Opinie o Veolia Południe Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry Zagórska 173

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Veolia Południe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Veolia Południe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Południe Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry Zagórska 173

Pracownicy

Od dwóch miesięcy odnawiają ogłoszenia spawacz,operator urządzeń energetycznych,czyżby chętnych nie było? Już niema tych co czekają za bramą ? A może ludzie zmądrzeli

@Alex

byłem na rozmowie na pewno umowa o prace, co do wynagrodzenia powiedzieli ze na pierwszym etapie nie mówią. Zapytali mnie tylko o moje warunki. Warunki wydają się ok. czekam na informację

luca

znow odnowili ogloszenie operator urzadzen energetycznych (czyli kotlow)aplikowalen za pierwszym ogloszeniu z 3miesiace temu staz na obsludze wr 25 wr 10 30 lat brak prawa jazdy i dyskwalikacja czegos tu nie rozumie

A co z uprawnieniami, są tu jakieś wymagane przy zatrudnianiu się? I czy skoro pracownik to taki człowiek orkiestra, z tego, co piszesz, to czy kasa też jest płacona, jak za dobry koncert?

Iwona Nowy wpis

No dobra, widzę, że temat wynagrodzeń, to nie temat tabu tutaj na forum. Jestem zainteresowana stażem w HR, teraz w kwietniu pojawiło się ogłoszenie. Oferowana umowa to zlecenie, interesuje mnie zatem stawka godzinowa za takie praktyki, może ktoś z was wie?

Robi

Na jakie zarobki można liczyć w Veoli wTarnowskich Górach na stanowisku operatora urządzeń energetycznych ?

Skarbnik Nowy wpis
@Robi

Nie duże - max 5k brutto

pracownik Nowy wpis
@Skarbnik

zależy od umiejętności i kompetencji. Najlepiej przyjść na rozmowę - na drugim etapie ustalane są warunki płacowe, które musi zaakceptować potecjalny pracownik oraz pracodawca.

Jerzyk Nowy wpis
@Skarbnik

5 k brutto? a to na co na waciki - chyba że to dla młodego co nic nie umie - pytanie czy jeszcze będzie kumaty i czegoś się w ogóle będzie chciał nauczyć. Polityka tych młodych/nowych manager/ów jest destrukcyjna - dyrektorzy po studiach bez doświadczenia w boju pracy fizycznej i zmianowej !!! tworzą nowy zawód - multioperatorów ( elektryk, energetyk, monter, ślusarz, spawacz, kierowca, operator sprzętu ciężkiego, konserwator powierzchni płaskich itd. ) pamiętaj że to wszystko robisz w systemie zmianowym + świątek piątek i niedziela.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Veolia Południe Sp. z o.o.?

A tak na serio? Bo chyba nie o to chodziło z tym rozwojem. Ja osobiście chciałbym aplikować w odpowiedzi na ogłoszenie dyżurnego dyspozytora w Poznaniu. I teraz nie wiem co z grafikiem, bo podają, że to system zmianowy, ale także praca w soboty i niedziele, niech mnie ktoś nakieruje. Z tej opieki stomatologicznej, którą oferują mogą korzystać również członkowie rodziny danego pracownika?

Poznań to raczej Veolia Energia Poznań SA nie Veolia Południe. Praca zmianowa to praca 365 dni w roku na zmiany ( w zależności jaki system 3 brygadowy lub 4-brygadowy). Opieka stomatologiczna obejmuje pracownika i w dodatkowym pakiecie osoby zgłoszone przez pracownika ( pakiety są do wyboru). Co do rozwoju... jak najbardziej są możliwości w zależności od posiadanych kompetencji, predyspozycji oraz wolnych wakatów w spółkach ( spółki z grupy kapitałowej Veolia). Rekrutacje na wolne stanowiska zawsze w pierwszej kolejności są ogłaszane w wewnątrz firmy.

luca

Operator
@luca

Czytałeś ogłoszenie dokładnie? Prace ślusarskie to raz w tym spawanie dwa jazda samochodem służbowym po obiektach więc prawo jady plus badania psychotechniczne trzy hydraulika tzn usówanie awari na sieci i wymiennikowni. Musisz byś jak Leonardo da Vinci człowiekiem o wielu talentach za 4000 brutto

...
@luca

Nazwa stanowiska jest błędna. Bo obsługa kotła to jedno a do tego masz być kierowcą szlifierzem malarzem murarzem ogrodnikiem spawaczem

kandydat1
@Operator

Witam, są znów ogłoszenia na operatora, spawacza, elektromontera. Czyli to że niby przyjmujesz się jako operator a później działasz jako spawacza?

@...

I za każdą funkcję dostaje się osobną stawkę? Bo jeśli tak to ile można wyjść na miesiąc? Tak swoją drogą to w umowie zapisane są te wszystkie obowiązki?

@kandydat1

Np. Elektromotor praca 5 w jednym jesteś od nawęglania odrzużlania sprzątania koszenia trawy montowana liczników pomp itp. Operator monter wykonuje podobne prace

Aplikowałeś do firmy Veolia Południe Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
kandydat1

Czy operator/spawacz/ślusarz ( ogłoszenia zakładu Chrzanów ) to jedna osoba w 3 postaciach? Może się ktoś wypowie z obecnej załogi?

@kandydat1

No właśnie, też to widziałem i mnie to ciekawi. Ja pracowałem jako ślusarz i nie wiem, czy z doświadczeniem tylko na jednej z tych posad dostanę tu robotę. Czy to jest jedne wakat, czy trzy, ale podane w jednym ogłoszeniu? A i ile taki ślusarz z doświadczeniem 6 lat dostanie na start?

Dotyczy Veolia Chrzanów. Nie polecam aplikowania do pracy w firmie. Rozmowa przeprowadzona w bardzo mało profesjonalny sposób. Antypatyczna pani z HR zarzekała się jak to w firmie Veolia ZAWSZE daje się znać kandydatowi co do wyników rozmowy. Po ponad 3 tygodniach cisza. Kultura rodem z czasów dawno minionych. Stawki najprawdopodobniej głodowe. Omijać szerokim łukiem.

Agacia
@Kandydat

Można wiedzieć, czy ta rozmowa to była w biurze czy zdalna? Czy podczas tego spotkania to była tylko rozmowa, czy też było do zrobienia zadanie rekrutacyjne?

Bolo

Witam po co te ogłoszenia jak na nie odpowiadają chyba dla piciu ze formą przyjmuje do pracy żałosne ludzi poszukujących pracę robią za baranów

@Bolo

A może nie masz odpowiedniego doświadczenia, to nie odpowiadają

Omega
@Bolo

Masz mieć doświadczenie 20 letnie i wymagania finansowe 8 latka. Wtedy się odezwa. A i najlepiej mniej 30 lat i nie choruj

Mery
@Omega

Możesz napisać coś więcej o tym nie chorowaniu? Firma nie lubi ludzi o słabym zdrowiu? Czy o co chodzi? Traci się wtedy jakieś przywileje?

Pracownicy

jaro
@Pracownicy

witam sa przyjecia na operatora kotlow bez prawka?

Danuta
@Pracownicy

Jako pracownik, co możesz napisać o pracy jako operator?Jaka atmosfera panuje i jakie trzeba mieć doświdczene żeby móc się starać o pracę tutaj?

nico
@Pracownicy

aplikowalem na operatora kotlow bez praea jazdy z dodwiadczeniem dyskwalifikacja z powodu braku prawa jazdy czy jest ono konievznie potrzebne do obslugi kotlow?

Dominik
@nico

A to ty niewiedziałeś że w tej ofercie są dodatkowe atrakcje jak jazda po wszystkich wymiennikach w Tarnowskich Górach czyli setki miejsc,prace ślusarskie,spawalnicze,malarskie itp itd Te stanowisko ma szeroki wachlarz obowiązków niestety słabo nagradzanych

@Dominik

Lista obowiązków jest szczerze komunikowana w trakcie rozmów o pracę? I czy jest jej tyle, by wyrobić się w 8 godzin dziennie, czy wychodzą nadgodziny? No i ile za to wszystko chcą płacić?

zachar
@Pracownicy

ogloszenie wisi x czasù nawet kobiety chca ale na cv nie odpowiadaja cos tu mie gra moze pracownicy cos o tym powiedza aplikuje i brak odpowiedzi oglosxenia chyba dla picu?.

@zachar

Nie możesz zaznaczać stawki powyżej 4k brutto. Odrazu po przefiltrowaniu aplikacji odpadasz. Pozatym nie możesz być materialistą, są inne aspekty warte uwagi: możesz sądzić drzewka, kwiatki, domki dla pszczółek itd. tego gdzie indziej nie dostaniesz

albert
@Pracownicy

odnawiaja caly czas nawet panie zapraszaja ale na aplikacje nie odpowiadaja zenada po co te ogloszenia ? dla picu aplikowalem kilka razy i zero informacji . w komentarzach ponizej to samo to po co te ogloszenia poto ze ludzi przyjmuja dla statystymi

@Andrzej

Kiedy ja po to pracuję, by zarabiać :/ Czyli podstawy maks można tu dostać 3900 zł brutto, a jak z premiami w takim razie, za te objazdy po wymiennikach w Tarnowskich Górach? Inne aspekty są dla mnie mniej istotne, ale ciekawi mnie, czy możliwość sadzenia drzewek, robienia domków dla pszczółek to w godzinach pracy?

Luk
@Pracownicy

Odmawiają już od roku po to ze zatrudniają a jak by mogli to to by zwolnili połowę ludzi te ogłoszenia są do piciu bo sam proponowałem ludzi do pracy to nie wysunął p kierownik nie wierzcie w te ogłoszenia bo to tylko reklama kiczu veoli i prezesa i jego ludzi

Alex
@Luk

Trochę szkoda bo ogłoszenia wydają się być całkiem fajne. Możesz napisać jak jest ogólnie z warunkami pracy tutaj? Umowa o pracę czy zlecenie? Jaka stawka na początku?

@Alex

Operator

Widziałem ogłoszenie na jakie zarobki można liczyć może ktoś coś podpowie ?

zodiak

I do są jakieś chętne kobiety na operatorów czy monterów ?

@zodiak

Chętnym do pracy można być, pytanie czy pracodawca chętnie kobiety przyjmuje? Nie wiadomo nawet, czy pracują tam jakieś. A jeśli, to jak są traktowane? Na równi z mężczyznami czy ktoś im dokucza z powodu płci?

Elżbieta

A czemu miałaby nie podołać? Przecież są normy bhp wyliczone dla kobiet i mężczyzn. Co, nie przestrzegają tutaj takich spraw albo coś, o co chodzi?

Elżbieta

Nadal nic? Może po prostu im nie odpowiadasz jako kandydat? Tylko ciekawe, czemu żadnej informacji zwrotnej nie ma, jeśli jest jak mówisz. I czy po rekrutacji też nie informują, jak się nie uda przejść?

Beata

Mam uprawnienia energetyczne z poprzedniej pracy,czego mogę się spodziewać na stanowisku operatora urządzeń energetycznych? Czy jako kobieta dam radę? Dziękuję za pomocne opinie

...
@Beata

Na tym stanowisku chyba 99% osób to mężczyźni. Nie zawsze jest ciężko ale to jest praca uniwersalna. Za operatorem idzie wszystko, od bycia kierowcą po obsługę węzłów cieplnych czy pracę remontowo-budowlane. Za niską pensję

Bolo

Wysłałem CV i cisza

Natalia
@Bolo

Kiedy i na jakie stanowisko wysłałeś cv? W ogłoszeniu była jakaś informacja odnośnie odpowiedzi niezależnie od decyzji rekrutacji? Do kiedy miała trwać rekrutacja, może ktoś wie? Wysłałeś cv online?

Renata

Pracują w firmie jakieś kobiety na stanowisku operatora czy montera ?

Yogi

Panowie czekamy niema ludzi zapraszamy!!!

Szczęśliwy
@Yogi

My nie jesteśmy upośledzeni. Jak się dałeś złapać to sam sobie winny

Dominika
@Yogi

Czemu nie ma ludzi? Zwolnienia jakieś były? Czy rotacja u was wysoka? Dajcie znać jak tu teraz zarobkowo, bo może bratu podeślę namiary, skoro zgłaszać się można.

Było tu już pisane, że sporo ogłoszeń, bo rotacja pracowników duża. Tylko nie wyjaśniono z czego się bierze ta rotacja? Ważna sprawa bo chciałem się dowiadywać o robotę operatora urządzeń energetycznych. Kto poda, jaka tu kasa?

Doktor

Rotacja wynika z bardzo złego traktowania pracowników przez najwyższe kierownictwo oraz układy i ukaldziki średniej kadry kierowniczej. Stanowiska fizyczne raczej są podległe pod kumatych kierowników i powinien być spokój aczkolwiek niektórzy potrafią "zbieżno-rozbieżnym wzrokiem" zaglądać tam, gdzie nie powinni psując ostatnie oznaki normalności. Do czasu aż zarząd się nie zmieni raczej nie ma szans na poprawę. Atmosfera jest taka, że każdy normalny przychodząc do pracy ma nadzieję, że w końcu to ogłoszą czyli tak średnio raczej.

Pytam
@Doktor

a jakieś szczegóły? Bo nic z tego nie wynika? Ile zarabia operator?

Doktor
@Pytam

Około 4k brutto miesięcznie

@Doktor

4000 brutto to chyba są jajca za taki zakres obowiązków co tam opisują no to długo poszukają pracownika

tyle zarabiasz?

Krzysztof

Firma produkująca bardzo drogie ciepło. Warto przyjrzeć się rozliczeniom firmy. Brak pomysłu na tańsze ciepło. Moim zdaniem do likwidacji!!!!!!

Mick Jagger

Niech każdy szukający pracy przejrzy oferty pracy i zobaczy kogo i jak często szukają wtedy zobaczy jak jest rotacja w firmie i sam wyciągnie wnioski

Bożena
@Mick Jagger

no ale może te ogłoszenia to wynik rozwoju? może mają nowe stanowiska?

@Bożena

Jakie? Otwarli nową ciepłownię? Może kupili nowy zakład ? Jestem ciekaw tych nowych stanowisk

Doda
@Mick Jagger

A może mają nową technologię?

Majdan
@Doda

Owszem, potwierdzam. Są nowe rozwiązania typu recykling. Nic się marnuje. Meble to można sobie z odzysku wziąć i wykorzystać w swoim biurze. W ramach akcji społecznych można przynieść narzędzia i pozbijać sobie zepsute wyposażenie. Mamy nowe a raczej sporo nowych ludzi choć już nikt nie chce przyjść. Doświadczeni pracownicy uciekają drzwiami i oknami. Jeśli chcesz być poniewierany i poniżany (płakać po kątach) oraz lubisz wsadzać palce w drzwi, to to miejsce jest idealne dla Ciebie. Jeśli oczekujesz szacunku i uznania od przełożonych, to tu tego nie znajdziesz. Pamiętaj, karma zawsze wraca.

@Doda

Czyżby ATOM ???

@Majdan

Skoro jest tak źle to czemu się nie zwolnisz?Narzekać każdy potrafi.

@Alfa

Ty tak postąpiłeś czy wręcz przeciwnie jesteś byłym i zadowolonym pracownikiem? Interesują mnie tego typu opinie, bo chyba obiektywnie do tematu podchodzisz? To warunki tutaj w jaki sposób widzisz?

@Krystyna

Obiektywnie? starczy prześledzić wszystkie wpisy i wyciągnąć wnioski zresztą ile czasu szukają operatora czy spawacza ? Trzeba byś ślepym żeby nie zauważyć że jest coś na rzeczy. Zresztą jest ankieta badanie klimatu społecznego więc jakiej opinii czy czyjej jeszcze potrzebujesz ?

@Krystyna

Moja decyzja o odejściu była z powodów nie związanych z samym zatrudnieniema a miejscem zamieszkania. Ludzie są ok, warunki pracy w porównaniu z innymi zakładami pracy też ok, dodatki ok. Osoby narzekające zawsze były i będą i nigdy to sie nie zmieni. Najlepiej narzekać i nic nie zmienić w swoim życiu. Badanie klimatu jest - pytanie ile osób korzysta z okazji żeby się wypowiedzieć. Zapraszam narzekających żeby sparwdzili jak pracuje się w innych miejscach ( najlepiej sami a nie z opini "zadowolonych"pracowników) i porównali czy jest tak źle. Znam pracowników, którzy wrócili tam do pracy po próbie pracy w innych firmach - wiec chyba nie do końca jest tak źle.

Viki
@Alfa

Co najmniej dziwna jest twoja wypowiedz ale jedno jest pewne nadal tam pracujesz drugie badasz jakie ludzie mają opinę o firmie

@Viki

Aż tak dziwne jest ze dobrze wspominam tam pracę? Tak jak mówie zachęcam do sprawdzenia innych zakładów pracy... a wiem co mówie bo troche ich zaliczyłem. A najbardziej denerwuje mnie jak ktoś narzeka ale nic nie robi, nikt nikogo na siłe nie trzyma. Ofert pracy w okolicach Tarnowskich Gór jest bardzo dużo, wystarczy spróbować.

Viki
@Alfa

Aż tak dziwne ze tak lobbujesz na rzecz firmy z której podobno się zwolniłaś no cóż ludzie mają swój rozum i czytają też między wierszami i swoje wnioski wyciągają

Robert

Spawacz na jaką wypłatę może liczyć?

Danuta
@Robert

Jakie masz doświadczenie jako spawacz?

Aldona
@Robert

Nie za duże co by Ci się robić odechciało z dobrobytu. W tej firmie nie zarobisz, ale za to centrala nakazała wprowadzić Multisport i inne to sobie chociaż na siłownię pochodzisz. Gdyby to zależało od władz tej spółki to wszystko by zabrali.

@Aldona

tylko tyle czy dopiero zaczynają z tymi benefitami? prócz niego co jeszcze tu jest?

Bolololo
@Krystyna

Akcje dobroczynne, sadzenie drzew, oprowadzanie dzieci po ciepłowni, czasem ciastko ktoś przyniesie, ubezpieczenie grupowe, Luxmed to jedyna dużą zaleta i ten Multisport w miarę tani. Tak pozatym brak home office i hybrydy chyba że zasłużony jesteś. Samochód służbowy to Twój samochód ale za to na użytek własny można powiedzieć

Curacao
@Bolololo

Inwestują w swoje rodziny,szwagrów,żony itp Ciekawe promują nepotyzm?

Antek
@Robert

I tak nie uwierzysz. Złóż papiery i się dowiesz. Ale raczej nie za duża żebyś nie myślał sobie w tym kierunku.

@Bolololo

zasłużony na hybrydę? czyli jak w zasadzie? i czemu blokują tę możliwość w czym to wadzi? podczas pandemii jak to było?

Tadek

Szukają operatora urządzeń energetycznych z uprawnieniami ,na jaką kwotę można liczyć ? Może ktoś mi podpowie bo nie wiem czy aplikować .Dzięki

pr

2400 zl na lape

Tadzio
@pr

Czyli jak mam 2 łapy to 4800 razem?

@pr

To są jaja zaraz najniższa krajowa będzie 2700 zł może to jest wolontariat ????

@Tadek

No ale póki co jest 2300 z czymś bodajże, więc w sumie pasuje. Chyba jak podwyższą minimalną to i w firmie się zarobki zmienią? Ciekawa jestem jeszcze, czy są jakieś dodatki do tego.

@Elżbieta

Pasuje 2300 ? komu ? W dzisiejszych czasach .Czytałaś jakie mają wymagania na operatora urządzeń energetycznych? Pokora i jeszcze raz pokora jeżeli czegoś się od człowieka wymaga czy oczekuję to za jego wykształcenie,uprawnienia i doświadczenie trzeba niestety godziwie zapłacić

Dominik

Zaaplikuj to się dowiesz

Roman Kaplica
@Tadek

Ale mamy pasztetowe czwartki za to, mleko, nawet i odzież dostaniesz. Pracodawca dba o komfort. Jest trochę dodatków. Na święta dali puzzle dla dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Południe Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Veolia Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veolia Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veolia Południe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Veolia Południe Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Veolia Południe Sp. z o.o.