Opinie o Impel w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Impel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Lubin

ZG LUBIN IMPEL

Wykąpać SMRODA ZAPCHLONĄ MĘDĘ ŁONOWĄ GRZEŚKA CH !!!!!!! Ciągle się drapie po jajach śpi w pracy na 1 zmianie !!!!!!! jak wam nie wstyd z taką zapchloną mędą pracować ??? !!! Powiadomić Dyrekcję IMPELA niech zobaczą jak się drapie po jajach !!!!! Powiadomić SANEPID niech Grześka CH zbada !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

W Całości Popieram Wszystkie Opinie IMPELA !!!!! Napisana jest cała prawda o tej Śmiesznej Firmie !!!!!!!!!!!! Prawda w oczy kole tak niestety jest !!!!!!!!!!!!

Jordż

W całości popieram wszystkie opinie o Impelu,dodać mogę tylko tyle że dyrektor łysy oo j est krótko mówiąc .... .Sami możecie sobie dośpiewać niecenzuralne słowa.

ZG LUBIN IMPEL

Impel płaci mniej niż najniższa krajowa !!!! Ciekawe kto będzie chciał pracować w Impelu ????? Dlatego ludzie uciekają z tej Śmiesznej Firmy IMPEL !!!!!!!!!!

Renata
@ZG LUBIN IMPEL

To nawet osoby z grupami niepełnosprawności nie są zadowolone z pracy ??

@Renata

TAK !!! IMPEL za nic nie płaci !!!! Niema zwrotu za leki Dni Świąteczne pracujesz za dzień wolny sob nd też !!!! Nie Polecam IMPELA !!!!!

@PIN - IMPEL ZG LUBIN

Teraz na święta też będą pracować? :(

@Paulina

TAK Każde Święta pracują w IMPELU za Darmo !!!! Wcale nie płacą za dni świąteczne !!!!! Dlatego nie polecam tej firmy IMPEL !!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!!!!!!

@PIN - IMPEL ZG LUBIN

I przy takim podejściu jest tu aktualnie pełne zatrudnienie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Leszek

To bardziej brak kultury po prostu. Ale sanepid raczej za wiele tu nie zdziała. A co do samej pracy, dobrze ci się tu pracuje? Jaka jest atmosfera?

Justyna
@Leszek

Nie Polecam !!!!! Za mało płacom !!!! Proszę dokładnie czytać Opinie Impela - Napisana jest Cała Prawda !!!!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Te Opinie to jest Cała Prawda o IMPELU w Lubinie !!!!!!!!!!! Kilkadziesiąt Osób się pozwalniało z tej Śmiesznej Firmy !!!!!!! Jakby było fajnie to by przecież pracowali !!!!!! IMPEL za nic nie płaci !!!!! Zatrudnia Zapchlone Osoby NIE Dbające o higienę Osobistą !!!!!! G Ch !!!!! A TY masz z takimi pracować - Nabawić się wszy - Śmiechu Warte !!!!!!

Renata
@ZG LUBIN IMPEL

Co to znaczy że za nic nie płaci? Wypłaty z tego co widzę pracownicy dostają normalnie, podobno najniższe bo najniższe ale jednak...

ZG LUBIN IMPEL

Zapchlony Wszarz Grzegorz CH Siedzi w Internecie do póżnych godzin Nocnych - A w pracy Śpi na 1 zm !!!! Jemu Wolno ??????? Ciekawe co na to Dyrekcja IMPELA !!!! IMPEL Płaci za Spanie - Super macie !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Chyba się zatrudnie do tej śmiesznej firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!! Jeżeli płacą za spanie w pracy to super !!!!!!!! Przy okazji wykąpie Domestosem Zapchlonego Smroda Grześka CH !!!!!! Szkoda że nie mam grupy !!!!! Współczuję Kolegom z takim Zapchlonym Smrodem Pracować !!!!!!! Razem ze Smrodem będziemy czytać komiksy !!!!!!! Tylko kupię jakiś Środek na (usunięte przez administratora) i Wszy dla Grześka CH !!!!!!!!!!!! A na 1 zm będziemy SPAĆ !!!!!!!! SUPER !!!!

ZG LUBIN IMPEL

NIE Polecam Tej Firmy IMPEL !!!!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!!!!! Pracujesz za marne grosze !!!!!!!! IMPEL - Śmiechu Watry !!!!!!!!

Leszek

Taka kultura też u was panuje? Wyzywacie się wzajemnie? :) Czy to tylko w necie tak potrafisz?

@Leszek

jak byś dostał wszy (usunięte przez administratora) to byś inaczej komentował !!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Wszystko się zgadza !!!!!! Zapchlona (usunięte przez administratora) Wszarz Grzegorz CH - Ciągle Śpi w pracy na 1 zm !!!!!!! Ponieważ siedzi w internecie do bardzo póżnych godzin Nocnych a rano w pracy Śpi !!!! Jemu Wolno ??????? Pozatym nie kąpie się wcale - Ciągle się drapie po jajach !!!!!!!! Powiadomić Sanepid niech zbada zapchlonego Grześka CH !!!!!!!!!!! Współczuje Kolegom z takim Smrodem Pracować !!!!!!!!!!!!! cha cha cha cha !!!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Zadzwonić do Sanepidu niech w końcu zbadają zapchlonego wszarza Grześka CH !!!! Śmierdzi od Grześka Ch jak cholera !!!!! Zapchlona (usunięte przez administratora) !!!!!! Ciągle Śpi w pracy na 1 zm jemu wolno !!1 ???? Siedzi w internecie do póżnych godzin !!!! Widocznie Impel ZG Lubin - na to pozwala !!!!!!! Współczuje kolegom z kimś takim pracować !!!!

ZG LUBIN IMPEL

Nie Polecam Impela ZG LUBIN !!!!!!!!! Za nic nie płaci !!!! Nie ma zwrotów za leki dni świąteczne pracujesz za dzień wolny !!!!!!! Nie płacom !!!!! Jeden z pracowników Grzegorz CH Ciągle Śpi w pracy na 1 zm - Siedzi w internecie do póznych godzin nocnych a w pracy Śpi !!!!! Jemu Wolno ?????? Po za tym Grzegorz CH Nie kąpie się wcale ma wszy !!!! Powiadomić Sanepid niech zbada Grześka CH - Zapchlonego Wszarza !!!!!!! Współczuje Kolegom z kimś takim pracować !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Ten (usunięte przez administratora) Zapchlony Grzegorz CH !!!!! Siedzi w inter do póznych godzin nocnych a w pracy ŚPI !!!!!! Jemu Wolno ???? Panowie Wykąpać tego zapchlonego Smroda Grześka Ch jeżeli sam nie potrafi !!!!! Jak Wam nie wstyd z takim zapchlonym Smrodem Pracować !!!!! I to ma być Firma Sprzątająca !!!!!! Ciągle sie drapie po jajach Nic dziwnego swędzi jak się nie kąpie !!!!!! Współczuje wam !!!!! Powiadomić Sanepid niech Grześka Ch Zbada !!!!!!!! Zapchlony Wszarz !!!!!!!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Ten Zapchlony Wszarz Grzegorz CH siedzi w internecie do póżnych godzin nocnych a w pracy Śpi jemu wolno ??? !!!!!! Wykąpać Smroda Zapchlonego jak wam nie wstyd z kimś takim pracować !!!!!!! Współczuje kolegom !!!!!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

IMPEL ZG LUBIN Panowie Wykąpcie w końcu tego Zapchlonego Smroda Grzegorza CH !!!!! Ciągle się drapie po jajach !!!!! Śpi w pracy !!!! Jemu Wolno !!!!!! Powiadomić Sanepid niech Grzegorza CH w końcu zbada !!!!!! Zapchlony Wszarz !!!!!!! Współczuje WAM !!!!!!

Sylwia

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę ale Impel szuka właśnie nowych pracowników: https://www.impel.pl/praca.php Można się ubiegać o takie stanowiska jak na przykład: Młodszy Specjalista ds. formalnych, Asystent Projektanta, Projektant i Inżynier sprzedaży. To ciekawe oferty pracy, ale zastanawia mnie to, jak przebiega tam proces rekrutacji. Wiecie z ilu etapów się składa?

Kolo
@Sylwia

JAKA Rekrutacja w Impelu hahahaha !!!!! Dla impela liczy się tylko grupa inwalidzka 1 albo 2 FORSA !!!!!!!! Dla Impela człowiek się NIE Liczy !!!!!!!

Justyna
@Sylwia

A SORRRRY Rekrótacja w Impelu jest taka za kogo wezmą Więcej KASY !!!!! Taka Rekrutacja w Impelu !!!!!!!

@Kolo

Chyba o dwa lata się spóźniliście z tymi komentarzami.xd Czyli w 2020 też liczyli się inwalidzi i pieniążki z tego co rozumiem?xd

ZG LUBIN IMPEL

Wykąpać Smroda Zapchlonego Grzegorza CH !!! Wstyd z kimś takim pracować !!!!! Ciągle się drapie po genitaliach Zapchlony Wszarz !!!!!! Siedzi w internecie do póżnych godzin a w pracy śpi !!!! Jemu wolno ???? !!!!!! Współczóje kolegom !!!! (usunięte przez administratora) wołowa !!!! hahahaha !!!

ZG LUBIN IMPEL

Panowie z IMPEL ZG LUBIN !!!!! Wykąpcie tego Smroda Zapchlonego Grzegorza Ch !!!!! Współczuje Wam z kimś takim pracować !!!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

NIE Polecam Impel ZG Lubin Za nic nie płacom !!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!!! IMPEL ZG LUBIN - TRAGEDIA !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Lubin

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 62 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel