Opinie o Lubatex w Lubawka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lubatex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lubatex o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubatex w Lubawka

Aro

Nie dogadali sie, prezes chciał lecz te brygadzistki go przekonały zeby nadal męczyli sie pracownicy a w tym niepełnosprawni, jak ktorys wysiądzie to szybko go odwalą bo tak sie traktuje pracownika.

filomena

Nie przesadzajcie z narzekaniem. trzeba sobie wyjaśnić co jest nie tak i po problemie.

@filomena

Nie ma z kim wyjasniac po prostu brygadzistki zadowolone ze na ich zmianie jest duzo wiecej wykonane niz na drugiej zmianie, a zarobki sie nie różnią na pewno tylko one z tego cos maja a reszta sie męczy bo ledwo dają rade. Krótko mówiąc- jedni mają spokojną prace a drudzy za to tracą zdrowie

Umiar

Panie sprzątające mają dobrze nikt ich nie goni ale obie zmiany to dwa inne światy, na jednej zmianie jest mała wydajnošć czyli mniejsza produkcja no i kultura brygadzistek w stosunku do pracowników a na drugiej nadmiar pracy i niepełnosprawni z którymi nikt sie nie liczy, brygadzistki straszą naganą lub karają finansowo do tego obrażają pracowników i ludzie sie zwalniają. Pracodawca jesk ok lecz brygadzistki bez powagi i kultury dla pracownika

Nins

A jak tam traktuje się panie sprzątające proszę coś na ten temat

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lubatex? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Umiar

Nie wszyscy niepełnosprawni mają lżej porażka przez brygadzistki

ON

HEHE

Polska

Zamierzam zatrudnić się w Lubatexie na stanowisku pakowaczki... Ktoś powie coś więcej na ten temat

Khhhhhhh
@Polska

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak przyjmujesz sie na pakowaczke a pokazesz ze jestes obrotna to zrobia z Ciebie szwaczke czy Ci sie to podoba czy nie. A na umowie dalej bedziesz miala pakowaczke bez zadnych dopiskow. Ale na pakowaniu jest fajnie fakt ze na poczatku rece strasznie bola ale po czasie sie przyzwyczaisz.

Ziko

No juz po premi w lubatexie rozdzielil co miesiac po 250 zl ale z tego zabierze jak sie nie wyrobi dniowki i za kazdy dzien chorobowego 73 zl to jaki to jest socjal ?zadny a od podatku odliczy sobie calosc a ludzie sie ciesza bo podwyzke dostali -jakie to wszystko naiwne !

Hanna

@kh, a co powiesz więcej na temat warunków pracy?

jik

Ja to chętnie bym znalazł zatrudnienie jako młodszy operator produkcji, bo przecież doskonale wiedzą jak zadbać o niezłą pracę. Wiecie jednak czy wypłata jest w pełni terminowa? Chętnie bym się załapał, bo żeby było wszystko na czas to dla mnie jest istotne.

kh
@jik

wyplate 10 masz zawsze na koncie. czasem wczesniej ale nigdy pozniej.

aaaaaa

widzisz pytanie u gory?? jest prozba o to jak wyglada taka premia i cala reszta. nikt nie mowi ze jest zle.

aaaaaa

zalezy ile zarobisz. Tam dokladnie nie dojdziesz jak oni to licza bo niby to jest od 1 do 5% za wypracowanie najnizszej. czyli jak najnizsza jest`1350 a ty wyciagniesz 1550 to premie masz te np.5% od tych 200zl. ale to ile % dostaniesz zalezy od majstrowej ona Ci to przyznaje czyli np.jak klócisz sie z nia o byle co wtedy zamiast 5% mozesz dostac 1% od tych 200zl

aaab

dorzucaja premie fakt na swieta BozegoNarodzenia i wakacje ale wystarcza 2 tygodnie l4 i premi nie widzisz. jest jeszcze premia od akordu ale najpierw musisz wypracowac ponad najnizsza krajowa zeby ja dostac. i nic wiecej nie dostaniesz.

ket

co do majstrowych to sie zgodze nie ma tam normalnej kobiety na tym stanowisku. Tez sie zastanawiam czym kieruje sie zarzad wybierajac osoby na to stanowisko. zadna z nich nie umie byc szczera i zachowuja sie jakby placily nam wyplaty z wlasnej kieszeni,wystarczy pare dni dobrze zarobic zaraz obcinaja stawki za sztuke. W tym zakladzie jest praca na akord wiec jesli ktos zapiernicza to po to by zarobic a nie zeby obcinali stawki. Ale co do prezesa to sie nie zgodze nie jest zly,obstawiam ze wiekszosci rzeczy ktore dzieja sie na zakladzie on nie wie bo nikt nie ma odwagi isc do niego i z nim pogadac. Jesli idzie sie do niego bez krzyku mozna duzo zalatwic tylko trzeba rozmawiac z nim bez emocji.

ziko

Ludzie pracować trzeba ale ten zakład to jest jedna wielka pomyłka ,tam żądzą majstrowe i kadrowa która się zachowuje jakby wszystkie rozumy pozjadała ,straszą i wykorzystują ludzi na maxa co chwile karetki w zakładzie bo z ludzmi się nie liczą ,w gazecie piszą-atrakcyjne wynagrodzenie a to nie prawda ,majstrowe mają swoich pupilków i nie traktują wszystkich równo nie jedna powinna zasuwać na produkcji .Panie Kubacki weż się pan za to bonie będzie pan miał murzynów do pracy a to że się odtrąca za chorobowe z premii ludzie dobrze wiedzą że z socjalu nie wolno jeden anonim do pip -głównej i wraca pan wszystko ludziom ogólnie ten zakład to -reka reke myje (usunięte przez administratora)

Bialy murzyn

Pracowalam tam i podziekowal.pieklo na ziemi.Ludzie umieja sie odezwac na przerwie a w oczy ich paralizuje przed "bossem",ktory przechodzi przez zaklad z glowa w dol jak by go zawialo bo nieumi popatrzec prosto w twarz robolowi,ktory zapiepsza na jego nieziemskie zabawki skutery sniezne itp,itd.brak slow.nie polecm tego pracodawcy dziadyga i tyle.Temat rzeka.

GINA

OPINIA DLACZEGO ZABIERA SIĘ Z SOCJALU LUDZIOM WCZASY POD GRUSZĄ ,SOCJAL JEST NIE DO RUSZENIA ,MUSI NAM TO WYJAŚNIĆ INSPEKTOR PRACY TAK SAMO BONY NA ŚWIĘTA TO RÓWNIEŻ JEST SOCJAL.KTO BIERZE TE PIENIĄDZE,CHCESZ STRACIĆ ZDROWIE PRZYJMIJ SIĘ DO LUBATEXU,NIE JEST TAM TAK RÓŻOWO JAK PISZECIE.W BIURKU SZEFA TO STUDIO NAGRAŃ JESTEŚ FILMOWANA PRZEZ OSIEM GODZIN.NAJWIĘCEJ MA DO GADANIA TA CO NIE MA RODZINY I NIE WIE CO TO JEST DZIECKO WYCHOWYWAĆ ,SOBOTY WSZYSTKIE PRACUJĄCE NAWET NA DRUGĄ ZMIANĘ,ŻYCIE RODZINNE DLA NAS NIE ISTNIEJE,BO W SOBOTY DO ROBOTY.

gina
@GINA

TO JEST CYRK A NIE ZAKŁAD TAM TYLKO LIZUSY MAJĄ DOBRZE,SZEW PRZYJMUJE SWOJĄ RODZINKĘ KTÓRZY NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O TEJ PRACY ,A DOBRYCH LUDZI ZWALNIA.NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU,LUDZIE RATUJCIE SIĘ OD LUBATEXU TAM PRACOWNIK JEST NIKIM.

Misia

Jak się komuś pracować nie chce to wymyśla bajki, że głowa mała. Lubatex to najlepsza firma na naszym terenie. Praca w niej jest super!!!

bzdury
@Misia

za każdy dzień chorobowego zabiera z premii półrocznej 50zł a więc gdy ktoś poważnie zachoruje(a nie oszukujmy się tam jest większość kobiet które mają problemy ginekologiczne bo dźwigają w pracy)to są uznawane za nierobów i wszystkie przywileje tracą.Prezes ma niedobraną kadrę brygadzistek niedouczonych i niemających szacunku do pracowników,ogólnie atmosfera jest podła i nikt nie zwróci zdrowia tym nieszczęsnym kobietom.W gazetach wypisują same superlatywy jaki to "super" pracodawca że dopłaca do wczasów pod gruszą a w tym "obozie"nigdy żadnych wczasów pod gruszą nie było! bo urlop trwa tylko 10 dni a żeby wypłacić za wczasy pod gruszą urlop musi być 14-dniowy(minimum)A chwalą ten (usunięte przez administratora)tylko te panie które mają posadkę u szefa czyli brygadzistki włażące mu w dupę,a uwierzcie mi to są same "czarne wazeliny"Wczasach komuny pracowałam w zakładach tzw fabrykach, ale takiego syfu żaden zakład nigdy w życiu nikomu nie narobił.Szkoda że takich czasów się doczekaliśmy ale pamiętajmy mamy tylko jedno życie i jedno zdrowie.

lubik

bzdura totalna!!!!!!

Giba

[usunięte przez moderatora] nie zwaza na zdrowie swoich pracowników dla niego liczy sie tylko zleeecenie i kasa z której żałuje zaplacic osoba pracujacym na kazdym kroku szuka cos zeby tylko nie zaplacic nawet za nadgodziny przez ponad 2 miesiace liczyl tak aby bylo jak najtaniej a nie przepisowo... Nie poleca pracy w tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Lubatex - Lubawka

• Jak się pracuje w Lubatex?

Zobacz opinie na temat firmy Lubatex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubatex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lubatex
2.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Mickiewicza 17
    58-420 Lubawka