Opinie o Okechamp S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Okechamp S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okechamp S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okechamp S.A. w Poznań

Tomasz

Świetna firma, swietni ludzie

Ona

Ciesze sie ze zakonczylam prace w ten firmie. Dobrze zastanowcie sie zanim zlozycie Tam PAPIERY! Ponizanie czlowieka, krzyki, wrzaski przez brygadzistow. Nikt nic nie Wie nie tlumaczy. Na Hali mega goraco, praca ciezka wyczerpujaca I obciazona psychic nie

Kodeks Wartości w okechamp no proszę was.. Jeśli masz plecy i wiesz komu w (usunięte przez administratora) siedzieć to jesteś ustawiony. I wtedy uwazasz ze jestes wazny, i chodzisz sobie i tam odkrece tam przykrece i tak mija 8h. Ma my pracownicy normę musimy wyrobić by premia była mimo to ze ręce opadają do ziemi i czasem sily brak, A lider z falszywym uśmiechem jeszcze Cię poklepie po plecach. A nasza kontrola Jakości gdy są potrzebni to ich nie ma bo sobie siedzą i pogaduszki. , A palety od wysyłki stoją do sprawdzenia, x-rey pelny ale one maja czas . Co do szkoleń to teraz na szybko są robione najlepiej na kolanie bo coś się stało.

Fifi

Rekrutacja w tej firmie jest ok, ale już sama rozmowa to już żart. Pan K. buduje zespół z kolegów od butelki i rodziny. Żenada. Gdzie kodeks wartości i tzw. UCZCIWOŚĆ.

@Fifi

Co dokładnie nie spodobało Ci się w rozmowie kwalifikacyjnej? Chciałbym poznać więcej szczegółów Twojej opinii na ten temat.

Fifi
@Ryszard

Nie podobało się to, że Wybraniec dostał wskazówki z czego się przygotować i o co będzie pytany. Z resztą sam Wybraniec mówi, że było to ustawione. Popełnił błąd...powiedział to nie tym osobom co trzeba. Po co był ten cyrk z ogłoszeniem??? Od razu mogli go zatrudnić. Później zdziwienie, że tak a nie inaczej mówią o firmie ,, na mieście,,. Prywatny folwark braci K.Druga sprawa wsiadasz do auta służbowego, (usunięte przez administratora). Wnioski same się nasuwają.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Okechamp S.A. na stanowisko Specjalista ds Personalnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Polka

Nie oceniajcie książki po okładce, nie pracuje już w tej firmie ale głęboko znam temat, nie można oceniać NA PRZYKŁAD !!!! wszystkich Liderów znając i oceniając tylko jednego , jeśli ktoś ma problem z Liderem to napisz choć wskazówkę ze nie pasuje Tobie ten jeden bo przez takie bzdurne wpisy cierpią i inni Liderzy. A skoro nie pasuje Ci praca w tej firmie to po co tam pracujesz, ja się zwolniłam, ale wiem ze z niektórymi Liderami da się pracować

@Polka

Skoro pracowałaś w tej firmie to może mogłabyś odnieść się do informacji o rzekomo niesprawiedliwych awansach w strukturach firmy Okechamp. Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście awanse przyznawane są niekoniecznie za wiedzę i umiejętności?

Agent007
@Ryszard

Wystarczy zobaczyć kto pracuje na hali, awanse są dla mamy córki, córki szwagra, kolegi od butelki. Liczą się układy nie ludzie i prawda

PracownikOle

Po ciężkim wypadku w pieczarkarni nagle pracownicy muszą podpisywać jakies szkolenia ktore niby byly liderzy spaceruja z uśmiechem i beztroska i zbieraja podpisy to się nazywa WARTOSC W OKECHAMP!! Ciekawe na kogo polecenie

liderzy

Ciekawe jacy liderzy przyjda. Ogłoszenie idzie pełną parą. Mam nadzieje że lepsi niż Ci nasi sciemniacze. Moze jakies usprawnienia w koncu porobią aby pracowało sie lżej bo w tej materii tez jest lipa. Tylko gadanie, zdjeciowanie, plakatowanie a wynikow ni ma. Mam nadzieje ze rekrutuje ktos z głową.

@liderzy

Mam nadzieję że ambasadora od nic nierobienia i gadania nieprawdy tez wymienią czas najwyzszy. Lider miał być opora dla nas a ludzie nie mogą doprosić się o buty dodatki do premi ciągle twierdzą że mają dużo na głowie a gdzie pracowni??? Awanse za lizanie po ręce nie za umiejętności i wiedzę dlaczego tego nikt nie widzi?? Gdzie dyrektorzy, gdzie kierownik? Do kogo iść??

Mpplmluy

Tak trąbicie, że(usunięte przez administratora) zabiera premię, a biurowi też jej nie mają. (usunięte przez administratora)

Gosc

Kto idzie dzisiaj do Prezesa. Prezes zapraszał we wtorek 04.09. od godz. 13.30 - 14.30?

@Gosc

W jakiej sprawie prezes firmy Okechamp zapraszał do siebie na rozmowę? Napisz, proszę, czy rozmowa się odbyła i przede wszystkim, o czym prowadzona była dyskusja.

Dział Personalny Okechamp SA

Obserwując intensywność wpisów w ostatnich dniach oraz emocje, jakie się za nimi kryją zachęcam pracowników, którym zależy na poprawie warunków pracy, na pozytywnych zmianach w Okechamp SA do rozmowy. Gowork nie jest dobrym miejscem do rozwiązywania jakichkolwiek problemów. Od najbliższego wtorku 04.09. od godz. 13.30 - 14.30 co tydzień będę ja, lub w moim zastępstwie Dyrektor Operacyjny, do dyspozycji pracowników w ZP Grodzisk, by spotkać się z Wami i rozmawiać o tym, co należy zmienić w naszej Firmie. Zachęcam do spotkania i rozmowy. Leszek Ejsmont, Prezes Zarządu

Niezadowolony
@Dział Personalny Okechamp SA

Szkoda ze rozmowy zaczynaja sie teraz jak juz wielu dobrych ludzi odeszlo i zostalo zastapionych ja ni panimajuuuu

Leszek Ejsmont

Pani Pieczareczko!! Jestem pewien że w osobistym kontakcie jest Pano osobą kulturalną i nie będzie mi Pani mówiła na ty bez mojej zgody. Mam nadzieję że to takiego spotkania dojdzie i zapewniam że nie mam zamiaru się obrażać. Rozwiązywanie problemów bez wysłuchania wzajemnych racji i "na siłę" jeszcze się nigdy dla nikogo dobrze się nie skończyło, ze związkami zawodowymi czy bez! Pozwoli Pani jednak że nie będę odpisywał na żadne posty anonimowych "pieczareczek" za to jestem do dyspozycji osobiście i mam nadzieję ża razem coś poprawimy!!! Pozdrawiam

Obywatel RP
@Niezadowolony

Przestańcie obrażać pracowników z Ukrainy. To są tacy sami ludzie jak my Polacy. Pomyślcie co byłoby na tym zakładzie jakby ich nie było ? 2 obywateli Ukrainy to jak 3 Polaków. Gdy ktoś na spokojnie wytłumaczył im co jak gdzie napewno by zrozumieli. Są pracownicy lepsi i gorsi ale z nami Polakami tez tak jest. Wszyscy jesteśmy ludźmi a obywatelstwo się nie liczy. Człowiek to człowiek.

Niezadowolony
@Obywatel RP

Gdyby faktycznie byl pan obywatelem i znal minimum historii takich glupot bys niewypisywal.

NiePozdrawiam
@Niezadowolony

Historia miała wielki wpływ na dzisiejsze realia, ale... Czym zawinił człowiek którego przodek wyrządził jakiekolwiek krzywdy naszym rodakom w przeszłości? To nie jego wina. Jak to się często mawia, rodziny się nie wybiera... Idąc tym tropem, gdyby Pana/ Pani przodek był (usunięte przez administratora) , to mógłbym sądzić , że Pan/ Pani też kradnie. W rzeczywistości wcale tak być nie musi.. Mam nadzieję, że Pana/Pani nigdy nie osądzono przez pryzmat czynów Pana/Pani przodków, a przez własne dokonania (a przynajmniej tego życzę). Serdecznie niePozdrawiam

Pracus

Mam pytanie.Czy jak bedziemy(zalozmy) pracować w "czterobrygadowce" To biurowi też będą chodzić do pracy w weekendy,święta,Sylwestra itp.?Czy tylko my "robole" będziemy zapieprzac A Oni będą spędzać dni wolne siedząc na (usunięte przez administratora) w domu z rodziną,na wyjazdach i rekreacji...?Niech też przyjdą w soboty,niedzielę i święta.Zobacza jak jest fajnie siedzieć w Wielkanoc,Wigilię,Sylwester,Nowy Rok w pracy.Zapraszamy...

Luiza
@Pracus

Teraz w święta siedzą sobie w domu a w wigilię przyjdą?

@Pracus

Ja jako pracownik produkcji nie przypominam sobie, aby któreś z tych świąt było pracujące w tym zakładzie... A zwróćmy uwagę w jak wielu miejscach te dni są pracujące bo to są normalne dni pracy. Wolne by się chciało, ale iść na zakupiki i truć.... ekspedientkom w te dni to już inaczej to wygląda nie? Panie /Pani PRACUŚ

Haha
@Pracus

Święta soboty niedzielę biuro siedzi w domu taka.jak i reszta A robole jeb.... Żeby ci na górze sie dorobili....brak słów

Pracus
@Anonim

Bo widocznie ani w żadną sobotę,niedzielę i święta nie byłeś w pracy.A skoro pracujesz na produkcji to powinieneś wiedzieć,że wszyscy brygadzisci(wczesniej) A teraz operatorzy linii robią listy na sobotę.Nocki zaczynały się już w niedzielę A i drugie święto bożonarodzeniowe nocka też ruszała.Wiec nie opowiadaj głupot.Wiekszosc na pewno się z tym zgodzi.Sobota rano i niedziela noc.Bylo tak?

Luiza
@Anonim

A ile jest świąt co idziemy do pracy np. 1 i 3 maja 15 sierpnia 11 listopad gdzie biuro spokojnie sobie siedzą w domu. Mogliby chodzież to docenić,a nie zabierać premię

A dziwię się panu Prezesowi że wybrał taka osobe (chyba ze go wmanipulowano), podobno ceni ludzi co znają ciężką również fizyczną pracę

Nikt

A zadaniem podstawowym pracodawcy jest postępowanie zgodnie z prawem i obowiązkami wobec pracownika.To działa w dwie strony.

Haha

Samochody wygląd firmy to podstawa...tablice na magnesy lewe bhp jakies zebrania bez sensu bo i tak nas nie słucha to podstawa tej firmy...A coś powiesz to i tak nikt nie słucha...echo i odpisujesz cos czego nie bylo to sie nazywa firma The best ????

MTWD

Biurowi to tylko nadają się do zbierania (usunięte przez administratora) z produkcji razem z operatorami linii.Kto,z kim,gdzie i kiedy.Uszy sie trzesa,usta otwieraja a oczy maja wytrzeszcz.Prym wiodą Panie.To nie biuro tylko targowisko...Plotkary

(usunięte przez administratora) Jak można wyliczyć ludziom 0%premi jak robią ponad norme na wyrobionych kilkunastoletnich maszynach, gdzie ciągle coś się sypie. Kobiety przerzucają tonarze produktów, w pocie czoła a on wywiesza informacje 0%premi. To znaczy że przez cały miesiąc nic nie robiliśmy!!!!(usunięte przez administratora) Gdyby nie fakt że od nowego roku podniosą minimalne wynagrodzenie to przez cały czas pracowalibysmy za najniższą krajową . (usunięte przez administratora)

CHC

On nam chyba zrobi drugie CHC tylko że w grodzisku. Ludzie z CHC też narzekali na jego kulturę pracy i zero konkretów. "Góra" była zadowolona bo lubili oglądać prezentacje z du..y wzięte a "dół" gnębiony, bez premii w systemie niedającym spotkać się z rodziną po 10h dziennie w pracy 10+10+10+10+W+W. Ludzie mieli tego dość i zaczęli odchodzić do innych firm gdzie pracowali po 8 h plus ewentualnie kilka nadgodzin w tygodniu. Dlaczego nikt nie sprawdził jaki rozp....j był w CHC za jego czasów. Wystarczy porozmawiać z mistrzami i operatorami. A może by tak się rozchorować od 01/09 po kilka osób z brygady aby pokazał jaki jest mocny w organizacji?

Wiadomo kto pisze to ktoś kto pracuje w biurze i tylko chodzi po hali i robi zdjęcia. I wie koło kogo się zakręcić i komu trzymać palec w du...e. Tak tylko może H.... Pan od robienia wielkiego szumu

Ona
@Anonim

Może nawet sam AD to napisał

Prac

Skoro wyniki są dobre i lepsze niż były to jakim cudem jesteśmy wszyscy bez premii w ogóle albo z małą premia?Bo szanowny MDJ,zaprzecza Pan sam sobie...

Szkoda,że wszyscy są mądrzy tylko tu i teraz,za drzwiami. A jak wejdą do biura to są osrani.Powiedzcie to wszystko face to face wybranej osobie.Zgoda,premia za efekty.Tylko pytanie czy cały miesiąc nic nie robimy?To skąd w "firmowej gazetce" wyniki produkcji wyrobów idące w miliony?Samo się robi...

Anomim

Jestem pracownikiem tej firmy od kilkunastu lat, to co się teraz dzieje to jest poprostu masakra. Jeszcze nie tak dawno temu człowiek mógł sobie zarobić dorabiając w weekend,teraz to chodząc w weekendy wypłata wygląda coraz gorzej z miesiąca na miesiąc. Odkąd przyszedł pan D. Firma schodzi na psy. Liderzy na nocnych i popołudniowych zmianach z 8 godzin pracy, 5 godzin spędzają w biurze wraz z "Ala"brygadzistami i piją sobie kawki i herbatki, a zwykły pracownik jak wyjdzie na 5 min to wielka obraza gdzie on tak długo był. Pracownicy odwalają pracę za pracowników z ukr a na końcu każdy ma taką samą premie. W tej firmie nie docenia się pracowników , liczy się wydajność. Ważne że wyrobią się z planem a ludzia ręce w d*** wchodzą. Wracając do liderow to nie potrafią oni nic zrobić z tym żeby pracownikom było lepiej, nawet o głupie 100zl podwyżki trzeba się prosić. Nie będę wymieniać po nazwiskach bo obowiązuje takzwane RODO. Ale na hali to potrafią ludzia zdjęcia robić mimo że nie zapytają o zdanie czy mogę. A brygadzisci "Ala" operatorzy chodzą jak święte krowy i popędzają pracowników. Ta firma potrzebuje kierownika który będzie pracę ulepszał a nie utrudniał. Tak więc jeżeli chcesz złożyć CV do firmy OLE na fabrycznej to lepiej się zastanów 10razy zanim to zrobisz.

Wes
@Anomim

I ze nikt nie widzi tego jak liderzy spędzają czas na sielacne biurowej z kawą. Tylko chodzą i patrzą w ogóle nie wstawiają się za pracownikiem i nie dbają o niego. Popędzanie, krzyczenie ponizanie, wyśmiewanie się. Nikt nie umie nic wytłumaczyć, pokazać co trzeba zrobić. Ale żeby wyzwać to są pierwsi. Zabrali ludzi z produkcji na sielankę kawową. Boją się odezwać w czymkolwiek. A pani kierownik chodzi jak pogoda mina spuszczoną do ziemi i wiecznie zła i nagazowana nigdy nic nie wie

leo
@Anomim

no jeszcze 2 lata temu było normalnie, traktowanie ludzi i dało się pracować

Asterix

Powiem tak, ci liderzy to jedna wielka ściema. Są gorsi od kierowników zmianowych którzy kiedyś zarządzali ludźmi. Wszyscy ludzie równo traktowani jeżeli chodzi o premie. Jeden zrobi więcej ale dostaje tyle premii co ten który nie robi nic. Pan D. Najchętniej wszedł by na halę z białą rękawiczka i sprawdzał czystość. Zadaje pytania na które nawet nasi mądrzy liderzy nie potrafią odpowiedzieć. A potem wyżywają się na nas, bo jesteśmy nieudacznikami. Nawet gdyby to była ostatnia firma na świecie to nikomu nie polecam.

Haa
@Asterix

Jacy liderzy szkolenie 5 minut i wielki mi lider . Tak samo szkolenie bhp nie bylo ale podpisz papier ja pierd.... gdzie wy my pracujemy????

Ona szalona

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) jesli chodzi o pracę...liderzy do (usunięte przez administratora) sami nie wiedzą o co chodzi A i sami nie potrafia zdziałać czegoś co by ułatwiło ludziom pracę za co oni tak mają płacone A my nie nie ma normy nie ma premi. Sami niech sobie sprzątają szczoteczką do zębów cała halę z tymi marnymi maszynami z przed epoki jury????szkoda.slow nie polecam tej firmy

Świnka pepa
@Ona szalona

Jak nie wiedzą o co chodzi jak tyle szkoleń za darmo miel. I one nic nie dały. Żadnej zmiany. A dla pracownika nic! Premia 0 %

Zostaw merytoryczną opinię o Okechamp S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Okechamp S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Okechamp S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okechamp S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okechamp S.A.
2.2/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań