Opinie o Energetyka Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energetyka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energetyka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energetyka Sp. z o.o. w Lubin

Lidka Nowy wpis

Hej, stwierdzono jeszcze dość niedawno, że na kosztorysanta trudno jest się dostać, zasugerowano znajomości. Nie wiem jeszcze jak to w praktyce jest, bo nie aplikowałam. Jest tu może ktoś kto brał udział w rozmowie i by o niej opowiedział? Chce się mniej więcej zorientować co sprawdzają u kandydatów na kosztorysanta

Czy dosłownie każdy z zatrudnionych popiera te wcześniejsze komentarze o słabych zarobkach? Ja generalnie szukam pracy jako kosztorysant, widziałem, że kiedyś ktoś taki był potrzebny. Chciałbym zorientować się w warunkach a coś mało jest jednak opinii z ostatniego czasu. Na przykład o jakich problemach była mowa w tamtym wątku, w którym ktoś pisał, że podobno nie ma żadnej reakcji? Jak praca jest poukładana?

Pol Nowy wpis

Starym pracownikom opłaca się zwolnić i zatrudnić od nowa. Raczej na kosztorysanta dobrze płacą ale jak na wiekszość stanowisk trzeba mieć znajomości

Zastanawiam się ile mogą teraz zarabiać starsi pracownicy skoro oferując nowemu kierowcy 4500 zł na rękę nie można w zasadzie dać więcej by nie przekroczyć tamtych stawek. Po jakim czasie zatem ten młodszy będzie mógł doczekać się podwyżki?

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

W lutym 2024 byłem na rozmowie w energetyka sp z o.o., stanowisko kierowca ciężarówki cysterny adr itd. Płace żenada około 4500 zł na rękę. Z płatną sobotą może uda się wyciągnąć 5000 zł. Mówią że nie mogą zwiększyć wypłat bo to nie fair wobec starszych pracowników. Czyli nigdy nie wzrosną??? Mają jakieś dodatki, zyski jak firma wypracuje i dodatki do kolonii dla dzieci. Moje wymagania to 6000 na rękę plus dodatki. Niestety z dodatkami na 3 dzieci i tymi zyskami nie zarobię tam średnio nawet tych 6000zł miesięcznie. Jedyny plus praca od 6.00 do 14.00 godziny. Nie polecam. Pracuję na własnej działalności i mam ponad 8000zł na rękę w firmie Klacska i to z dużym ZUSem. 100% prawda spróbuj a zobaczysz że nie ściemniałem :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Energetyka Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Nie polecam.. słabe zarobki, pracownik się tutaj nie liczy.

Czy w Energetyka Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

a

Nie

X

Słabe zarobki. Podwyżki nędzne. Nie dba się tu o pracownika. Prezes ucina wszystko jak leci. Nie polecam.

xyz
@X

To prawda

Krystyna
@xyz

Te cięcia mnie zastanawiają... Przede wszystkim czy jest z czego ciąć skoro zarobki podobno takie niskie? No ale skoro tak to w praktyce jakby miało to wyglądać? Za co przykładowego?

Czy w Energetyka Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

xyz

Raz w miesiącu

Alex

To bardzo dobra firma ,która ma wielki potencjał .Wielu pracowników jest oddanych i sprzyja rozwojowi i nowoczesności .Firma ma w nazwie KGHM ,ale w sprawie płac jesteśmy tylko merdającym ogonkiem nasze wielkiej "MATKI", która zapomniała ,że dba sie o swoje dzieci .Wynagrodzenia są bardzo słabe w stosunku do KGHM .Mam nadzieje ,że przeczyta to ktoś z władz naszej spółki i ogarnie problem .Czas podjąć oczekiwane przez załogę decyzje .Byłoby bardzo miło .

koleszka

Praca tragedia -uwaga jest to praca w której lekceważy się podstawowe przepisy BHP nie mówiąc już o poważnych wykroczeniach narażających życie . Picie alkoholu na terenie zakładu . Ludzie to 50% normalnych i 50% wykolejeńców (donosiciele , pijaki, wykolejeńcy z całkiem zrytymi beretami którzy myślą że mogą wszystko ) i do tej drugiej grupy należą ci najstarsi w firmie . Brak antypatii ze strony przełożonych . Wynagrodzenia na poziomie średnim od 4000 do 5000 brutto dla fizycznych . Dlatego jeżeli cenisz sobie zdrowie i spokojną pracę daj sobie spokój .Pozdrawiam

Krystyna
@koleszka

Czy mimo tych wykroczeń odnośnie BHP, które przytaczasz nic szczególne złego jeszcze się tutaj nie przytrafiło? Bo zastanawiają mnie teraz kwestie jakiegokolwiek ubezpieczenia tutaj

Witam

Ile może zarobić nowo zatrudniony pracownik (pracownik fizyczny)

Marcin K

Witam mozecie powiedziec jak wyglada robota na Ślusarz remontowy urządzeń energetycznych w „Energetyka” sp. z o.o. Wydział W-3 Głogów ?Jak ludzie i ogolnie płace w takim zakładzie.

@Marcin K

Hejka a taką ofertę znalazłeś ? Czy pytasz orientacyjnie ? :D bo mój tez jest ślusarzem i szuka czegoś na terenie Lubina i może coś przeoczyliśmy

@Ewa

Pytam orientacyjnie jak to wyglada praca w tej energetyce niby to spółka kghm ,ale nie wiem nic jaka to robota i placa tam,a na rozmowe jade we wtorek bo dzwonili do mnie.Podanie skladałem do nich jakos w połowie lutego ktore było na rekrutacja kghm.

Marzena
@Marcin K

Jak to, składałeś podanie nie wiedząc do jakiego rodzaju pracy idziesz? Nie było nic takiego w ogłoszeniu?

Marcin K

Czyli nie mam jakiejs opinie pomocnej jak w tej „Energetyka” sp. z o.o. Wydział W-3 Głogów sytuacja wyglada itp?

Witam po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej można spodziewać się odpowiedzi o przyjęciu lub nie do pracy?

Lubię jakość

Jak w tej firmie zarobki i czy sa jakieś socjalki typu grusza nagrody itp ?

Michu

Jak z pracą w Energetyce? Huta miedzi Głogów i Legnica?

Energy
@Michu

Niskie zarobki

Pootr
@Energy

Ja pracują w CCC 8 lat i mam 2400zl więc marzy mi się praca w tej firmie bo gorzej już nie może być ????????????

yolo

Praca na wydziale zec lubin to dramat ludzi coraz roboty coraz więcej O podwyżkach ani widu ani słychu jak kogoś przyjma to bedzie sukces. Warunki płacowe szału nie robia Awanse wewnetrzne narazie nie istnieja

Natalia
@yolo

Czyli rozumiem, że problemem w firmie Energetyka jest dla ciebie nadmiar pracy, brak szans na awans i podwyżkę. To sporo problemów, może warto byłoby o tym pogadać z szefostwem. A są jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie Twoim zdaniem? Jeśli tak, to daj znać, co sądzisz i za co byś mógł polecić pracę.

nick
@yolo

masz racje w tej firmie jest coraz gorzej a ta praca to (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam

Firma sama w sobie dobra, niema co narzekać warunki finansowe przyzwoite, ale jeśli chodzi wydział W1 to atmosfera i relacje między ludzkie Patologia.

Kierowca

Witam. Mam pytanie. Czy są jakieś szanse dostać się na cysternę paliwową. I ile można zarobić. Oczywiście doświadczenie jest. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów????

xxx

na ile może liczyć nowo przyjęty pracownik na rękę?

Irena
@xxx

Podpinam się do pytania! Mam nadzieję, że ktoś szybko rozwieje nasze wątpliwości. Energetyka potrzebuję na ten moment naprawdę wielu nowych pracowników: http://energetyka.lubin.pl/praca/8028-2/ O jakie stanowisko chcesz się tam ubiegać?

Zostaw merytoryczną opinię o Energetyka Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Energetyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energetyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energetyka Sp. z o.o.?

Energetyka Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Energetyka Sp. z o.o.