Opinie o Sanito w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sanito. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sanito o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanito w Warszawa

Polecam. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy, pełne wyjaśnienie techniczne oraz wsparcie w trakcie oraz po wykonaniu instalacji

Artur

Rzetelność i zgodność z oczekiwaniami i ofertą. Ostatnio to rzadkość w usługach, na dodatek średnia półka cenowa. Polecam.

Sebastian

Polecam wszystkim zainteresowanym firmę SANITO. Profesjonalny i rzeczowy zespół doradców i ekipa monterów. Szybki termin realizacji, super kontakt z klientem. Fachowość i profesjonalizm.

Romuald

Polecam z całego serca. Firma godna polecenia, fachowe doradztwo, perfekcyjne wykonanie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sanito? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Agnieszka

Polecam. Pełen profesjonalizm ze strony SANITO. Kompleksowo wykonana instalacja sprawdza się i nie zawiodłam się. Ceny za fotowoltaikę nadal są okej.

Edyta

Polecam. Firma godna polecenia, profesjonalne doradztwo, dobra cena. Szybko, sprawnie i terminowo wykonany montaż przez miłą ekipę, dokładnie przekazane informacje o obsłudze.

Tomasz

Wszystko w porządku, bardzo dobry kontakt, realizacja przeprowadzona bardzo estetycznie i kompleksowo. Polecam!

Tomasz

Polecam. Firma przedstawiła swoją ofertę oraz zostałem poinformowany o wszelkich formalnościach. Po wykonanej instalacji nie było żadnych problemów, jest już trzeci miesiąc i była to dobra decyzja!

Jacek

Polecam. Skorzystałem z oferty firmy i nie zawiodłem się. Wykonali robotę bardzo dokładnie, jest idealnie.

Fachowa pomoc, awaria zakończona pozytywnie dla mnie, bo była to tylko drobnostka. Polecam!

Sebastian

Bardzo odpowiedzialna i uczciwa firma. Fachowy montaż i świetnie przeprowadzone doradztwo, konkretna i szegółowa odpowiedź na zadane pytania.. Polecam!

Szczepan

Znajomi korzystali z usługi firmy SANITO i byli zadowoleni, skorzystałem i ja. No nie powiem złego słowa, ponieważ Panowie dobrze pracowali. Polecam.

Waldek

Gorąco polecam firmę, Generalnie nie miałem problemów z terminami, jakością przeprowadzonych prac. Idzie się dogadać zarówno pod względem ceny jak i terminu.

Miłosz

Polecam. Fachowe podejście do klienta i przede wszystkim potrafili mi odpowiedzieć na zadane pytania. Sam montaż szybki i solidny.

Przemek

Firma godna polecenia, kontakt bardzo szybki doradca dostosował się do moich wytycznych. Bardzo profesjonalne podejście, oby więcej takich ludzi! Polecam.

Krystyna

Pełen profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie. Szczerze polecam - widać, że firma ceni sobie jakość, a współpraca z nimi to czysta przyjemność!

Szymon

Każdy wie co ma robić i i to dobrze robić. Pełny profesjonalizm. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam!

Agnieszka

Polecam. Montaż paneli zgodny z wcześniejszymi ustaleniami. Firma SANITO godna polecenia, odpowiadają na każde pytania, nie unikają klienta.

Kacper

Polecam. Dobry kontakt, fajna atmosfera. Ekipa montująca potrafiła wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Montaż przebiegł sprawnie bez żadnych komplikacji.

Diana

Polecam. Wszystko jak najbardziej ok, pełen profesjonalizm, ekspresowy czas realizacji zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanito - Warszawa

• Jak się pracuje w Sanito?

Zobacz opinie na temat firmy Sanito tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanito?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 47 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanito
4.7/5 Na podstawie 370 ocen.

Sanito