Opinie o Veolia Południe Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry Zagórska 173

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Veolia Południe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Veolia Południe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Południe Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry Zagórska 173

Klara

Byłam niestety na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Bardziej wrogiego, sztucznego i perfidnego zachowania nigdy wcześniej nie widziałam. Odradzam. Coś tu jest na rzeczy czytając poprzednie komentarze

@Klara

Najgorzej zacząć wypowiedź od "niestety"... :( A co konkretnie się tam stało, że tak to odebrałaś, bo wygląda jakby miało być ostro. Generalnie na jakie stanowisko to było? Pytam, bo coś ogłoszeń znaleźć nie mogę, skąd je brałaś?

Młody

Nie polecam pracy w tym miejscu. Kierownictwo nie szanuje kadry: zarówno pracującej od chwili jak i tej pracującej od początków firmy. Mobbing na codzień. Wchodzisz pewny siebie, wychodzisz jako wrak człowieka nie będąc przekonanym, ze to co robisz jest słuszne. Widełki płacowe na chwile obecna to śmieszne pieniądze. Specjalista zarabiający 3000 netto to śmiech na sali. Premia kwartalna uznaniowa (50% miesięcznego wynagrodzenia), zawsze minimum 10% musieli uciąć. Badania klimatu społecznego to porażka dla firmy: większość pracowników nie jest zadowolona z pracy i nie poleci jej znajomym, a p wypłatach nie można dyskutować ???? jedynym wielkim plusem jest szeroki pakiet luxmedu, włącznie z dentystą i rozszerzonymi zabiegami. Jest jeszcze grusza (koło tysiaka), ubezpieczenie grupowe (50zł) oraz multisport (40zl). Wyjazdów czy wyjść integracyjnych - zapomnij. Jak masz nóż na szyi: to idz. Jak chcesz się rozwijać: odpuść. Codzienność to kolesiostwo i układy.

@Młody

witam sa na dzien dziszejszy przyjecia na operatora kotlow tu w t gorach?

@nico

Najlepiej przedzwonić do sekretariatu. Biurowych srednio interesuje kogo szukają na fizyczne stanowiska

@Młody

w ogloszeniu na kotlownie w miasteczku sl wymagane jest prawo jazdy a jak tu w tg

@Młody

moze ktos pracujacy bezposredni w kotlowni w tg udzieli mi informacji czy sa przyjecia na operatora kotlow bo szukam pracy w kotlowni

@nico

No chyba mobilność to jednak podstawa?

Ben Hur
@Młody

Wreszcie konstruktywna opinia szkoda że szefostwa to nie interesuje poporzykejali się do stołków i popierają tą patolologię,ludzie przyzwyczili się do tego zresztą większość przed emeryturą co się dziwić więc to tolerują.Czekam jak wejdzie 40 lat pracy i większość ucieknie wtedy będą cieńko pierdzieć.Pozdrowienia

@Ben Hur

Beno, do "góry" kiedyś też w końcu dotrze jak w każdym dziale zostanie po jednej osobie z czterech czy pięciu :) Emerytury coraz bliżej, w tamtym roku kilka osób przecież odeszło (wiek), kilka przyszło i ilu z tych "nowych" zostało do dnia dzisiejszego? Nie ma szacunku dla świeżaków - okej, rozumiem. Ale, że nie ma szacunku dla pracowników z 20 letnim stażem? To wspaniale świadczy o firmie. Kiedyś to wszystko wróci.

To jak jest z tymi podwyżkami? Ktoś wspomnial o 1% w skali roku :( Zmienilo się cos czy faktycznie taka jest realna kwota podwyzki?

nico

witam czy ktos moze mi powiedziec czy sa przyjecia do kotlowni w tg za (usunięte przez administratora) lub czy beda to kiedy ? z gory dziekuje

Aplikowałeś do firmy Veolia Południe Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Alonso

Zuzanna przecież jesteś pracownikiem to wiesz co się dzieje jakie było zeszłoroczne badanie klimatu społecznego w firmie jakie są podwyżki przy dzisiejszej inflacji jaka panuje atmosfera itp.Te twoje podpucha pytanie niestety słabe

@Alonso

Myślisz, że serio to jakaś podpucha? To czemu od razu wprost nie pisze, bo nie rozumiem? Ale sama jestem ciekawa, może Ty po prostu odpowiesz, bo widzę, że chyba pracujesz tu?

Alonso
@Krystyna

Krystyna Zuzanna czy jak tam cię zwią ,oczywiście że ja i ty pracujemy w firmie i dobrze wiesz o czym mówię ,słabe macie te szkolenia z PB ale do rzeczy ile tam było niezadowolonych w ankiecie 68% ??? jakie były podwyżki procentowo w stosunku do inflacji ? Podziel się wiedzą.A i przy okazji ilu ludzi się zwolniło i ilu zostało przyjętych i w jakim wieku? Podpowiem ci 53-57 lat takie zasoby ludzkie

@Alonso

Śmieszne uczucie, że utożsamiłeś mnie z kimś innym. Tu Cię zaskoczę, ale nie piszę jako jakaś Zuzanna, jej to chyba nikt nie lubi, bo widzę, że jej nie odpisują... ;) No za zasoby ludzkie niestety wiekowo słabo wyglądają tak szczerze, przydałoby się na to jakoś wpłynąć. Czemu tak chcesz ode mnie wyciągać te informacje? Boisz się sam o tym wszystkim napisać co tu się dzieje?

Lampa

Maja dużo ogłoszeń. Chce aplikować na jedno stanowisko. Warto? Wyciagnie się 5000 na rękę?

***** ***
@Lampa

Na stanowisku dyrektora to może xD od wielu lat podwyżki nie ma... Zawsze jakiś procent niższy niż inflacja... Bo trzeba wyrównać stawki we wszystkich spółkach i rzekomo na to idą pieniądze

...
@Lampa

Ile? 4.5 brutto ale to jest już max

Zuzanna
@...

nawet dobry fachowiec nie może liczyć na więcej?? niektórzy ludzie się cenią.

Rudi

Widzałem ogłoszenie o pracę,czego można się spodziewać?

Kowal
@Rudi

Na jakie ?

Rudi
@Kowal

Operator urządzeń energetycznych Miasteczko Śląskie,możesz mi coś powiedzieć o tej pracy itp?

Zuzanna

miałeś coś opowiedzieć.... czemu ma uciekać? co takiego się tam dzieje? jak jesteś pracownikiem albo byłeś to napisz jakieś konkrety.

Dariusz

@taki ale po co walczyć o finanse, słabo z nimi czy co ?

...
@Dariusz

Inflacja rośnie o 2 - 4 % a podwyżka poniżej procenta czyli z każdym rokiem zarabiasz mniej

Alicja

Kierownicy nie szanują pracowników ?

taki
@Alicja

Nikt o Twoje finanse nie zawalczy. Ciesz się z tego co jest. Atmosfera ok.

taki

Absolutnie nie warto. Zarobki niskie, jak w budżetówce, brak dodatków od pracodawcy (tłumaczony polityką korporacji, a co jak co, w korporacji na dodatki nie narzekam). Znajomi z wewnątrz informują o planach usunięcia dodatków za staż pracy czy odpraw emerytalnych które i tak już były minimalne, bo oscylowały u większości w granicach średniej krajowej. Zmiany oczywiście tłumaczone wymaganiami korporacyjnymi. Mimo tego wszystkiego, bardzo fajni ludzie, szkoda tylko, że nie są szanowani przez kierownictwo.

Martyna

@skoczek a jakieś bony na święta dostaliście ?

Wacek

Operator ł34 od lat kradnie paliwo co tankowanie 100-200 litrów i nikt z tym nie robi choć wszyscy wiedzã! Kierownictwo oderwane od rzeczywistości zero pojęcia o robocie

Idol
@Wacek

Znam sprawę w Chrzanowie.

J...o
@Idol

No przedtem musiał jeżdzić ładowarkæ do tankowania teraz bierze busa i tankuje odrazu do beczek potem wjeżdża swoim prywatnym autem na garaż gdzie pakuje bańki żeby kamery go nienamierzyły.

@Wacek

Żal ci, że cię nie dopuścił? Przedstaw się bohaterze. Udowodnij, że masz pojęcie o robocie.

@J...o

Przynajmniej nie pije w pracy, nie tak jak ty Jaro?

Skoczek

Pracowałem tam jakiś rok temu jako (usunięte przez administratora) czy operator, nie ma znaczenia wszyscy i tak robią wszystko, zero podziału obowiązków, kasa bieda z nędzą, 2200zl plus premia kwartalny 300zl albo mniej. Cieplownia w Sosnowcu (usunięte przez administratora) w szatni i w WC śmierdzi skarpetami. Praca trzy zmianowa Świątek piątek zero dodatków za niedzielę czy święta. Typowa patologia mentalność PZPR. Jeśli masz alternatywę próbuj gdzie indziej.

Olga
@Skoczek

Piszesz ,że nie ma jasnego podziału obowiązków, a czy na umowie nie ma mowy o zakresie obowiązków? Nie ustala się co będziesz robić na konkretnym stanowisku zanim podejmie się zatrudnienie?

Skoczek
@Olga

Tak jest na końcu zapis ze masz wykonywać wszystkie polecenia przełożonego związane z produkcją czyli jak ktoś sobie wymyśli że prodykcja hot dogów jest związana z firmą będziemy robić hot dogi.Wiem że jesteś z firmy więc dobrze wiesz jak jest w rzeczywistości,nie wybielajmy czegoś co jest czarne.

@Skoczek

Z twoimi umiejętnościami to i tak sukces, że cię rok trzymali. Jedyną sprawnością twoją to był operatywny kciuk operujący na smartfonie. 2200 netto za brak jakichkolwiek kwalifikacji to mało? Twój nick mówi o twoim podejściu do pracy. A skarpety jakbyś prał, a butów nie sprzedawał to by pachniało fiołkami.

emeryt

Boże jaki tam musi być (usunięte przez administratora) jak na tak małym zakładzie jeden kapuje drugiego .Kiedyś nie do pomyślenia wtedy to była jedna rodzina DNO !!!

emeryt

Widzę że jesteś wyjątkowo bystry,nie chodzi o złodziejstwo tylko o bycie kapusiem i konfidentem apropo komuny to za komuny współpracownicy sami już dawno zrobili by z tobą porządek,zresztą twój nick mówi sam za siebie

Jacek

Ale ten wątek dotyczy Tarnowskich Gór więc dlaczego piszecie o Sosnowcu, czy konkurencja podpuszcza?

Elektryk
@Jacek

Pracowałem kiedyś w tej firmie, radzę wszystkim się zastanowić przed złożeniem CV

@Elektryk

Dlaczego odradzasz składanie Cv do Veolia Południe? Napisz co miało wpływ na Twój komentarz. Dzięki.

Kamil
@Jacek

To samo co w Sosnowcu jest w Tarnowskich G Chrzanowie

Właśnie kończę niemal roczną przygodę w tej firmie, załoga w Sosnowcu całkiem spoko, po za brygadzista... I to wszystko co dobrego można powiedzieć o tej firmie. Zarobki żenada, warunki pracy lepiej nie mówić, bhp tylko na papieże, żadnego podziału obowiązków dostosowanych do stanowiska... Wszyscy robią wszystko, warunki sanitarne skandaliczne odkąd się przyjąłem mieli zrobić jadalnię, w WC i łazience smród kanalizacji i niedopranych skarpet. Praca dla desperatow sam sobie się dziwię że tyle wytrzymałem. Strasznie nie polecam.

Szukałem pracy

Byłem w oddziale Sosnowiec na rozmowie kwalifikacyjnej. Samo wejście do tego skansenu jest nie lada wyzwaniem, niektóre miejsca przeznaczone do rozbiórki są w lepszym stanie a jak usłyszałem co mają do zaproponowania kopara opada. Omijać z daleka!!!

Witam. Pracuje w oddziale T. G. tu z zarobkami jest trochę lepiej ale większy obiekt i przy prezesach hehe. Ale słyszałem że w Sosnowcu to jak nadgodzin nie zrobią bo ktoś zachoruje to tynk ze ściany trzeba wpierdzielac. A majstra mają takiego myślącego inaczej że ludzie biorą urlopy i chorobowe żeby tylko z nim na zmianie nie pracować. Ale co się dziwić tam już same dziadziusie pracują parę lat do emerytury to tak łażą z konta w kont i co im się nie wymyśli to pewnie robią. Kto młodszy tam przyszedł to po kilku miesiącach robił desant. Jeden klient nawet papierów nie odebrał tak dawał kite. Hehe.

Bartek

Słyszałem, że firma miała połączyć się z Chrzanowem. Czy doszło do tego?

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Południe Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Veolia Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veolia Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veolia Południe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Veolia Południe Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Veolia Południe Sp. z o.o.