Opinie o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Veolia Industry Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Veolia Industry Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. w Poznań

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Bobo

Doświadczenie się nie liczy .Ważne by jakoś się kręciło.Dali telefony niewiadomo po co(usunięte przez administratora)wieloletni pracownicy odchodzą,nowi nie przychodzą bo nikt nie chce (usunięte przez administratora)Odradzam pracę w tej firmie (usunięte przez administratora)

Czy w Veolia Industry Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Sebastian
@Bobo

Dość mocne słowa. To warunki są aż tak słabe że nikt nie chce przyjść pracować? Powiesz ile płacą. Bo w sumie to dla mnie najważniejsza kwestia jakbym chciał tu aplikować.

@Sebastian

Nowi pracownicy dostają zachętę płacową i obietnice podwyżek ,które nigdy nie mają miejsca.Szkolenia polegają na jak nie pokłócić się w święta,jak piec bułeczki,jak wchodzić po schodach,jaką apka ci się podoba itp.Spróbuj przekonaj się sam

Maria Nowy wpis
@Bobo

Bo ja teraz troszkę zgłupiałam. Co tematy tych szkoleń mają do profilu organizacji? Bo to brzmi jak jakaś abstrakcja, naprawdę takich rzeczy tu uczą? A coś bardziej w stronę pracy, tego poważnie nie poruszają?

Technik Veolia Nowy wpis
@Bobo

Bzdury piszesz, firma szanuje pracowników i daje szanse rozwoju, zarobki na dobrym poziomie.

Maria Nowy wpis
@Technik Veolia

A to czemu wieloletni pracownicy odchodzą? Chyba, że to nieprawda?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Veolia Industry Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 30 maja na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Technik.

Veolia Industry Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Zawstydzony

Wstyd się przyznać, że to mój pracodawca. Wyzyskuje ludzi. Ważne są tabeli i wyniki, a dobro pracownika to tylko slogan...

Ah
@Zawstydzony

Trudno przejść obok takiego komentarza, jeśli jest ci tak wstyd, to chyba nikt cię tam nie związał i nie masz prawa zmienić pracy. Natomiast świadomie to akceptujesz? Więc czy aż taki ci jest źle...hmmm...

@Ah

Wypowiedzenie uszykowane, chodzę na rozmowy więc to tylko kwestia czasu. A komentarz został umieszczony by ostrzec innych. W końcu nie bez powodu ta firma ciągle rekrutuje ludzi...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Veolia Industry Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Obiektu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kujawiak
Kandydat

Ciągle widzę ogłoszenia o pracę w Inowrocławiu. Np. Technik obsługi kotłowni przemysłowej. Ogłoszenie ,,wisi'' od kilku miesięcy. Coraz mniejsze wymagania a mimo tego nie mają chętnych? teraz to nawet ja spełniam oczekiwania pracodawcy. Jednak jak czytam opinie to ciągle zwlekam z wysłaniem CV. Czy płaca w takim mieście jak Inowrocław jest podobna do innych, większych miast czy jednak mniejsza?

Torbaborba

Jako świąteczny prezent otrzymaliśmy PUSTE torby z możliwością wypełnienia ich własna zawartościa chyba że otrzymaliśmy w nich świeżę powietrze kto wie. PR w firmie działa bardzo dobrze! Szkolenia też są super,z pieczenia babeczek,lub chodzenia po schodach bezpiecznie ,bo po co z działania obiektu......

@Torbaborba

Faktycznie dostaliśmy wielkie plastikowe torby. A firma się chwali ekologicznym nastawieniem...

Firma stosuje zasadę "zróbmy z pracownika (usunięte przez administratora)

Zawstydzony

Wstydzę się przyznać, że to mój pracodawca. W firmie ważne są tylko tabelki i wyniki. A dobro pracownika to tylko slogan...

Majsterr

Witam nie polecam każą zajmować się gazem elektryków ściekami kiblami przeciwpożarowka calym budynkiem brak wgl szkoleń na to a pracownicy na magazynie robią mniej godzin od CB a wieńcej o 2 razy zarabiają zygac się chce

Ja

Właściciel centrum handlowego Poznania dopłaca pracownikom by przychodzili do pracy hahaha. . Pan Zaw... pewnie straci kolejny obiekt po Avenidzie. Jak to mówią : ryba psuje się od głowy.

Majkel

Jezeli nie masz własnego zdania , lubisz być poniewieranym i o kazdej porze na zawołanie dwulicowego szefa stawiać się na wezwanie w imię dobra współpracy veolii z firmami to praca dla ciebie . W kazdym innym przypadku omijaj to (usunięte przez administratora) gdzie za nic mają twoje bezpieczeństwo bo jest placone od ,,głowy,, a w razie potrzeby pinokio papiery dorobi pod aktualny stan rzeczy

Paweł
@Majkel

Nie polecam. Jeszcze kilka lat temu odpowiedziałbym inaczej. Jednak obecnie sytuacja zmienia się na gorsze. Ludzie zatrudniani "na sztukę". Mydlenie oczu cały czas pracownikom niższego szczebla. Doświadczonych mają za nic.

Kowal
@Pytanie

Nie.

Kowal

Nie mam doświadczeń w tym zakresie ale myślę , że tak.

Czesław
@Kowal

A jak tu wygląda sprawa z umowami? Dają od razu UoP?

Edyta
@Czesław

Od pierwszego dnia, każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę.

Karoo

Witajcie,jakieś opinie o oddziale Gdańsk?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

golden

Oddział Warszawa. Jeśli nie masz noża na gardle, nie zatrudniaj się w tej beznadziejnej firmie. Zero możliwości rozwoju, mydlenie oczu i dokładanie obowiązków, wmawianie że Veolia Industry Polska ma świetny socjal ( za który musisz sam płacić ) :D Pensje śmieszne, obecnie głodowe, nie istnieje nic takiego jak premia. Pracując tu od kilku lat nie otrzymałem żadnej podwyżki, nawet inflacyjnej. Żeby pensja wyszła około 3700 na rękę musisz ciągnąć miesiąc dyżuru i być na zawołanie. Do tego wykorzystywanie na max - jeździsz po różnych obiektach za swoje paliwo ;) Na szczęście jestem już na wypowiedzeniu a Ty nawet nie składaj cv... szkoda czasu na tą firmę. * dodam jeszcze jedno Koleżanka pracuje jako pracownik biurowy i tam normalnie podwyżki mieli jak i nagrody :) Czyli standardowo pchają w swoje dupska a ludzie którzy faktycznie sie napracują nie mają nic.

Tulipan park

Oddział Gliwicki to głównie czyściciele szamb i udrażniacze pisuarów, czasem studiują łopatologię.

ewg
@Tulipan park

To jest bardzo trudne zadanie. Wyśmiewasz się z tych, co powodują, że (usunięte przez administratora) jest drożne? Wolałbyś być zalany....wiadomo, czym? Pochodź po studzienkach, posprawdzaj stare systemy i potem mów na ten temat. Najłatwiej siedzieć za biureczkiem i komentować!

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.?

xxx
Kandydat

Veolia Industry Polska w Warszawie jakie zarobki na stanowisku specjalisty?

Odpowiedź
@xxx

zależy jakie wtyki w zarządzie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Veolia Industry Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

...
@Pytanie

Hahahha narzędzia pozamykane na klucz radź sobie tym co znajdziesz. A samochód grat którym strach jeździć bo ten lepszy jest kierownika

Michał

@rozbawiony dlaczego? Jak poszlo na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veolia Industry Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.