Opinie o TRW w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRW. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRW w Częstochowa

piotr szewczyk częstochowa

) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą poje...baną firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi poje.. ..bami ) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią sataniści że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

piotr szewczyk częstochowa

opisze wszędzie ale to wszędzie gdzie się tylko da jak się krzywdzi nie wygadanych ludzi

piotr szewczyk częstochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą (usunięte przez administratora)firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc (usunięte przez administratora) a nadal mi dzwoni w uszach

piotr szewczyk częstochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) ta firma to pan życia i śmierci to oni decydują kto zasługuje na życie a kto nie ( nie wygadani nie mają prawa zyc normalnie) ta firma korzysta z uslug (usunięte przez administratora)którzy posługują sie czarną magią potrafią tak zrobić że twarz jest czerwona na ogrągło dzien i noc bez przerwy ze boli brzuch ( aż jest czerwony) ostrzegam wszystkich przed tą firmąz czystego serca jesteś nie wygadany to powód śledzenie ciebie na odrągło

Wykonujesz test który niema nic spolnego z pracą na produkcji poco niewiem

Burd.el dziad.ostwo gbu..ry cha.my idealnie pasują sami do siebie nowych traktują z góry czyli wszyscy sa glupi nigdy jeszcze nie widziałem żeby tak marnować pieniądze __ uwaga firma ma klucze do szafek pracowników bhp przegląda szafki nowym pracownikom kopiuje klucze do mieszkania pozbywają się nowego pracownika i pół roku później masz okradzione mieszkanie!!!!!

Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
piotr szewczyk częstochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) banda złodziei antychrystów z czystego serca odradzam zatrudniają satanistów przez dwa i pół roku dzwoni w uchu cały dzień i całą noc potrafią coś zrobić ze twarz jest na okrągło jest czerwona jak burak ( dosłownie jak burak) czerwone uszy jak burak na okrągło albo dłonie czerwone jak burak i tak gorące że aż parzą, brzuch gorący aż parzy i czerwony jak burak , plecy gorące że aż parzą, dwa i pół roku mi dzwoni w uszach

Pipi

Dlaczego tak uważasz masz jakieś argumenty i dowody na to co piszesz?

piotr szewczykczestochowa
@Pipi

@pipi pracowałem tam dwa i pół roku i kazdeko ostrzegam przed pracą na tej hali tam nie wygadani są z góry niszczeni

@piotr szewczykczestochowa

Dziękuję Ci za odpowiedz

Ktoś

Mając doświadczenie w branży automotive na jakie wynagrodzenie netto można liczyć w Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie (np. w Dziale Mechaniki)? Ewentualnie jakie są mniej więcej widełki płacowe? Proszę o realne odpowiedzi ;)

piotr szewczyk częstochowa

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam nie moze pracowac ktos kto nie jest wygadany ( (usunięte przez administratora) znęcanie itp)

r

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie tam nie nawidza nie wygadanych zniszcza ci zycie jezeli jestes nie wygadany

d

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie decyduje kto może zyc na swiecie osoby nie wygadane nie maja prawa wedlug trw zyc normalnie sledzic takie osoby i kontrolowac odradzam z calego serca

piotr

trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie jak jesteś nie wygadany to nawet nie myśl o pracy tam tam nikt się do ciebie nie odezwie i nie porozmawia normalnie nikt ale a nie zdziw się że cie ktoś śledzi bardzo dziwne zbiegi okoliczności że ciągle spotykasz kogoś z tej firmy

piotr

w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie (usunięte przez administratora)

Dlaczego?

Rabofsky

Super praca.. co z tego że wyrabiasz normy, co z tego możesz pracować na każdej maszynie na linii jako jedyny skoro jak przyszło do grupowych zwolnień to ja poleciałem, a nie Ci którzy co chwilę biorą wolne i nie wyrabiają się z normami. Wszystkim którzy tam jeszcze pracują polecam olewać normy (cele) bo i tak wywala was z byle powodu.

Mala
@Rabofsky

Aż tak źle? nie wiedzialam ze są zwolnienia grupowe w tej firmie?

J.... TRW

NAJGORSZY ZAKŁAD W CZĘSTOCHOWIE. (usunięte przez administratora) TOTALNE CZLOWIEKA MAJA ZA NIC.

aa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) wykończą każdego psychicznie dosłownie każdego podupadniecie tylko na zdrowiu jak tylko trafiłem na tą firme 2 lata temu co troche zapalenie płuc zatrudniają satanistów potrafią tak zrobić że w ciągu jednej dniówki masz zapalenie płuc wchodzisz zdrowy na chale a po 8h masz zapalenie płuc i kilka tyg l4 z całego serca odradzam z każdego zrobią chorego psychicznie

Były Pracownik SBS

Witam wszystkich ! Pracowałem w ZF TRW na Legionów kilka lat (Pracownik Produkcji) .Mam radę dla ludzi którzy chcą się przyjąć do tego zakładu , przemyślcie kilka razy czy warto . Praca w hałasie, stresie , napięciu i 3 zmiany. Przedewszystkim dla zakładu liczy się ilość a nie jakość ! Jeśli chodzi o zarobki to moje w ostatnim roku pracy w tym (usunięte przez administratora) wynosiły 2500zł-2700zł zaznaczam, że 2700zł przy 2 tygodniach pracy . Zakład coraz więcej przyjmuję pracowników z Ukrainy , coraz mniej ludzi chętnych do pracy . A z drugiej strony zakładowi to na rękę , bo kto będzie pracował po 12h za jałmużnę .....lub na 3 zmiany w takich warunkach. Najlepsze co mogłem zrobić w moim życiu to złożyć wypowiedzenie z tego (usunięte przez administratora) :-) Wreszcie żyje godnie jak człowiek a nie jak małpa produkcyjna....

Były Pracownik SBS
@Były Pracownik SBS

Przepraszam za błąd 2700zł przy 2 tygodniach pracy na nocnej zmianie.

Jaka jest kultura pracy w TRW?

Keke

Poczytaj sobie komentarze na tej stronie i uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie

Me
@Keke

W punkt! Nic dodać, nic ująć????

Me
@Keke

Nic dodać, nic ująć!!!

Rs

Żeby Ci ludzie jeszcze wiedzeli co to kultura

I

☎️????????????

piotr szewczyk czestochowa

nie mam siły do życia odbieram sobie życie żegnam was

Zostaw merytoryczną opinię o TRW - Częstochowa

• Jak się pracuje w TRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 5 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRW?

Kandydaci do pracy w TRW napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRW