Opinie o Veleco Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Veleco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Veleco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veleco Sp. z o.o. w Częstochowa

mikołaj

(usunięte przez administratora) Atmosfera tam jest daleka od tej świątecznej, cukierkowej. Ciągłe oferty pracy to nie zwiększenie zatrudnienia, a rotacja pracowników, którzy z tamtąd odchodzą.

Był porobił i tyle

@IG Ogólnie to mają taką dziwną zasadę,że jest full ludzi,ale i tak przyjmują nowych. (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Bogaty asortyment produktów naprawdę dobrej jakości. To już nasze drugie zamówienie tym razem, wraz zapasowymi oponami. W województwie Lubelskim brak tego typu produktów. Firma Veleco powinna pomyśleć o programie lojalnościowym i prowizjami za polecone produkty. Tylko dzięki mnie sprzedaliście kolejne produkty, ponieważ ludzie wprost zatrzymują mnie na ulicy i pytają gdzie to kupiłam. Napisałam do Was maila w tej sprawie. pozdrawiam serdecznie Katarzyna.

asdf

I co wszedł ten program czy nie? :D bardziej bym myślał o jakiejś premii może dla sprzedawców czy tez ludzi do marketingu… jaka w ogóle tu jest struktura? Ofertę dla sprzedawcy internetowego właśnie z tamtego roku widziałem, a co z resztą osób? Nikogo więcej nie było już potrzeba?

Werka Nowy wpis

kiedyś jak sprzedawca był poszukiwany to wpisano kilka wariantów umów zastanawiać czego jedna miała charakter kontraktu B2B. Jak bardzo przy niej Pracodawca będzie elastyczny? Da rade ustalić płatne dni wolne w formie urlopu?

axy Nowy wpis

Najgorsza fierma pod wzgeldem wspólpracy. 0 Przygotowania, ludzie pracują chyba po znajomosci bez wiedzy i kompetencji. Montują Ok, ale od sreodka wielkie...

Hej, o jakie konkretnie miejsce wam chodziło z tym braniem ludzi na zapas? mam przed sobą ofertę dla sprzedawcy w sklepie internetowym. Wiem ze jest już wygasała ale akurat odpowiadałaby mi taka praca. Tam do obsługi jeszcze nie będą może szukać?

mikołaj

A jak względem tego przedłużanie umowy wygląda? z kim je ustalasz i na jakich zasadach? Można cos negocjować lub wprowadzać jakieś modyfikacje jeszcze w trakcie?

Był porobił i tyle

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Veleco Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca e-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

jak tu wygląda kwestia nadgodzin teraz? gdy była wystawiana oferta dla sprzedawcy w sklepie internetowym, to było tam w niej napisane, że praca jest od 9 do 17, by czym podkreślono także nadgodziny. Często się zdarzają? zastanawiam się ile finalnie na tym stanowisku się zarabia skoro jeszcze premie wynikowe występują

...
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Pracowałem dwa tygodnie w tej " jakieś " firmie... wiecie dlaczego ? Bo miałem swoje zdanie czego widocznie nie toleruje się tam

A ten wspomniany kiedyś już sprzedawca z oferty z internetu wiem, że z rok temu zarabiał od 5,200 do 6,200 zł czy możliwe ze w tym bieżącym dociąga na spokojnie do 7,000 zł? pracuje ktoś i da znać czy w ogóle warto myśleć o zatrudnieniu?

Jagna

Ciekawe czy często zdarzają się jakieś okoliczności przez które takie kłopoty finansowe mogłyby występować. te zasady nie są nigdzie spisane, że podkreślasz taka niepewność? Mimo wszystko zastanawiam się czy na 7 z przodu chociaż w teorii mogłaby być możliwa

Żabka

jakie stawki do pracy w biurze? Czy jest możliwość rozwoju i awansu? Czy jest praca zdalna? widziałam stanowisko specjalista ds wniosków i chciałabym aplikować.

Zorro
@Żabka

Stawkę w tej firmie zawsze masz taką samą. Najniższą krajową i to jest Twoja podstawa której możesz być pewna w razie konfliktu roszczeń czy nieporozumień. Zrobi Ci jakieś przyklejki do wypłaty które w każdej chwili może zabrać. (usunięte przez administratora) . Liczone jest przez kierowników z jego akceptacją . Kadrowa zawsze po jego stronie. Nic nie ugrasz nic nie wygrasz . Wszyscy pracownicy są przyjmowani na takich samych zasadach . Duża rotacja pracowników też z czegoś wynika. Potrafi zwolnić 5 czy 10 osób na raz bo brak zamówień i nie radzi sobię z kosztami. Praca raczej sezonowa. Jesteś potrzebna jest ok . Słabszą formą finansową firmy ratuje się zwolnieniami pracowników a tak jest co roku w okresie jesienno-zimowym. Najlepsze jest to że gość czuję się bezkarny i śmieje Ci się prosto w twarz . Atmosfera dookoła to tylko pozory. Masz możliwość wyboru to ten omijaj szerokim łukiem.

Agatka

Odnośnie tego wspomnianego jakiś czas temu rozwoju od samych pracowników jak mogą w nim odnaleźć się aktualni pracownicy? Czy pracodawca daje do tego jakieś konkretnie możliwości? Niby nie widzę o tym wzmianki w tej ofercie dla sprzedawcy w sklepie internetowym, ale może ktoś teraz pracuje i się wypowie?

Rzodkiew

Firma wielce nieetyczna, stosująca chwyty i manipulacje na klientach. Początkowo oferują wizję rozwoju, dobrych zarobków i możliwości. Ma się to nijak do rzeczywistość. Potwierdzam duża rotacja pracowników nie wynika z rozwoju firmy, ale warunków pracy i rezygnacji poprzednich. Nie dajcie się zejść pozorom nowoczesnej firmy, rzekomo otwartej atmosfery, pełnej współpracy. Nie polecam

Koniu

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Zamość

Myślę, że to opinia napisana przez kogoś , firmy. Pracowałem tam przez 10 miesięcy poczas, których nie było Żadnego(!) spotkania integracyjnego. O wspólnych wyjazdach nie było mowy. Tak wyglądają realia. Co do pracowników, to oczywiście zależy. W moim dziale niby panowała spokojna atmosfera, ale ludzie zdystansowani. Niby się wzajemnie wspierają, ale jest też rywalizacja, podszyta pod płaszczykiem współpracy. Zarobki o wiele mniejsze, niż te ogłaszane w internecie, ale fakt na czas.

Czyli na tym magazynie jednak mocno trzeba patrzeć na początku jak się pracuje? ktoś pisał o tym, że podobno łatwo można zostać oddelegowanym, czy to prawda? Jakie konkretnie umiejętności są niezbędne? I jacy są pozostali współpracownicy?

Firma Veleco Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Pracownik Sklepu. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Z czego wynika taka kultura pracy? mam na myśli to co zostało teraz niedawno opisane, że chyba każdy podczas wykonywania obowiązków myśli raczej o sobie, czy jest tak? zastanawiała mnie jakaś integracja, zwłaszcza teraz przed świętami. To występuje cokolwiek czy nie bardzo?

Katarzyna

asdf

Samaegha

Ale zwróć uwagę, ze jest to umowa B2B, co w praktyce wychodzi mniej niż 4,5k na umowę o pracę. Może zmieniło się coś od czasu, kiedy tam pracowałam, ale my nie mogliśmy liczyć na żadne bonusy i dodatki.

@Samaegha

A można odmówić kontraktu b2b i pracować na UoP? Czy firma chce tylko takich kontraktów? I jak ktoś już ma te 4,5 k to jest startowa kasa, czy regularna pensja na dłużej?

Witam, byłem w firmie Valeco ponieważ chciałem dopytać się w sprawie pracy. (usunięte przez administratora)Bardzo szkoda, ponieważ firma uchodzi za nowoczesną i europejską ale bardzo traci przez takie osoby. Nieraz jest tak że niekompetencja niektórych osób jest nieadekwatna do danej posady i tutaj się to sprawdza. Jaka wizytówka taka firma, pozdrawiam

Kamila

Co wiecie o benefitach dla pracowników na posadzie Kierowca kat. C+E? Mam brata, który szuka pracy i ciekawi jesteśmy właśnie dodatków pozafinansowych. W ogłoszeniu jest podana kasa 9000 - 12 000 ł brutto. A jakie są benefity?

pytanie

a czy mógłbym uzyskać informację gdzie mogę się więcej dowiedzieć o tej firmie?

Quattro

Współpracujemy już bardzo długo, płatności zawsze na czas. Załadunki szybko, czysto i schludnie. Miła obsada. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Veleco Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Veleco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veleco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veleco Sp. z o.o.?

Veleco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gen. Józefa Hallera 8B
    42-202 Częstochowa