Opinie o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. w Ciechanów

paskuda1000@wp.pl Nowy wpis

Zamówiłem w Firmie Pana Pątkowskiego Kosiarkę elektryczną LE18-40PB-s NAC.Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane, Nie cieszyłem się z niej długo gdyż w czasie pierwszego koszenia kosiarka zepsuła się. Skontaktowałem się tel. z panem Pątkowskim, który za mnie ( miałbym jako starszy człowiek z tym problem) złożył do serwisu reklamację.Kurier odebrał zepsutą kosiarkę, a wczoraj po kilku dniach otrzymałem nową kosiarkę. Bardzo pozytywnie odebrałem zachowanie i zaangażowanie się w udzielenie mi pomocy. Uprzejmie tą drogą dziękuję. Władysław Pieniążek Zabrze, Roosevelta 72/5

Menager Nowy wpis

Hej. Pan K. chodzi z głową podniesioną do nieba na słuchawce i tylko dlaczego taka cena. Firma 20 lat a warunki pracy masakra, klitka gdzie dach przecieka na głowe i towar, po drabinie na strych bieganie po drobiazgi, jeden totalny bałagan, żadnej rampy, dziury w posadzkach, że paleciakiem trudno przejechać, brak miejsca by się ruszyć, do obowiązków również palenie w piecu i wrzucanie węgla. Tylko mądrzy , że się zmieni to , od lat każdemu ta sama spiewka. Drugi niby magazyn, szok , dziury i ręcznie paleciak, (usunięte przez administratora) Żadnych narzędzi pracy, auta złom, bus , że strach w trasę jechać. Zachęca tylko kasą a jak pójdziesz i poznasz to się rozczarujesz. W ostanich 3 latach tyle się ludzi przewinęło, wszystkim naobiecuje, co to nie będzie i kasa, a potem Zonk.

Łukasz Nowy wpis
@Menager

Coś wspominasz o paleciaku. To żeby się przyjąć trzeba mieć uprawnienia na wózek widłowy? Z tego co piszesz warunki nie najlepsze ale kasa podobno dobra. To ile dają na początek żeby zachęcić ludzi do pracy?

Menager Nowy wpis
@Łukasz

Po co Ci uprawnienia na wózek , jak tam są tylko dwa zdechłe paleciaki, wszystko przerzucać łapkami. Kasa 2600 na rękę i do roboty. Powodzonka

Witold

Jak teraz prezentuje się flota samochodowa? Można bezpiecznie jeździć autami? Ktoś tu wspomniał o rozpadających się samochodach, którymi strach jeździć, ale to było 10 lat temu.

Czy możecie liczyć na parking pracowniczy?

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B w firmie Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
konik

nie zarażam się waszymi hejterskimi opiniami, jest rekrutacja nab stanowisko Kierownik Sprzedaży i Marketingu i ja bardzo chętnie spróbuję się dostać.

ex pracownik

Po kilku latach od szczęśliwego zakończenia współpracy postanowiłem dodać swoją opinię. Dlaczego, a no dlatego, że znajomi którzy tam pracowali zostali potraktowani bardzo nieładnie. Zarobki bardzo marne. Kombinacje z umowami i płaceniem "pod stołem". Odnośnie samej pracy. Nienormowany czas pracy, czyli na umowie 8-16, a w rzeczywistości nie wyjdziesz wcześniej jak o 17 i to jak nie ma jakiegoś sajgonu. A że bajzel tam notoryczny to i nadgodziny częste. Nadgodziny nieopłacane i jeszcze pretensje szefa jak nie możesz zostać dłużej. Sam szef to typ zasranego mądrali i wiecznego narzekacza. Szuka tylko pretekstu, żeby się przyczepić a bez tego też potrafi niezłą jazdę zrobić. W stosunku do ludzi bywa chamski i ordynarny. Pomysły ma oderwane od rzeczywistości i tylko fakt, że wcześniejsi współpracownicy za niego odwalali znaczny kawał roboty sprawił, że koleś się dorobił jakiejś kasy. Cwaniakuje i pomiata ludźmi, jedyne co potrafi to łazić z telefonem przy uchu i udawać wielkiego biznesmena powtarzając w kółko "tylko daj mi dobrą cenę". Ogólnie ODRADZAM! Lepiej iść do Orange na słuchawkę niż do tego cyrku.

ktoś

No rzeczywiście warunki fantastyczne - rozpadające się samochody, w których strach jechać , bo po prostu stają na trasie, tudzież nie chcą odpalać. Nieustanna inwigilacja gps-owa (to akurat potrafię jeszcze zrozumieć - każdy dba o swoje pieniądze) sprawiająca , że człowiek się zastanawia czy wysiąść na te siku i czekać na telefon, żeby się wytłumaczyć , czy sobie odpuścić. Permanentny brak towaru , wysokie ceny tego co jest, nowy handlowiec bez "kontaktów" nie ma zupełnie żadnego atutu w rozmowach z klientami. A ciśnienie na wynik ogromne. No i wspaniałe akcje - czyli teraz stawiamy na nagrzewnice, za miesiąc na spawalnictwo, a tak w ogóle to zróbmy wszystko pod marką własną, nieznaną nikomu, za cenę z najwyższej półki. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.?

Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.
  • Henryka Sienkiewicza 77
    06-400 Ciechanów

Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.