Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.

Częstochowa

Opinie o Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.

Dominika

@Kwiatek czy rozmawiałeś o tych problemach z pracodawcą? Warto porozmawiać, może problemy z kierownikiem by rozwiązał. A może ktoś jeszcze miał podobne problemy i podobnie myślą, że pracownicy są wykorzystywani?

Kwiatek

Kierownik nie traktuje wszystkich jednakowo. Ci którzy dłużej pracują są wykorzystywani i robią wszystko, natomiast osoby pracujące krucej są pupilami kierownika i mają spore fory. Kierownik nie liczy się z pracownikami wogole ich nie słucha jeśli zgłaszają że jest dużo zamówień i będą potrzebować osoby do pomocy to każe im zap..... a motywacji nie ma żadnej bo na premierę nie ma co liczyć bo od kilku lat nikt nie pamięta co to jest premia. Starzy pracownicy np. 10 lat i powyżej maja taka stawkę jak osoby po roku przepracowanym. To są jakieś kpiny bo kierownik M. wzasadzie nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, za czasu pani M. był przynajmniej porządek zamowienia wychodziły na czas a teraz to są zwroty wazniejsze niż zamówienia. Osobiście nie polecam tego zakładu pracy. Kiedyś było dużo lepiej były premie, pracownicy byli chwaleni i doceniani, a teraz nie ma nic.

aaa

no może nie sam Bojanek ale jego ludzie!

hannaB

A mogłabyś napisać coś więcej o zarobkach oprócz tego, że są na czas @magazynka? Chodzi mi o to na jaką podstawę mogę liczyć i czy są jakieś premie? No i nurtuje mnie też temat umowy, jaką proponują? Umowa o pracę czy jednak to nieszczęsne zlecenie?

magazynka

Pracuje obecnie w Impulso. Atmosfera spoko, kasa zawsze w terminie, umowę ma każdy. Firma cały czas się rozwija, posiada bardzo dobre zaplecze. Praownicy są bardzo dobrze traktowai. Rotacji nie ma za dużej. Polecam

Tomi

Firma jest wręcz wspaniała ,a zarobki są znakomite średnia krajowa się czerwieni ze wstydu .huraaa Niech jej gwiazdka nie zagaśnie .

jankoo

Czyli rozumiem, że zatrudniając się w Impulso w Częstochowie mogę mieć pewność, że co miesiąc konkretnego dnia miesiąca będę miał wypłatę na koncie? Też zastanawiam się jak z trwałością ich produktów? np. karniszy, rolet i plis tekstylnych. Ktoś kupował u nich i mógłby powiedzieć czy solidnie były zrobione ?

Ktoś
@jankoo 25.03.2015 12:51

Adaś jakie piękne pochwalne słowa tu wypisujecie . Napisz prawdę ..

żabik

no jeżeli szukasz pracy własnie w takiej branży i potrzebujesz pewnej firmy, aby oczywistym było , ze co miesiąc dostaniesz swoje wypracowane pieniadze to jest to dobry kierunek. Pytanie w tej chwili brzmi jednak na jakiej wysokości stawki mozna liczyć w Impulso w chwili obecnej ? ktoś może się podzielić tą informacją?

nyhiel zwaizag

ile na reke?

ktoś

była okazja pracy... i szczerze bardzo ale to bardzo nie polecam!! Większość pracowników panoszy się jak by to była ich firma, niestety ale kablują na każdego za byle co... najlepiej nic się nie odzywać robić swoje i dostać łatkę gbura, kierownicy faworyzują co niektórych pracowników a innych mają za gorszych od siebie... płaca nie wiem jak było wcześniej ale teraz bez rewelacji...

BYLY PRACOWIK

BYLE JAK SIE PRACUJE, NIESTETY WSZYSTKIE FAJNE OSOBY JUZ WYLECIALY A WYLECIEC MOZNA ZA NIC . PRACA MARNA I PLACA BLE JAK

Michał

"powyrzszom" o mój boże O_O

zgadzam sie z powyrzszom opinią marna praca, marne zarobki .kierownictwo uwielbia nierobów .ogólnie firma idzie na dno w zastraszającym tempie.jednym słowem z daleka fajny widok(usunięte przez administratora)

Natanel - 2009-01-04 21:06:32 Słowa kojarzące się z Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. - stresująca, wyczerpująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako marny . Atmosfera i ludzie tam pracujący- Jest klika sympatycznych osób ale są też pozostali w większości niestety Od jakiej stawki można negocjować pensję? - dużo obiecywania, efekt marny Najbardziej podobało mi się w Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. : bony świąteczne, bilety do kina i fajny expres do kawy. Najbardziej nie podobało mi się w Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. : brak mozliwości rozwoju, brak motywacji, chaos w zarządzaniu i przenikanie się kompetencji itp. Prezes jest beznadziwjny, niekompetentny szkoda, że udziałowcy tego nie widzą. Marne szanse na rozwoj na rynku, wg mnie Pan (usunięte przez administratora)prowadzi ta firmę na dno, przez niego wielu kompetentnych pracowników odeszło. Brak jakiej kolwiek możliwości negocjacji wynagrodzenia. Motto firmy im niższe wykształcenie tym wyższe wynagrodzenie, nie wspomnę o ubiorze jednej pracownicy, która lubi tyłkiem świecić i za to ma większe premie i dodatki

Zostaw opinię o Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impulso Sp. z o.o. i Spółka Sp.K.