Opinie o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ w Łódź Jadzi Andrzejewskiej 5

Obserwator

Drodzy niezadowoleni Pracownicy, piszę tutaj jako osoba z zewnątrz aplikująca niedawno na ogłoszenie. Nurtuje mnie jedno pytanie. Jeśli nie jesteście tak bardzo zadowoleni z pracy / wynagrodzenia, to dlaczego nie pójdziecie do innego Pracodawcy? A jeśli nie chcecie innego Pracodawcy, to o co te lamenty, przecież zgodziliście się na takie wynagrodzenia, nikt za Was umowy nie podpisał i nie zmusił do pracy.

@Obserwator

Ja 2 lata temu, po pierwszych znieważeniach pracownika(wypowiedzenie zuzp i inne przypadki wymienione poniżej), po kilkuletniej "pracy"( raczej nazwał bym to wyzyskiem) (usunięte przez administratora) Teraz pracuje w Polskiej Grupie Energetycznej i jest o niebo lepiej!!! Tu pracownik jest szanowany i doceniany. Młody człowieku, jeśli myślisz o zatrudnieniu się w veolii, to nastaw sie na wyzysk, marną płacę i brak rozwoju.

Obserwator

Dziękuję za ten komentarz w odpowiedzi na mój post. Właśnie do tego zmierzam, jeśli jest nam źle, to trzeba to zmienić. Na moje CV nikt nie odpowiedział :) ale to dobrze, ponieważ dostałem pracę w innej firmie i za dużo większe pieniądze niż tutaj aplikowałem :) Kochani, ODWAGI! :) Nie bójcie się zmian. Zmiany uczą i sprawiają, że mamy większe poczucie własnej wartości. POWODZENIA!

@Obserwator

Już zaczynają odchodzić, zwłaszcza ci co się niedawno przyjęli. Za te same pieniądze jedna zmiana i święta wolne

@Marek

W firmie VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ każde święto jest pracujące? Załóżmy jutro obchodzimy w Polsce święto Trzech Króli. Czy pracownicy mają wolne, czy raczej nie mają co na to liczyć?

Kowal
@Obserwator

Postaram się odpowiedzieć . Zawód energetyka przemysłowego jest zawodem niszowym . Ile masz w Łodzi , Poznaniu , Warszawie .....itd. firm o takim profilu. ? Zdecydowana większość pracowników - oczywiście technicznych , nie ma wyboru bo w swojej lokalizacji innej pracy ze swoimi kwalifikacjami nie znajdzie . Ten zawód to nie sprzedawca ( z całym szacunkiem do tego zawodu ) aby z Lidla , przeniósł się do Biedronki lub CCC. Wykonywanie tego zawodu wymaga uprawnień energetyczny grupy I, II oraz III. Jest obarczony wysoką odpowiedzialnością - praca w uciążliwych warunkach , przy wysokich ciśnieniach i temperaturach . A wszystko za 3500,00 brutto. W całej Veoli średnia wieku pracowników produkcyjnych to 45-55 lat. Gdzie pójdzie do pracy ??? Ma zmienić miasto czy kraj ???. Niestety na tym bazują zarządy sp. tej firmy !!!

ant
@Kowal

Jesteście grupą. A w grupie siła. Wszystkich na raz nie zwolnią Domagajcie się godziwych warunków. To jest trudna praca, niewiele osób to rozumie.

Ciężko jest w systemie 12/12 w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Nie pracujemy w systemie 12/12.

Wykorzystują ludzi za grosze Polak Polaka by utopił w łyżce wody. Gdy prezesem w Łodzi był francus było dobrze dbał o pracowników gdy nastała córka Kędziory to elektociepłownia chyli się upadkowi.

Kowal

Potwierdzam . W Veoli Poznań przez 30 lat był prezes z Poznania . Wydźwigną tą firmę ( WPEC, PEC, DALKIA a następnie Veolia ) na przodującą w tej branży w całej Polsce. Później przyszło dwóch francuzów i też nie było tak źle. Dopiero jak przyszli spadkowicze z ENEA to się zaczęło !!! Totalna masakra . Wielka obłud , zakłamanie i cięcia na karzdym kroku. Nie mówię tutaj o sprawach socjalnych ale również o technice. Wieczne cięcia budżetu na remonty i inwestycje. Żadnej planowej prewencji remontowej jedynie gaszenie tzw. pożarów. Oczywiście w przypadku awarii czy wypadku winny jest pracownik......itd.

Czy zdarzają się nadgodziny w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Nie

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Na jaki socjal można liczyć? Czy coś się poprawiło?

@Nowy

Pytałeś o socjal, dlatego ciekawi mnie, czy aplikowałeś może do pracy w tej firmie? Być może jesteś już jej pracownikiem. W takim wypadku mógłbyś napisać coś na temat tego pracodawcy.

@Nowy

Kiedyś było lepiej , jakieś 2 łatę temu zrobili cienie socjalu. Zaszeczędzili parę złotych, ale oddali to z nawiązką w braku motywacji pracowników . Obecnie jest Luxmed, pracowniczy program emerytalny 3,5% ( kiedyś było 7% wynagrodzenia), możliwość odpłatnego zakupu karty fitprofit, wczasy pod grusza jakieś 1000 zł na rok. To chyba wszystko z tego co pozostało , kiedyś były kolonie dla dzieci karty sportowe dla rodziny , grusza dla całej rodziny, zniżka na prąd . To jest Francuska firma w której tylko i wyłącznie liczy się zysk .

aabbb

jakie sa konkretnie zarobki w tej firmie. Dlaczego nikt nie podaje najwazniejszego tylko jakies wypociny nic nie wnoszace.

szanel
@aabbb

Zalezy na jakie stanowisko aplikujesz. Jezeli chodzi o prace fizyczna to mozesz liczyc na 3400brutto -3600brutto

Jakie wartości są cenione w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Wartości veolii to :Obłuda , kłamstwo , manipulacja itp

Pracownik gorszego sortu

Veolia chwali się, że prawie wszyscy ich pracownicy zatrudnieni są na czas nieokreślony. Szkoda tylko, że na początku zatrudniają Cię na dane stanowisko na którym musisz robić wszystko to co inni pracownicy, ale Twoim pracodawcą nie jest Veolia tylko agencja pośrednictwa pracy, co oznacza, że nic Ci nie przysługuje. Żadne dodatki, żadne bonusy, stawka też niezbyt szałowa. O ile przez pierwsze 3 miesiące mogłoby to wydawać się zrozumiałe to sytuacja taka ciągnie się przez maksymalny możliwy prawnie czas czyli 1,5 roku. Praca jest ok, ludzie ok, atmosfera w porządku, szkoda tylko, że tak duża firma musi posiłkować się agencjami do przedłużania umów i oszczędności.

@Pracownik gorszego sortu

Czy nie ma możliwości zatrudnienia się bezpośrednio w firmie z pominięciem agencji pośrednictwa z pracy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/veolia-energia-polska-s-a,15474/oferty-pracy są aktualne oferty pracy i we wszystkich zatrudnienie odbywa się przez zakład i proponowana jest stabilna umowa o pracę. Wytłumacz to proszę.

KIND

szukam firmy która sprząta w VEOLIA. Będę wdzięczny za pomoc.

Mścisław
@KIND

kiedyś była to firma Mix albo MIX-EC obecnie Impel . stołówkę , portiernię i sprzątanie załatwiają oddziały impela

@Mścisław

@Mścisław, a czy Ty jesteś obecnie zatrudniony w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ? Jesteś dość dobrze zorientowany, wygląda więc na to, że pracujesz w tym miejscu. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Napisz proszę kilka zdań z przykładami na forum!

niezbędny
@KIND

Obecnie (od trzech dni) to Konsalnet ale to jeszcze większe (usunięte przez administratora) od Impela. Przebili ich nie tylko ceną.

Właśnie zarząd zaproponował podwyżki średnio 3% na pracownika , już nowi pracownicy szturmują bramę firmy :)

janiety

Maksymalnie 3%, no tylko poza kastą wybrańców.

janiety
@janiety

I jak się czujecie po splunięciu w twarz przez zarząd? Związki zawodowe skuteczne jak zawsze. Wyprowadzania zysków za granicę ciąg dalszy, tylko czy będzie komu pracować za te grosze na francuzów i ich sługusów w Polsce?

niezbędny

Nie średnio a maksymalnie 3% i nie podwyżki a nieudolnej indeksacji płacowej. Inflacja dawno zjada tu wszelkie "podwyżki" Oficjalnie 1,6 % +1,4% uznaniowo. To nawet w najkorzystniejszym scenariuszu dno.

Kaskia

Lidl i Biedronka oferują lepsze warunki socjalne, nie trzeba tyrać w świątek, piątek i niedzielę , non stop , po nocach itd. Wypłata porównywalna tu i tam.

@Kaskia

Czy zechcesz napisać coś więcej an temat warunków jakie oferuje firma Veolia Energia swoim pracownikom? Wspomniałaś, że praca jest również w niedzielę i święta, czy za przepracowanie tych dni wynagrodzenie jest wyższe? Jaka wtedy obowiązuje Was stawka?

zawiedziony dostawca

bardzo zły kontrahent, szuka kosztów, wyzyskuje czas dostawców na przygotowywanie ofert po czym się nie odzywa, omijać!

Tak to juz jest

A co się spodziewany po firmie z Francji jest to kraj który powoli bankrutuje a żeby utrzymać się na powierzchni musi wyzyskiwac biedne kraje i niedołęźne jak nasz a w dodatku nasi politycy są nie lepsi to tylko sprzyja wyzyskowi bo jak to robią wszyscy to dlaczego nie oni wiec szykujmy się do podzielenia losów Grecji i to nie są żarty juz zaczyna się przebijać informacjia u polityków ze jesteśmy o krok tylko niskie koszty obsługi długu publicznego chronią nas Przed katastrofą a wiec musimy być na to gotowi ze będziemy robić za miskę ryżu i będziemy się cieszyć ze mamy prace takie realia są i konsekwencje kradzierzy państwa przez państwo .Drugi problem to nie mamy swoich technologii a jak mamy są nie wspierane a wręcz niszczone ...po trzecie to nawet Afryka ma większy wzrost gospodarczy niż Polska ...A po piąte nas szystem jest nastawiony głównie na kradzież i social i ściąganie taniej siły roboczej i brak reform realnych oczywiście ...wiec realnie czekają nas tylko podwyszki a!e nie płacy jesteśmy wiec w tym samym punkcie co przed upadkiem komuny ....

@Tak to juz jest

ale bzdury

Rada dla szukających pracy - omijać tą firmę szerokim łukiem . Chyba że naprawdę ktoś nie ma pracy to można się zaczepić i szukać dalej. Zarząd kłamie pracowników , nie tak dawno wypowiedział zuzp ,zabierając większość dodatków . Ostatnio informacja to łaskawie dofinansowuje karty benefit keotą 20zł/m-c/pracownika żenada totalna.w innych spółkach z branży wszystkie dodatki /przywileje są na znacznie wyższym poziomie . Firma stoi na krawędzi jeżeli chodzi o zatrudnienie , młodzi rozglądają się za lepsza pracą, staży patrzą żeby tylko dojechać do emerytury i odejść z firmy, a nowi nie szturmują bramy firmy .

Paulina

Ciekawie opisałeś sytuację panującą obecnie w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. Może to tylko jakaś przejściowa sytuacja i są jakieś przesłanki mówiące ku temu, że w firmie zacznie dziać się lepiej? Napisz proszę, jeśli możesz, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i na jakie zarobki można u niego liczyć.

@Xyz, rozumiem, ciekawe spostrzeżenie. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Nikita, jak to zabrać? Możesz nieco naświetlić sytuację? Jakie benefity socjalne przysługiwały pracownikom VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ? @zły, piszesz z perspektywy byłego czy obecnego pracownika firmy? Wiesz, jak aktualnie wygląda sytuacja w tym miejscu? Napisz proszę coś więcej.

zły

W punkcie 17 napisałem, że okręt nabiera wody. Kapitan B uciekł, kapitan K również. To była kiedyś czołowa firma w Łodzi. Teraz to jeden z wielu zakładów, w dodatku z kiepskim socjalem. Francuzi wyssali kasę i niedługo podziękują za frajerskie oddanie im takiej perełki za przysłowiowe grosze. Mądry Polak po szkodzie? Osobiście wątpię w to.

J23

Veolia to dno , jeszcze kilka lat temu menadżerowie wyższego szczebla mówili że na twoje miejsce za bramą jest 100, minęło trochę czasu i to oni mają duży problem . Obecni pracownicy się ich nie boją , nowi nie chcą przyjść . Potwierdza to badanie klimatu społecznego w firmie totalne dno.....

Nikita
@J23

Obecni pracownicy boją się pracodawcy jak najbardziej. Dowodem na to jest fakt, że daliście sobie zabrać dobry socjal bez szemrania.

@Xyz, więc co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie? Masz jakieś pomysły? Myślę, że takie spojrzenie z perspektywy pracownika może być bardzo ciekawe. @Pracownik, długo już jesteś związany z VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ? Możesz napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? To dość istotna kwestia dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia w niej.

Xyz
@Michał

Francuzi powinni wrócić do Francji tak jak edf , ten biznes powinno przejąć PGE.

Xyz

To pracodawca dno, wypowiada zuzp bez mrugnięcia okiem, teraz się zorientował że jest mało pracowników i próbuje się ratować programem poleceń pracowniczych, nigdy nikomu nie polecę pracy w tej firmie, chyba że pracodawca zmieni podejście do pracowników . W branży energetycznej są przywileje które w tej firmie zostały zabrane. Firmę która wypłaca co rok 100 mln dywidendy stać jest na dobre opłacanie pracowników. Teraz się obudzili przy 5% bezrobociu że coś jest nie tak , a dodatkowo pracownicy mają ich w (usunięte przez administratora) Nie mówiąc o badaniu klimatu społecznego który wypadł tragicznie .

@Inżynier, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię dotyczącą pracy w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ. Czy mógłbyś jeszcze dopowiedzieć, jak wygląda kwestia urlopów w firmie? Czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego? @Pracownik, osoby z działu kadr danej firmy również mają prawo mieć swoją opinię na jej temat i zamieścić ją na forum. Ja nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Długo pracujesz już w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Zostaw merytoryczną opinię o VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ - Łódź

• Jak się pracuje w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Zobacz opinie na temat firmy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ?

Kandydaci do pracy w VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ