Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

Daniel

Witam jak wygląda praca na stanowisku Operator urządzeń elewatorów zbożowych ? I jak wyglądają zarobki na tym stanowisku dla osoby z doświadczeniem po produkcji ?

Maciek

@S a ile was na tej piekarni pracuje?

Kierowca

Czy melvit poszukuje kierowców? I jakie warunki

Jakie są mocne strony pracodawcy Melvit S.A.?

DJ

Brak słów, nie było, nie ma i nigdy nie będzie.

Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Jolka

@Adi a nie jest ?

Czy ktos wie czy aktualnie są przyjecia na produkcje? Czy potrzebne jest CV czy da rade zlozyc papiery bez niego? Na czym polega tam praca interesuje mnie dzial produkcja

Cześć! Mam pytanko jak wygladają zarobki dla nowego PH? +Ilość wizyt dziennie, plany realne?, jaki samochód i czy można go używać prywatnie??

@Nowy

Podstawa zależna od regionu, plany liczą się za cały region a nie personalnie, raczej nie ma z nimi problemów, vw golf, kilometry prywatne po zakończeniu pracy bez problemu

Woj
@Marek

Piszesz bzdury, było tak samochody sprowadzane z zagranicy, stan różny lepszy, gorszy zależy jak był bity, premia zaczyna się od 500zl, by otrzymać obwarunkowana wieloma czynnikami, humorem, kilometry prywatne nie ma problemu bo i tak za nie płacisz, po za tym atmosfera, poczytaj posty, popytaj pidobno mało co zmieniło się na plus.

@Woj

A pracujesz teraz w firmie gdzie firma płaci za Twoje kilometry prywatne? Daj namiar

Zofia
@Nowy

Wizyt 16/dziennie kasa to 3-3,5tys podstawa, auta używane golfy z Niemiec raczej po dużych przejściach nic specjalnego. Kilometry po pracy płacisz GPS z pensji potracane. Plany realny. Zarządzanie PH trochę niezrozumiałe. Przykład: w trudnych czasach wirusa zwolnili kilku PH że względu na sytuację. Po czym wiszą ogłoszenia ponownie na te tereny.??? A nie słyszałem o sytuacji ponownego zatrudnienia tamtych PH.

P3p3
@Nowy

Podstawa 3000 do 3500, 16 wizyt dziennie Premia 500pln relane plany, uzuwany bity golf można używać prywatnie 500km płacisz za paliwo. Szacuek dla pracownika żaden. (usunięte przez administratora) Zatem chcesz 3500pln i być traktowany słabo bez stabilności zatrudnienia startuj.

Nicky

Większość postów dotyczy właśnie tego jak było wcześniej. Jakoś mi się nie chcę wierzyć że firma w obecnych czasach sprowadza auta z zagranicy. Jest ktoś w stanie opisać jak to wygląda teraz. Samochód, atmosfera, kasa. Mam pytanie o to jak mniej więcej wygląda rejonizacja, za jaki teren się odpowiada, jest to np. całe województwo czy mniejsze obszary

Wiecie czy w Melvit S.A. szukają chętnych na staż?

Wiki

Nie.

Beata
@Wiki

A czy sa wogole obecnie przyjecia na produkcje do pracy?

Czy w tej firmie przy pracy na produkcji wolne sa wekendy ??? W jakich godzinach zaklad pracuje?

Aneta
@Ewa

Praca na produkcji to system 3 zmianowy 24h, wolne wypada Ci zgodnie z grafikiem, nie koniecznie w weekendy

Iwona
@Aneta

A czy aktualnie sa przyjecia na produkcje???

Malgosia

Czy firma aktualnie prowadzi przyjecia na zaklad na produkcjie? Jak sie odbywa proces szkolenia ile dni trwa teoria i praktyka i ile dni?

Aga

Czy tam jest zatrudnienie z wejscia z umowa na zaklad odrazu? Czy pensja jest stała czy tez mozna ja nadrobic nadgodzinami ? Przyjmuja teraz czy nie?

@Aga

Tak, najpierw umowa później praca, pensja stała, ale nadgodziny się zdarzają

Aga

Pytasz o pracę na produkcji?

@Aga

Tak Pytam o prace na produkcji

@Aga

Najpierw umowa na miesiąc, szkolenie wstępne i na początek tylko zdejmujesz paczki z taśmy i ustawiasz na paletę, powoli uczysz się maszyny, ale i tak w większości ustawieniem zajmuje się brygadzista.

Joanna
@Aga

I tak cale 8 godz zdejmujesz te paczki z taśmy? Po przyjeciu na produkcje tylko to sie robi caly czas? To jest praca jak wynika z twojego opisu stojaca?

Danka
@Aga

Jak sytuacja w zakladzie po wprowadzeniu przez rzad zmian? Izolujecie sie wzajemnie przed soba na 2 metry?

Daro
@Danka

Od izolowali jednego na chwilę i to wystarczy żeby zło i hamstwo z domieszką arogancji się nie rozprzestrzeniało od razu milsza atmosfera pracy, aż sama przyjemność pracować nawet w kryzysowej sytuacji. Oby jak najdłużej siedział tam gdzie siedzi i nosa nie wystawiał, nie wtrancal się. TO SAMO WSZYSCY ZROBIĄ BEZ niego SZYBCIEJ, LEPIEJ, Z WIĘKSZĄ KORZYŚCIĄ DLA SPÓŁKI.

Luk
@Daro

ha, ha w poniedziałek pewnie wróci i będzie rżną najmądrzejszego pana , siał zamęt. Szkoda firmy.

Florian
@Daro

O kim mowa ? :D

Teresa

Jak tam praca na produkcji po zaostrzeniach wg epidemii? Jestescie izolowani od siebie na rządana odleglosc? Czy zaklad pracuje tez w wekendy???? Czy zawsze jest wolne sobota niedziela

Marysia

Ile dni trwa szkolenie nowego pracownika przyjętego świezo na produkcję? Czy jest sie pod nadzorem kogos czy odrazu konkretnie do taśmy czy okreslonego stanowiska? Co sie konkretnie wykonuje w tej pracy?

Mirosław
@Marysia

Zadałaś dobre pytanie, ja też chciałbym się dowiedzieć, czy osoby bez doświadczenia w takiej pracy mogą liczyć na szkolenia wdrażające. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej daj znać czego się dowiedziałaś.

Aga

Hej, jak wygląda praca ph?plany realne?jakie auto?jak z km prywatnymi?

Było minęło
@Aga

premia zapomnij, plany ? nie realne, wieczny lament nic się nie oplaca bo koszty, przypadkiem zrobisz plan to premia 500

Magda

Czy ktoś czy szukają pracowników?

Magda
@Magda

Czy ktoś wie czy aktualnie szukają pracowników?

Bożena
@Magda

Z tego co wiem tak

Zainteresowana

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista/referent ds. przyjęć i przesunięć surowca i wyrobu gotowego oraz jakiej wysokości są zarobki ??

M.
@Zainteresowana

Zarobki na tym stanowisku uzależnione są od sprawdzenia się pracownika, im Twoja praca będzie lepsza, szybsza, bez pomyłek tym zarobi będą większe. jeżeli nie chce Ci się pracować, nie jesteś sumienny i łatwo się mylisz, nawet nie ma co startować

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Melvit S.A.?

Kondziu

Wystarczy że wyrazisz chęć pracy tam, powinni być zadowoleni że w ktoś w ogóle chce pracować w tym bajzlu

M.

Zależy do jakiego działu chcesz się przyjąć

Alvaro

Witam ma pytanie jak wygląda praca na pracownik sterowni ? Jak co najważniejsze zarobki ?

@Alvaro

3 zmianowo, 8h, patrzenie w monitor czy wszystko idzie jak trzeba, 2300 do ręki bez nadgodzin

@Michał

@Michał, dość konkretnie opisałeś pracę na sterowni. A wiesz coś o tym, jakie warunki oferują sprzątaczkom? Znalazłam świeże ogłoszenie na ostrołęckim portalu i zastanawiam się, o jak atrakcyjnym wynagrodzeniu może tu być mowa: https://ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzataczka,2420002.html Dzięki z góry za informacje.

Ala
@Karolina

Pracowałam do niedawna w tej firmie. Z tego co wiem to panie sprzątające otrzymują płacę minimalną, a na podwyżki nie mają co liczyć. Praca na dwie zmiany, duże obciążenie obowiązkami.

www

Mam pytanie o co chodzi ;) z tym magazynierem ciagle dodaja ogloszenia ? czy ludzie sie nie sprawdzaja czy po prostu jest zle bo nie wiem czy skladac tam CV czy lepiej dac sie na spokoj ;) pozdrawiam Kolega z Legu ;D

Życzliwy
@www

Najgorsza firma w jakiej pracowałem! Nie polecam. Niech szukają dalej jeleni!!!

Markus

Jaki pan taki kram.

Nie rujnuj sobie zycia

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Melvit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

Melvit S.A.