Opinie o Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.?

XD Nowy wpis

Dopóki jesteś grzeczny, nie popełnisz błędu i przychodzisz nawet jak masz wolne to jest cacy wszystko ????

Dramat Nowy wpis

Właściciel szuka (usunięte przez administratora), a nie pracowników. Uwielbia jeleni, którzy zgadzają się na stała stawkę, a potem wzbudza poczucie winy jeśli zrobisz mniej godzin niż pracownik rozliczany godzinowo. Stawki szału nie robią, a wymagania takie, że szkoda gadać. Życie rodzinne i prywatne lepiej odstawić na bok, bo Wiśniowy Sad jest najważniejszy. Rotacja zespołu w ostatnich kilku latach była ogromna, więc to już daje dużo do myślenia. Właściciel pięknie manipuluje i na początku wydaje się ohh i ahh, a później człowiek uświadamia sobie, że te piękne słowa nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie polecam tego zakładu pracy.

Nnnn Nowy wpis

Chcialam oddać cv ale szefowa zjechała mnie wzrokiem ze juz nawet tego cv nie chciałam zostawiać. Żadnego zaangażowania tylko problem ze ma ze mną rozmawiać. Pyta o doświadczenie jak byłam od razu po szkole to jeszxze miała pretensje. To miała być moja pierwsza praca...dobrze że nie była.

monika

hm smieszne tam powinna przyjsc inspekcja pracy bo to sa jaja ze stawkami na godzine daremne i dwa dni albo trzy w tygodniu do pracy i placi co miesiac kpina odradzam przyjecia sie tam do tej firmy.

@monika

Pensje są wypłacane co miesiąc? To chyba prawidłowo? Jaka jest stawka na godzinę? Niższa niż najniższa krajowa?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pomoc kuchenna/ przygotowywanie potraw.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

kelnerka

nie

Julia

@Covid Serio? A ile osób tam pracuje? Jak wygląda organizacja pracy, obowiązki są wyraźnie podzielone, czy raczej każdy musi wszystko robić po trochu?

@Julia

Jędrzeju a po co te pytania .Skoro jesteś tam na co dzień to wiesz jak to wygląda od kuchni.Jednym słowem porażka .

@Julia

Aha i jeszcze dodam te opinie dotyczą restauracji która mieści się w Poznaniu .

Miła
@Covid

Witam serdecznie wszystkich którzy w jakiś sposób postanowili odwiedzić tą stronę . Chciałam podzielić się z wami opinią dotyczącą pracodawcy ,,Wiśniowy sad,,P-ń .Praca jak praca ,wszędzie trzeba pracować ale największym problemem jest szefostwo.Własciciel który wymusza na pracownikach pewne czynności które nie jeden urząd powinien skontrolować.Nie będę wgłębić się w szczegóły ale wszyscy którzy pracowli bądź pracują w tej rest.wiedzą, że tak jest.Pozdrawiam wszystkich zdesperowanych pracowników .

@Covid

Hej @Covid, co masz na myśli pisząc: wiesz, jak wygląda to od kuchni? Proszę napisz w komentarzu czego mogę oczekiwać po pracy w Wiśniowym Sadzie?

@Monika

Na pewno niczego ciekawego tam nie doświadczysz.Jedynie wyzysk pracownika.

@Monika

Hmmmm ,dobre pytanie na które z przyjemnością odpowiem ,Czego możesz się spodziewać ???na pewno wyzysk pracownika .O szczegóły zapytaj w restauracji.

@Covid

Na pewno.Widzę że tu się wkradły wpisy o Innej restauracji lecz mój negatywny wpis dotyczy restauracji w Poznaniu.Niestety może i bym napisała parę słów więcej ,lecz nie mogę na tą chwilę znaleźć nic pozytywnego .Może gdyby właściciele byli uczciwi ...

Ewelina

Mi tam smakowało zawsze szkoda że nie będzie można wrzucić nic na ruszt

Co jaki okres czasu w Restauracja Wiśniowy Sad można ubiegać się o podwyżkę?

Covid

Proszę zapomnieć w obecnych czasach o podwyżkach firma ta ,ma problemy aby zapłacić pracownikowi za l-4,wydaje mi się że inspekcja pracy powinna uważniej przyjżeć się temu pracodawcy

@Covid

Masz może aktualne informacje? Może sytuacja w Wiśniowym Sadzie uległa zmianie z racji na dofinansowania od Państwa na biznesy w sytuacji kryzysowej.

Hania

Widzę, że opinie są o Poznaniu a tu chodzi chyba o inną restaurację w Rudzie Śląskiej

@Hania

Hej @Hania, pracujesz w Wiśniowym Sadzie w Rudzie Śląskiej? Jaki jest szef? Powiedz mi czy dobrze traktuje swoich pracowników.

Hej, czy ktoś z Was pracuje w Wiśniowym Sadzie? Znalazłam taką ofertę: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/przyjme-do-pracy-kelnera-kelnerke-na-okres-wakacyjny,lento.plc1931ab484f14309d456258ba865db5f,mucharz i myślę aplikować, chciałabym się jednak dowiedzieć jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku?

Paulina

Jak pandemia wpłynęła na pracę w Restauracja Wiśniowy Sad i jej pracowników? Zastanawiam się czy aktualnie jest mniej pracy i czy pracując w restauracji można liczyć na stabilne zatrudnienie w obecnych trudnych czasach.

Alicja

Czy restauracja zatrudnia studentów sezonowo?

Grażyna

Idealnie nie jest ale wiem z doświadczenia, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Justyna

Każdy ma możliwość wyboru albo zgadza się na taki system albo nie i nie zawraca nikomu głowy. Spoko firma mają takie warunki pracy i tyle!!

Do Justyny
@Justyna

Każdy ma prawo wyboru !!!Justyna świetnie to ujęłas ,ja zwalniając się z Wiśniowego Sadu miałam wrażenie że pracownik to niewolnik ,nie może iść do innej pracy ,przynajmniej właściciel nie radzi sobie z tym że pracownik odchodzi bo znalazł coś lepszego.A więc każdy ma prawo wyboru .

Anonimooooo

Nie polecam tego pracodawcy.Będąc pracownikiem tej firmy pożegnaj się z.wolnymi wekendami i życiem prywatnym.System prace(teoretycznie)2/2 .ale bardzo często zapomnij o 2dniach wolnego.Chorobowe-zapomij o kasie ,wypłaca właściciel jak ma ochote,za urlop tak samo -płatne w 2ratach i jakieś dziwne stawki.Oczywiście nasłuchasz się że jemu nikt za urlop nie płaci i takie tam...zaznaczam że kilka razy do roku na wakacje wyjeżdza.Firma rządzi się własnymi prawami ustalonymi przez pana R.S.

Znajomy
@Anonimooooo

Anonimo!zgadzam się z Tobą.Tak jest w tej firmie,,Wiśniowy Sad,,co do systemu pracy 2/2nie znam takiego.Za to znam system pracy ciągiem,bez wolnych wekendów .Jednym słowem,Masakra,Płaca....hmmm nie jakieś kokosy,na mieście można lepiej wyciągnąć i nie pracując po tyle godzin.NIE POLECAM NIKOMU pracy w tej pseudo rodzinnej firmie.

Mikołaj
@Znajomy

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz więcej na temat tego, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Restauracja Wiśniowy Sad? Napisałeś o pracujących weekendach. Zastanawia mnie, czy obowiązuje wyższa stawka wynagrodzenia za pracę w weekendy, czy może taka sama, jak w dni powszednie? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Ktoś
@Mikołaj

Mikołaju!myślałem że jest to portal dla pracowników chcących wyrazić swoje opinie,ale widzę że również dla wścibskich pracodawców ,którzy pragną uzyskać informacji który to z pracowników wypisuje takie rzeczy.Pozdrawiam Mikołaju.

mojsiuk

Jak jako klient mogę powiedzieć, że jestem nawet względnie zadowolony z poziomu obsługi. Co prawda można sporo narzekać na czas obsługi, ale z drugiej strony nie widziałem żeby tam się ktoś nudził. Sam się zastanawiałem nad pracą dla syna no i myślę, że jako pierwsza praca, współpraca z nimi jest dobrym pomysłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.?

Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.
  • 1-Go Maja 76
    41-706 Ruda Śląska

Restauracja Wiśniowy Sad Sp. z o.o.