UNIWERSUM

Częstochowa

Opinie o UNIWERSUM

robol

[usunięte przez admina] y, tuż po TRW.zmuszanie niepełnosprawnych wyrobników do pracy w soboty to tylko jedna z wielu nieprawidłowości, nie sposób wymienić wszystkich,pracuję kilka lat z miesiąca na miesiąc coraz ciężej a zarobki maleją(normy)TRW

Pracownik innej firmy
@robol 28.08.2009, 23:08

Sobota to dodatkowe pieniądze, w dzisiejszych czasach bardzo przydatne... A kto nie chce to nie musi przychodzić jest pewnie wiele chętnych osób za Ciebie. Przynajmniej tak to wygląda u mnie w pracy gdzie za sobotę praca 100% więcej ;).

Zostaw opinię o UNIWERSUM - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIWERSUM