Opinie o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Veolia Industry Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Veolia Industry Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. w Poznań

golden

Oddział Warszawa. Jeśli nie masz noża na gardle, nie zatrudniaj się w tej beznadziejnej firmie. Zero możliwości rozwoju, mydlenie oczu i dokładanie obowiązków, wmawianie że Veolia Industry Polska ma świetny socjal ( za który musisz sam płacić ) :D Pensje śmieszne, obecnie głodowe, nie istnieje nic takiego jak premia. Pracując tu od kilku lat nie otrzymałem żadnej podwyżki, nawet inflacyjnej. Żeby pensja wyszła około 3700 na rękę musisz ciągnąć miesiąc dyżuru i być na zawołanie. Do tego wykorzystywanie na max - jeździsz po różnych obiektach za swoje paliwo ;) Na szczęście jestem już na wypowiedzeniu a Ty nawet nie składaj cv... szkoda czasu na tą firmę. * dodam jeszcze jedno Koleżanka pracuje jako pracownik biurowy i tam normalnie podwyżki mieli jak i nagrody :) Czyli standardowo pchają w swoje dupska a ludzie którzy faktycznie sie napracują nie mają nic.

Tulipan park

Oddział Gliwicki to głównie czyściciele szamb i udrażniacze pisuarów, czasem studiują łopatologię.

ewg
@Tulipan park

To jest bardzo trudne zadanie. Wyśmiewasz się z tych, co powodują, że (usunięte przez administratora) jest drożne? Wolałbyś być zalany....wiadomo, czym? Pochodź po studzienkach, posprawdzaj stare systemy i potem mów na ten temat. Najłatwiej siedzieć za biureczkiem i komentować!

xxx

Veolia Industry Polska w Warszawie jakie zarobki na stanowisku specjalisty?

Odpowiedź
@xxx

zależy jakie wtyki w zarządzie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Veolia Industry Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

...

Hahahha narzędzia pozamykane na klucz radź sobie tym co znajdziesz. A samochód grat którym strach jeździć bo ten lepszy jest kierownika

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Veolia Industry Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik/Techniczka ds. elektryki? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

@rozbawiony dlaczego? Jak poszlo na rozmowie?

Rozbawiony

Byłem jakiś czas temu na rozmowie w Gliwicach i dochodzę do wniosku, że w tego typu firmach awansują byle kogo.

Piotrek

Nieprofesjonalny pracodawca. Uwaga, w szczególności na Pana Krzysztofa Ł., który nie zapoznaje się z dokumentami aplikacyjnymi kandydata. Zaprasza na rozmowę, po czym informuję o odrzuceniu kandydatury ze względu na brak doświadczenia, który można wywnioskować z cv.

Żałość idzie tu na całość
@Piotrek

Dawno nie odbyłem rozmowy o prace na tak żenującym poziomie.. po pierwszych minutach kontaktu z panem dyrektorem już wiedziałem,że moja wizyta do tej firmy to zupełna strata czasu. A na pytanie o możliwości rozwoju w firmie pan dyrektor zaczął rechotac i odpowiedział, że,, najpierw trzeba byłoby wygryzc ze stołka jego samego..." nie takiej odpowiedzi oczekujemy na spotkaniach rekrutacyjnych w XXI wieku. Jedynym plusem jest informacja o wynikach rekrutacji,choć ja swoją podjąłem już w pierwszych minutach tego spotkania.

Jan
@Żałość idzie tu na całość

Na jakie stanowisko aplikowałeś do pracy w firmie Veolia Industry Polska? Czy w trakcie rozmowy pracodawca sprawdzał w jakiś sposób poziom Twojej wiedzy oraz umiejętności, które mogą być przydatne na stanowisku, którego dotyczył proces rekrutacyjny? Będę wdzięczny za więcej szczegółów związanych z całym procesem rekrutacyjnym.

Alicja

Jaki obiekt opuszczali? Veolia zmieniła siedzibę? O czymś nie wiem?

esw
@Piotrek

Łakomek mataczył już w starym browarze, fałszował papierowy, przeglądy, dokumenty......hiena jakich mało.....poza tym Veolia Karolin to jeden wielki (usunięte przez administratora) Wieloletni pracownik obiektu Karolin, zbliżał się do wieku emerytalnego, dostał udaru w pracy, Veolia rozwiązała z nim umowę. (usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Firma nie dba o pracowników. Wynagrodzenia są na niskim poziomie. Z wypłatą pieniędzy za nadgodziny jest problem. Zdążają się przełożeni stosujący mobbing i nikt z tym nic nie robi. W firmie wybić się mogą tylko znajomi królika...

@Niezadowolony

Nie ma problemu z wypłatami za nadgodziny, bo w tej firmie "nie ma" nadgodzin. Panuje nepotyzm, stosowane są podwójne standardy. Jak tylko wystąpi problem, to góra umywa rączki przerzucając odpowiedzialność na pracowników.

Mopet
@pracownik

Nic nowego, w większości firm tego typu tak jest.

@Niezadowolony

Zdarza sie mobbing? U nas jest to na porzadku dziennym, krzyki strasznie zwolnieniem, obiecuje sie nadgodziny ktorych potem nie ma na pasku. Kadra kierownicza bez doswiadczenia bez wiedzy...dramat ...

Misiu

@pracownik co to znaczy dokładnie, że są podwójne standardy?

Jan

Unikaj stosowania wulgaryzmów. To na pewno nie jest skuteczny sposób na poradzenie sobie ze swoimi emocjami. Może pomożesz i rozwiniesz swoją opinię wyjaśniając dlaczego odradzasz pracę w Veolia Industry? Rzeczywiście nie ma żadnych plusów?

xyz
@Jan

Mam pytanie: dlaczego usuwa się cały post a nie ukrywa tylko wulgaryzmów? Jestem ciekaw, co napisano...

Kamieni kupa

Jolanta
@Łódź

Zechciałbyś proszę rozbudować swoją opinię na temat pracy w firmie Veolia Industry Polska z Poznania? Twoja opinia niewiele wnosi do całego wątku, jednak - jeśli napiszesz coś więcej i poprzesz swoją wypowiedź argumentami, z pewnością stanie się to wskazówką dla tych osób, które jeszcze nie wiedzą, czy ostatecznie zatrudnić się w tej firmie. Czy ktoś ją poleca jako godnego pracodawcę?

sprecyzuj
@Jolanta

dlaczego? rozwin, proszę

Psychopata 24

Witam kolegów czyścicieli kibli. Na wstępie chciałem zaznaczyć że nasze zarobki w porównaniu do lat 90 nie są takie złe. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, gdyby nie fakt że jest zła. A kierownictwo oraz zarząd potrafią naprawdę docenić człowieka w momencie kiedy czegoś chcą od pracownika. Ogólnie oceniając tą firmę z ręką na sercu daję mocne 0! Pozdrawiam wszystkich pracowników spółki Veolia industry !

Wąbrzeźno

Nie tylko w Łodzi

Janek

Firma po utracie głównego klienta ABB z Aleksandrowa Łódzkiego idzie na dno pod przewodnictwem kolejnych nieudacznych prezesów i rad nadzorczych.

Energetyczna

Trzeba uważać na tę grubą hipopotamicę z Poznania, bo jeździ po obiektach , żeby potem donosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Veolia Industry Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Veolia Industry Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veolia Industry Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Veolia Industry Polska Sp. z o.o.