TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi

Ciechanów

Opinie o TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi

ktoś 2012-01-01 23:49:46
No rzeczywiście warunki fantastyczne - rozpadające się samochody, w których strach jechać , bo po prostu stają na trasie, tudzież nie chcą odpalać. Nieustanna inwigilacja gps-owa (to akurat potrafię jeszcze zrozumieć - każdy dba o swoje pieniądze) sprawiająca , że człowiek się zastanawia czy wysiąść na te siku i czekać na telefon, żeby się wytłumaczyć , czy sobie odpuścić. Permanentny brak towaru , wysokie ceny tego co jest, nowy handlowiec bez "kontaktów" nie ma zupełnie żadnego atutu w rozmowach z klientami. A ciśnienie na wynik ogromne. No i wspaniałe akcje - czyli teraz stawiamy na nagrzewnice, za miesiąc na spawalnictwo, a tak w ogóle to zróbmy wszystko pod marką własną, nieznaną nikomu, za cenę z najwyższej półki. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam nikomu.
ex pracownik 2016-04-26 17:47:07
Po kilku latach od szczęśliwego zakończenia współpracy postanowiłem dodać swoją opinię. Dlaczego, a no dlatego, że znajomi którzy tam pracowali zostali potraktowani bardzo nieładnie.
Zarobki bardzo marne. Kombinacje z umowami i płaceniem "pod stołem".
Odnośnie samej pracy.
Nienormowany czas pracy, czyli na umowie 8-16, a w rzeczywistości nie wyjdziesz wcześniej jak o 17 i to jak nie ma jakiegoś sajgonu. A że bajzel tam notoryczny to i nadgodziny częste. Nadgodziny nieopłacane i jeszcze pretensje szefa jak nie możesz zostać dłużej. Sam szef to typ zasranego mądrali i wiecznego narzekacza. Szuka tylko pretekstu, żeby się przyczepić a bez tego też potrafi niezłą jazdę zrobić.
W stosunku do ludzi bywa chamski i ordynarny.
Pomysły ma oderwane od rzeczywistości i tylko fakt, że wcześniejsi współpracownicy za niego odwalali znaczny kawał roboty sprawił, że koleś się dorobił jakiejś kasy. Cwaniakuje i pomiata ludźmi, jedyne co potrafi to łazić z telefonem przy uchu i udawać wielkiego biznesmena powtarzając w kółko "tylko daj mi dobrą cenę".
Ogólnie ODRADZAM! Lepiej iść do Orange na słuchawkę niż do tego cyrku.
konik 2016-07-19 13:06:32
nie zarażam się waszymi hejterskimi opiniami, jest rekrutacja nab stanowisko Kierownik Sprzedaży i Marketingu i ja bardzo chętnie spróbuję się dostać.
Zostaw swoją opinię o TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi