Opinie o Sanito w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sanito. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sanito o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanito w Warszawa

Mirek

Profesjonalne doradztwo, skonkretyzowana rozmowa, fachowość, bardzo odpowiedzialne podejście do swojej pracy. Profesjonalność, odpowiedzialność i uprzejmość w pracy z klientem - na najwyższym poziomie!

Aneta

Polecam. SANITO to firma którą warto polecać. Solidna, terminowa i przyjazna dla klienta.

Ela

Polecam. Dobrze wykonana praca, sprawnie, dokładnie bez żadnych problemów. Ekipa montująca pokazała, że wszystko da się zrobić, pozdrawiam.

Barbara

Szybka i profesjonalna obsługa. Na wszystkie pytania - konkretne odpowiedzi, termin realizacji dotrzymany. Montaż paneli sprawny, wszelkie formalności związane z instalacją załatwiane przez firmę. Polecam!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sanito? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Najsolidniejsza i najbardziej dokładna firma jaką miałem przyjemność zatrudniać. Fotowoltaika w domku jednorodzinnym, wszystko wykonane zgodnie z zamówieniem. Serdecznie polecam.

Dominika

Bardzo rzetelna firma, kontakt bardzo dobry od początku do końca. Usługa wykonana wzorowo, polecam wszystkim.

Jarek

Polecam. Wszystko na jak najwyższym poziomie. Pracownicy wiedzieli co robią, wszystko wykonane solidnie, szybko , profesjonalnie, czysty' 'montaż

Krystian

Polecam. Profesjonalność, odpowiedzialność i uprzejmość w pracy z klientem - na najwyższym poziomie! Szybka realizacja, dobry kontakt. Jestem zadowolony z instalacji.

Patrycja

Polecam. Profesjonalne doradztwo, skonkretyzowana rozmowa, fachowość, bardzo odpowiedzialne podejście do swojej pracy, uprzejmość, słuchanie propozycji klienta i ich uwzględnianie, rzeczowa dyskusja.

Waldemar

Poleca. Firma godna zaufania, przedstawiciel konkretny znający dobrze temat fotowoltaiki montaż, oraz całe podłączenia, sprawnie, fachowo, estetycznie.

Joanna

Firma godna polecenia w, szybka realizacja i doradztwo na wysokim poziomie. Dziękujemy i polecamy.

Natalia

Pełen profesjonalizm, ale także bardzo miła atmosfera współpracy, wszystko sprawnie i bez żadnych problemów, bardzo dobry kontakt. Polecam serdecznie.

Wiktor

Bardzo polecam firmę! Współpraca przebiegła bez najmniejszych zarzutów, pełen profesjonalizm.

Artur

Firma godna polecenia. Usługa wykonana terminowo i rzetelnie. Polecam.

Krzysztof

Fajny kontakt i rzetelność mam co prawda instalacje założoną od pół roku i trudno do końca wszystko zweryfikować, ale jeśli dzwonisz i za każdym razem ktoś odbiera telefon i ci wszystko tłumaczy to uważam, że warto takiej firmie zaufać.

Nikola

Polecam. Firma godna polecenia. Montaż paneli zgodny z umową, dobry kontakt z firmą po wykonaniu usługi - nie unika klienta, odbiera telefon, oddzwania.

Roman

Polecam firmę. Profesjonalna, uczciwa, terminowa. Prace wykonane rzetelnie, dokładnie i czysto. Współpraca z SANITO celująca.

Zbigniew

Szybka i profesjonalna obsługa. Na wszystkie pytania - konkretne odpowiedzi, termin realizacji dotrzymany co do dnia. Montaż paneli sprawny, wszelkie formalności związane z instalacją załatwiane przez firmę. Polecam

Todzia

Polecam. Konkretna i solidna firma. Udało się zrealizować zlecenie jeszcze w listopadzie. Jestem zadowolony z wyboru firmy SANITO.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pełna kultura i fachowe doradztwo. Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanito - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanito?

Zobacz opinie na temat firmy Sanito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanito?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 47 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanito
4.7/5 Na podstawie 370 ocen.

Sanito