Opinie o AGO Leszek Jereczek w Kościerzyna-Wybudowanie ul. Jaśminowa 5

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AGO Leszek Jereczek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie AGO Leszek Jereczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGO Leszek Jereczek w Kościerzyna-Wybudowanie ul. Jaśminowa 5

Odbiorca

A po ile ta ropa u świstaka chodzi?

Szogun

Nie bierzcie ropy od świstaka , kiedyś brałem od niego i musiałem pompę naprawiać, jeżdżą na odbarwianym opale.

On liże pienty i sika do baku.

Dominika

@Mikołaj czyli co roku w ramach benefitu pracownicy AGO Leszek Jereczek mogą liczyć na jakieś dodatki do pensji. Czy tym razem będzie prezent a nie pieniądze? @Poważny i @Ania proszę o zachowanie kultury wypowiedz. To nie miejsce na wyzywanie siebie nawzajem.

Mikołaj

No jo, rok temu były koperty

@ mikołaj

jo?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mikołaj

Pan Juliusz obiecał paczki na święta.

robotnik

K i T są ok wszystko podpiszo i git

????????

Ot ot. Właśnie zaczyna się standardowa gadka typu- "Jak się nie podoba to.......... ble ble ble.... uderz w stół a nożyce się odezwa. To właśnie dlatego że się podoba bądź nie ktoś wyraża opinie i prawda jest taka że firma jako firma, praca jako praca, Pieniądze itp są wporzadku tylko co niektóre kierownictwo jak ktoś wcześniej wspomniał mogłoby mieć więcej kultury szacunku i normalnych odzywek w podejściu do ludzi. Poza tym firma ok. PS. (Pan Krzysztof majster potrafi się zachować )

kierowca

Chłopy weźcie się za robotę ,bo jesteście gorsze niż baby na targu.Jak komuś się nie podoba to możesz pójść skąd przyszedłeś,ale tam Wam też było napewno źle.Najlepiej za plecami obgadywać czy Pana Juliusza czy kierowników firmy,czas dorosnąć. Pozdrawiam

ja tu robie

co wy gadacie, kierownik techniczny pilnuje wszszystkiego, jakby to jego, ale da się z nim robić

Orfox

Pracuję w Ago dłuższy czas, nie jest to idealna firma (bo takiej nie ma, chyba że założysz własną), ale na pewno nie najgorsza. Stawki dobre, wypłata zawsze na czas. Sprzęt sukcesywnie wymieniają na nowszy, są starsze jednostki, ale nie złomy... Są i były osoby strasznie narzekające na firmę, (usunięte przez administratora) Do przyszłych kierowców: Ago dopiero drogi buduje i nie liczcie że będzie po asfalcie jeździć, nie raz się zakopiecie po osie, jak się boisz pobrudzić to nie przychodź... A do operatorów: nikt nie płaci za nic, trzeba pokazać że się umie robić, bo większość się tylko chwali i wymaga bóg wie co, a tak naprawdę to dwie lewe ręce do roboty. Jesteś dobry to potrafią cię docenić, z prezesami zawsze można się dogadać. Tylko kierownik techniczny to faktycznie porażka, bardzo problemowy facet. Firma zapewnia zakwaterowanie, płaci delegację i daje auto na dojazdy do domu (zjazd co weekend), lub jak jeździsz swoim autem to leje do zbiornika.(usunięte przez administratora) Przyjaciół tu nie zyskasz, ale ja pracuję żeby pieniądze zarobić, a nie kumpli szukać. Uważam że jak ktoś jest zadowolony z pracy to nie siedzi przed komputerem i firmy nie wychwala, a opinie to w dużej większości od papudraków co robić nie umieją, tylko żale w internecie umieszczają ( nie chodzi mi tylko o ago).

Actros

Najlepszy balet na 10-lecie AGO w Styczniu????????

najlepsza impra w maju w starogardzie - oby powtórzyli!

Zenek

"przez twe oczy zielone oszalałem"

wacek

ja nie jestem kaszubem,ale wiem że nie raz trzeba na nich uważać, ale nie są tak fałszywi jak jeden kierowca z iveca z Nowogardu ,uważajcie na Tob......

Uzytkownik

Raczej nie ma to chyba zależy od pogody. Ważne że z pieniędzmi nigdy nie było problemu a i sprzęt dobry . Koparki caty czy samochody 2 letnie jakoś. Jakieś doświadczenie też trzeba mieć a nie że ktoś płacze że za ciezko itp. Ci co tam na wyjazdach są to i dieta też jest i kwatery. Chyba miały nowe auta dojść czy koparki to na pewno trzeba ludzi jak wszędzie zresztą. Umowa o prace dostaniesz normalna zawsze na rok czy dwa. I na nowo. Trzeba dzwonic i pytac. Ogólnie dobrze jak już wspomnialem tylko trzeba uważać na ludzi co niektórych bo potrafią dzwonic do kierownictwa nawet jak maszynę smarujesz to powiedza ze stoisz i sciemniasz.albo jak chcesz smarować to prosisz sie o tawotnice, takie szczegóły ale jak denerwujące. Czyli typowe buractwo wzajemnie sprzedawanie sie miedzy ludzmi. że jeden za drugim nie stanie.To taki jeden minus.

advent
@Uzytkownik

O to, to, właśnie...jedni mówią że kaszuby z natury już tak mają... że po prostu są chorzy jak raz dziennie komuś dołka nie wykopią czyt. uprzejmie donoszę... No cóż robiłem w firmie pyraży- czyt. poznaniacy i powiem szczerze... atmosfera, wspólna pomoc, zaufanie i lużna atmosfera, bez przepinek- po prostu ludzie do rany przyłóż i czuło się ten zespół to w tej firmie mogliby uczyć i raczej bez powodzenia, póżniej dołączyło trzech kaszubów z okolic Wejcherowa i jak na początku próbowaliśmy ich zasymilować z nami to po kilku próbach daliśmy spokój a pyrarze stwierdzili że dobry kaszub leży dwa metry pod ziemią, a zły zawsze ma czarne podniebienie ha, ha ... takie tam, trochę dla śmiechu, trochę dla beki... fakt był taki że zostali wyizolowani z zespołu i było wiadome że z nami normalnie już nie pogadają... a tak na marginesie, to gdzie lubią kaszebów jak nie na kaszubach ... trochę panowie zmiencie podejście do ludzi, bo to ma być zespół, a nie jakaś rzeżnia- słabszym trzeba pomóc, a cwaniaków temperować i tyle... a teraz możecie mnie trochę powyzywać od buraków, ale tylko trochę ( mówię do panów kaszubów, oczywiście ).

mały

kaszuby są ok,(usunięte przez administratora) co im wszystko ciężko. Ha ha.

do zapytania.

Jesteś ciekawy jak tam praca w zimie ,to zadzwoń do nich firmy, a nie ukrywaj się ,a może pracujesz u nich i brak odwag żeby zapytać (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Maciej.

xxx

potrzebują tak jak każdy, pracuję tu już 6 lat jeżeli jesteś uczciwy i pracujesz rzetelnie to są według Ciebie ok , bo nie lubią jak się ich okrada, a co drugi tylko patrzy żeby 20 spuścić.

Zapytanie

A jak wygląda praca zima? Są przestoje? Potrzebują kierowcow czy na sprzęt?

Dominika

@Xxxxxxxxxc i @Kierowca macie odmienne opinie o AGO Leszek Jereczek. To w końcu jak jest ze sprzętem? Może ktoś jeszcze się odezwie i powie jak sprawa naprawdę wygląda? @Kierowca na forum nie opisujemy konkretnych pracowników firmy. Odsyłam do regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o AGO Leszek Jereczek - Kościerzyna-Wybudowanie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGO Leszek Jereczek?

Kandydaci do pracy w AGO Leszek Jereczek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGO Leszek Jereczek
3.3/5 Na podstawie 52 ocen.

AGO Leszek Jereczek