Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Opinie o Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiesiek
 Opinia

Ja również nie polecam pracy w tej firmie. Jaki kierowca pracują tylko starzy pracownicy, a młodzi są oddelegowani do firmy, ktora wkopuje znaki w Częstochowie.

TakNie
Stanisław
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej pracownicy zatrudniani są jako kierowcy ciężarówki, ale najczęściej pracuje się przy łopacie lub na łataniu dziur. Szef nie ma szacunku do pracowników, zawsze jest najmądrzejszy, a jak ktoś mu podpadnie to ma obniżaną wypłatę, która i tak jest wyliczana według ich widzimisię.

Tak1Nie
 Opinia

Masz doświadczenie w pracy w firmie Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

TakNie

Zostaw opinię o Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Jaskrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rez-Drogpol S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe