Opinie o Kimla Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kimla Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kimla Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimla Sp. z o.o. w Częstochowa

Prac Nowy wpis

Praca jak każda inna. Za leżenie nigdzie nie płacą. Żeby coś więcej zarobić trzeba pracować nadgodziny. Wielu pracowników z hali miga się od roboty i to całkiem sprawnie im to wychodzi. Generalnie jak się starasz to nie jesteś jakoś lepiej doceniony od tych którzy unikają roboty. Kierownictwo dosyć słabe.

Jan Nowy wpis
Kandydat
@Prac

Na jakim stanowisku pracowałeś i dlaczego się zwolniłeś ?

Artur

Czy na nocce zarabiacie więcej?

Prac Nowy wpis
@Artur

Chyba nie.

Czorny Nowy wpis
@Artur

Tam sie pracuje się w godzinach nocnych. Tylko kilku ludzi pracuje na dwie zmiany, reszta na jedną. Nadgodziny są dla chętnych, nikt nie zmusza by zostać dłużej czy przyjść w sobotę - robisz jak chcesz. Jak wyrobisz więcej godzin to może dostaniesz więcej premii. O 50-tkach i setkach zapomnij

mechatronik 3200 n,rękę

Polecam dla filantropów , praca ciekawa , technologie prawie kosmiczne , ale zarobki jak w fabryce makaronu

Borys

Czy zmieniło się coś od wiosny pod kontem ewentualnej pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzesiek

Zastanawiam się jak w sytuacji epidemii działa firma? Miałem chęci aplikować i teraz myślę, czy firma będzie potrzebowała nowych?

@Grzesiek

W obecnym czasie nie ma przyjęć.

Damian

Ile na start dostaje operator CNC z kilkuletnim doświadczeniem na maszynach 5-cio osiowych typu Integrex, Multus, oraz tokarkach 3 i 4 osiowych? Pozdrawiam

Iga

@g napisałeś raz ,że praca nie jest dla młodych ,a potem, że jest, to jak tam jest ? Bo jestem po studiach i zastanawiam się nad praca w tym miejscu.

G

Praca dobra dla osoby która za rok czy 2 idzie na emeryturę a nie dla młodego człowieka (np. Po studiach). Jeśli chodzi o stawkę : dogadujesz się z dyrektorem na konkretną stawkę na "rękę" natomiast na umowie masz najniższa krajowa - a różnica pomiędzy twoja wynegocjowana stawka a tym co wynika z najniższej krajowej dostajesz " (usunięte przez administratora) jako premie... Firma której laser kosztuje 1-2miliony... Już teraz wiadomo na kim się tak wybili. Idąc dalej - płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy i zakresu obowiązków. Nie doceniają pracowników za starania. Pracowałem troszkę z zamysłem o stanowisku konstruktora. (usunięte przez administratora) Praca dobra dla studentów , na początku kariery max rok w celu złapania jakiekolwiek doświadczenia. Sami pracownicy bardzo w porządku, zawsze pomogą i wylumacza

paweł

nie polecam - byłem, rozmawiałem, usłyszałem coś takiego (trudno uwierzyć, ale to prawda): jak mi się spodoba to zapłacę, jak mi się nie spodoba to(usunięte przez administratora)

Janek
@paweł

@Paweł na jaki dział chciałeś aplikować?

Kandydat

Chcialem aplikowac ale znajomy mi stanowczo odradzil, podobno jak na czestochowe zarobki nie adekwatne do umiejetnosci.

Frezer

Polecacie prace w firmie Kimla Sp.z o.o.? bo chce sie tam wybrac zlozyc CV.

Nadal oczekujemy na nowe info odnośnie pracy w przedsiębiorstwie Kimla Sp. z o.o. w mieście Częstochowa, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Kimla Sp. z o.o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kimla Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bałtycka 30