PAW Decor Collection

Suchy Las

Opinie o PAW Decor Collection

nie polecam! 2011-01-24 11:14:43
stanowiska w wiekszosci zajmuje rodzinka. Prezes wymaga [usunięte przez moderatora] i a placi tyle co kot naplakal. [usunięte przez moderatora] Nikt - poza rodzina - nie moze liczyc na podwyzke... ludzie zwalniani z dnia na dzien... po zakonczonej duzej pracy wzywa sie pracownika i mowi ze juz nie jest potrzebny i zwolniony bez obowiazku swiadczenia pracy... czyli czlowiek z dnia na dzien bez pracy.. w ciagu ost miesiaca zwolnionych zostalo zdaje sie 6 osob!
mysle, ze kogo by nie zapytac - kazdy potwierdzi moje zdanie... a jesli nie - to znaczy ze jest z rodziny :P
uciekaj stamtad!!! 2011-12-08 10:23:38
tragedia
Marcin 2012-08-24 21:44:31
Pracuję w \\\'Pawiu\\\' czwarty miesiąc i nie jest źle. Jestem odpowiedzialny za 2 województwa, więc jest trochę jazdy ale można spać w hotelu jak się nie opłaca wracać do domu- oczywiście na fakturę wszystko. Produkt wymagający niekoniecznie szybko rotujący ale to nie lata 90te. Trzeba mieć łeb na karku i być ogarniętym. Nie jest to praca dla leni tylko dla tych, którzy chcą coś w życiu osiągnąć i zdają sobie sprawę z tego, że można to zrobić przez uczciwą pracę. Ludzie mili, pomocni plany adekwatne do podlegającego terenu jednak- tak jak wszędzie trzeba się natrudzić żeby je zrealizować. Jak widzisz, że nie dasz rady z cyferką to wypłatę można podgonić zadaniówkami.Ogólnie pracowicie ale jak chcesz coś mieć to musisz [usunięte przez moderatora] Za siedzenie w domu niestety nikt nie płaci. Tyle
:) 2014-06-10 16:26:51
masakra tak ładnie napisane że doceniają pracowników i umiejętność pracy w zespole nie stety są dwie takie tzw "lipa" które nie potrafią się dogadać z nikim z nie nawidzone przez cała firme faworyzowane przez panią kierownik:)
pawik 2015-02-15 20:04:02
generalnie po wielkopolsku totalne dziadostwo, omijajcie szerokim łukiem
Giza 2015-04-09 19:21:09
Potwierdzam formę zwolnienia ...z dnia na dzien ...Oczywiscie po większej pracy i co dalej za tym idzie brak zleceń w późniejszym terminie ... Pracownicy zbędni...porażka.
Jak wiadomo przy umowach na czas określony pracodawca nie ma obowiązku podawania powodu zwolnienia(rozwiązania umowy)
Plus taki iż przy bliższym poznaniu firmy ,jej tzw polityki ,podejścia do pracownikow ich poszanowania dbania o Bhp rozstanie z nimi jest bezbolesne czytaj pensja pożal sie .....
Moze jesli zwolnią kilku ludzi to zainwestują np w krzesła na kolkach a nie na "zastępczych kołach z taśmy klejącej"
Wróg 2016-08-30 16:29:00
Spadaj z tamtad bo pozałujesz
4e0 2016-09-01 12:13:13
no serwetki bardzo ładne, ciekawe czy karierę realną można zrobić
Zostaw swoją opinię o PAW Decor Collection - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAW Decor Collection