Opinie o PAW Decor Collection w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAW Decor Collection. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAW Decor Collection o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAW Decor Collection w Suchy Las

Mapet

Stan techniczny maszyn jest skandaliczny. Dział utrzymania ruchu nie ma pojęcia o czym kolwiek. Szkoda czasu.

Bigknaga

Bardzo fajna firma dobre zarobki wspaniała atmosfera pozdrawiam

Druk
@Motyl

Są osoby na druku które w normalnej drukarni nie nadawały by się na pomocnika. O mechanikach nie wspomnę lecz jak stawki płacowe są jakie są to taka jest kadra. Zarząd podniósł by stawkę podstawowa od wynagrodzenia to może lepsza kadra by się znalazła.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PAW Decor Collection odbywa się w siedzibie firmy?

Bigknaga

Bardzo fajna firma dobre zarobki wspaniała atmosfera pozdrawiam

Xd

Pomyliłeś z Polmakiem

@Bigknaga

Weźmie osoba sobie na luz, bo tlenu brakuje.brrrr A co tam takiego fajnego że klienci odchodzą, jakość darujmy sobie. Wszystko na pokaz. Nawet inspekcja pracy na zapowiedzianym cieszy się jak przy kremówce . Zapraszamy państwa z chodnika beż zapowiedzi . O to się będzie działo . A nie szanowny Pan kierownik produkcji powiedzmy niejaki Tomaszewski nic niewie o pracownikacha wywody wylewa. Następnie mistrzowie takie Szymony to (usunięte przez administratora)firmowe nic niewie , grzeszy jak może . Drukarzy z zawodu na jednej ręce można pouczyć. O czym tu mówić. Ale za jakość firmy to jakoś to będzie

@Bigknaga

To się zgadza, na firmę która się realizuje w jak w latach 80-90 to jest ok. Atmosfera też ok , jak na prymityw to ok. Zarobki w zależności od możliwości donosicielstwa i może coś jeszcze. Omijać z daleka. Nie powiem są tam ludzie godni zaufania i uwagi w pionie kierowniczym jak i produkcyjnym ale sprawa do rozpisania . Omijać z daleka.

Druk Nowy wpis
@Motyl

Jak się pracuje z ludźmi z PAW Decor Collection?

Mapet Nowy wpis

Co jaki czas w PAW Decor Collection można ubiegać się o podwyżkę?

Trawers

Jak będziesz wyrabiał 120% targetu przez dwa lata to wtedy ci podwyższa target o 1500 paczek i może dadzą Ci 130 zł brutto.

Pawian

Normy są zbyt wygórowane, target wręcz maksymalnie podniesiony do możliwości maszyny. Nie polecam.

Maska
@Pawian

Prawda. Ludzie już nie wyrabiają. Ale zarząd nie widzi problemu, że jakość spadła a klienci odchodzą. Byle by tylko na trzaskać jak najwięcej.

@Maska

Proponuję podnieść target. Ogólnie nie polecam target jest bardzo wysoki więc ta premia to jest tylko na papierze....

Kolorowy
@Marek

Teraz uwaga, podniesienie targetu to cudowne zniknięcie z normalości kierownika zmiany Pawła Cz. Człowieczek tak fałszywy i no właśnie zakłamany . Że aż szkoda tych ludzi z nim współpracujących. Bo ludzi normalnych to ten człowiek nie toleruje. Byle po trupach uzyskać to co chce. Ciekawe kiedy to usuną by bronić Pawełka Nic nie wartego człowieczka beż wiedzy itd

Kolorowy
@Marek

Jestem na digitalnej a kierownik Paweł wie wszystko jak to wygląda , może ktoś zacznie pisać jak to w Paw Collection wygląda. Mało tego sam pozwala by było tak jak jest. Ludzie nie bać się to nie obozy. Sam Pawełek zniknął z sieci jak zmora.

Kamila

cześć, opinie widzę, że coś się urwały a widziałam na stronie, że szukają obecnie handlowców do siebie. Poda ktoś swoją opinię na temat bieżącej współpracy? Zarobki by mnie interesowały przede wszystkim ale też sposób organizacji pracy pod firmą. Ciekawi mnie też aktualna atmosfera, bo raczej wcześniej słabo o niej się opowiadali a tu w benefitach są imprezy integracyjne... Faktycznie teraz się odbywają?

@Kamila

Firma PAW dba o atmosferę w pracy i podejmuje szereg działań, żeby pracownicy byli zadowoleni. Potwierdzam, że po okresie pandemicznym firma powróciła do imprez integracyjnych, ostatnia miała miejsce w czerwcu 2022 roku.

Kamila

o to fajnie i każdy na niej był? ile osób i jak konkretnie była zorganizowana? można się dowiedzieć ilu handlowców teraz tu pracuje? i co do stawki to są indywidualne i dlatego trudno przytoczyć?

Motyl

Chyba się osoba szaleju najadła , skąd te bzdury, normalnie masakra. Jest tam taki jeden Tomaszkiewicz niby kierownik produkcji to jest dobre kierownik :-). Jakość żadna maszyny złom totalny. Firma daleko w tyle za innymi. Dać sobie spokój bo szkoda czasu. Życie firmy z lat 80-90 taki poziom Kierownik wymieniony prymityw całkowity. Omijać z daleka co widać w rzeczywistości.

Motyl

Impreza integracyjna po 10 latach powrót dobry . Na wigilię (usunięte przez administratora) zestaw cateringowy z kubka barszczyku, Ble paszteciki, i kawałka zawijanego makowca . Nio i po sprawie odpukane oto dbałość o pracownika. Naprawdę nie warto.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PAW Decor Collection?

PAW Sp. z o.o.

Dzień dobry, Firma zatrudnia pracowników w oparciu o umowę o pracę.

Co wchodzi w socjal PAW Decor Collection?

Były

Toaleta na siku i kupke, prysznic. Stołówka.

KAŻDA DOBRA FIRMA A DO NICH MOŻNA ZALICZYĆ PAW Decor Collection POTRAFI DOCENIĆ DOBRYCH I SUMIENNYCH PRACOWNIKÓW A WIEMY, ŻE NIE WSZYSCY TACY SĄ!

@Karolina

Szukają do pracy ludzi ale o zarobkach ani słowa, inne firmy piszą brutto ile proponują, a tu nic nie widać chyba (usunięte przez administratora) jest praca

Sea

Czy orientujecie sie ile na rękę proponują asystentowi ds. eksportu?

Witek

Nie ma idealnie w żadnej firmie, czasami jest lepiej czasem gorzej, ja nie narzekam.

Lol
@Witek

kim ty w ogóle jestes

@Lol

Zapewne pracownikiem PAW Decor Collection. Ja natomiast szukam tu informacji na temat aktualnych warunków zatrudnienia, jakie proponują w tej firmie. Czy pracodawca zapewnia jakiś podstawowy pakiet socjalny?

Hanka
@Iza

Jaki podstawowy social masz na myśli? PAW nie oferuje nic. Wyprawka dla dziecka 300pln i być może coś na święta. Poza tym nic więcej tutaj nie uswidaczysz.

Kratos

Firma w ktorej sie inwestuje we wszystko oprócz pracowników.

@Kratos

Możesz opowiedzieć, co konkretnie masz na myśli? Czy według Ciebie zatrudnione osoby nie mają szans na rozwój? Rozumiem, że pracodawca nie prowadzi szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników? Napisz proszę nieco więcej na temat aktualnej sytuacji. W co dokładnie inwestuje firma? Czy się rozbudowuje?

Prawdomówny
@Iza

Firma nie inwestuje w rozwój zwykłego pracownika. Nie ma czegoś takiego jak szkolenia podnoszące kwalifikacje. Żadnych szkoleń dla drukarza z inicjatywy firmy PAW, chyba że jakaś zewnętrzna firma zorganizuje np dostawca farb. Nie ma inwestycji, które ulatwiłyby pracę ludziom na produkcji chociażby rozbudowa istniejących już linii produkcyjnych np. zmechanizowanie stanowisk pracy pakowaczki. Nikt nie chce rozmawiać ze zwykłym szarym pracownikiem. Nikt z zarządzających w firmie nie pokaże się na hali aby porozmawiać o istniejących problemach czy też spytać o pomysły na rozbudowę/udogodnienie pracy na produkcji co przecież wiązało by się ze wzrostem wydajności pracowników. Jedynie kiedy się pojawią to kontrole na hali (czystość maszyn, hali, ubrania pracowników itd). Od kilku ładnych lat pracownicy proszą się o umywalkę na hali, na mieszalni proszą sie o nową 'wanne' do mycia wiader, koryt itd czego oczywiście nie doczekali się do dnia dzisiejszego. Nie ważne, że woda po butach już leci bo ta, która teraz tam stoi jest dziurawa. Na święta nawet nikt nie złożył życzeń. To już firma zewnętrzna współpracująca z firmą PAW przywiozła poczęstunek na święta dla pracowników pawia. Na każdym kroku pokazuje się, że zwykły pracownik produkcyjny jest nikim. Nie ma możliwości awansu tzn, że jeżeli trafiłeś na produkcję to tam pozostaniesz. Istnieją tylko dwa góra trzy przypadki awansów. Pracownicy biurowi dostali piloty do bram wyjazdowych z firmy natomiast produkcyjni karty, dzięki którym trzeba wysiąść z samochodu, otworzyć bramę kartą i wsiąść z powrotem do samochodu. Zegar bramy jest ustawiony na konkretne godziny otwarcia się bramy, dzięki któremu nie trzeba wychodzić. Sęk w tym, że bardzo często ten zegar się psuł albo też produkcja musi przyjechać do pracy w weekendy gdzie już ten zegar nie działa. Tłumaczone to jest różnymi godzinami pracy biurowych, ale czy produkcja nie pracuje w różnych godzinach? Np nadgodziny, praca w weekendy itd. Produkcja po prostu nie zasługuje na takie udogodnienie. Kolejna sprawa palarnia. Za niedługo palarnie postawią chyba poza zakładem pracy. Przy temperaturze -7 stopni trzeba wychodzić przez całą długość firmy na przystanek, który robi za palarnie. Nikt nie patrzy na zdrowie pracowników. Po zmianach nocnych przechodzą na zmiany ranne co skutkuje tym, że 3/4 zmiany nawet nie zmrużyło oczu w noc poprzedzającą poniedziałkową ranną zmianę nawet na godzinę. Ludzie są potwornie zmęczeni, ale nikogo to nie obchodzi z tego względu, że nie można by było uruchomić niedzieli pracującej! Tylko dla jednego dnia ryzykują zdrowiem pracowników, którzy pracują przy maszynach z wirujacymi częściami, jest możliwość poparzenia się, urwania palców ! Jak może funkcjonować człowiek, który w ogóle nie spał nie trzeba chyba nikomu mówić. Jeżeli trzeba to polecam nie przespać np. 30h i znaleźć sobie w międzyczasie jakąś pracę. Firma robi dla pracowników tylko i wyłącznie to czego oczekuje od nich prawo, ani troszkę ponad to dla przykładu woda do picia jest tylko i wyłącznie w lecie, gdzie na stołówce biur jest ona dostępna cały rok z dozownika. Rządzący twierdzą, że nikt nikogo nie trzyma w tej firmie siłą. Tylko szkoda, że najważniejsi nie zdają sobie sprawy z tego, że już nie ma komu pracować, ale mają za to w poważaniu szaraczków. Nie ma komu pracować, ludzie odchodzą, ale praktycznie nikt nie chce tutaj przyjść do pracy. Jest bardzo smutne jak traktuje się zwykłego pracownika, ale później dziwią się jeżeli np nikt nie chce przyjść w sobotę czy niedzielę do pracy. To po co te grafiki w takim razie? Więc chyba trzeba wytłumaczyć, że skoro ktoś dostaje grafik to układa swoje życie prywatne pod pracę czyli np umawiać się do lekarza czy na jakieś spotkanie w banku. Jeżeli tak jest nie może sobie wtedy np porzucić wizytę u specjalisty wyczekiwaną od dawna dlatego, że pracodawca chce uruchomić kolejny dzień roboczy. Później jest przykładne karanie pracowników za takie sytuacje np cofaniem urlopów. Jeżeli ktoś z góry to przeczyta to niech się zastanowi, że może i biura są mózgiem, ale bez funkcjonującego i zdrowego ciała (pracowników produkcji) ten mózg to bezużyteczna roślinka. Pomyślcie trochę aby ułatwić tym ludziom pracę, nie tylko rzucać kłody pod nogi i wymagać. Na koniec trochę plusów dla firmy, zgrani ludzie, wypłaty są na czas, nie robi się zbyt dużych problemów np z wychodzeniem na papierosa, wyrozumiali kierownicy, fajna atmosfera wśród ludzi.

Gal Anonim
@Prawdomówny

Pracuje od kilku lat w tej firmie i potwierdzam wszystko co zostało napisane powyżej. Na każdym kroku pokazują, że ludzie z produkcji są nikim i, że mają nas w poważaniu, nie mówiąc o śmiesznych wypłatach w porównaniu z innymi firmami drukarskimi w okolicy.

kamil
@Prawdomówny

bardzo fajnie się czytało że aż cofnełem się do czasów kiedy pracowałem w firmie paw w 2000 roku jako początkujący drukarz, i to teraz napisałeś było dokładnie tak samo w tym czasie co pracowałem oprócz bramy i dodatkowych hal, ja zrezygnowałem dostałem pracę w innej firmie , proszę się nie męczyć w pracy i nie tracić czasu ja zawsze tak myślę i myślałem, pozdrawiam kolegę

PRACUJACY

Nie polecam,obiecują gruszki na wierzbie a potem frrrruuuuu Przy dzisiejszym braku bezrobocia dziwi mnie ich podejście do pracowników Dział Eksportu cały się zwalnia,dział Księgowości druga zmiana w przeciągu 3 lat,Handlowcy z tego co wiem to tez szybko przychodzą i odchodzą. Zobaczcie co oferuje duni polska dla Drukarza zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, północno- wschodniej części Poznania możliwości rozwoju zawodowego nagrodę roczną bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych dodatkowy urlop stażowy dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, wspieranie finansowe aktywności sportowych oraz możliwość korzystania z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych) sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach a oferuje Paw ????? ZERO , JEDNE WIELKIE ZERO ,NULLLL

adam
@PRACUJACY

pracowałem wiele lat temu w firmie paw i z tego co piszesz to widzę nic się nie zmieniło

Pracujący niedawno
@adam

Nieprawda PAW oferuje paczki z tłuste czwartki jak sobie kupimy, kwiaty na dzień kobiet jak sobie kupimy, premie co tylko święty Mikołaj wie jak jest naliczana, możemy sobie okno otworzyć czasami jak jest gorąco, pepsi jak zimno z automatu. Szef dba o rozwój pracowników i nie jest prawdą że tylko patrzy na siebie i chodzi po firmie jak paw. Dbają o naszą kondycję kiedy każą pracować na dwie maszyny. Ogólnie jest super, tylko szkoda że w tym wszystkim zapominają że pracownik na hali zasługuje na szacunek nie każdy miał w życiu taka możliwość aby móc otworzyć firmę itp. Odradzam firmę, brak rozwoju, brak inwestowania w pracownika, brak wspólnej integracji.

Igor

Czy to jakieś przejściowe kłopoty?

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie piszecie od miesięcy?

Ninja
@Piotr

Nie ma zleceń, połowa firmy stoi, prawie wszyscy bez premii

Iza

@handlowiec a Ty co możesz powiedzieć o warunkach pracy? Rozumiem, że jesteś handlowcem? Czy polecasz pracę w tej firmie? @PRACUJACY co firma PAW Decor Collection obiecała Ci co się nie spełniło? Powiesz konkretniej?

Iza

Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w PAW Decor Collection? @Wróg czy mógłbyś coś więcej powiedzieć? Wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? Wasze opinie są ważne dla tych osób, które chcą się zatrudnić w tej firmie.

Handlowiec
@Iza

Zależy o jakie stanowisko pytasz ?

4e0

no serwetki bardzo ładne, ciekawe czy karierę realną można zrobić

Wróg

Spadaj z tamtad bo pozałujesz

Zostaw merytoryczną opinię o PAW Decor Collection - Suchy Las

• Jak się pracuje w PAW Decor Collection?

Zobacz opinie na temat firmy PAW Decor Collection tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAW Decor Collection?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PAW Decor Collection?

Kandydaci do pracy w PAW Decor Collection napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PAW Decor Collection