Opinie o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Wykorzystują ludzi za grosze Polak Polaka by utopił w łyżce wody. Gdy prezesem w Łodzi był francus było dobrze dbał o pracowników gdy nastała córka Kędziory to elektociepłownia chyli się upadkowi.

Zadowolona

Same bzdury są tu wypisywane. Veolia jest bardzo dobrym pracodawcą, z ponadprzeciętnym socjalem, z mozliwością udziału w ciekawych projektach, ktore są wynagradzane, z przyjazną atmosferą w pracy. Narzekacie, ze Wam tyle zabrano, ale uwierzcie, że to co zostało to i tak dużo więcej niż w niejednej łodzkiej firmie. Ważny aspekt wyróżniający Veolię to szacunek do drugiego czlowieka.

Kandydat

Drodzy niezadowoleni Pracownicy, piszę tutaj jako osoba z zewnątrz aplikująca niedawno na ogłoszenie. Nurtuje mnie jedno pytanie. Jeśli nie jesteście tak bardzo zadowoleni z pracy / wynagrodzenia, to dlaczego nie pójdziecie do innego Pracodawcy? A jeśli nie chcecie innego Pracodawcy, to o co te lamenty, przecież zgodziliście się na takie wynagrodzenia, nikt za Was umowy nie podpisał i nie zmusił do pracy.

Bb

Ile zrobię jako nowy pracownik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Na jakie wsparcie w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Mmmmmmmm Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat

Chciałbym zapytać jaki jest socjal? Bony świąteczne, wczasy pod gruszą, karty sportowe??

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Zadowolona

Krzysztof R
@Zadowolona

I to dopiero są bzdury... 26 lat pracy... Zwolnienie jak psa za nie swoje winy.. przekupiony sąd pracy.. przestań człowiek u pieprzyć takie bzdury ...

@Zadowolona

Wypisujesz bzdury socjal niedługo zginie tak jak 1 dzień (dodatkowy urlopu) za każdy przepracowany miesiąc (z 12 pozostało już 6 dni), zniżka na energię elektryczną, dopłata do wczasów na całą rodzinę, premia węglowa, kwartalna, świąteczne itp. Długo by można wymieniać

@Zadowolona

Nie wiem jak długo pracujesz ja pracowałem 36 lat + 8 lat w innym zakładzie. Były lata chude i tłuste lecz obecnie jest coraz gorzej co prowadzi do upadłości. Veolia we Francji była nic nie znaczącą firmą która zajmowała się śmieciami (małą firmą) u nas pozwolono jej wypłynąć.

@Zadowolona

Widzę , że Zadowolona reprezentujesz Zarząd lub NKK . Twoje wypowiedzi to są dopiero bzdury. Dokładnie taką sama jest sytuacja pracowników w Veolia Energia Poznań S.A. . Nieustannie wciska się propagandę wewnątrz firmy i na zewnątrz jaki to jest super pracodawca. Niestety prawda jest zupełnie inna.

@Zadowolona

Nie.......tu pojechałaś ! - Ważny aspekt wyróżniający Veolię to szacunek do drugiego człowieka. To jest dopiero BZDURA !!!

@Zadowolona

Jeżeli nie pracujesz w CD to się zgadza, że pracuje się dobrze i jest szacunek. Natomiast, żal patrzeć jak w CD się męczą ze swoim kierownikiem.

Zadowolona Nowy wpis
@Były pracownik

Jak się porównuje czasy obecne do PRLu, to zawsze będzie różnica, w każdą stronę. Proszę porównać Veolię z innym pracodawcą w czasach obecnych. Naprawdę jest tak źle? Wiesz mi, że jest dobrze.

logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
Bb

Ile zrobię jako nowy pracownik

Młody pracownik
@Bb

Mało :) tyle co na kasie w dobrym dyskoncie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

typek+
@Pytanie

pracuję w ec-3 już dość długo i o atmosferze w zakładzie dobrego słowa powiedzieć nie mogę. a na poprawę nie ma szans.

@Pytanie

To zależy gdzie trafisz, mnie jest dobrze. To wszystko zależy, czy Twój bezpośredni kierownik Cię doceni. Jest różnie. Ale tak jest wszędzie. Pracuję od 3 lat i nie zamierzam uciekać.

Jakub

Na pracuj.pl znalazłem ofertę stażu, która wydaje mi się interesująca https://www.pracuj.pl/praca/stazysta-w-obszarze-innowacji-lodz%2Coferta%2C7061017 Zastanawiam się, jak wygląda realna możliwość pozostania w firmie i zdobycia doswiadczenia dla młodej osoby kończącej dopiero studia?

@Jakub

Ta firma francuska pijawka wysysającą pieniądze z Polski . Jedynie w czym są innowacyjni to wypowiedzenie ZUZP (zakładowy układ zbiorowy pracy ), ciągle oszczędności marne podwyżki i jeszcze zarzad ciągle kłamie pracowników i myśli że pracownicy w te kłamstwa wierzą . Atmosfera w firmie fatalna , zero motywacji. Ogólnie odradzam pracę w veolii , ale może na praktyki to i warto się zahaczyć, nic się nie ryzykuje .

Danuta
@Pracownik

Dziękuję za opinię o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. A co musiałoby się według Ciebie zmienić, żeby w firmie pracowało się lepiej? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia w pracy?

Były młody pracownik
@Jakub

Zapomnij o tej "firmie". Korporacja nastawiona na zyski kosztem pracownika. Młodych wykorzystują bo "starym" pracownikom już się nie chce zasuwać ponad siły, a praca musi być zrobiona. Pieniądze liche, a dodatki to śmiech...

ant
@Były młody pracownik

To nie opcja "się chce" / "się nie chce". Czują się wyeksploatowani. Popracuj powyżej 30 lat,, zobaczysz. Tylko nie chodzi o pracę za biureczkiem, kaweczki i takie tam!

@Obserwator

Ja 2 lata temu, po pierwszych znieważeniach pracownika(wypowiedzenie zuzp i inne przypadki wymienione poniżej), po kilkuletniej "pracy"( raczej nazwał bym to wyzyskiem) (usunięte przez administratora) Teraz pracuje w Polskiej Grupie Energetycznej i jest o niebo lepiej!!! Tu pracownik jest szanowany i doceniany. Młody człowieku, jeśli myślisz o zatrudnieniu się w veolii, to nastaw sie na wyzysk, marną płacę i brak rozwoju.

@Były pracownik

Dziękuję za ten komentarz w odpowiedzi na mój post. Właśnie do tego zmierzam, jeśli jest nam źle, to trzeba to zmienić. Na moje CV nikt nie odpowiedział :) ale to dobrze, ponieważ dostałem pracę w innej firmie i za dużo większe pieniądze niż tutaj aplikowałem :) Kochani, ODWAGI! :) Nie bójcie się zmian. Zmiany uczą i sprawiają, że mamy większe poczucie własnej wartości. POWODZENIA!

Marek
@Obserwator

Już zaczynają odchodzić, zwłaszcza ci co się niedawno przyjęli. Za te same pieniądze jedna zmiana i święta wolne

@Marek

W firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ każde święto jest pracujące? Załóżmy jutro obchodzimy w Polsce święto Trzech Króli. Czy pracownicy mają wolne, czy raczej nie mają co na to liczyć?

@Obserwator

Postaram się odpowiedzieć . Zawód energetyka przemysłowego jest zawodem niszowym . Ile masz w Łodzi , Poznaniu , Warszawie .....itd. firm o takim profilu. ? Zdecydowana większość pracowników - oczywiście technicznych , nie ma wyboru bo w swojej lokalizacji innej pracy ze swoimi kwalifikacjami nie znajdzie . Ten zawód to nie sprzedawca ( z całym szacunkiem do tego zawodu ) aby z Lidla , przeniósł się do Biedronki lub CCC. Wykonywanie tego zawodu wymaga uprawnień energetyczny grupy I, II oraz III. Jest obarczony wysoką odpowiedzialnością - praca w uciążliwych warunkach , przy wysokich ciśnieniach i temperaturach . A wszystko za 3500,00 brutto. W całej Veoli średnia wieku pracowników produkcyjnych to 45-55 lat. Gdzie pójdzie do pracy ??? Ma zmienić miasto czy kraj ???. Niestety na tym bazują zarządy sp. tej firmy !!!

ant
@Kowal

Jesteście grupą. A w grupie siła. Wszystkich na raz nie zwolnią Domagajcie się godziwych warunków. To jest trudna praca, niewiele osób to rozumie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

@Pytanie

Nie pracujemy w systemie 12/12.

@Były pracownik

Potwierdzam . W Veoli Poznań przez 30 lat był prezes z Poznania . Wydźwigną tą firmę ( WPEC, PEC, DALKIA a następnie Veolia ) na przodującą w tej branży w całej Polsce. Później przyszło dwóch francuzów i też nie było tak źle. Dopiero jak przyszli spadkowicze z ENEA to się zaczęło !!! Totalna masakra . Wielka obłud , zakłamanie i cięcia na karzdym kroku. Nie mówię tutaj o sprawach socjalnych ale również o technice. Wieczne cięcia budżetu na remonty i inwestycje. Żadnej planowej prewencji remontowej jedynie gaszenie tzw. pożarów. Oczywiście w przypadku awarii czy wypadku winny jest pracownik......itd.

Czy zdarzają się nadgodziny w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Nie

Nowy

Na jaki socjal można liczyć? Czy coś się poprawiło?

@Nowy

Pytałeś o socjal, dlatego ciekawi mnie, czy aplikowałeś może do pracy w tej firmie? Być może jesteś już jej pracownikiem. W takim wypadku mógłbyś napisać coś na temat tego pracodawcy.

@Nowy

Kiedyś było lepiej , jakieś 2 łatę temu zrobili cienie socjalu. Zaszeczędzili parę złotych, ale oddali to z nawiązką w braku motywacji pracowników . Obecnie jest Luxmed, pracowniczy program emerytalny 3,5% ( kiedyś było 7% wynagrodzenia), możliwość odpłatnego zakupu karty fitprofit, wczasy pod grusza jakieś 1000 zł na rok. To chyba wszystko z tego co pozostało , kiedyś były kolonie dla dzieci karty sportowe dla rodziny , grusza dla całej rodziny, zniżka na prąd . To jest Francuska firma w której tylko i wyłącznie liczy się zysk .

aabbb

jakie sa konkretnie zarobki w tej firmie. Dlaczego nikt nie podaje najwazniejszego tylko jakies wypociny nic nie wnoszace.

szanel
@aabbb

Zalezy na jakie stanowisko aplikujesz. Jezeli chodzi o prace fizyczna to mozesz liczyc na 3400brutto -3600brutto

Jakie wartości są cenione w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Wartości veolii to :Obłuda , kłamstwo , manipulacja itp

Pracownik gorszego sortu

Veolia chwali się, że prawie wszyscy ich pracownicy zatrudnieni są na czas nieokreślony. Szkoda tylko, że na początku zatrudniają Cię na dane stanowisko na którym musisz robić wszystko to co inni pracownicy, ale Twoim pracodawcą nie jest Veolia tylko agencja pośrednictwa pracy, co oznacza, że nic Ci nie przysługuje. Żadne dodatki, żadne bonusy, stawka też niezbyt szałowa. O ile przez pierwsze 3 miesiące mogłoby to wydawać się zrozumiałe to sytuacja taka ciągnie się przez maksymalny możliwy prawnie czas czyli 1,5 roku. Praca jest ok, ludzie ok, atmosfera w porządku, szkoda tylko, że tak duża firma musi posiłkować się agencjami do przedłużania umów i oszczędności.

@Pracownik gorszego sortu

Czy nie ma możliwości zatrudnienia się bezpośrednio w firmie z pominięciem agencji pośrednictwa z pracy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/veolia-energia-polska-s-a,15474/oferty-pracy są aktualne oferty pracy i we wszystkich zatrudnienie odbywa się przez zakład i proponowana jest stabilna umowa o pracę. Wytłumacz to proszę.

KIND

szukam firmy która sprząta w VEOLIA. Będę wdzięczny za pomoc.

Mścisław
@KIND

kiedyś była to firma Mix albo MIX-EC obecnie Impel . stołówkę , portiernię i sprzątanie załatwiają oddziały impela

Paulina
@Mścisław

@Mścisław, a czy Ty jesteś obecnie zatrudniony w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ? Jesteś dość dobrze zorientowany, wygląda więc na to, że pracujesz w tym miejscu. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Napisz proszę kilka zdań z przykładami na forum!

niezbędny
@KIND

Obecnie (od trzech dni) to Konsalnet ale to jeszcze większe (usunięte przez administratora) od Impela. Przebili ich nie tylko ceną.

Właśnie zarząd zaproponował podwyżki średnio 3% na pracownika , już nowi pracownicy szturmują bramę firmy :)

janiety
@Pracownik

Maksymalnie 3%, no tylko poza kastą wybrańców.

janiety
@janiety

I jak się czujecie po splunięciu w twarz przez zarząd? Związki zawodowe skuteczne jak zawsze. Wyprowadzania zysków za granicę ciąg dalszy, tylko czy będzie komu pracować za te grosze na francuzów i ich sługusów w Polsce?

niezbędny
@Pracownik

Nie średnio a maksymalnie 3% i nie podwyżki a nieudolnej indeksacji płacowej. Inflacja dawno zjada tu wszelkie "podwyżki" Oficjalnie 1,6 % +1,4% uznaniowo. To nawet w najkorzystniejszym scenariuszu dno.

Kaskia

Lidl i Biedronka oferują lepsze warunki socjalne, nie trzeba tyrać w świątek, piątek i niedzielę , non stop , po nocach itd. Wypłata porównywalna tu i tam.

Paulina
@Kaskia

Czy zechcesz napisać coś więcej an temat warunków jakie oferuje firma Veolia Energia swoim pracownikom? Wspomniałaś, że praca jest również w niedzielę i święta, czy za przepracowanie tych dni wynagrodzenie jest wyższe? Jaka wtedy obowiązuje Was stawka?

zawiedziony dostawca

bardzo zły kontrahent, szuka kosztów, wyzyskuje czas dostawców na przygotowywanie ofert po czym się nie odzywa, omijać!

Tak to juz jest

A co się spodziewany po firmie z Francji jest to kraj który powoli bankrutuje a żeby utrzymać się na powierzchni musi wyzyskiwac biedne kraje i niedołęźne jak nasz a w dodatku nasi politycy są nie lepsi to tylko sprzyja wyzyskowi bo jak to robią wszyscy to dlaczego nie oni wiec szykujmy się do podzielenia losów Grecji i to nie są żarty juz zaczyna się przebijać informacjia u polityków ze jesteśmy o krok tylko niskie koszty obsługi długu publicznego chronią nas Przed katastrofą a wiec musimy być na to gotowi ze będziemy robić za miskę ryżu i będziemy się cieszyć ze mamy prace takie realia są i konsekwencje kradzierzy państwa przez państwo .Drugi problem to nie mamy swoich technologii a jak mamy są nie wspierane a wręcz niszczone ...po trzecie to nawet Afryka ma większy wzrost gospodarczy niż Polska ...A po piąte nas szystem jest nastawiony głównie na kradzież i social i ściąganie taniej siły roboczej i brak reform realnych oczywiście ...wiec realnie czekają nas tylko podwyszki a!e nie płacy jesteśmy wiec w tym samym punkcie co przed upadkiem komuny ....

Nick
@Tak to juz jest

ale bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ - Łódź

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ