Steskal Piekarnia Ryszard Steskal

Nowy Targ

Opinie o Steskal Piekarnia Ryszard Steskal

bartek 2012-10-04 19:13:49
Jestem byłym pracownikiem tej firmy śmieszy mnie zachowanie ( usunięte przez administratora ) podziwiam stare pracownice za wytrwałość!!!
poszkodowani 2012-10-05 20:54:16
Dziwią mnie te komentarze jak chcecie się wyżalić to umówcie się na wódkę ,a nie piszecie bzdury!!! żal mi wszystkich tych ludzi co to wypisują. żenada
krzysrabka 2012-10-22 20:58:09
a co ty kierownik ty pierdolisz bo cie maja w kieszeni hehe
krzysrabka Munchen 2012-10-22 21:07:50
sanepid ustawony wszystko ustawione ..po ile godzin pracuja ..nik im to nie udowodni ,,dwie listy do podpisu ..co to [usunięte przez moderatora] za zaklad chyba zamkniety...gdzie siedza urzednicy ..chyba w kieszeni steskala
Józio 2012-12-08 14:18:12
Coś podobno drgnęło.ale czy to prawda i czy pracownicze"święte krowy" faktycznie dyrekcja wzięła za buzie-to dopiero może się okaże.Sklep ładny i w miarę dobrze zaopatrzony.
nuśka 2013-07-28 15:58:28
nic nie drgnęło,w Krakowie dziewczyny tyrają po całym dniu i to za śmieszne pieniądze ,łamane są wszelkie przepisy i zastanowić się warto nad tym kto na to pozwala bo to są po prostu kpiny
fakty 2013-07-30 17:42:22
witajcie steskal to smiechu warte pomylenie z popapraniem oszukuja kłamia [usunięte przez moderatora] ludziom to co zarabiaja a najzabawniejsze jest to ze zastraszaja i szantazuja ludzi swinie a nie ludzie a najwieksza [usunięte przez moderatora] pewnie [usunięte przez moderatora] bo tak sie tam obsadziła ze niema nad nia hahaha to jest jedyna sweta prawda
lodzia 2013-08-12 20:33:43
dlaczego nikt z urzędników nie jest zainteresowany tym co się tam dziej?może trzeba zaangażować w sprawę tv?
troskliwy 2013-08-26 20:21:31
Zakładam że szefostwo czasami tutaj zagląda tak więc proszę o to aby zwrócili uwagę po ile godzin pracują dziewczyny w Krakowie bo chyba coś tutaj jest nie tak z tymi godzinami pracy ,może warto sobie uzmysłowić że to nie są cyborgi tylko ludzie.

2013-09-05 20:39:43
to jest prawda tylko tvn:)
cyborg:) 2013-09-14 16:39:20
Miałam tą znikomą przyjemność przez jakiś czas pracować w tej firmie i nikomu nie polecam a jak by szefostwo wiedziało co się dziej w Krakowie to by zaczęło bardziej zwracać uwagę na to co robią menagerowie ,a nie czepiali się sprzedawców:)
robaczek 2013-09-15 16:58:08
Podzielam zdanie poprzedników na temat godzin przepracowanych przez dziewczyny w Krakowie. To jest czysty [usunięte przez moderatora]!!!!! Jako stały klient zaobserwowałem iż dziewczyny robią po 12h CODZIENNIE!! czasami wogóle wolnego nie mają!! tak nie powinno być gdzie jest prawo pracownika? czy kogoś to przynajmniej interesuje??? rozumiem że ciężko teraz o prace ale to są kpiny i absurd co się dzieje w tej firmie!!!!
była 2013-09-16 21:23:18
w tej firmie nie ma praw ale obowiązki i wiem o tym ponieważ miałam okazję się o tym przekonać właśnie w Krakowie a menagerowie są godni politowania:)jak by właściciel wiedział jak pracują to by się załamał:)ale jakoś mi go nie żal :)
ewa 2013-09-16 22:58:15
Jestem byłą pracownicą tej firmy ,bo niestety jest w tej firmie taki Szaro -Bury co wydaje mu się ,że wszystkie rozumy pozjadał ,kierowniczej od siódmych boleści a w gruncie rzeczy to taki prostak jakich mało ani wyglądu ,ani prezencji a inteligencji to zero ma a Kierownik jak się patrzy .[usunięte przez moderatora] w tej firmie jest i wygląda to tak,że straszą ,że Szef jest w Krakowie i jeździ po sklepach robią to menadżerowie i Kierowniczek Sz dalej: na szybach w sklepie są dwa numery tel do menager i do Kierowniczka [usunięte przez moderatora].i strachy na lachy ,że jak klient nie dostanie paragonu to ma dzwonić na skargę a taka pracownica ma dostawać dyscyplinarkę ,no żal nad żale to jest ,najmniej to jest 10 godzin pracy plus 11 gratisowa tak zwane przygotowanie sklepu,wyłożenie towaru a nawet po13 godzin robią niektóre dziewczyny ,co nie jest złe jak ktoś chce zarobić ,czasy dziś ciężkie i czasem tak trzeba pracować ,o to nie można mieć pretensji bo jak ktoś chce 8 pracować to są inne prace w Krakowie ,że po 8 się robi .Wypłaty z kieszeni wypłacają ,ubezpieczenie od najniższej 7-8 zeta na rękę PIP mają w kieszeni bo Kraków do Rzeszowa odsyła i odwrotnie ,skarbówkę też mają zaprzyjaźnioną ,sanepid też .Widzę,że w Krakowie bunt nastąpił ,ale tak wynika ,że Steskal nie do ruszenia pod względem organizacyjnym jest tam wszystko dobrze dograne ręka rękę myje.Jedyna szansa to pozew zbiorowy ,musiało by być kilka osób i wtedy coś prędzej by się udało z tym zrobić .Ja na 100 proc.wiem ,że Pan [usunięte przez moderatora] nie wie co u niego w firmie wyrabiają Ci tak zwani wyżej postawieni np.Szaro -Bury kierownik ,ma w Krakowie jedną fajną i ok menager Panią [usunięte przez moderatora] i szacunek dla Pani jak Pani to czyta!Kiedyś w sklepie gdzie ja pracowałam po świętach Bożego Narodzenia klient zrobił sobie głupi żart i napisał maila do Pana Steskala ,że w makowcu za mało maku było i dostał tak obszerną odpowiedź i przeprosiny i chęć zadośćuczynienia ,że do dzisiejszego
ewa 2013-09-17 05:00:10
cd.dalszy :a pracowników jak szmaty do podłogi traktują ,ja też po słuchaniu jaką to cyt.jedną z lepszych pracownic jestem zostałam ,wysłana na urlop i zwolniona bo Szaro-Buremu coś nie na rękę było .Panie [usunięte przez moderatora] dobra passa też się kiedyś skończy a ja wierzę w rozsądek Pana Steskala .Pozdrawiam wszystkie fajne koleżanki i życzę wytrwałości .A jakby nie te pewne rzeczy to praca sama w sobie była przyjemna .Mój były Klient z tego sklepu powiedział mi ,no Panie sprzedawczynie już się tak nie uśmiechają ,no ale z czego tu się śmiać PORAŻKA i tyle .
byla 2013-09-18 20:10:11
błagam nie opowiadaj że pani [usunięte przez moderatora] jest taka ok bo z tego co wiem to tylko dla wybranych ,ma swoje ulubienice i tyle ,a mnie bardziej ciekawi to kiedy zaprzestaną pracownica zabierać utargi do domów bo to jest śmieszne że kierownictwo ich nie zbiera tylko narażają dziewczyny na niebezpieczeństwo ale jak znam firmę steskal to dopiero jak coś się stanie to zmienia zasady
ewa 2013-09-18 22:35:22
Droga Koleżanko ,ja nie miałam żadnych układów z Panią [usunięte przez moderatora] ale mi osobiście bardzo spasowała a co do brania kasy do domu to paranoja ale trzeba kasę oddać czyli ją upilnować ,żeby nie zginęła a to czy ty ją bierzesz czy nie to twój problem .Mi wydaje się ,że są w tej pracy poważniejsze problemy ,ja już nie pracuję w tej pseudo porządnej firmie ale jak znajdę czas to wybiorę się do Pana Steskala na rozmowę tajne przez poufne i mu wychaczę kilka ciekawych , o których nie wie bo w tej firmie Panowie Księgowi szczelnie razem z Szaro-Burym chronią dostępu do Pana Szefa .Ja jak żyję trochę na świecie to nikt nigdy mnie tak nie potraktował jak zrobił to Szaro -Bury i na pewno zrobię wszystko ,co się , żeby poznał co znaczy ludzka krzywda .Ja napisałam list do Pana Szefa ,który jak wiem gdzieś utknął w księgowości firmy ,dzwoniłam do firmy też nic z tego bo Pan Prezes jest osaczony ,ale tak czy innaczej dopnę swego i tyle ja tam się nie boję bo nie ma czego ,ale dziwię się ,że ludzie tkwią w czymś takim i jest im dobrze .Może ,któraś z poszkodowanych lub byłych pracownic ma ochotę na wycieczkę do Nowego Targu .Jest bezrobocie ale roboty za 7-8 zł jest dużo ja w tydzień znalazłam pracę i pracuję po 8 h dziennie i jest fajnie i w życiu bym nie chciała pisać tych kilku raportów dziennie ,robić remanentu każdego dnia ,bo to jest chory system i tyle a rządzą nim takie chore bolki jak niektóre osobniki w Steskalu .Czasem kupuję u nich torcik malinowy pychotka jest polecam !!!Na Kalwaryjskiej jest najmilsza ekspedientka w całym Steskalu a w tym nowym przy Matecznym to takie babsko wstrętne niemiłe aż się nie dobrze robi !!!
Ewa 2013-09-24 09:03:37
Czy w waszej firmie pracuje taki gość z blizną?
Bożenka 2013-09-26 08:45:58
Tak pracuje taki gość cwaniaczek ciągle chodzi przy naszym kierowniczku i doradza mu w marketingu.
Jola 2013-09-29 07:43:09
Panie [usunięte przez moderatora] proponuję przy następnej wizycie w Krakowie wejście do sklepu i rozmowę ze swoimi pracownicami na temat tego jak się im pracuje czego by oczekiwały itp. a nie jeżdżenie i sprawdzanie czy mają daszki bo jest to dziecinada ,a do tego przecież ma pan świadomość tego że zostają one ostrzegane o tym że jest pan w Krakowie i mają nosić ubrania firmowe.Proszę pamiętać że zwykły pracownik krzywdy firmie nie zrobi to Ci na wyższych krzesełkach mogą więcej ,ale to tez pan zapewne wie:)a na koniec chciałam dodać że zwolnienie ze względu na otyłość to jest dyskryminacja,pozdrawiam

2013-09-29 11:54:09
No to masakra jak za gabaryty zwalniaja ,tam gdzie ja pracowalam tez za lada zbyt duzo miejsca nie bylo ale z tego co pamietam to taka jeans [usunięte przez moderatora] to ma ma czym siedziec ,to pewnie po tych slodkosciach ?????!!!!
jadzia 2013-10-02 20:01:27
ej po co wy głupie piszecie że zabiera dziewczyny kase do domu ???? nie wiecie ze narażacie je na niebezpieczeństwo ? czasami trzeba się zastanowić nad tym co się pisze bo ktoś nawet przez przypadek może to przeczytac i pozniej wykorzystać. A o tym że nosza dziewczyny kase napiszcie do ziarna.
2013-10-02 20:03:45
[usunięte przez moderatora] DAJ SPOKój
Gosc2333 2013-11-28 20:00:21
Dziewczęta, proponuję wykonywać swoją pracę zgodnie z obowiązkami - a nie, spoufalać się z kierownikiem i kierowniczką, i liczyć na wyższy zarobek, bądź coś :) To jest praca dla osób które chcą zarobić, a nie tylko narzekać że za dużo godzin, że mały zarobek itd.
Co do kierownika - jest w porządku, oczywiście - potrafi manipulować ludźmi ale taka jest jego praca i należy też jego zrozumieć. Kierowniczka? Bardzo kompetentna osoba, na właściwym stanowisku - bardzo wyrozumiała i potrafi zrozumieć człowieka. Jeśli się wam nie podoba, to nikt was tam nie trzyma na siłę. Cieszcie się, że macie wypłaty zawsze na czas. A Pan właściciel, no cóż... Gdybyście miały kilkadziesiąt sklepów na głowie, to też byście nie miały czasu na wysłuchiwanie leniwych pracowników, którym nie chce się pracować haha.

Ogólnie mówiąc, pracę polecam tym którym chce się pracować, potrzebują pieniędzy. Plusem jest to, że kierownictwo nie siedzi wam głowie całymi dniami, nie ględzi że słaby dzień. A co do remanentów - no za coś wam płacą, jeśli ktoś jest inteligentny i obrotny to zrobi go w 10 minut.
aik 2013-12-03 13:44:23
Ewa a ten gość z blizną to co porabia ,?? jest kierowcą czy pracuje na piekarni?!
jaka ja 2014-01-21 18:58:38
Mimo wszystko praca po tyle godzin codziennie to gruba przesada i warto sie tym zajac ,a ja jako klientka nie moge patrzec na to jak dziewczyna pracuje od switu do nocy,nieporozumienie totalne.
Madzia 7895 2014-02-04 18:19:34
a ten wpis gosc2333 to jest ewidentnie pani kierownik wiec nowe kolezanki nie bierzcie tego wpisu pod uwage
Lis 2014-02-06 20:10:47
Miałem przyjemność też pracować w tej porąbanej firmie szczerze nie polecam nikomu tej firmy (usunięte przez administratora)
ja 2014-02-17 19:11:51
(usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć.
xxx 2014-03-02 11:45:30
210 godzin na pół etatu za 1600 zł(usunięte przez administratora)
niewiadomym 2014-05-14 20:07:36
Słuchaj bicz jak ci się coś nie podoba to szczel sobie barana o ścianę może przyjdzie ci rozum do głowy a wtedy nie będziesz opowiadać bajek na temat pewnej osoby a jak nie to inaczej sprawę załatwie a wtedy to już wszyscy będą wiedzieć co jak gdzie kiedy i dla czego robisz z kierownikiem a jeśli chcesz pewnej osobie tyłek obmyć
to wiesz do kogo się zgłosić i wtedy będzie oko w oko tyle z mojej strony więc się zastanów czy warto bo możesz naprawdę dużo stracić a do tego już wiele nie brakuje

chce
mika 2014-10-23 14:14:22
rekrutacja - telefon - pani zaprasza cie na szkolenie ( nie ma żadnej rozmowy) jeśli ci sie podoba, masz szkolenie 2 tygodniowe ( płatne - 7zl/h ), później umowa o prace i w zaleznosci od sklepu od 8 do 10 zl/h. Pracuje sie różnie jedne chca pracowac po 8 h dziennie a inni caly dzień ( 12-13h ). Wiekszosc sklepow jest otwarta do 19 w soboty do 14.
Pracownik steskala 2014-12-09 16:42:20
Dno!! Nie polecam tego sklepu i pracodawce ze względu na wyzysk !! A i menager od siedmiu boleści - Ksenia Bizub - brak podejścia do pracownika i zero doświadczenia !!
pracownik steskal 2014-12-14 15:19:12
A ja z nią pracuje dwa miesiące i jestem zadowolona. Zawsze pomoże i nawet nie trzeba prosić , bo sama od siebie reaguje. Wymaga trudno taka kolej rzeczy. Ty pracownik jesteś i szkoda gadać !!!!
qqqqq 2014-12-21 13:50:31
zdrowych wesołych swiat popaprance zal mi was
pracownik kilkuletbi steskal 2015-01-03 14:43:41
Coś mi się wydaje ze ona sama to pisała, nie z nam nikogo kto byłby zadowolony z współpracy z Ksenią Bizub!! Wszyscy narzekają i mają już jej dość!!
pracownica 2015-01-03 14:50:57
Ale ściema!! Ta kobieta nie ma pojęcia jak kierować ludźmi, Dośc że straszny wyzysk i praca gorsza niż w biedronce to jeszcze taka osoba która nie ma pojęcia o niczym !!
Pracownik steskala 2015-01-27 12:22:36
Zgadzam sie z wcześniejszymi wpisami ta Ksenia Bizub to kompletny brak podejscia do pracownika i pracy, nie ma nic pojecia jak pracować. Z tego co wiem i inni mówią to tylko jeździ niby na kontrol a po sklepach z ciuchami łazi.
lala 2015-04-07 15:26:02
Ksenia jest okropna jezdzi Po pracownikach jak Po psach....powinni ja zwolnic !!
saba 2015-06-28 19:33:50
A co powiecie o opracowaniu w budkach Steskal ?
Mamuśka 2015-09-03 21:57:41
Witam. Ja tam akurat nie pracowałam,ale z takim zachowanie jak dzisiaj w tym sklepie nie spotkałam się jeszcze nigdy . Byłam na spacerze z dwójką dzieci (1,5 i 3 latka)weszłam do piekarni Steskal w Chrzanowie na ul. krakowskiej i Zamówiłam tam zapiekankę na ciepło mialam 5 min zaczekać. Dzieci jadły frytki i to tak przeszkadzało ekspedientce ze kazala mi wyjść ze sklepu bo jak to stwiedziła" nikt nie ma prawa jeść w tym sklepie nic innego co nie byla tam kupione". Poprostu zdębiałam i wyszlam jak mozna 1,5rocznego dziecku wytlumaczyc ze pani zabronila mu jesc w srodku??!!!!! Porażka!!!
ona_2015 2015-11-06 17:54:41
to widzę że już spadła stawka na szkoleniu bo mi dano 5 zł na godzinę. Ogólnie atmosfera ok tylko pracodawca chce żeby pracować po 13h dziennie nie ma zmian na rano czy tez popołudniu (przynajmniej tak mówiła P.Gosia) pracujesz po 13h codziennie ewentualnie jakiś dzień wolny w tygodniu ( bo nie chca żebyś pracowała cały tydz po 13h więc caly tydz bez ndz i jedno dnia w tyg jeśli bedzie ktoś na zastępstwo w tym dniu kiedy chcesz wolne .W miesiącu wychodzi 210 h za 1600 zł bo stawka to 8 zł za godz wiec raczej bez rewelacji. AAaaa .. masz dodatkowo doliczane pół godz za przyjście przed otwarciem i wyłożenie towaru, za twój czas po zamknięciu kiedy sprzątasz , rozliczasz się itp nie ma zapłacone. Wiec wydaje mi się że robiąc " półtorej miesiąca w miesiąc za 1600 zł to żadna rewelacja , tym bardziej że pracując po 13 h od 5.30 do 19 to w domu tylko spisz :)
dalia 2015-11-15 16:07:50
ta jakość steskala to również w nowym saczu?
uprzejmy 2016-03-14 07:11:54
Jawne łamanie prawa pracy!!

Dziewczyny na sklepach pracują po około 70h w tygodniu (pon-piąt po 12-13h, w sobotę dodatkowe+8h). Na papierze umowa na pełny etat, pod stołem reszta pieniędzy za dodatkowe godziny. Oczywiście bez dopłaty za nadgodziny, przekraczaniem maksymalnej ilości godzin nadliczbowych, z łamaniem 11h przerwy pomiędzy zmianami, nie wspominając o dzieleniu wynagrodzenia na oficjalne (minimalna krajowa) oraz na część nieoficjalną (otrzymywaną bezpośrednio do ręki). Oczywiście część nieoficjalna nie jest opodatkowana i w przypadku choćby choroby pracownika lub zwykłego urlopu wypoczynkowego w żaden sposób nie jest uwzględniana w wypłacie.
elmo 2016-04-07 13:33:43
patologia
Maalaa 2016-06-16 17:17:06
Wydaje mi się że pomyliliscie dwie różne firmy.
Zbigniew Steskal to inna firma a Ryszard Steskal to inna. I każda z tych firm ma innych managerów. Ogólnie jeśli chodzi o warunki pracy u Zbigniewa Steskala fakt wymagają większej ilości godzin ale dzięki temu można zarobić więcej. Prawda jest taka że 90% dziewczyn które tu pracują to banda leni. Bardziej interesują się wewnętrznymi plotkami na temat firmy i innych dziewczyn w niej pracujących zamiast zająć się pracą. Managerowie potrafią wynagrodzić Prace jeśli widzą źe ktoś naprawdę dobrze pracuje i dba o dobro firmy. Urlopy jak najbardziej udzielane i wolne również. Dziewczyny które pracują cały tydzień zawsze w miarę możliwości dostają sobotę i niedzielę Wolna. Przeważnie mają miejsce pracy dobierane do miejsca zamieszkania. Przedstawiacie firmę jako tyranow tylko dlatego że jesteście zbyt leniwe na to żeby ciężko pracować. Niestety życie to nie jest Relax i wakacje więc zepnijcie dupy i napiszcie prawdę jak to jest z tą wasza praca.
Maalaa 2016-06-30 10:30:28
To nie jest forum o rankingu najlepszych cukierni tylko na temat pracodawców danej firmy. Co do pytania Nowy Targ jest taka dziurą że nic dziwnego że tam Steskal jest najlepszy bo to jedyna sieciowka na całe miasto. Zapytaj czy w Krakowie jest najlepsza na taką konkurencję jaka jest w Krk.
anka 2016-08-09 18:51:18
Kasa mała , godzin bardzo dużo , premii żadnych... szału nie ma ogólnie....
Maalaa 2016-08-18 16:04:37
Najlepiej podejdź do dowolnej cukierni i zostaw cv w Krakowie cały czas szukają
kulka 2016-08-18 21:48:16
@ pracownik ale po co używasz tutaj nazwiska - chcialbyś żeby twoje nazwisko było tu wymienione ???
Zostaw swoją opinię o Steskal Piekarnia Ryszard Steskal - Nowy Targ
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steskal Piekarnia Ryszard Steskal