Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

(usunięte przez administratora) nie pozwolił wycinać, ponieważ uwielbiał ploteczki a że wszystkich znał to wiedział o co chodzi, natomiast (usunięte przez administratora) nie zna nikogo to uważa,ze (usunięte przez administratora) a to przecież oni są od tego - ha ha

bob budowniczy

trzeba zgłosić (usunięte przez administratora) niech popracują na warzelni,na taśmie ,w magazynie wtedy zobaczymy czy coś do nich dotrze

hhhhhh

ale jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bbbbb

tak macie pisać to nie będzie cięć to lubimy

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
mkjgbuiyvbi

luzik guzik

to ja panie administratorze sam się ukarzę i nic nie napiszę na tej stronie nie warto

bbbbb
@luzik guzik

i oto chodzi przecież - pa pa informatyk będzie miał więcej czasu żeby zająć się swoją pracą za która mu płacą anie kontrolowaniem wpisów

lizak
@bbbbb

tak,tak jestem za. to forum jest opłacane przez przedsiębiorców i nikt nie ma prawa wypisywać głupot. tak trzymać i wycinać

janosik

a moze by tak jaśnie pani (usunięte przez administratora) walić dzwiami i łoknami .to takie proste a dlo wos (usunięte przez administratora) a...

dddddd

Oczywiście, że na tydzień, a jak się nie sprawdzisz to co, (usunięte przez administratora) w ZPC - A LUDZIE SIĘ PCHAJĄ DRZWIAMI I OKNAMI DO PRACY ZA OBIETNICE DOJAZDU DO PRACY Pozdrawiam i tak wiem że to wytną

lol

Nie ma umów (usunięte przez administratora) tylko na tydzień

xd

zdzichu

Szukają 140 osób ok, (usunięte przez administratora) :)

pracownik z biura

Pracowałem w tej firmie bardzo długo naprawde (usunięte przez administratora) warto szkoda zdrowia przez agencje pracy (usunięte przez administratora) a najlepsze jest to że np. pracują ludzie na maszynie część (usunięte przez administratora) a ci co robią na umowe o prace maja durzo więcej premia (usunięte przez administratora) w tej firmie przez agencje pracy (usunięte przez administratora)

Czytałam w Nowinach Nyskich że szukają do pracy ludzi 140 osób i że jest spotkanie 26.08.15 z przedstawicielem firmy,bardzo mnie ciekawi co obiecają ludziom na tym spotkaniu. (usunięte przez administratora)

xxx

lala

Wolny weekend zostanie usunięty przez administratora tak jak wszystko co niewygodne dla zarządu.

ciekawa

a co z wolnym weekendem bedzie ?

Lyso

Witam A pracuje wtej firmie taki (usunięte przez administratora) co chodzil po produkcji (usunięte przez administratora) ? Bo chce zeby mi naprawil pralke ;)

pink

a na jakim wydziale (usunięte przez administratora) i kim jest ?

xxx

hm, pracuje tam jeszcze (usunięte przez administratora) ?

Obserwator

A czy ktoś może napisać coś (usunięte przez administratora) ? Pracuje jeszcze w ZPC?

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.