Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.

multioperator

Biorą w poznaniu wszystkich chętnych elektromonterów ,gimnazjalistów bez podstaw elektryki ale z dobra kultura techniczna . a specjalistów których maja nie doceniają finansowo i jedyne co nas trzyma to ta kasa zapomogowo pożyczkowa.

AK..

zgadzam się z specjalista-techn. . Ponadto, dużo się obiecuje, rzuca frazesy o tym, że ludzie są najważniejsi, a równolegle dyrektorzy i kierownicy wycierają sobie gębę słowem "kryzys" odmienianym przez wszystkie przypadki. W moim zespole połowa osób nie widziała innej umowy niż na czas określony. Technicy są bardzo mierni bez wykształcenia i umiejętności. Opitalają się na okrągło, i tylko czekają na łatwe fuchy. Jak coś się zepsuje w obiekcie to od razu wzywa się firmę zewnętrzną. Kolesiostwo i przekręty są na porządku dziennym. Nie polecam, bo to tylko stagnacja i wyzysk.

Dalkia w Polsce juz chyba nie istnieje. Z tego co mi wiadomo zostala wykupiona/połączyła sie z veolia. Płaca jest strasznie niska jak na panujące warunki. Nie polecam nikomu! Obietnic góra a spełnienia ich 0 zupełnie jak nasi politycy

@pracownik 05.03.2015 05:12

Technicy z doświadczeniem zarabiają od 1800 do 2500 netto. Szału nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa. Jak na warunki Warszawskie to nędza. Teraz średnio oferuje się 3000-3800 netto. Jak chcesz mniej to znaczy że jesteś cieciem a nie fachowcem!!!

karlak

nie no pewnie że płacą, ale odnosząc się do Twojego postu to zależy na czym Twoim zdaniem polegają "godne warunki zatrudnienia". Pewnie nie jedna osoba na tym forum , gdy jej zapytasz co uważa o zarobkach w Dalkii to powie Ci , że specjalnie zadowolona nie jest . Prawda? może ktoś wypowie się o swoim wynagrodzeniu...

aaaaaa

nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

technik2

Procedura jest standardowa najpierw umowa na okres probny potem na czas okreslony lub bezterminowa w zaleznosci od kontraktu na jakim jest dalkia. Ogólnie uczciwe warunki bez sciemniania.

technik2

Dalkia ETS jest całkiem niezła jako miejsce pracy, zarobki oscylują wokół mediany z tej branży więc nie ma co oczekiwać wodotrysków. Pakiet świadczeń pozapłacowych jest całkiem ok , świadczenia świąteczne, dodatki do wypoczynku pracownika i dzieci, karta multisport, opieka medyczna w Luxmed i to całkiem fajny pakiet dodatkowe kursy, szkolenia. Nie mam pojęcia czego oczekiwali poprzednicy ale trzeba mieć świadomość że technik to nie prezes i kasy którą zarobi nie będzie w stanie przerobić. Co do pracy czasami ciężka, ale można też się poopierdzielać. W firmach konkurencyjnych nie jest wcale lepiej (wręcz przeciwnie), reszta zależy od przełożonych i tego jakimi jesteśmy fachowcami. Ja nie narzekam. Myślę, że warto spróbować. Jak nie będzie odpowiadało można zmienić na inną, ślubu nie bierzecie.

E
@technik2 31.03.2014 17:05

Ciekaw gdzie te szkolenia? Kurs językowy jak sobie sam zapłacę itd..., a na obiekcie dużo firm zagranicznych. Firmy serwisowe z zagranicy też się zdarzają i wtedy może Ty... Tylko ekipa jest super, to mnie przekonuje.

specjalista-techn.

Dalkia Energy &Technical Services w przeważającej mierze zajmuje się jako podwykonawca dozorowaniem różnych obiektów użyteczności publicznej od strony technicznej. Jest to firmą, która przez cały czas (w większości bez potrzeby) zamieszcza ogłoszenia o nowych rekrutacjach. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem tego procederu jest stwarzanie pozytywnego wrażenia przed klientami, że Dalkia Energy cały czas prężnie działa na reprezentowanym rynku… Jeśli chodzi o płcę to poza kadrą kierowniczą jest kiepska. Rekompensuje to możliwość sporego obijania się i dorabiania na boku wykonując tzw. prace na zlecenie. Odbija to się oczywiście kosztem klientów zatrudniających tą firmę ale z reguły nie mają one o tym pojęcia lub przełożonym obiektów, które dozorujemy z jakiś powodów mi nie znanych to pasuje. Większość osób zatrudnionych na serwisantów i ich przełożonych niższego szczebla to cieniasy, które w jakiś dziwny sposób zdobyli uprawnienia i odgrywają fachowców. Dopóki obiekt jest na gwarancji pobudowanej wszystko jakoś hula, bo naprawy dokonują firmy zewnętrzne. Po jej zakończeniu jest tylko gorzej.

baran

dużo w dalki ets się obiecuje a pózniej figa z makiem po okresie próbnym zapomnij o podwyżsce płacy tak jak w innych firmach jest do kitu

stary

Galateo ma rację. Pracuję to już 10 lat i szczerze mówiąc w tej branży to najlepsza firma w jakiej pracowałem i najlepszy zespół ludzi z którymi współpracowałem. Z reguły to oni wybierają pracowników, a ci którzy zostają, już z niej nie odchodzą. Niezadowoleni jak widać z postów mogą być tylko nowicjusze którzy szukają pracy nie bardzo chcąc dać z siebie coś więcej.

hej kolego Dalkia term to nie tu..., to zupełnie inna firma. Dalkia ETS ma bardzo fajny zespół ludzi, zupełnie inny zakres działania i duże możliwości awansu

stadion rlz dalkia rlzzz

Xmen

Jeżeli chcesz poczuc sie poniżany to dobrze wybrałeś,firma:Dalkia ETS, miejsce:Stadion Narodowy.Zdecydowanie odradzam wszystkim prace w tej firmie.

lelum

Zgadzam się z technikiem, ( usunięte przez administratora ). Z tego co wiem firma ma w obsłudze Stadion Narodowy w Warszawie....Szkoda Euro 2012 i kibiców.... nie polecam pracy w tym barłogu zwanym Dalkia ETS

technik

pan "ptak" już w dalki nie pracuje :)

Zostaw opinię o Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dalkia Energy &Technical Services Sp. z o.o.