Opinie o Kimla Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kimla Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kimla Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimla Sp. z o.o. w Częstochowa

Knysu

Nepotyzm w tej firmie jest zatrważający. Na umówie widnieje zapis „Każdy jest traktowany tak samo” - nic bardziej mylnego. Kierownik z ludzi robi bezmyślnych roboli, prawdę powie, gdy się pomyli. Jeśli jesteś karierowiczem i chcesz zrobić karierę w tej firmie - zaopatrz się w wiadro z wazeliną, jedynie wtedy istnieje jakakolwiek szansa na awans w strukturze firmy. Jeśli chcesz najniższą krajową, a się nie napracować - lepiej nie mogłeś trafić. Do niedawna część kasy była pod stołem. Trzeba zapisywać każdą godzinę, bo (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniem. Socjal w tej firmie nie istnieje ,od conajmniej 6 lat na święta jest ta sama premia - 300zł, natomiast przed świętami jest nagonka, przyczepiają się o każdy drobiazg, aby tej premii nie dać (po za kolesiami z dzielnicy trzech wieszczów). Czy się siedzi, czy sie pracuje - nie ważne, firma nie doceni. Premie są przyznawane, gdy zrobi się chorą ilość godzin, więc jeśli nie masz życia prywatnego - firma to doceni w postaci 100zł. Kolesie na Ciebie chętnie donoszą, by pokazać swoją wartość (mimo że pracą nie lubią się hańbić). Podsumowując - idealna firma dla ludzi pozbawionych najmniejszych ambicji, wazeliniarzy i donosicieli.

zaciekawiony
@kilkil

a kto powiedział że produkują najlepsze na świecie? bo jeśli powtarzasz to co Pan Kimla próbuje wszystkim WMÓWIĆ to proponuję spojrzeć na sprawę bardziej obiektywnie i ocenić samemu dla mnie to totalnie normalne urządzenia jak wiele innych a nawet bym powiedział że jakość tych maszyn nie jest współmierna z ich ceną

Wypłaty spóźnione kilka dni. Pieniądze pod stołem. Brak możliwości rozwoju. Słaba stawka godzinowa. Ludzie w innych firmach na start dostają tyle co tu płacą po 5 latach. Lepiej szukać czegoś innego i uniknąć kolesiostwa ,stresu i braku pieniędzy.

@wypłaty pod stołem?

Na rok wpisu (2022) jak najbardziej potwierdzam. Część wynagrodzenia (premia, nadgodziny) wypłacana była pod stołem choć dużo również zależało od indywidualnych ustaleń ustnych pomiędzy dyrekcja a poszczególnymi pracownikami. Są nadal tacy z 1/2 etatu na umowie a pracujący po 160-200h miesięcznie. To powoli zaczęło się zmieniać natomiast nadal nie uświadczysz dodatku za nadgodziny, rzetelnego rozliczania sobót czy pracy w delegacjach (dział serwisu). O każdą podwyżkę (/złotówkę) trzeba się upominać. Pewną podwyżkę co roku ma jedynie ten kto pracuje za minimalną. Brak zakładowego funduszu świadczeń, niewypowiedziany zakaz założenia związków, pomimo już chyba 400 pracowników w firmie są oni rozrzuceni po kilku spółkach córkach, socjal minimalny, jedynie jedna pewna premia w roku - ta na święta. Premia miesięczna wedle uznania i widzimisię.

Prac

Praca jak każda inna. Za leżenie nigdzie nie płacą. Żeby coś więcej zarobić trzeba pracować nadgodziny. Wielu pracowników z hali miga się od roboty i to całkiem sprawnie im to wychodzi. Generalnie jak się starasz to nie jesteś jakoś lepiej doceniony od tych którzy unikają roboty. Kierownictwo dosyć słabe.

Ja to potwierdzam. Urlopy są bezpłatne. Płacą za ilość godzin w pracy. Urlop w tej firmie to fikcja, podobnie jak sprawiedliwość.

Alwarez

Moja opinia jest pozytywna.Możliwości w firmie są duże tylko trzeba chcieć pracować i się uczyć.Jeśli ktoś patrzy przyjść bezmyślnie odwalić 8 godzin i twierdzi że mało zarabia to zawsze może iść do pracy po sąsiedzku.Premie od 100zł-500zł.Ale są stanowiska gdzie te premie są wyższe.Premia świąteczna 300zl.(dobra i taka).Wypłata zgodnie z umową o pracę do 10.Dyrektor bardzo w porządku.Właściciel co by ludzie nie mówili i nie opowiadali też w porządku(każdy z nas ma wady i zalety). Teraz gorsze strony.Pełno donosicieli i konfitur, przeglądaczy monitoringu.Jedna osoba szczególnie utkwiła mi w pamięci.Jedyny nie powtarzalny decydujący o produkcji,serwisie, sprzedaży maszyn,człowiek z aspiracjami na stanowisko Dyrektora na nowo powstającym zakładzie,władca parkingu pracowniczego Pan G.Ż.Reasumując każda firma ma wady i zalety.Da się w tej firmie pracować i nie jest taka najgorsza.

Dorota
@Alwarez

Piszesz, że trzeba chcieć pracować i się uczyć. Czyli są jakieś szkolenia pracowników? Można się przy okazji rozwinąć, zwiększać kompetencje? A na jakich stanowiskach można uzyskać premie większą niż 500 zł ?

Jolka Nowy wpis

Na stronie firmy jest bardzo dużo wolnych wakatów. Z czego to wynika, z zapotrzebowania? Mąż chciałby aplikować jako mechanik precyzyjny, zegarmistrz, ale szuka raczej pracy na stałe i nie chciałby żeby te oferty były związane z dużą rotacją. Podają bardzo mało szczegółów pracy. Piszą o atrakcyjnych warunkach. Jak te warunki mają się do wysokości pensji?

Pracownik Nowy wpis

Teraz wprowadzili dodatkowo kartkowy system oceny pracownika. I nie byłoby w tym nic złego jeśli byłoby to zrobione zgodnie z prawem. Każdy pracownik powinien mieć możliwość zapoznania się z kartą oceny ich pracy i kompetencji. Ponad to wymagania jak i kryteria oceny powinny również być znane, ponieważ od każdej karty można odwołać się do sądu pracy. A w tej firmie jak zwykle na bakier z prawem. Wszystko utajnione, wielkie kierownictwo, które jest wybrane po znajomości dostało karty i po cichutku ocenia każdego pracownika, który nie został z tym zapoznany jak i również nie wie jaką ocenę z pracy otrzymał. Odradzam pracy w tej firmie, ponieważ stawka godzinowa nie wynagrodzi tego kolesiostwa w firmie, które trzeba znosić codziennie. Na szczęście jestem tu ostatni tydzień i przestrzegam przed tą firmą jak i ludźmi tam pracującymi.

Srimla Nowy wpis

Pieniądze jak zwykle spóźnione jedni dostaja wcześniej inni później. Straszny bałagan jak to jest, że ciężko “komuś” zaakceptować przelewy. Wszystkiego nie najlepszego i nie pozdrawiam.

Ja Nowy wpis
@Srimla

A to do kiedy pieniądze powinny trafić do pracowników? Bo zastanawiam się czy długie te obsuwy w wypłatach wynagrodzenia macie ( skoro piszesz jak zwykle - to chyba dość częste zjawisko ). Zainteresowałem się, bo widziałem, że pracowników teraz szukają. Mają sporo ofert pracy. Ja konkretnie na operatora tokarek bym startował, jeżeli spoko płacą.

Sonia

Weszłam tu, bo znalazłam ogłoszenie w sieci na pozycję programista mikrokontrolerów STM32. Wiecie, jaka jest pensja na konkretnych stanowiskach? Bo oferują UoP, B2B lub inne. A czy netto kasa jest inna na tych umowach? Która się opłaca? I te benefity np. karta na siłownie, pakiet medyczny, są oferowane na każdej umowie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kimla Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Kobieta

Możesz podać przykłady w czym przejawiał się ten brak szacunku? Chodzi o jakieś odzywki do ludzi czy robienie na złość? Nie ma ludzi, którzy żyją w zgodzie z szefostwem? Może szef ceni sobie jakieś cechy u ludzi?

Nie dość że długo płacili pod stołem to jeszcze ciągle robią wszystko aby nie wypłacić premii. Trzeba się odbić wychodząc na papierosa a urlopy są bezpłatne tzn możesz wziąć urlop ale za niego Ci nie zapłacą. Płacą ilość godzin x wyżebrana stawka. Jest dyrektor co nie dotrzymuje słowa i 2 marnych kierowników którzy na drugie powinni mieć wazelina i którzy kradną tam na potęgę. Jeden drugiemu zęby gotów wybić za kawałek drewna. Firma żart i tyle. Oooo i jedna premia w roku jest.... 300 zł niezależnie od inflacji. Jak chcesz się tam uczciwie dorobić to zapomnij. Najlepiej omijać z daleka chyba że bieda świszczy w portfelu i nigdzie już cię nie chcą zatrudnić.

@Anonim

Tak czytam i się zastanawiam, przecież płatny urlop to prawo pracownika, przewidziane przez kodeks pracy. Jakim cudem więc jest to obchodzone? Zakładam tu cały czas, że jest umowa o pracę, a nie zlecenie, chociaż nikt tego wprost nie powiedział jeszcze. A za co ta premia, którą dostaje się raz w roku? To jakiś prezent na święta od firmy czy istnieje coś takiego jak ocena, premia roczna?

Jan
@Prac

Na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego się zwolniłeś ?

@Jan

Kilka osób (głównie elektroników i programistów) odeszło do ZF , dostali na dzień dobry 2 razy więcej tj:, 6200 do 9400 netto , u Kimli zarabiali 3400 - 4500 na rękę - w lutym 2023 , przyszli się pożegnać i podziękować za kilka lat wspólnej pracy ,szkoda bo odchodzą ludzie z dużym doświadczeniem .....

Katarzyna
@Magnes

Jak tu jest z tymi podwyżkami tak na prawdę? Jakieś można dostać czy w ogóle nic? To jedyny powód dla którego pracownicy rezygnują ze współpracy? Możesz dać znać ile teraz oferują na pierwszej umowie?

Ilona

I to wszystko co firma daje? można sobie chociaż jakieś nadgodziny wyrobić żeby dorobić do pensji? W ogóle zdarzają się u was nadgodziny?

Rychu
@Ilona

Można robić nadgodziny ale nie ma płaconych %. Na święta 300zl od 10 lat i tyle.

Inga
@Rychu

Czyli traktują nadgodziny jako normalne godziny pracy? Czy jako wolne mozecie je odbierać może? Dużo w ogóle nadgodzin w skali miesiąca macie?

@Inga

nadgodzina w wysokości godziny nie 50% czy 100% jak w innych firmach.... Jeżeli masz urlop to nadgodzinami pokrywają dni kiedy nie było Cię w pracy i nadgodziny naliczają po przekroczeniu godzin które powinno się wypracować w danym m-cu czyli dodatkowo płacisz za to że powinieneś mieć i tak płatny urlop ;) Aby coś zarobić trzeba pracować 12h dziennie a i tak premię (usunięte przez administratora) jakąś błahostką :-) Mobbing na porządku dziennym, gnoją jak nie zaopatrzysz się w wazelinę i masz swoje zdanie. Kolesiostwo w tej firmie rulez... Ogólnie nie polecam, cieszę się że zmieniłem pracę i żałuję że tak długo zwlekałem.

Zaraz, zaraz. Czy to znaczy, że wszystkie urlopy są de facto bezpłatne (skoro trzeba je odrabiać nadgodzinami płatnymi wg zwykłych stawek)? Trudno uwierzyć w coś takiego. Czy ktoś może potwierdzić, że spotkał się z takim rozwiązaniem?

Ssssspierrrdalam

Chciałbym opisać swoją negatywną opinie w kilkunastu zdaniach, ale nie warto. Ta firma to żart i cyrk. Szukajcie czegoś innego.

@Ssssspierrrdalam

To napisz coś więcej, bo akurat napisałeś dwa zdania :D . Co tutaj jest żartem, chodzi o zarobki czy może podejście przełożonych? Chciałbym wiedzieć na co się nastawić? Interesuje mnie również jak przebiega rekrutacja, więc jeśli możesz napisz kilka słów o tym.

Śmieszne zarobki i niedocenianie pracownika. Dodatkowo nowy zarabia tyle co stary. Nie ma szansy na rozwój. Czy pracujesz czy leżysz masz tyle samo pieniędzy. Wypłaty często spóźnione i nigdy nie wiesz czy dostaniesz premie i ile faktycznie dostaniesz pieniędzy. Tak jak ktoś napisał poniżej wazeliniarstwo i (usunięte przez administratora) mają szanse na lepszą premie. Jeśli jesteś palaczem z góry masz (usunięte przez administratora) bo nawet w czasie przerwy musisz się odbić, że idziesz zapalić. Jeśli pracujesz na dziale inf/elekt to łapiesz tylko zapis do cv, że gdzieś pracowałeś w dziale IT. I idziesz do konkurencji obok bo odrazu płaca 2 razy tyle. Jedna premia od 10 lat dla pracownika 300zl na święta. Przed rozdaniem tej premii patrzą ci na ręce żeby ci jej nie przyznać. Szefostwo traktuje pracowników z góry ze względu na majątek, ale trzeba byłoby naprawdę opisać wiele różnych i dziwnych sytuacji. Ludzie którzy działają na szkodę firmy dalej pracują i skargi nic nie dają. Po prostu(usunięte przez administratora).

Inga

Skoro uważasz, że zarobki są śmieszne, to może podasz jakieś widełki, ile mniej więcej się tutaj zarabia? Każdy ma inną wartość pieniądza, więc może nie dla każdego jest aż tak źle. :x Piszesz o spóźnionych wypłatach. Czy są to długie zwłoki? Czy raczej kilkudniowe? Są jakieś konkretne wytyczne tych premii?

Wiecie jak wygląda sprawa wymiaru etatu na posadzie Programista DELPHI?? Bo w ogłoszeniu widziałam, że może być i etat i część etatu. Ale to jest jakiś wybór pracownika? Czy to firma decyduje, jaki w danym momencie ma do zaoferowania wymiar? Bo tam szukają wielu kandydatów, to może jedni dostają całośc, a inni część? Wiecie?

Hanna

Na stronie firmy znalazłam informację, że szukają kogoś do marketingu. W sumie to do końca pewna nie jestem, bo było tam wypisanych bardzo dużo różnych stanowisk. Ile osób ma dział marketingu i czy jest dobra atmosfera? I jakie są mniej więcej tam zarobki? Warto się zgłosić na dzień dzisiejszy?

Przemek
@Hanna

Aktualnie dział marketingu nie istnieje, był jednoosobowy. Wcześniej tematy związane z marketingiem obsługiwał człowiek od IT, co jest swoją drogą dość zabawne. Stan działu marketingu widac po mediach społecznościowych. Na pewno można się wykazać, ale czy zarobić?

Hobbysta
@Przemek

Drodzy Państwo, "Zarobić w Kimli" to oksymoron. Ta praca jest dla hobbystów. Tutaj ponazarabiał się tylko jeden. Nierzadko kosztem pracowników, klientów czy środowiska.

Małgorzata
@Hobbysta

To na jakie zarobki można tutaj liczyć realnie ? I czy istnieją w ogóle jakieś podwyżki w tej firmie?

Wachowski
@Małgorzata

Podwyżki są w chwili podniesienia pensji minimalnej :)

Małgorzata
@Wachowski

To więcej niż minimalna nie da się tu zarobić? A są jakieś premie albo chociaż nadgodziny, którymi można trochę dorobić? Istnieje tutaj w ogóle jakąkolwiek możliwość awansu?

Zarobić w Kimli to oksymoron?
@Hobbysta

a to nie jest tak że mają najlepszą fabrykę? najlepsze maszyny? najlepsze zarobki i najlepszego szefa pod słońcem?

Kamila

To ile tu po tych pięciu latach płacą w takim razie?

@Kamila

Średnio 4-5 brutto. Mają szczęście że Częstochowa jest (usunięte przez administratora) i sprawnie to wykorzystują. Tę firmę można rozważyć tylko i wyłącznie gdy nie możesz pracować w trybie wielozmianowym i nie masz możliwości poszukać czegoś dalej.

@Prac.

Aha, więc w ten sposób. :/ Czyli tak czy siak jest tu pełne zatrudnienie?

@Kamila

Rotacja jest niewielka, a firma cały czas się rozrasta. Wiadomo jedni przychodzą inni odchodzą. Warunki zatrudnienia jak na częstochowski rynek chyba nie są najgorsze, ale ludzie zbyt wiele oczekujący po firmie z "high technology" będą zawiedzeni. Tak jak ktoś tu już napisał "praca jak każda inna". Jeśli szukacie rozwoju jako specjalista (IT, automatyk, elektronik itp.) to szukajcie gdzie indziej.

@Prac.

A w jakichkolwiek innych kierunkach można się tu tak na poważnie rozwinąć?

@Kamila

W żadnym nie można się rozwinąć. Przychodzi dzień wypłat i znowu są spóźnione. Pracodawcy pRzemyslaw i mAgdalena nie szanują pracownika.

@Karol

A to takie aspekty chyba z reguły się zgłasza? Najgorzej jak ktoś jakiś kredyt ma czy coś...

@Kamila

Po pierwsze: wypłata wg. Umowy była do 10. i przelewy faktycznie przychodziły w tym terminie. Po drugie: kolega się burzy bo spóźnione owszem i są ale 'premie' wydawane pod stołem. Po trzecie: osoby otrzymujące wypłatę do ręki poświadczaja podpisem że otrzymały ją (sic!) - ostatniego dnia zeszłego miesiąca. Po czwarte: zgłosić? Chyba Pani żartuje, że ktoś się tam postawi. Samemu najwyżej sobie można postawić. Nikt tam nie ma zapędów by cokolwiek sobie wywalczyć, bo albo mu to wisi albo tak jak ci co najgłośniej jęczą - najpotulniej siedzi i jakby przyszło co do czego to nie odezwa się ani słowem. - przyklad. Patrz punkt trzeci lub wspomniane w innym poście kolesiostwo. Suma sumarum: firma się kręci, ludzie pracują, tylko że czasem jęczą po kątach :⁠-⁠)

@Prac.

Widzę ,że próbujesz ratować wizerunek firmy. Tego nie da się naprawić bo każdy kto tu pracuje to wie jak jest. Przy zatrudnieniu masz wybór albo do 1 na konto albo do 10 do ręki. Wybierając do 1 na konto liczysz ,że te pieniądze wpadną punktualnie a nie tydzień spóźnione. Po za tym odbierając pieniądze osobiście nikt nigdy nic nie podpisywał. Teraz się to zmieni bo ktoś podał ich do sądu. Aczkolwiek w tym miesiącu też wypłaty będą spóźnione.

wypłaty pod stołem?

naprawde człowiek który kreuje się w rankiagach na jednego z najbogatszych polaków paci pod stołem? nie wierze... czy ktoś to może potwierdzić?

@wypłaty pod stołem?

mechatronik 3200 n,rękę

Polecam dla filantropów , praca ciekawa , technologie prawie kosmiczne , ale zarobki jak w fabryce makaronu

Emilia

Pomijając te zarobki, bo już o nich poczytałam, to możecie powiedzieć jak z awansami? W innej opinii czytałam, że o awans ciężko i z tego co zrozumiałam to trzeba być lizusem. Co konkretnie trzeba robić żeby awansować? Biorą pod uwagę takie rzeczy jak wykształcenie, poświęcenie dla firmy czy staż pracy?

@Emilia

Awansów nie ma bo i nie ma gdzie awansować. Ta firma nie posiada struktur czy szczebli, które mogłyby świadczyć o Twojej pozycji. Będąc elektrykiem możesz być tylko lepszym elektrykiem a i nie wiadomo czy zostaniesz doceniony bo suma summarum dostajesz stawkę będącą tajemnicą i sam nie wiesz czy Twoje zarobki są wyższe od innych w tym tych nowo przyjętych, którzy nie oszukujmy się nie przyjdą do pracy za stawki z przed 3 lat Prawdy nikt Ci nie powie a zawsze zdaniem dyrektora "przecież Ty nie masz najgorzej" i "pogadajmy w przyszlym miesiącu/kwartale/roku".

Krystyna
@Prac.

Znaczy są tylko elektrycy i dyrektor, nic pomiędzy? Często w firmach pojedyncze stanowisko ma różne poziomy doświadczenia, np. junior czy senior. I też można awansować w ten sposób z jednego na drugie, tutaj tak nie ma?

@mechatronik 3200 n,rękę

Nawet inflacji nie uwzględniają, o 1 zł podwyżki co roku musisz żebrać , starszy specjalista po 15latach pracy ma 2 zł więcej niż nowicjusz.. a od 15 lat premia świąteczna 300

Pola
@Magnes

Dobrze, że w ogóle jest premia świąteczna. Z okazji jakich świąt można ją otrzymać? Co do podwyżki to takich indywidualnych nie ma? Jak ktoś się np wykazuje bardziej niż inni?

Konik Garbusek
@Prac.

Podwyżki rozdane. Największe dostali ci pracownicy którzy zarabiali najmniej. (pewnie po to by nie uciekli) Za kwalifikacje i umiejętności tutaj się nie płaci ...

Konik Garbusek

@Konik Garbusek

To jak to jest z tymi podwyżkami? Bo piszą, że trzeba się prosić. Faktycznie? Tym razem pracownicy też się prosili? I o ile te stawki zostały podniesione w przypadku osób, które zarabiały najmniej? Co ile można liczyć na podwyżkę? Teraz opłaca się pracować? Kwota jest odpowiednia do wykonywanych obowiązków?

Knysu

Kaniuk
@Knysu

Cyka podpisuja sje pod tym towarzyszu

Trzech Wieszczów RULEZ

kilkil
@Knysu

serio w kimli gdzie produkuje się urządzenia najlepsze na świecie płacą najniższą krajową ??? sory ale wierzyć się nie chce, operatorzy obrabiarek na ile mogą liczyć ?? tak podstawowo bez nadgodzin

Ciut lepszy chińczyk
@kilkil

Kto powiedział że te urządzenia są najlepsze na świecie? Ledwie odstają od przeciętnego chińczyka

zaciekawiony
@kilkil

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kimla Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Alwarez

Dorota
@Alwarez

Artur

Czy na nocce zarabiacie więcej?

@Artur

Chyba nie.

Czorny
@Artur

Tam sie pracuje się w godzinach nocnych. Tylko kilku ludzi pracuje na dwie zmiany, reszta na jedną. Nadgodziny są dla chętnych, nikt nie zmusza by zostać dłużej czy przyjść w sobotę - robisz jak chcesz. Jak wyrobisz więcej godzin to może dostaniesz więcej premii. O 50-tkach i setkach zapomnij

@Czorny

Jak jest natłok roboty lub awarie , są i nadgodziny , 20% dodatku i uścisk ręki Szefa w podziękowaniu....

kamilsz

Słabe zarobki źle warunki na zakładzie brak możliwości rozwoju

@kamilsz

Kurczę, nie za ciekawie to wygląda widzę :/ A ile płacą? Minimalna czy coś więcej?

...

Nie warto serio

@...

Główny powód to faktycznie te zarobki? A czemu ten rozwój tu jest tak blokowany tak właściwie?

Ja zarabiam 2000ty zł

Kamila

To z samej podstawy netto? Na pół etatu jesteś? Bo widziała wzmianki o 5 tys brutto

Wiktoria

To mało dość.. jak można podnieś stawkę? Są jakieś nadgodziny chociaż? Jeśli tak to ile za nie dają?

niemożliwe

niemożliwe? naprawdę tak małe są wynagrodzenia w tej firmie? ciężko mi uwierzyć że w 2022 roku w takiej firmie ktoś dostaje tak małe wynagrodzenie?

Kimla Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Częstochowa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Można spodziewać się spóźnionej wypłaty ,słabego kierownictwa, i minimalnej stawki.

Robo321

Wypłaty nie na czas, raz są 1 dnia miesiąca raz 10, stawki śmieszne , kwota na umowie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, kasa dawana pod stołem, ucinane premie bez powodu , na hali dym i smród .

@Robo321

Ale poczekaj w umowie to który dzień masz wyznaczony jako ostateczny termin? Bo jeśli do 10-tego to chyba nic złego, że wcześniej wypłacą?

Karol

Z tego co zauważyłem 3 lata temu część pensji była wypłacana pod stołem. Czy to jest wciąż praktykowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Kimla Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kimla Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kimla Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimla Sp. z o.o.?

Kimla Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Bałtycka 30
    42-202 Częstochowa