Opinie o Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia w Łódź

Lidia

Czy nadeszły jakiekolwiek zmiany w firmie od czasu mojego ostatniego komentarza? @Joanna, jestem pracownikiem GoWork.pl. Nie jestem jakkolwiek powiązana z firmą Read Me, zależy mi jak najbardziej na waszej opinii na temat tej firmy, tak aby przyszli pracownicy wiedzieli czego mają się spodziewać po pracodawcy.

Lysy P

Napisalem opinie... wielu przcowniczek/pracownikow ja czyta po ostatnich burzach w firmie.... liczylem ze moze ktoras z Pań/Panow tez sie odezwie a nie tylko do kanapki na przerwie bedzie madra mowic.... ale widze ze tylko tak umiecie byc madre....

Lysy P

Pisza rozni ludzie z pracy pod dziwnymi nikami wiec napisze i ja.... jestem maszynista i ganiam dziewczyny bo norma na maszynach jest duza... to juz nie moj wymysl... pracuje w zakladzie juz pare lat ale to co sie wlasnie jak wczesniejsi komentatorzy pisali w firmie jest tragedia... zgadzam sie z nimi i z tym ze P. Karol probuje wprowadzic SWOJ porzadek a nie z tym co od lat jest... a nigdy przynajmniej moja zaloga nie nawalila i zawsze w terminie wszystko wyszlo pomimo iz niektore rzeczy czaem byly bardzo trudne do wykonania... a teraz czepiaja sie ze nosimy klapki a nie buty bhp czy ze siedzimy na przerwie 5 min dluzej ale jak mamy nie siedziec skoro nie ma warunkow do pomieszczenia nas wszystkich i tego ze co ktoras osoba chce zjesc cos na cieplo.... zaloga jak dla mnie jest swietna ale w tym momencie jak dla mnie kierownictwo powinno zmienic zdanie co do podwyzek i premi i nie dawac za to czy sie nosi buty bhp czy nie a za to co sie robi i ile maszym czy czynnosci przy nich wykonuje oraz jak dziewczyny wykonuja prace reczne czy sie opitalaja czy nie.... taka jest moja opinia na temet podwyzek i ogolnej sytuacji zakladu... poprostu zaczac doceniac pracownikow tych ktorzy sa bo moze innych nie bedzie po tych wszystkich opiniach.... dziekuje wypowiedziale sie

@Lysy P

Brawo. Niestety ale jak się mówi o tym głośno w pracy to jednym uchem wpada A drugim wypada. Nie widzi się tego że ludzie zachrzaniaja by wyrobić normę by wszystko było na czas tylko to że parę minut wcześniej wyjdą czy przyjdą do pracy. Jakoś wcześniej można było się dogadać z kierownictwem ale odkąd jest P. Karol to nie ukrywajmy ale się nie da. Mówi jedno A później jak mu pasuje twierdzi że on tego wcale nie mówił.

Lysy P

PS dziekuje dziewczynki za dobra prace i wspolprace :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Lysy P

PS. Dziekuje dziewczynki za dobra wspolprace i prace :)

Lidia

@Kominek a narzucona jest praca po 12h dziennie? Nie można pracować zmian po 8h? Niestety atmosfera też zależy od człowieka, a na to wpływu Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia nie ma.

Pracująca
@Lidia

No i tu zaskoczę opinią ale drukarnia ma duży wpływ na atmosferę pracy a głównie chodzi o podejscie do ludzi - rozmowę empatię i zainteresowanie jednostką a nie tylko cyferki w rankingach i tabelach ludzie budują firmę i ludzie w niej pracują Zrozumcie to Wy zarządzający firmą

Pracująca

Siatka płac proszę bardzo po co wymyślać koło w drukarni ach były grupy przyznawane nie ze względu na staż ale umiejętności i nie było problemu z chętnym do nauki na maszynie bo to były dodatkowe pieniądze nie patrz ono że pracujesz X lat tylko co potrafisz bo pracując 10 czy 15 lat na odbieraniu fachowca z Ciebie nie zrobi i głupie gadanie że tam nie pójdę tego nie zrobię nie miało miejsca bo albo masz gr. Jakaś tam i wymagania względem ciebie są takie a nie inne albo zarabiasz jak zarabiasz i nikt nie oczekuje cudów i myślenia

pomywacz

Ceny w sklepach rosna Wlascicieli portwele tez a oni zadnych podwyzek dla pracownikow nie planuja a jak dadza to po 1 zl brutto do stawki czyli jak zapomoga PIS. tragedia

Pracujacy w Read Me

Dolacze sie do opinii. Pan Karol jest swietny kazdy starszy pracownik moze mu wcisnac cokolwiek dotyczacy produkcji a on i tak sie nie zna wiec to zalapie. Ale serio nie zna sie na niczym nie wie nic a zmienia zaklad ktory juz od ilus lat ma zgrana zaloge a przez jego zmiany zgranie to pada. Jego spuszczone spondnie caly czas jakby na deskorolce jezdzil w latach 90 dodaja mu powagi na jego stanowisku a jego (usunięte przez administratora) i to ze nawet dzien dobry nie umie powiedziec jak wchodzi do pracy podkreslaja jego olewczy stosunek do pracownikow. Niestety Pani Lidia glowna kierowniczka wszystko akceptuje i nie daje nic sobie powiedziec bo Pan Karol jest najlepszy.

max12

Witam wszystkich, firma ma się Bardzo dobrze, dla tych którzy piszą że chyli się ku upadkowi informuję że: w 2015 roku rozpoczynamy budowę nowej hali produkcyjnej oraz kilka inwestycji mających na celu wzrost wydajności, oraz możliwości drukarni. a negatywy chyba pisał ten komu nie chciało się pracować i dlatego mu podziękowano

@max12

No i 2015 minął A hali jak nie widac tak nie widać

Pan Karol Glowny Kierownik drukarni mysli ze to jego firma. Robi co tylko chce. Po ostatnim zebraniu jedna z dziewczyn ponad godzine plakala jak Pan Karol z nia rozmawial. Ciekaw jestem czy Pan Binczyk wlasciciel wie o tym ze tak ich ulubieniec dziala? Ale pewnie nie bo dla nich tylko tabelki Karola sie licza a nie ludzie. Zapraszamy do Read Me tu znajdziesz prace swoich marzen

Lidia

Zachęcam w tej sytuacji do zabrania głosu w dyskusji osoby, które będą musiały poradzić sobie z tym problemem pozostając w firmie Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia. Jak myślicie czy uda się wypracować taki sposób wynagradzania, czytelny i jednoznaczny dla wszystkich, który nie będzie wywoływał niesnasek między pracownikami. A może są takie osoby, które obecny stan uważają za sprawiedliwy i nie oczekują żadnych zmian pod tym względem. Zapraszam do wymiany opinii i komentarzy.

Joanna
@Lidia

Tu Pani Lidia umie Pani pisac gdzie nikt nie wchodzi ale zeby zrobic zebranie wszystkich pacownikow i pogadac to po co???

@Lidia

Najpierw trzeba zastanowić się nad tym czy osoba na stanowisku kierowniczym nie sieje zamętu w firmie. Odkad się pojawił jest coraz gorsza atmosfera w firmie ktora przekłada się na efektywność. I dojdzie do tego że nie będzie nowych ludzi A i wieloletni pracownicy będą odchodzić.

Lidia

@Komin, a jak Twoim zdaniem powinna wyglądać optymalna siatka płac w Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia, tak, aby zachęcała młode osoby do podjęcia w niej pracy, a jednocześnie doświadczonym, wieloletnim pracownikom dawała satysfakcję dobrego, finansowego awansu? Czy w ogóle możliwe do pogodzenia są te bardzo często sprzeczne ze sobą interesy grupowe. Ciekawa jestem jakie jest Twoje zdanie na ten temat, a co myślą o tym inni pracownicy Read Me?

komin
@Lidia

To jakie jest zdanie innych pracownikow to kierownictwo powinno ich zapytac na zebraniu ale podzielaja moje zdanie. A co do siatki wynagrodzen to sie na tym nie znam ale osoby wyzej na stanowiskach powinny. Zreszta i tak niedlugo odchodze wiec mnie to nie dotyczy.

Gregor

Może są młodzi ale to nie znaczy, że gorzej pracują!!

Komin
@Gregor

nie mowie ze zle pracuja ale przychodza nowe osoby nie majace pojecia o rodzaju pracy i maja tyle co starzy pracownicy z duzym doswiadczeniem to raczje nie jest fair

komin

drukarnia po ostatnich zmianach to porazka. nowy kierownik Pan Karol nie wie nic o itroligatorni a wchrzania sie do wszystkiego. Ceny w sklepach rosna a zaklad nie ma w planach podwyzek. nowi ludzie dostaja tyle co starzy pracownicy a i tak nikt nie liczy sie z czlowiekiem. normy duze ktore ciezko wyrobic bo operatozy maszyn ganiaja do pracy aby cos uskurac a czlowiek pada na twarz. socjal zerowy prakrycznie

Lidia

@Bozena,no cóż, Twoja opinia z obyczajowego punktu widzenia jest bardzo interesująca, ale biorąc pod uwagę, że dotyczy lat 90, to straciła już swój najważniejszy walor, oczywiście z punktu widzenia potencjalnego pracownika, mianowicie- aktualność. Myślę, że pod tym względem musiało się wiele zmienić w tym czasie. Wcześniejsze opinie użytkowników tego forum pokazywały, że jest wiele osób zadowolonych z pracy w Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia. Potwierdzicie to?

Olga

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Bozena

Ta drukarnia to porazka pracowalam w latach 90,mozna bylo wykonczyc sie psychicznie pracowala tam pani Ania M,to byla straszna malpa, chodzila bezprzerwy pijana i wtedy wyzywala siw na ludziach,wydzierala sie i ponizala popijala z kierownikiem, niewiem czy tam jest ale chyba ja wylali,a poza tym kazali po 12 godz pracowac za marne grosze,nie polecam tego miejsca

Lidia

@D. czyli jesteś zadowolony z współpracy z kolegami z pracy. Atmosfera dopisuje w Read Me Sp.j. Oficynie Wydawniczej Drukarni? A możesz powiedzieć o innych aspektach pracy w tym miejscu? Coś jeszcze podoba Ci się oprócz współpracowników?

D.

Pozdrowienia dla całego zespołu z Twardej ! Niezniszczalni, fantastyczni ludzie !

Zostaw merytoryczną opinię o Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia - Łódź

Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia
1.3/5 Na podstawie 54 ocen.

Read Me Sp.j. Oficyna Wydawnicza Drukarnia