Opinie o Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Jaskrów

Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
counter
1 1 4 5 1
Wiesiek Nowy wpis

Ja również nie polecam pracy w tej firmie. Jaki kierowca pracują tylko starzy pracownicy, a młodzi są oddelegowani do firmy, ktora wkopuje znaki w Częstochowie.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Agata Nowy wpis
@Wiesiek

Nie byłeś o tym uprzedzony przez Rez-Drogpol, że będziesz pracował w Częstochowie? I czy tylko z tego powodu nie polecasz pracy w tej firmie? Nie jestem pewna, czy będziesz coś na ten temat wiedział, ale może akurat - jak przebiega wdrażanie nowego pracownika, ale w biurze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Stanisław Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej pracownicy zatrudniani są jako kierowcy ciężarówki, ale najczęściej pracuje się przy łopacie lub na łataniu dziur. Szef nie ma szacunku do pracowników, zawsze jest najmądrzejszy, a jak ktoś mu podpadnie to ma obniżaną wypłatę, która i tak jest wyliczana według ich widzimisię.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Jaskrów

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe