Opinie o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. w Ciechanów

paskuda1000@wp.pl Nowy wpis

Zamówiłem w Firmie Pana Pątkowskiego Kosiarkę elektryczną LE18-40PB-s NAC.Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane, Nie cieszyłem się z niej długo gdyż w czasie pierwszego koszenia kosiarka zepsuła się. Skontaktowałem się tel. z panem Pątkowskim, który za mnie ( miałbym jako starszy człowiek z tym problem) złożył do serwisu reklamację.Kurier odebrał zepsutą kosiarkę, a wczoraj po kilku dniach otrzymałem nową kosiarkę. Bardzo pozytywnie odebrałem zachowanie i zaangażowanie się w udzielenie mi pomocy. Uprzejmie tą drogą dziękuję. Władysław Pieniążek Zabrze, Roosevelta 72/5

Menager Nowy wpis

Hej. Pan K. chodzi z głową podniesioną do nieba na słuchawce i tylko dlaczego taka cena. Firma 20 lat a warunki pracy masakra, klitka gdzie dach przecieka na głowe i towar, po drabinie na strych bieganie po drobiazgi, jeden totalny bałagan, żadnej rampy, dziury w posadzkach, że paleciakiem trudno przejechać, brak miejsca by się ruszyć, do obowiązków również palenie w piecu i wrzucanie węgla. Tylko mądrzy , że się zmieni to , od lat każdemu ta sama spiewka. Drugi niby magazyn, szok , dziury i ręcznie paleciak, (usunięte przez administratora) Żadnych narzędzi pracy, auta złom, bus , że strach w trasę jechać. Zachęca tylko kasą a jak pójdziesz i poznasz to się rozczarujesz. W ostanich 3 latach tyle się ludzi przewinęło, wszystkim naobiecuje, co to nie będzie i kasa, a potem Zonk.

Łukasz Nowy wpis
@Menager

Coś wspominasz o paleciaku. To żeby się przyjąć trzeba mieć uprawnienia na wózek widłowy? Z tego co piszesz warunki nie najlepsze ale kasa podobno dobra. To ile dają na początek żeby zachęcić ludzi do pracy?

Menager Nowy wpis
@Łukasz

Po co Ci uprawnienia na wózek , jak tam są tylko dwa zdechłe paleciaki, wszystko przerzucać łapkami. Kasa 2600 na rękę i do roboty. Powodzonka

Witold

Jak teraz prezentuje się flota samochodowa? Można bezpiecznie jeździć autami? Ktoś tu wspomniał o rozpadających się samochodach, którymi strach jeździć, ale to było 10 lat temu.

Czy możecie liczyć na parking pracowniczy?

Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B w firmie Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
konik

nie zarażam się waszymi hejterskimi opiniami, jest rekrutacja nab stanowisko Kierownik Sprzedaży i Marketingu i ja bardzo chętnie spróbuję się dostać.

ex pracownik

Po kilku latach od szczęśliwego zakończenia współpracy postanowiłem dodać swoją opinię. Dlaczego, a no dlatego, że znajomi którzy tam pracowali zostali potraktowani bardzo nieładnie. Zarobki bardzo marne. Kombinacje z umowami i płaceniem "pod stołem". Odnośnie samej pracy. Nienormowany czas pracy, czyli na umowie 8-16, a w rzeczywistości nie wyjdziesz wcześniej jak o 17 i to jak nie ma jakiegoś sajgonu. A że bajzel tam notoryczny to i nadgodziny częste. Nadgodziny nieopłacane i jeszcze pretensje szefa jak nie możesz zostać dłużej. Sam szef to typ zasranego mądrali i wiecznego narzekacza. Szuka tylko pretekstu, żeby się przyczepić a bez tego też potrafi niezłą jazdę zrobić. W stosunku do ludzi bywa chamski i ordynarny. Pomysły ma oderwane od rzeczywistości i tylko fakt, że wcześniejsi współpracownicy za niego odwalali znaczny kawał roboty sprawił, że koleś się dorobił jakiejś kasy. Cwaniakuje i pomiata ludźmi, jedyne co potrafi to łazić z telefonem przy uchu i udawać wielkiego biznesmena powtarzając w kółko "tylko daj mi dobrą cenę". Ogólnie ODRADZAM! Lepiej iść do Orange na słuchawkę niż do tego cyrku.

ktoś

No rzeczywiście warunki fantastyczne - rozpadające się samochody, w których strach jechać , bo po prostu stają na trasie, tudzież nie chcą odpalać. Nieustanna inwigilacja gps-owa (to akurat potrafię jeszcze zrozumieć - każdy dba o swoje pieniądze) sprawiająca , że człowiek się zastanawia czy wysiąść na te siku i czekać na telefon, żeby się wytłumaczyć , czy sobie odpuścić. Permanentny brak towaru , wysokie ceny tego co jest, nowy handlowiec bez "kontaktów" nie ma zupełnie żadnego atutu w rozmowach z klientami. A ciśnienie na wynik ogromne. No i wspaniałe akcje - czyli teraz stawiamy na nagrzewnice, za miesiąc na spawalnictwo, a tak w ogóle to zróbmy wszystko pod marką własną, nieznaną nikomu, za cenę z najwyższej półki. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. - Ciechanów

• Jak się pracuje w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.?

Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.
  • Henryka Sienkiewicza 77
    06-400 Ciechanów

Krzysztof Pątkowski Tomax Hurtownia Elektronarzędzi.