Opinie o Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Firma Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Aplikant Radcowski. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Kandydat Nowy wpis

W marcu 2021 r. brałem udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko aplikanta radcowskiego. Rozmowa była rzeczowa, przeprowadzona przez kierownika działu prawnego. Niestety pomimo zapewnień o otrzymaniu informacji zwrotnej nawet w przypadku odrzucenia kandydatury, nikt się ze mną nie skontaktował. Takie zachowanie blokuje przyjęcie ewentualnie innych ofert i nie jest uczciwe.

Robert Nowy wpis

Dobra firma ale dla dobrym i solidnych pracowników!!!

J.M.

Pracy nie dostałem, widocznie byli lepsi. Ale jestem pozytywnie zaskoczony, że po rozmowie, zgodnie z ustaleniami dostałem telefon zwrotny z podziękowaniem i informacją, że wybrali inną osobę i z jakiego powodu. Niby nic, a jednak świadczy o dużym szacunku do pracowników i ludzi ogólnie, a o to coraz trudniej na rynku. Może w przyszłości, jeszcze będę próbował swoich sił, a tymczasem uznałem, że warto się zrewanżować i pochwalić firmę.

@J.M.

To dobrze świadczy o firmie, że dostałeś odpowiedź mimo, że nie zostałeś przyjęty. Większość firm odzywa się tylko do osób, które przeszły pozytywnie rekrutację. Przybliż proszę jeszcze, jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Ilu etapowa była i jak oceniłbyś jej stopień trudności? Osoby szykujące się na taką rozmowę, będą wdzięczne za Twoje wskazówki.

rekrut
@J.M.

a to ciekawe, bo w ubiegłym miesiącu też byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jakoś nikt się nie pofatygował aby zadzwonić. Co więcej w tak nieprofesjonalnej rozmowie jeszcze nie uczestniczyłem (spóźnienie bez słowa przepraszam i brak wiedzy na temat obowiązków, których się oczekuje od kandydata). Myślę, że jak ktoś nie wie czego chce to nie powinien rekrutować. Nie polecam.

Byłem, widziałem
@rekrut

Potwierdzam. O tej kancelarii wcześniej już słyszałem. Raczej nic pozytywnego, ale i tak CV wysłałem, bo dość często kogoś szukają.Rozmowa była trudna, bo pytania bardzo mocno wykraczały poza wiedzę którą posiadam (początek studiów). Szukali stażysty (asystenta) z wiedzą co najmniej aplikanta (wynagrodzenie, jak się spodziewałem - minimum, ale ok, do zniesienia na moim etapie), a do tego radca, który prowadził rozmowę traktował mnie z góry i dawał do zrozumienia, że nie mam tam czego szukać. Podany zakres obowiązków w ogłoszeniu miał się nijak do pytań, które mi zadano. Rozmowa to stres - wiadomo, ale radca, który ją prowadził był niesympatyczny, a wręcz chciał pokazać swoją wyższość. Jeśli miałbym z kimś takim pracować to chyba bym się niczego nie nauczył i szybko zrezygnował. Oczywiście żadnej informacji, nawet mailem nie dostałem.

@Byłem, widziałem

Niepokojące jest to, co piszecie o sposobie prowadzenia rozmów rekrutacyjnych do pracy w Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy. Możesz dodać, czy pracodawca w trakcie rozmowy informował może, jak wygląda ścieżka rozwoju zawodowego w tej kancelarii? Skoro aplikowałeś na stanowisko stażysty, to ciekawi mnie, czy z upływem czasu miałbyś szansę na pełne zatrudnienie.

Byłem, widziałem Nowy wpis
@Marcin

tak , może i bym miał za parę lat po skończeniu studiów, ale i tak po tej rozmowie nie zdecydowałbym sie na pracę, bo tych paru lat bym tam raczej nie wytrzymał.

Firma Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik w Dziale Międzynarodowych Zamówień Publicznych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Azja

Pracowałem ponad dwa lata i nie mogę powiedzieć złego słowa o kancelarii. Przede wszystkim bardzo dobra atmosfera. Zero zamordyzmu a wspólnicy w ogóle nie zadzierają nosa i każdy może do nich przyjść ze sprawą lub prośbą. Dużo dodatków, bonusów, wspólne wyjścia i wyjazdy. Jest też ubezpieczenie medyczne. Zarobki mogłyby być lepsze ale gdzie nie mogłyby być lepsze? Mam doświadczenie z paru kancelarii i WGPR jak dla mnie był najlepszym pracodawcą.

Kuba

Sympatyczna, choć konkretna rozmowa kwalifikacyjna, wydaje się, że w kancelarii panuje przyjazna atmosfera. Zobaczymy co dalej.

@Nick atmosfera jest dobra?! w porównaniu z innymi kancelariami w Poznaniu to w tej było cudownie. Jak ktoś jest sumienny to nie ma na co narzekać. Wcześniej spotykałem się z różnymi patologiami w kancelariach (łącznie z wyzwiskami ze strony wspólników...), więc tu nawet nie ma co porównywać. Nie zastanawiałbym się, czy iść na rozmowę. Ja dobrze wspominam współpracę.

Firma bardzo dba o swoich Klientów, stąd stawia duże wymagania co do ich obsługi względem pracowników. Pracy jest dużo, ale jak na kancelarię prawną atmosfera jest dobra. Wspólne wyjścia etc.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. - Poznań

• Jak się pracuje w Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Grudzieniec 64
    60-601 Poznań
  • NIP: 7781432665 REGON: 300220896 KRS: 0000248382

Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski Maźwa Sendrowski i Wspólnicy Sp.K.