Opinie o P.D. i U. „Hutmed” w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.D. i U. „Hutmed”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.D. i U. „Hutmed” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.D. i U. „Hutmed” w Katowice

Jakie są warunki zatrudnienia w P.D. i U. „Hutmed”?

Witam. Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Katowic. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie P.D. i U. „Hutmed”? Czy firma dba o pracowników? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis

Dzień dobry Macieju. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to sugeruję firmę Hemmersbach z Katowic. Zatrudnieni (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Pozdrawiam. Renata.

Robert Nowy wpis
@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Hemmersbach, o której Pani pisała korzysta z aplikacji SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Jaka jest kultura pracy w P.D. i U. „Hutmed”?

Jeżeli szukasz kultury to nie ma kultury pracy w Hutmedzie

Kuba

Przestaliście bywać na forum z jakiegoś powodu? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.D. i U. „Hutmed”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jacek PUZON

Co tam w Hutmed !?! Piszę do nich na email w sprawie zaświadczeń o składkach do ZUS potrzebnych mi do rozliczeń podatkowych w DE. Nikt nie odpowiada ! Czy w ogóle jest do hutmed jest aktualny jakiś kontakt ?? (Były pracownik tej zjeb.FIRMY !! )

mk

Skoro atmosfera u nich dopisuje @rechot, to w końcu taka dbałość o przyjazne stosunki jest całkiem niezła. Jak jest pracownik zadowolony to pewnie i w jakiś sposób szefostwo przyczynia się do sukcesu firmy.

Kama

Jak wyglądają warunki mieszkaniowe??? Chodzi konkretnie o pracę na prefabrykacji Karsrhue i okolice??? Jacy majstowie i kierownicy???

Andriu

Firma nawet spoko ale załoga w Linkenheim to już inna bajka klika starych pijaków i kapusi co cię zniszczą jak widzą że jesteś lepszy od nich! Warunki mieszkaniowe na zakładzie kiepskie brud i smród. Teraz pracuje na zakładzie koło Ulm z Budimexu i jestem zadowolony kasa nawet niezła, robota też, ludzie normalni, kwatery bardzo dobre i najważniejsze kierownik Mariusz naprawdę normalny człowiek.

Ryszard

Witam , wszystkich zainteresowanych, pracą w Hutmed, pracowałem tam dwukrotnie,na betoniarni , firma bardzo w porządku , pensja na czas, normalna przyjazna Dyrekcja. Atmosfera w pracy dobra, wiadomo że trzeba pracować to jasne , ale wszystko na spoko , bez stresu. Niema poruwnania do Budimexu , Lugry i tym podobnych , gdzie też pracowałem, firmę mogę z czystym sumieniem polacać

Lolo

Podejrzewam, że to co sobie pracownik wynegocjuje tak będzie miał. W przeciwnym razie wiele osób odeszłoby po jakimś czasie ze względu właśnie na kiepskie zarobki. Mam nadzieje, że w perspektywie czasu będzie można liczyć na jakieś regularne premie, czy funkcjonowanie firmy trzyma się na włosku a kandydaci nic o tym nie wiedzą?

kombajnista

OMATKOzapomnial bym o prezesie z boleslawca,jak pracuje jeszcze....

czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na prefabrykacji zimą?Chodzi mi o to czy jest zastój tak jak na budowie kiedy są mrozy?

Ryszard

Witam pracowałem w tej firmie pół roku. Pracowało mi się dobrze byłem kosmetykiem pensja na czas atmosfera okej nikt na nikogo nie darł mordy jak to bywa często na innych werkach. Pracowałem na betoniarni więc nie wiem jaka atmosfera jest u zbrojarzy . Firmę polecam

saszka

są jeszcze jakieś problemy o których warto wiedzieć przed zainteresowaniem się Hutmedem? czekam i pzdr

zyga

Warunki ogólnie są dobre , płace też-----tylko.....chwała dla ostrego że poruszył temat tabu...-Bogdan-opinię ma po kiju leń śmierdzący, (usunięte przez administratora)1-wszej kategorii i aż dziw bierze że do tej pory pracuje.Gdyby mu dać alkomat -pewne 11 promili, najgorsze w tym jest to cholerny kapuś --tyle ludzi przez tego człowieka już zjechało Gość nie ma krzty wstydu a o honorze lepiej.......... kompletne zero.

ostry

. hm -mowa o bogdanie proszę na niego uważać. Pracował tu kiedyś gość z Podlasia, najlepszy był ze wszystkich.W ciągu kilku chyba 5-ciu m-cy awansował - z cieśli poprzez brygadzistę na majstra pracującego.Dużo zarabiał-1800 euro,szacunek miał u Niemców i musiał zjechać,bo ten (usunięte przez administratora) buntował ludzi przeciw niemu,zazdrościli mu- więcej miał rozumu w bucie jak oni wszyscy w głowach...a - co do warunków-takie sobie mogły być lepsze....

metrowy

co do warunków mieszkalnych-każdy pokój na werku przy fabryce, na werku poza fabryką i na kwaterze nieopodal ma okno. nad fabryką jest jeden pokój jednoosobowy bez ale nie należy do bogdana a osoby której to nie przeszkadza. nie ma miodu ale gdzie on jest? płaca faktycznie około 1500 eiro za pełny miesiąc. ciekawe z którego te wieści o Bogdanie skoro zawsze miał okno....

RUDY

z TEGO CO WIEM TO ZAKWATEROWANIE ZALEŻY GDZIE NP ZNAJOMY BOGDAN.K PRACUJE TAM OD PONAD 7 LAT MIESZKA NA KWATERACH ZAKŁADU TO SĄ MAŁE POKOJE BEZ OKIEN GORZEJ NIŻ WE WIĘZIENIU MÓWIŁ ALE CHYBA DOBRZE MU SIE TAM ROBI I MIESZKA ZE TYLE LAT TAM SIEDZI CO SRODE MAJA BALANGE BO CIESLE PRZYJEZDZAJA A I SOBOTY MAJA UDANE DO KARSLUE-TAK PISZE JAK SIE MÓWI MAJA NIE DALEKO JAK CI SIĘ ZACHCE WIE GDZIE JEST BURDEL PŁACA 1500 EURO ZBROJARZ ALE SOBOTY JAK ROBISZ ROBISZ ZA FREE

metrowy

coraz więcej pytających. (usunięte przez administratora) a różnice? pomocnik wykonuje prace zlecone przez prowadzącego i dobrze by wiedział co robi-prowadzący-z czasem można nim zostać-po roku wzwyż bo obsada prowadzących obłożona. pomocnik-mały kuń który sie przydaje i dlatego tak niewielkie różnice. cyrk zaczyna się rozwijać ale klatki ciasne można próbować ale na trzeźwo????????? lepiej wziąść zapas krajówy......

wąski

czyli jak widzę z zakwaterownaiem podobnie jak u budimexów np w remscheid i kiedyś w Wnkendorfie.. no to lipa.. w kontenerach to niemcy powinni mieszkac a nie ludzie.. Napiszcie parę szczegułów dotyczących pracy na zbrojarni tzn jak ekpia,jak dużo zamówień i po ile godzin tak mniej wiecej,bo z tym to różnie. o zarobkie nie pytam bo w polskich firmach zazwyczaj jest to samo wszędzie.nie bedzie przerobu to godzin nie zaplaca a swoje i tak musisz zrobic. warto jechac czy nie,bo cv od dawna siedzi na mailu w katowicach a teraz to nawet ponowili ogłoszenie. ciekawe: ktoś nie dał rady i sam odszedł,czy kierownik kogoś zwiózł,że znów jak budimex czy pekabex sie oglaszaja? a moze ludzie na karencje zjezdzaja? kiedys przez telefon uslyszalem: zbrojarz ok 1600,pomocnik 1400... to zbrojarz np nie czytający planów i nie robiący samodzielnie to pomocnik? hahahaahah

Zostaw merytoryczną opinię o P.D. i U. „Hutmed” - Katowice

• Jak się pracuje w P.D. i U. „Hutmed”?

Zobacz opinie na temat firmy P.D. i U. „Hutmed” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.D. i U. „Hutmed”
2.7/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Ks.b.lisieckiego 17 lok. 20
    40-070 Katowice