Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Beyby

To co się dzieje to śmiech ludzie maja niecałe 10zł na h wymagania z kosmosu o podwyżkach nawet nie ma mówy bo jak nie pasuje tam jest brama kierownik wyzywa od (usunięte przez administratora) pracowników w ciągu miesiąca zwolnilo się z 10 osób nie ma fachowców nie polecam

BYKU
@Beyby

i JESZCZE PRZY WYZYWANIU SIĘ STRASZNIE JĄKA, MOŻE SE STRACHU ŻE WYJDĄ JAKIEŚ KWASY Z BEKSĄ

@wwaPatryk69 udało Ci się skontaktować z firmą? Dlaczego twierdzisz, że za przepracowane dni nie dostaniesz wynagrodzenia? Daj znać, gdy uda Ci się to wyjaśnić. @Beyby piszesz, że ludzie z firmy odchodzą. Czy dalej tak wygląda sytuacja w firmie, czy też coś się zmieniło?

wwaPatryk69

Nie polecam. Zapraszają na rozmowę rekrutacyjną. Poźniej na płatny dzień próbny, później drugi, a następnie na zapytania wogóle się nie odzywają. Oszuści. Pewnie kasy i tak nie dostanę za te dwa dni. Byłem do 23.00 wieczorem,a na drugi dzień do pracy miałem być w swojej stałej. Człowiek napalił się na dodatkowy zarobek, a oni mają człowieka za śmiecia.

Beyby

Zresztą w przetworni lepiej płacą i lepsze warunki pracy suwnice obsługują Ludzie bez uprawnień wózki widłowe przypominam że przez ostatnie pół roku zwolnilo czy zwolnili ok 20 osób przyjęli 3 a robota ta sama i kto ma to zrobić ludzie którzy mają śmieszna stawkę i smieciowke umowy ale na gorze oddają ze nic się nie dzieje a zdziwieni ze ludzie odchodzą

@Beyby

Szanowny Panie dyrektorze... Wasza firma to jedna wielka melina już dawno powinno być to zamknięte. Ludzie zamiast robić to pijani po katach śpią na nocach i to ma być zakład pracy chyba raczej izba wytrzeźwień. Pogratulować brygadzistow którzy mają to głęboko w... Pozdrawiam serdecznie:)

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
xxx

połowa zamarzła zimą , bo takie temperatury były na halach , że nikt nie powinien pracować , a druga połowa już poskładała cv do energomontażu i dawnego ruboru , bo są duże nabory , więc za chwilę panowie z ciepłych biur sami zejdą na szlifierki

eb

czy tam jeszcze ktoś został, czy wszyscy uciekli bądź ich zwolnili?

Tr

@lewy a wydaje mi się ze oni chyba ogłoszeń nie mają teraz

lewy

Coś się może zmieniło ? słyszałem że są przyjęcia napiszcie czy warto . Jakie są warunki pracy i czy da się zarobić i jaka jest atmosfera w pracy .Pytałem tam 1.5 roku temu o pracę to jakiś kierowniczek mnie zbył. A teraz widzę że się sami ogłaszają czym to jest spowodowane ? Ludzie sami uciekają czy firma się rozwija ? Proszę o szybką odpowiedź aktualnie poszukuję pracy Pozdrawiam.

uchodżca

hej kepit nie wiem co bierzesz , ale podziel sie , dofinansowanie do wczasów hehe , jakich k...a wczasów , jaki system świadczeń , jak nie masz o czymś pojęcia , to się nie wypowiadaj , bo wychodzisz na debila

uchodżca

pracuje się zaj......cie , socjal w dwuosobowych firmach prywatnych jest lepszy , a benefitem jest to , że cię nie wyp....ą (nie od razu)

uchodżca

Public relations (PR) (z ang. relacje publiczne, kontakty z otoczeniem), imagistyka społeczna[1][2][3] – kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem.Czy uważasz , że nie można fałszywie kształtować wyżej wymienionych stosunków na korzyść podmiotu.Takie jest moje zdanie , które jak napisałeś mam prawo wyrażać .Dalsza część mojego zdania (które mam prawo wyrażać )brzmi: wchodzisz w tyłek komu trzeba.

uchodzca

No to przyjacielu musisz być mocno umocowany , bo ja też prawie dwa lata pracuję w BE , ale jedyny dodatek jaki dostałem to dodatek obowiązków , ale też wiem , że niektórzy mają dużo więcej . Dwie pasty powiadasz ... no no

uchodzca

to albo masz złe informacje , albo celowo robisz fałszywy PR ( np.operatorzy palników )

@uchodzca

Kolejny kolega który się wypowiada nie znając realiów. Pracownicy na tych samych stanowiskach mają NIESAMOWICIE różne warunki. Weźcie ludzie porozmawiajcie z kimś kto tam pracuje, bądź pracował. Brud, smród i malaria.

trak tor

Nie unoś się, to miał być komentarz do posta gościa o ksywce trak. Dla twojej informacji, nie pracuję już tam od dawna. A na moje obecne zajęcie nie narzekam, a i innych perspektyw również nie brakuje. To co napisałeś o fałszywym PR w 100% popieram.

trak tor

A i skoro pracujesz tam prawie dwa lata to na pewno się znamy, więc mógłbyś sobie darować epitety typu głąbie. A i z twoich wypowiedzi można wywnioskować, że nie do końca jesteś zadowolony z pracy w be.

@trak tor

czyli jednak masz problemy ze zrozumieniem tekstu i z odróżnieniem wypowiedzi ironicznej od prawdziwej , co dziwne jak na kogoś po studiach, ja akurat nie narzekam

rumun

Tak popieram kolegę wszyscy jęczą że trzeba pracować ale po dodatki to pierwsi wyciągają ręce.Dwa lata już tam pracuję to mogę coś powiedzieć .Jeden kolega to sam widziałem kiedyś nawet 2 pasty o rąk dostał. I da się ???

EX

Chyba jesteś niepoważny człowieku. Nie wiem skąd wziąłeś takie informację, ale skoro piszesz o zakładzie ,, u nich,, to na pewno tam nie pracujesz. Czyli zwyczajnie ktoś Ci naopowiadał bajek, a Ty w nie naiwnie wierzysz, albo robisz kryptoreklamę, czyli zwyczajnie kłamiesz. HAHAHA dodatki...

Korwinn

Czy klienci są zadowoleni, to niech sami napiszą! Ceny są zawrotne w stosunku do konkurencji, ale wynika to tylko z braku wiedzy handlowców i chęci zarobienia na mniejszych zamówieniach. Jak piszesz "przetwórstwem" to rozumiem że mówisz o branży spożywczej bo ze stalą to niewiele ma wspólnego. Ale cóż wymagać od małowykwalifikowanego działu handlowego - ale cóż jak władza każe to się napisze wszystko! Siema "pseudo fachowcy"

logo

A my sie narobili, i znów tydzień z urlopu???

obserwator

Czy dział handlowy potrafi rozwiązać problemy z wykonaniem roboty przed jej wzięciem. Bo co do gięcia to tylko potraficie palca do nosa zagiąć a reszte musi wam kierownik pokazać, Zgadza się mój kierowniku? Może jakaś premia szefie, albo sobota?

Fafik

A kiedy te obiecane podwyżki drogie szefostwo, kasa na auta służbowe i poranne kawki do godz. 8.00 dla personelu to jest a na dole tylko kij w d.pe i bat. Zgadza się? Więcej ludzi do wydawania poleceń i tzw. popychaczy problemów. Jak jest kasa na koncie to dzielić, ale sprawiedliwie

edward

WITAM TYCH KTÓRZY SZUKAJĄ PRZYSZŁOŚCI W BE GROUP. BYŁEM PRACOWNIKIEM TEJ FIRMY JAKIŚ CZAS, I MOGĘ CO NIE CO NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ. UMOWY JAK TO UMOWY ''ŚMIECIOWE'' TYLKO LUDZIE Z NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA DYREKTORA MAJA UMOWY O PRACĘ I JEGO SZACUNEK. JEŚLI CHODZI O ZAROBKI ZWYKŁEGO PRACOWNIKA TO NIE LICZCIE NA ZBYT WIELE. NA WEJŚCIU DOSTANIECIE 13ZŁ BRUTTO I ŻADNEJ SZANSY NA PODWYŻKĘ. WŁADZE TEJ FIRMY POTRAFIĄ WYDAĆ PIENIĄDZE NA MASZYNY,KTÓRE NIE DAJĄ ZYSKU. PRACOWNIKA NIESTETY NIE POTRAFIĄ DOCENIĆ I ZMOTYWOWAĆ, CO NA DŁUŻSZĄ METĘ PRZYNOSI FIRMIE STRATY A NIE ZYSKI.

$$$$$

Odnosząc się do wpisu wyżej i całego tego zamieszania związanego z tą sprawą,wniosek nasuwa się jeden mianowicie taki ze 99%ludzi pracujących na hali nie miała zielonego pojęcia a pseudonimach ludzi wymienionych w wpisie wyżej , czyli kto mógł to napisać.proste ktoś kto z nimi przebywa cały czas czyli ktoś z biura,ludzią kończyły się umowy pare osób miało dostać podwyzke a wpis został umieszczony niedawno czyli to było celowe zagranie,Zeby odwrócić uwagę od rzeczy ważnych a czemu miał by to zrobić żeby skłócić majstra z pracownikami.także porządki to najpierw od góry bo sami sobie kłody pod nogi rzucacie, a później macie pretensje ze forum firmy wygląda jak wygląda,a sami piszecie jeden na drugiego a później najlepij zgonić na zwykłego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia