Opinie o Energetyka Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energetyka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energetyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energetyka Sp. z o.o. w Lubin

rodzina firma Nowy wpis
Były pracownik

Zrobiła się z tego rodzina firma przychodzi dużo znajomych tego albo tamtego albo tzw. "pociotki" żeby tu się dostać to trzeba mieć znajomości nie mówiąc o awansach albo przeszeregowania indywidualnych jak już są to zazwyczaj ci sami bo niektórzy to nawet przez 15 lat albo więcej nie widzą ich. Podwyżki są jak związki wywalczą i są dopiero po pół bez wyrównania. Firma nie płaci zysków. Pensje są takie że starym pracownikom opłaca się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz. Prezesa średnio zmieniają co dwa lata. W tej firmie lepiej nie pokazywać że się co umie bo potem będą dawać więcej roboty. Więc jak ktoś tam niżej pisał jak jest możliwość pracy gdzie indziej to unikać chyba że masz znajomości to wtedy dostaniesz dobrą stawkę

Marcin Nowy wpis
Pracownik

Niestety firma nie nienajlepsza. Płace marne, brak szkoleń, podejście do pracownika żadne. Zakład EC-4 trzyma się na taśmę klejącą i trytytkę. Praca świątek, piątek i niedziela nocka. Ogólnie dramat.

Anno Nowy wpis
Były pracownik

Praca dla osób bez wyboru, jeśli masz możliwość pracy w innym miejscu to omijaj szerokim łukiem. Zarobki bez sobót, niedziel i świąt oraz nocek oscylują w granicach najniższej krajowej. Wymagania od pracownika ogromne. Na umowę na stałe nie masz co liczyć przed upływem 3 lat. A do tych 3 lat nie wiesz czy kolejną z rzędu Ci przedłużą. Duża rotacja pracowników.

Lidka Nowy wpis
Inne

Hej, stwierdzono jeszcze dość niedawno, że na kosztorysanta trudno jest się dostać, zasugerowano znajomości. Nie wiem jeszcze jak to w praktyce jest, bo nie aplikowałam. Jest tu może ktoś kto brał udział w rozmowie i by o niej opowiedział? Chce się mniej więcej zorientować co sprawdzają u kandydatów na kosztorysanta

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Energetyka Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(52 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Gdańsk
Geoprofil.Co Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy PHP Backend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Czy dosłownie każdy z zatrudnionych popiera te wcześniejsze komentarze o słabych zarobkach? Ja generalnie szukam pracy jako kosztorysant, widziałem, że kiedyś ktoś taki był potrzebny. Chciałbym zorientować się w warunkach a coś mało jest jednak opinii z ostatniego czasu. Na przykład o jakich problemach była mowa w tamtym wątku, w którym ktoś pisał, że podobno nie ma żadnej reakcji? Jak praca jest poukładana?

Pol
Pracownik
@anonim

Starym pracownikom opłaca się zwolnić i zatrudnić od nowa. Raczej na kosztorysanta dobrze płacą ale jak na wiekszość stanowisk trzeba mieć znajomości

anonim
Inne

Zastanawiam się ile mogą teraz zarabiać starsi pracownicy skoro oferując nowemu kierowcy 4500 zł na rękę nie można w zasadzie dać więcej by nie przekroczyć tamtych stawek. Po jakim czasie zatem ten młodszy będzie mógł doczekać się podwyżki?

Tomek
Inne
 Pytanie

W lutym 2024 byłem na rozmowie w energetyka sp z o.o., stanowisko kierowca ciężarówki cysterny adr itd. Płace żenada około 4500 zł na rękę. Z płatną sobotą może uda się wyciągnąć 5000 zł. Mówią że nie mogą zwiększyć wypłat bo to nie fair wobec starszych pracowników. Czyli nigdy nie wzrosną??? Mają jakieś dodatki, zyski jak firma wypracuje i dodatki do kolonii dla dzieci. Moje wymagania to 6000 na rękę plus dodatki. Niestety z dodatkami na 3 dzieci i tymi zyskami nie zarobię tam średnio nawet tych 6000zł miesięcznie. Jedyny plus praca od 6.00 do 14.00 godziny. Nie polecam. Pracuję na własnej działalności i mam ponad 8000zł na rękę w firmie Klacska i to z dużym ZUSem. 100% prawda spróbuj a zobaczysz że nie ściemniałem :)

Anonim
Były pracownik

Nie polecam.. słabe zarobki, pracownik się tutaj nie liczy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Energetyka Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

a
Pracownik
@Pytanie

Nie

X
Były pracownik
 Problem

Słabe zarobki. Podwyżki nędzne. Nie dba się tu o pracownika. Prezes ucina wszystko jak leci. Nie polecam.

xyz
Pracownik
@X

To prawda

Krystyna
Inne
@xyz

Te cięcia mnie zastanawiają... Przede wszystkim czy jest z czego ciąć skoro zarobki podobno takie niskie? No ale skoro tak to w praktyce jakby miało to wyglądać? Za co przykładowego?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Energetyka Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

xyz
Pracownik
@Pytanie

Raz w miesiącu

Alex
Pracownik

To bardzo dobra firma ,która ma wielki potencjał .Wielu pracowników jest oddanych i sprzyja rozwojowi i nowoczesności .Firma ma w nazwie KGHM ,ale w sprawie płac jesteśmy tylko merdającym ogonkiem nasze wielkiej "MATKI", która zapomniała ,że dba sie o swoje dzieci .Wynagrodzenia są bardzo słabe w stosunku do KGHM .Mam nadzieje ,że przeczyta to ktoś z władz naszej spółki i ogarnie problem .Czas podjąć oczekiwane przez załogę decyzje .Byłoby bardzo miło .

koleszka
Były pracownik

Praca tragedia -uwaga jest to praca w której lekceważy się podstawowe przepisy BHP nie mówiąc już o poważnych wykroczeniach narażających życie . Picie alkoholu na terenie zakładu . Ludzie to 50% normalnych i 50% wykolejeńców (donosiciele , pijaki, wykolejeńcy z całkiem zrytymi beretami którzy myślą że mogą wszystko ) i do tej drugiej grupy należą ci najstarsi w firmie . Brak antypatii ze strony przełożonych . Wynagrodzenia na poziomie średnim od 4000 do 5000 brutto dla fizycznych . Dlatego jeżeli cenisz sobie zdrowie i spokojną pracę daj sobie spokój .Pozdrawiam

Krystyna
Inne
@koleszka

Czy mimo tych wykroczeń odnośnie BHP, które przytaczasz nic szczególne złego jeszcze się tutaj nie przytrafiło? Bo zastanawiają mnie teraz kwestie jakiegokolwiek ubezpieczenia tutaj

Witam
Pracownik

Ile może zarobić nowo zatrudniony pracownik (pracownik fizyczny)

Marcin K
Kandydat
 Pytanie

Witam mozecie powiedziec jak wyglada robota na Ślusarz remontowy urządzeń energetycznych w „Energetyka” sp. z o.o. Wydział W-3 Głogów ?Jak ludzie i ogolnie płace w takim zakładzie.

Ewa
Inne
@Marcin K

Hejka a taką ofertę znalazłeś ? Czy pytasz orientacyjnie ? :D bo mój tez jest ślusarzem i szuka czegoś na terenie Lubina i może coś przeoczyliśmy

Marcin K
Kandydat
@Ewa

Pytam orientacyjnie jak to wyglada praca w tej energetyce niby to spółka kghm ,ale nie wiem nic jaka to robota i placa tam,a na rozmowe jade we wtorek bo dzwonili do mnie.Podanie skladałem do nich jakos w połowie lutego ktore było na rekrutacja kghm.

Marzena
Inne
@Marcin K

Jak to, składałeś podanie nie wiedząc do jakiego rodzaju pracy idziesz? Nie było nic takiego w ogłoszeniu?

Marcin K
Kandydat
 Pytanie

Czyli nie mam jakiejs opinie pomocnej jak w tej „Energetyka” sp. z o.o. Wydział W-3 Głogów sytuacja wyglada itp?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej można spodziewać się odpowiedzi o przyjęciu lub nie do pracy?

Lubię jakość
Kandydat
 Pytanie

Jak w tej firmie zarobki i czy sa jakieś socjalki typu grusza nagrody itp ?

Michu

Jak z pracą w Energetyce? Huta miedzi Głogów i Legnica?

Energy
@Michu

Niskie zarobki

Pootr
Kandydat
@Energy

Ja pracują w CCC 8 lat i mam 2400zl więc marzy mi się praca w tej firmie bo gorzej już nie może być ????????????

yolo
Pracownik

Praca na wydziale zec lubin to dramat ludzi coraz roboty coraz więcej O podwyżkach ani widu ani słychu jak kogoś przyjma to bedzie sukces. Warunki płacowe szału nie robia Awanse wewnetrzne narazie nie istnieja

Natalia
Inne
@yolo

Czyli rozumiem, że problemem w firmie Energetyka jest dla ciebie nadmiar pracy, brak szans na awans i podwyżkę. To sporo problemów, może warto byłoby o tym pogadać z szefostwem. A są jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie Twoim zdaniem? Jeśli tak, to daj znać, co sądzisz i za co byś mógł polecić pracę.

nick
Pracownik
@yolo

masz racje w tej firmie jest coraz gorzej a ta praca to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Energetyka Sp. z o.o. - Lubin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Energetyka Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Energetyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Energetyka Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Energetyka Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Energetyka Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii