Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Cichaczem pozbyć się ludzi ...

doda

dzieki

tak tam możecie znaleźć prace ale tylko zamiatania drogi przed zakładem bo od dziś zakład opustoszał :( szkoda że kierownik nie miał tyle dumy żeby się z nami pożegnać widocznie miał nas w d....

polecam prace w tej firmie w.gorzyczki bardzo mili ludzie,firma sie rozwija,zarobki bardzo fajne,z tego co sie dowiedzialam sa aktualnie przyjecie .

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
obserwator

Nie polecam nikomu pracy w tym zakladzie!! (usunięte przez administratora)kobiety dzwigaja 35kg folie,grafiki zmieniane sa bez przerwy! (usunięte przez administratora)

Wędkarz

Zdrowych,pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla całej załogi życzy Wędkarz.

???

no właśnie ze nic się nie dzieje i to jest zastanawiające

golum

Poziom zarządzania w tej firmie nie miesci się w jakichkolwiek granicach cywilizowanego kraju.

@golum

O czym Ty mówisz? O zarządzaniu?

obserwator

Nic się nie dzieje a ludzie bzdury piszą

???

zamykają Gorzyczki ? jak myślicie ????

Nikita
@???

co się u was takiego dzieje w Gorzyczkach, że mogą was zlikwidować całkiem??

ktoś

i tak tego że w jeden dzień daje się pracownikowi wypowiedzenie, a za dwa dni powiadamia się go że zostaje nic nie przebije.Takie rzeczy tylko w zpc...

????
@ktoś

przebije przebije po niecałych 30-minutach decyzje chcą zmienić i oferują inne stanowisko

niezależna

Kto to napisał że praca w Gorzyczkach idzie pełną parą ?! Wcale nieprawda... do d... ! Najlepiej wykorzystać i zwolnić...

My Aero

Przeszłyśmy do aero i teraz są problemy z dojazdem do Nysy w soboty i niedziele.Zakład przeszedł na 3 zmiany,a my na 4, więc bus w niedziele nie jeździ.Mówią że bedziemy dojeżdżac do Niwnicy,to wtedy już wcale nie będzie czym.(usunięte przez administratora)

obserwator

Pracodawca łamie podstawowe prawa! "1. Pracownikowi przysługuje w każdej dobie prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku, z zastrzeżeniem § 3 oraz art. 136 § 2 i art. 137." Pracownik schodzi z nocki i w ten sam dzien musi isc na druga zmiane. Gdzie czas na odpoczynek?

ten ktos

Tak sie cieszycie ze idziecie na spotkanie? napiszcie chociaz na jakie stanowisko? to wam ludzie odpiszą czy jest ciezko i czy warto. Pozatym PISmaki interesujcie sie wiecej zakładem tu na stronie (prosze moderatora o nie usuwanie) (usunięte przez administratora) Pan prezes udziela informacji i daje do zrozumienia co ciekawego w najblizszym czasie bedzie działo :) Pozatym jak mowi słynne powiedzenie płemieła Donalda z 2007 "By żyło się lepiej" Pozdro lemingi

aa

ja też mam jutro spotkanie :)

No super opinie a ja mam jutro tam szkolenie mam się bać?Opłaca mi się tam iść?Życzę Wam by się polepszyło.Może coś na lepsze idzie skoro ludzi szukają he?

lol

coś cisza na forum, chyba podwyżki były..

dd
@lol

Tak wydajności i czasu pracy ,zapytajcie ile godz.pracują pracownicy z warzelni WCZ, o której schodzą ze stanowiska.A za ile mają zapłacone"gdzie jest wódz co na rzezie ludzi te wyprawia czy dzieli ich odwagą czy pierś swą nastawia, nie On siedzi 69 mil w swej stolicy" Ale wszystko do czasu pani (usunięte przez administratora), niech się Pani chociaż do nas uśmiechnie jak nam Pani nie może nic dodać albo pomóż, a chodzi Pani jak chmura gradowa która piorunami ciska. A tak my liczyli na Panią jak Pani została SZEFEM

dd
@lol

Tak wydajności i czasu pracy ,zapytajcie ile godz.pracują pracownicy z warzelni WCZ, o której schodzą ze stanowiska.A za ile mają zapłacone"gdzie jest wódz co na rzezie ludzi te wyprawia czy dzieli ich odwagą czy pierś swą nastawia, nie On siedzi 69 mil w swej stolicy" Ale wszystko do czasu pani Basiu, niech się Pani chociaż do nas uśmiechnie jak nam Pani nie może nic dodać albo pomóż, a chodzi Pani jak chmura gradowa która piorunami ciska. A tak my liczyli na Panią jak Pani została SZEFEM

ktoś
@dd

Dajcie Jej spokój ma dość stresu bez tego myślicie że ją głaskają

mądry

Nic się nie dzieje,ZPC nic się nie dzieje,nic sie nie dzieje,ZPC nic się nie dzieje.Do czasu!

maestro
@mądry

A co z tą mądrą prowadzącą z czekolaDY CO DYPLOMATYCZNIE ludzom potrafi dogadac ajak ktos maswoje zdanie i nie zrobi tak jak ona chce to leci do swojej majstrowej na skarge a ta młodsza tylko wydziera sie na ludzi a jest niedawno przy maszynie ,jak by byla nie wiadomo kim potem sie dziwic ze nikt nie chce pracowac w zpc

AA
@maestro

to niema tak źle na czekoladzie,macie mądrych ludzi.Te pokrzywdzone niech idą do kierownika i zmienią sobie zmianę przecież taka możliwość istnieje.A a jak nie to sieć w domu i umartwiaj się.

trzeba myslec
@AA

realia w polsce sa jakie sa ludzie potrzebuja pieniedzy jakie by one nie byly skonczyly sie pgry nic nie ma za darmo a w pracy trzeba myslec i byc dyspozycyjnym. kombinowac to mozna bylo kiedys chcielsmy miec kapitalizm to mamy to o co te pretensje nalezy sie bo przyszedlem/czy przyszlam trzeba dac sie poznac z tej dobrej strony i odrobic panszczyxniane a stawiac to sie mozna w domu nie podoba sie to dziekuje sami wybraliscie ustroj

nowa

to po co w nysie pchają ludzi na spotkania do Otmuchowa w sprawie pracy na produkcję co tu jest grane spotkanie ma być 26 lutego przy ulicy nyskiej

bb
@nowa

I co, mówili po mieście czekoladę z Otmuchowa przenoszą do Brzegu, a tu nawet czwartą zm. uruchomili.Pracowników znaleźli, nie chcę nikogo obrażać ale niektórzy to z wyglądu desperaci. ale się kręci oby długo.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.