Noidss Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Noidss Sp. z o.o.

admin 2015-08-17 08:17
Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie Noidss Sp. z o.o.? Wiesz coś więcej na jej temat? Podziel się z nami swoją opinią!
niewyplacony 2016-05-07 10:52
Trudno to dostac nalezna wyplate
wierzyciel 2016-05-18 12:48
Zadłużona u pracowników i dostawców spółka złożyła wniosek o upadłość i może tak trwać, a Prezes nie odbiera telefonów.
były pracownik 2016-07-04 22:24
Dokładnie, firma zadłużona i niewypłacalna. ( usunięte przez administratora )
expracownik 2016-07-19 10:23
Prace dostać łatwo, człowiek ma wrażenie że to firmie bardziej zależy niż kandydatowi.
Potem pierwsza wypłata a potem już tylko uspokajanie i obietnice.
Obecnie firma zamknięta na głucho.
wierzyciel 2 2016-08-24 12:09
Firma niewiarygodna tak jak i to co sie slyszy od prezesa. Totalna klapa, brak odpowiedzialności za dane slowo i obietnice. Odradzam jakakolwiek wspolprace z ta firma oraz jej prezesem, ktory jest mozgiem jej wszelkich niepowodzeń i mistrzem slow za ktorymi nic nie stoi.
Remek 2017-04-21 13:10
Prezes akurat to był porządny człowiek, którego sytuacja przerosła.

W firmie pokopało się odkąd główny projekt przejął pewien chochsztapler z Krakowa, który poprzednio wycyganił swojego wspólnika z którym wspólnie robili jeden duży projekt dla NOIDSS.
Chodzą słuchy, że malwersowali sporo pieniędzy. w tym dotacji
nieremek 2017-06-27 15:02
Dziwny wpis w kontekście firmy Noidss.
Nie ma nic wspólnego z sytuacją jaka tam panowała.
A Prezesa można nazwać różnie ale na pewno nie porządnym człowiekiem.
Z resztą ma kolejną firmę i zabawa w nie płacenie za chwile się zapewne zacznie.
Zostaw swoją opinię o Noidss Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noidss Sp. z o.o.