Polcargo International Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Polcargo International Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 10:42:03
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Polcargo International Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
Skowron 2016-06-29 12:09:23
Praca dla osób, którym nie przeszkadza 16 h pracy na dobę, 8-godzinne przerwy na odpoczynek i brak grafiku. O godzinach pracy w kolejnym dniu dowiadujesz się po południu, a o pracy w weekend zazwyczaj dowiesz się w piątek.
Wynagrodzenie przecietne w stosunku do wykonywanych czynności i dyspozycyjności.
Słaby socjal, o wiele rzeczy trzeba się dopraszać.
edek 2016-08-05 17:35:29
Nadgodziny wliczone w umowę. Nie są przeważnie niespodziewane, wynikają z małej ilości osób i nadmiaru obowiązków. Praca w nocy i wekendy dość częsta, w święta też można popracować. O pracy w wekendy dowiadujesz się przeważnie ok godziny przed końcem pracy w piątek. Planowanie wolnego wekendu często niemożliwe. Wypracowanie maksymalnej rocznej liczby nadgodzin nie jest czymś niezwykłym.
Zarobki niskie lub bardzo niskie (obecnie bliższe płacy minimalnej, staż pracy nie ma tu znaczenia), fundusz socjalny praktycznie nie istnieje - może jakieś bony/pieniądze na święta. Reszty nie ma.
Urlop zaległy to norma, więc po zatrudnieniu można zapomnieć o urlopie w danym roku.
Premia nie istnieje, podwyżki sporadyczne, mniejsze niż w innych sektorach; porównywalne do budżetówki.
Najbardziej wymagające dyspozycyjności stanowiska to próbkobiorcy, pracownicy laboratorium i kierowcy.
Rotacja wśród pracowników bardzo duża. Atmosfera różna, w zależności gdzie kto pracuje.
Krótko: praca na początek po studiach lub na przeczekanie.
barbara 2016-11-19 19:58:01
Praca w laboratorium. Awansu brak, zmiany stanowiska brak, szkoleń zewnętrznych brak.
Zarobki ok. 2000zł na rękę, to nie żart. Bez względu na staż pracy.
Dyspozycyjność, oprócz podstawowej pracy 5 dni w tygodniu to jest bonus: dostaje się telefon w piątek i czeka na pracę. Kiedy przeważnie to ciężko określić, może w sobotę rano, a może w niedziele po południu - jak telefon zadzwoni to się dowiesz, więc cały wekend rozwalony; a i nie płacą za czekanie pod telefonem. W święta podobnie. Do tego dochodzi jeszcze praca w tygodniu w nocy. Jak się odmówi to źle, jak się narzeka to źle, jak się podejmie zadania to też źle bo nie wiadomo kiedy do pracy :) Ciesz się człowieku że masz pracę, XX chętnych czeka na twoje miejsce.
Nie ma się wpływu na bardzo dużo spraw; odpowiada się za sprawy na które nie ma się wpływu.
Słowa premia/urlop/podwyżka działają drażniąco na drogi oddechowe więc trzeba uważać by ich nie wypowiadać. Premi nie ma, urlop jeszcze jest ale ciężko z nim(najłatwiej w zimie).
Żeby to zrozumieć trzeba popracować z 2-3lata, ale obecnie to szkoda czasu. Lepiej szukać czegoś co daje perspektywy.

Plusy: nadgodziny rozliczane prawidłowo; wypłata w terminie (mała ale jest;) ); narzędzia pracy zapewnione; ciężko zostać zwolnionym (ludzie sami się zwalniają).
Minusy: za dużo do napisania
Zostaw swoją opinię o Polcargo International Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcargo International Sp. z o.o.