Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

Siema

Pracownicy po kolei odchodza. Glownie z dzialow: mlyn/elewator/sterownia, jakosc/lab, konfekcja. Dyrekcja nie widzi problemu, co bardzo mnie dziwi. Za chwile bedzie ogromy problem a oni nic nie robia. Glowny problem to zarobki. Biorac pod uwage 3 zmiany sa bardzo male. Na poziomie 2200-3000 zl netto. Tylko na wyzszych stanowiskach i w biurze siedza zadowolone nieroby i plotkary????

Daniel

Ile zarabia się na magazynie ? bo dzwoniłem z ogłoszenia i powiedzieli mi 3 tys można zarobić z premią netto to prawda ? i jak tam praca wyglada ?

Grzesiek
@Daniel

Premia przyznawana jest tylko i wyłącznie jeśli w danym miesiącu nie pomylisz sie w składaniu dostawy, jak nie jesteś dokładny to wcale nie jest tak łatwo ją zdobyć.

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca przy elewatorach zbożowych?

Lolek

Nie polecam tego zakładu zastępca kierownika babiarz nic nie wie o produkcji

Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Daniel

Witam jak wygląda praca na magazynie i jak z płacą ? Ogłoszenie dosyć często dodają Z góry dziękuje za odpowiedź

Elvis
@Daniel

Ogromna rotacja , płaca nie ciekawa . Często występują sprzeczki przez co kiedyś się cała zmiana zwolniła , stanowczo odradzam .

Parasol

Pracowałem tam chwilę. Jeżeli chodzi o rotację pracowników to nie że względu na budowę dwóch nowych zakładów, bo jak na razie to nic jeszcze nie ruszyło prócz ziemi wziętej do analizy. Ludzie się zwalniają bo otwierają oczy. Skoro rezygnują osoby które pracuje tam 8-10 lat i mówią że na razie nie mają innej alternatywy, ale i tak jest to lepsze niż praca tam to chyba coś w tym jest... Jakie wartości pod względem szanowania pracownika ma ten zakład skoro np. W wigilię ludzie normalnie pracują, a jak były mistrzostwa i grała polska to zakład stop i wszyscy szli oglądać mecz. Brawa dla zarządu. To są tylko nieliczne przykłady ale każda osoba pracującą tam chociażby tydzień, może zauważyć ile rzeczy jest nie tak...

Produkcja
@Parasol

To prawda, wiadomo, łatwiej zrobić stop na produkcji na 1,5h niż na czas dwóch zmian ale tu produkcja idzie non stop, cały czas na pełnych obrotach...

Hania

Często spotykane ogłoszenia tego zakładu na każde już prawie stanowisko chyba samo mówi za siebie ... Ludzie mają dosyć i się po kolei zwalniają !

@Hania

Firma ogłosiła budowę dwóch nowych zakładów, ogłoszenia wynikają z chęci szkolenia większej kadry przygotowanej do poprowadzenia nowego zakładu a nie ze zwalniania się obecnych pracowników

@Grażyna A niby dlaczego nie polecasz? Może coś więcej dowiemy się. Firma jest dobra więc dziwi taki wpis.

Grażyna
@Karolina

Spójrz niżej kochaniutka , to nie tylko moja opinia . Jak to dobrze , że już tam nie pracuję ...

Grażyna

Nie polecam !!

Melvit

A jak z pracą w biurze? Jaka atmosfera i zarobki?

Arczi
@Melvit

Nie wiem jak teraz ale ostatnio spotkałem znajomego co tam pracuje i mówi ze tez dużo się ludzi zwalnia a i zarobki tez nie jakieś ciekawe

Kasandra
@Melvit

Jeżeli się zwalniają specjaliści i kierownicy co powinni dobrze zarabiać to chyba nie jest tak dobrze . Ogólnie zarządzanie tam leży i się raczej nic nie zmieni . Wszystko idzie na wyzysk ...

@Melvit

Pracowalem kilka lat temu w biurze. Nie polecam. Wszystkie decyzje i tak podejmuje prezes. Jeśli wychodzisz z pracy normalnie to nie jest to dobrE widziane. Czyli jeśli PRACUJESZ na etacie od 8 do 16 do najlepiej wychodzić miedzy 17 a 18. Inaczej usłyszysz, że się nie angażujesz. Oczywiście za darmo. Struktura organizacyjna opiera się na tym kto lepiej podliże się do prezesa. Surowiec przyjmują jak leci chodzi tylko o cene czyli praca w laboratorium i dziale jakości jest po części fikcją. Używanie auta prywatnego do przejazdów miedzy zakładami to norma. Oczywiście za darmo. Bo produkcja odbywa sie na Krukach w Ostrolece i w Szczytnie. Firmowe są ale tylko dla wybranych albo są niesprawne. Zarobki - slabe. Szkolenie pracowników -brak.

Ostrzegam przed pracą w firmie Melvit S.A. z siedzibą w Krukach - tą firmą bardziej przypomina (usunięte przez administratora) koncentracyjny niż normalny zakład pracy. Każą pracować w weekendy, święta i na noce, czasami po kilkanaście godzin, za płacę niewiele wyższą od minimalnej. Prawa pracowników mają za nic i wydaje im się, że mogą je łamać bez żadnych konsekwencji. Pracownik nie ma prawa do urlopu bo jego dni wolne są wykorzystywane na dezynsekcję zakładu, praca 7 dni w tygodniu przy 2 dniach odpoczynku, brak dodatkow do pensji za pracę w godzinach nadliczbowych, o zmianach w organizacji pracy pracownicy są informowani w ostatniej chwili, tak że nie mogą nic zaplanować.

Małgorzata

Nie polecam, stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zarobki niskie, wymagania wysokie. Panie Sławku, najwyższy czas przejrzeć na oczy...

Barbara
@Małgorzata

Melvit ma potencjał, ale przez coraz głupsze decyzje zarządu i nadmierne skąpstwo stacza się po równi pochyłej, szkoda...

eve
@Barbara

Ten cyrk zwany Melvitem niedługo się skończy. Odradzam rozpoczynanie pracy w tej firmie, zgadzam się w pełni z przedmówcami; to chyba o czymś świadczy że WSZYSCY pracownicy produkcji NARAZ złożyli wypowiedzenia. Niedługo sam prezes przyjdzię zap..... przy maszynach bo nie będzie komu pracować!

pakowaczka

Kilka lat pracowałam w tej firmie na produkcji. Na szczęście to już przeszłość. Zarobki tak jak pisał kolega wcześniej ok. 1700zł. Praca ciężka, męcząca. Zakład zabiera większość urlopu wypoczynkowego pracowników na własne potrzeby i przerwy w produkcji!!! Praca w święta, weekendy, zmiany nocne. Na hali jest pełno kamer. Kierownik sprawdza kamery u siebie w domu, często w środku nocy i wydzwania do brygadzisty. Ponad połowa pracowników rozgląda się za lepszą pracą i rozsyła podania do innych firm. NIE POLECAM, WRĘCZ OSTRZEGAM!

@pakowaczka

W pełni zgadzam się z przedmówczynią, wszystko co napisała jest prawdą, niestety... A do tego, to co się teraz dzieje w firmie, czyli zabieranie ludziom nadgodzin i co za tym idzie obniżanie pensji o kilkaset złotych, wola o pomstę do nieba. To już nie te czasy, żeby ludziom zabierać. Rynek pracy się zmienił. A Tu? Przykro patrzeć jak wieloletni pracownik nie jest w ogóle doceniany..

Edison perkison

Jak z zarobkami w Melvicie ? Dobrze płacą ?

HassJarass
@Edison perkison

W tamtym roku dali ludziom z produkcji podwyżki, ale właśnie kombinują jak zrobić, żeby uniemożliwić im branie nadgodzin. Sama podstawa to coś ok. 1800 zł. W standardowym miesiącu nawet razem z tymi śmiesznymi nadgodzinami, gdzie trzeba się nieźle narobić, wypłata nie wychodzi duża, na pewno mniejsza niż w dobrej firmie za pracę jednozmianową. Praca czterozmianowa, w weekendy, święta, na noce. Bardzo nie polecam. W firmie sytuacja jest coraz gorsza, a ludzi traktują tam jak bydło pociągowe. Coraz więcej osób się zwania.

Arczi

Pracowałem tam na konfekcji około 8 lat . Praca w święta i w wigilie na zmiany . 1700 złoty na początek , zero premi ile byś nie zrobił to i tak mało . Pracują tam ludzie co nie maja wyboru . Nie polecam!

NMagda

Praca jak praca. Melvit to łyka wszystko od dostawców. Trzeba dobrze nakombinować się aby to spakować. Najgorsze rozpadające się opakowania. Skąd oni to biorą te pudełka

LachA
@NMagda

Te przebarwione? Z a..i (usunięte przez administratora) naklejek nie czytasz

Śruba
@NMagda

Ze Stora Enso

Remiza

Melvit kończy się kompetentny nie ogarnia reali

Jerzy
@Remiza

Dlaczego uważasz, że firma Melvit kończy się? To dość hasłowe i ogólne stwierdzenie. Czy opierasz swoją opinię na konkretnych informacjach? Forum odwiedza wielu kandydatów, dla których kondycja przyszłej firmy może mieć kluczowe znaczenie.

Alicja

@Remiza, Twoja opinia o firmie Melvit byłaby bardziej wiarygodna i lepiej zrozumiała dla innych osób, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Co rozumiesz pod pojęciem nie ogarnia reali? Czy pracujesz w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc ją sprawiedliwie ocenić?

Lukas

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z płacą oraz warunkami na stanowisku operatora wózka widłowego? Macie jakieś opinie? Jestem ciekaw ponieważ mam nie długo rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym wiedzieć w co mam się "uzbroić".

@Lukas

Lukas Ty się lepiej zapytaj na rozmowach czy dadzą Ci wózek widłowy czy musisz mieć swój ????po tej firmie można się wszystkiego spodziewać...pozdrawiam

Alicja

@byly pracownik czy koszta dojazdu były w jakiś sposób zwracane (Na przykład w postaci premii)? Rozumiem że firma nie organizuje własnego dojazdu? Interesuje mnie również czy nadgodziny o których wspominasz były dodatkowo płatne (Z wypowiedzi rozumiem że nie można było ich odbierać?) @NMagda mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jeśli dodasz do komentarza przykłady i argumenty będzie on dużo bardziej wartościowy dla osób poszukujących opinii o Melvit S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Melvit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

Melvit S.A.