez administratora)

IMPEL ZG LUBIN

NIE POLECAM IMPEL ZG LUBIN !!!!!! NIE NIE NIE !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Lubin

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 62 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel