Opinie o Miami Food restaurant w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Miami Food restaurant. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miami Food restaurant o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miami Food restaurant w Gniezno

Przykro mi bardzo że tak słabo się cenisz widocznie jesteś kiepska w pracy i nigdzie ci wiecej nie chca dać polacy sie zgadzaja na takie warunki to sie nie dziwie ze pracodawcy to wykorzystuja WEJŚCIE SIE WSZYSCY W GARŚĆ! ! ! A co do mapy to chyba ty sie na niej nie znasz wpisz sobie na docelu.pl ulice i miejscowość swarzedz to ci jej nie wyszuka a wpisz ta ulice i miejscowość nowa wieś to ci znajdzie! ! ! Widocznie jestes zbyt tępa(sory za określenie) zeby to zrozumiec:( zrozumialam dlaczego ta praca z tymi warunkami i płaca ci odpowiada bo raczej nigdzie cie nie chca.

Miami swarzędz

W Swarzędzu obecnie nowa ekipa jest super, dogadać się można z godzinami pracy i z dniami,jak chcesz mieć 3 dni wolne i wyskoczyć nad morze proszę bardzo, a jeśli zależy ci na kasie to popracuj więcej , pieniądze zawsze na czas umowa legalna wszystko "Si": Atmosfera extra . pozdrawiam " Miami Swarzędz" no i Poznań i Gniezno też rzecz jasna hihihihihihihihih "=:-)))))))

ANONIM:)

Ja zaczynam jutro mam w miami 1 dzien probny i nie uwazam ze nie warto isc na rozmowe wydaje sie na 1 rzut oka mila atmosfera wiec nie ma to tak histeryzowac a moze panienko mape zgubilas:P poza tym powiem szczerze ze stawka nie jest mala radze zajrzec do innych firm ktore placa od 5 zl za 1h:) a na poczetek nikt nie da tobie 30 zl za godzine:) ale nie o tym chcialem tu mowic napisze wiecej po 1 dniu jestem dobrej mysli:) pozdrawiam wszystkich pracownikow MIAMI:)

Witam wszystkich.Ja pracowałem w Miami ponad rok i nie mam zastrzeżeń do moich pracodawców. Jesli sie pracuje tak jak tego wymagają to można sie dogadać i z godzinami i z pensją..tylko trzeba być normalnym:) Pozdrawiam Poznań

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Miami Food restaurant. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Nad morzem.Kelnerka/pomoc barmanki?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
do anonim

ja nie uważam sie za OSŁA i pracę tam dostałam...Nie wiem skąd masz takie informacje ale ja na rozmowie uzyskałam zupełnie inne info.... A może sie poprostu nie sprawdziłeś :)

zapomnialam dodac ze na poczatek umowa na 3/4 etatu a umowa na caly etat moze kiedys... a robisz ponad caly etat

Byłam na rozmowie o prace w swarzędzu (tak mnie skierowali) a okazało się że to nowa wieś nawet nie wiedzą gdzie znajduje się pizzeria to już było tragiczne!!! Na stronie www piszą że praca co drugi dzień ale tak jak ktos napisał to ściema. Stawka godzinowa, ale tyle to płacili 10 lat temu kucharzowi (dadam tylko tyle że w sklepie lepiej płacą). Robić wszystko najlepiej na 3 etaty. Nie polecam nawet rozmowy kwalifikacyjnej szkoda czasu i nerwów!!! Życze powodzenia w poszukiwaniu OSŁÓW! ! !

Bo w miami fajnie jest :)

Miami Gniezno

Ja pracuje w Miami i mam umowę i bardzo dobrze mi sie pracuje.. Trafiłem na fajna ekipę którą zresztą pozdrawiam..

Miami Swarzędz

Niestety az sie nie chce wierzyc jak ktoś może być złośliwy i nie mieć taktu... Zostałeś zwolniony to nie znaczy ze w odwecie musisz oczerniać firme i pracowników w niej pracujących.

Pracuś:)

Ja pracuje w Miami od lutego i pozdrawiam całą ekipę z Poznania:)

Miami

(usunięte przez administratora) i tak ciebie nikt nie lubił!!!!

Łukasz

Witam Serdecznie.Widze ze zaczeliście temat Miami Food Restaurant :) ja tak jak poprzednicy nie mogę sie zgodzić z pierwszą opinia..Pracowałem w Miami Gniezno na ul. Budowlanych około 6 miesięcy i miałem normalną umowę o prace. Godziny pracy i współpracownicy tez bez zarzutu.

Obecny pracownik

Dowiedziałem sie o tej opinii dzisiaj i niestety bardzo mi sie ona nie Podoba i jesli to ty (usunięte przez administratora) to jesteś poprostu świnia!! Ja pracuje w Miami Food Restaurant prawie od samego początku istnienia i mam umowę o prace. A co do atmosfery jeśli sie wpasujesz do zespołu to jest super! Pozdrawiam

Miami Food Restaurant

Rozumiemy twoje rozczarowanie i chęć zemsty ale takie wypisywanie nic Tobie nie da (usunięte przez administratora) . Chciałabym tobie powiedzieć że każda firma prowadząca działalność i zatrudniająca osoby jest pod kontrlą odpowiednich organów w Polsce, Rozumiemy Ciebie i twoje problemy i dlatego zostałeś zwolniony..Proponuje zgodnie z naszą rozmową udać sie do poradni a potem na odwyk.

alfons7

ja rowniez nie polecam tam pracy.umowa o prace praktycznie nie osiagalna.wylatujesz z dnia na dzien.nie mila atmosfera w pracy. -byly pracownik

anonimus

Dlaczego warto u NAS pracować?: - Oferujemy pracę zmianową wiec co drugi dzień masz cały wolny. - Gwarantujemy fajną atmosferę, pracę w zespole młodych i aktywnych ludzi. - U nas możesz liczyc na uznanie i szacunek !!! Dołącz do NAS już dziś !!! Taka zacheta jest na stronie(usunięte przez administratora) w zakladce "PRACA" ale zapomniano dodac ze co drugi dzien to jak sie uda tj jak odrobisz minimum 4-6 dni z rzedu a i jeszcze mile widziane przychodzic na 16godz a jak sie nie podoba to wynocha umowa to kolejny temat fakt jest tyle ze nic nie daje niekonczaca sie "UMOWA ZLECENIE" tak moi mili ZASTANOWCIE sie zanim zaczniecie prace u krwiopijcow ... BYLY PRACOWNIK Ps: brakuje oceny SKANDAL

Zostaw merytoryczną opinię o Miami Food restaurant - Gniezno

Miami Food restaurant
3.1/5 Na podstawie 44 ocen.
  • os. Władysława Łokietka 25J
    62-200 Gniezno