Opinie o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STr Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STr Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STr Sp. z o. o. w Szczecin

CNC master

Dla mnie się źle nie zakończyło, bo po prostu znalazłem coś LEPSZEGO w normalnej firmie. Marketingiem zajmują się głównie członkowie zarządu a nie armia specjalistów w tej dziedzinie. Oferty pracy nikt nie podesłał do zweryfikowania , na stronie nic nie ma, więc kto tu miesza?

CNC master

czy gdzieś jest napisane, że dla mnie się źle skończyło?

CNC master

skąd masz tę ofertę? mówię ci, że tam nie ma marketingu. nawet jeśli to odradzam, bo źle się to skończy :D

Byłem ale się zmyłem

Szkoda, ogromna szkoda, że Prezes oddał firmę w ręce tak niekompetentego człowieka (Z. C.) Działy się sypią, nowi szkolą i idą ze zdobytym doświadczeniem do konkurencji. Rodziny (rodzinne układy) w firmie się rozrastają jak grzyby po deszczu. Początek był zupełnie inny, inne było podejście do pracownika - po prostu ludzkie a teraz.. Przed rządami Z. C. nie było podziałów i układów no ale wiadomo dzieci rosną to trzeba pomóc i pokazać jak tu nic nie robić a zarobić. Kierownikami zostają osoby nie wiedzące kompletnie o co chodzi. Władza zaczyna uderzać do główki. Tak jak piszecie, ważne, żeby słupki rosły i kasa się zgadzała. Przecież tylko w str cały czas jest kryzys. Ważne, że podłoga czysta i zdjęcia porobione na kolejne spotkanie szanownych kierowników. Powodzenia tym co zostali.

Operator Cnc

Obecnie byłem na rozmowie - bardzo pozytywnie, firma oferuje szkolenia, możliwość przyuczenia - jako nowy operator przydzielono mi na 3msc Mastera - czego nie spotykałem w innych firmach, jak i sam przebieg rozmowy był inny niż zwykle, była bardzo luźna i w miłej atmosferze, bez narracji i okazywania wyższości typu: "ej to ja jestem tu bossem, i ciesz się że mam czas z tobą gadać" Stawka na wejście jest przyzwoita jak na początek (na wstępie zaznaczono że to stawka na pierwsze 3 msc). Nie rozumiem skąd ludzie biorą te stawki jak 2600(różni się znacznie to co otrzymałem na prawdę), i argumenty o braku przyłożenia - ponieważ nadgodziny są płatne. Odniosłem wrażenie że mają nastawienie - jeżeli chcesz się serio rozwijać, to oni ci pomogą. Jak i również usłyszałem że istnieje możliwość dopłacenia do czesnego na studia zaoczne - wow.

Pierwsze, czy OPERATOR CNC może się wypowiedzieć? Drugie, ludzie którzy piszą te zarzuty - na jakich stanowiskach pracujecie? Trzecie, czy są osoby które również usłyszały podobne benefity i może je potwierdzić?

CNC master

wszystko zależy co w tygodniu poszło nie tak. za sobotę dostaniesz trochę więcej, bo takie są przepisy, ale dyrektory w zamian będą próbowały uciąć premię, bo kryzys, bo obrót za mały, itp

CNC master

benefity w tej firmie to pracująca sobota

pracownicy

Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Zatem zaczynamy - motto na sierpień: ,,Gdy się pracowników nie szanuje, to się bankrutuje." :D

CNC master

Tam nie ma żadnego marketingu. To nie telesprzedaż : ) Może na maszynę CNC cie wezmą jeśli wiesz jak wytoczyć kołnierz albo pierścień :)

CNC master

I jak tam alfa kiery i inne pokery? Premia dla pracowników zabrana do kieszeni? Byle było na wyjazd na lodowiec zimą i do honolulu latem. W Str to się nazywa kryzys :D

pani inżynier

uwaga na tę firmę. na rozmowie obiecują cuda na kiju, a wypłata i rzekome bonusy gorsze niż w afryce. plusy: brak minusy: - zła organizacja pracy - ciągłe cięcie kosztów - obwinianie pracowników za każdą błedną dezyzję zarządu - przejadanie przez zarząd zgromadzonego kapitału - brak inwestycji w firmie - niskie płace - za mało pracowników - niekompetencja kadry kierowniczej (układy rodzinne) - bezpodstawne obcinanie premii -

xxl
@pani inżynier

Z tym brakiem inwestycji w Firmie to się Pani trochę pomyliła. Wystarczy przejść się po halach produkcyjnych i po magazynach. Nowa hala (2 lata temu), nowe obrabiarki, przebudowa magazynu, docieplenie ścian i stropu. Jest tego trochę!

pani inżynier
@xxl

nowa hala była wybudowana pod jednego z klientów, który wyru.... str

podeslij linka

jerry

co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?

jerry

co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?

jerry

ponoć na produkcji nie ma kto robić, więć może dla operatorów CNC jest praca, tylko ta pensja....

leokadia

zapraszam do dialogu z zarządem. oni wiedzą co to znaczy mieć coś od życia - samochody za pół bańki, hotel na podzamczu, kamienice tej samej okolicy (w drodze). innymi słowy kapitalizm pełną gębą. na szczęście w kapitaliźmie istnieje konkurencja, również płacowa :D

leokadia

zapłacisz 80 zł za multisporta zarabiając 1700 zł i mając na utrzymaniu dom i rodzinę? gdzie tu oszczedność? co do praktyk - na stronie firmy jest info, że jest możliwość ich odbycia

leokadia

karta multisport może i jest za ok 80 zł miesięcznie. nie wiem na jakie benefity liczysz więc jeszcze raz podkreślam, że prezesi rozbijają się mercedesami za pół bańki, a robole, którzy zapieprzają od początku dorobili się co najwyżej garba (taki Paździoch na przykład). Kilka indywiduuw spowinowaconych z rodziną oraz kilku przydupasów od strony ZC może mają tam jako tako. Reszta zasuwa i g....o ma. Aha jeszcze jedno: jest komu rządzić a nie ma komu robić!!!!!!

leokadia

w marketingu? tam nie ma żadnego marketingu. wszystko jest robione na partyznanta i na ostatnią chwilę. aha, jak jesteś z rodzinki to może i będzie tam dla ciebie kolorowo. ludzie nie z rodziny spier... z tamtąd w podskokach :D

leokadia

Powiem tak - coraz więcej ludzi zwalnia się i odchodzą z tej firmy z uśmiechem na twarzy. Zarząd woli inwestować w kamienice na pozdamczu niż dać podwyżkę. Dla nich ważny jest obrót i czy każdego miesiąca prezes będzie miał w kieszeni odpowiednio wysoką kwotę. Do realizacji tego zadania są wyznaczeni członkowie rodziny, którzy hołdują zasadzie ,,po trupach". Jeżeli nie chcecie, żeby was zajechano, znajdźcie inną firmę!

leokadia

Firma działa tak, żeby kasa zgdzała się tylko w tych portfelach co trzeba. To znaczy - rodzina i kilku nędznych przydupasów. Dyrekcja robi wrażenie jakby za karę musieli zatrudniać. Niedługo jak wszyscy odejdą to zarząd będzie obsługiwał maszyny :D

leokadia

no to jak się nie uśmiecha, to po co zatrudniać? :D

Uciekinier

Nie nie mogę. To z firmy zwalniają się pracownicy , wykwalifikowani pracownicy a tu ogłoszenia o pracę "do ciągle rozwijającej się firmy". Firma to już się nie rozwija ona ma się ku końcowi. Nie długo nie będzie miał kto pracować bo najstarsza kadra się zwolni i nie nauczy następców. Ale dla dyrekcji wszystko jest ok byle sprzedaż była. Ciągle rozwijającą się firma :-) to już desperacja i nóż na gardle. Kilkuletni Pracownik który ogarnia maszynę i jest samodzielny podstawy ma 1900 zł idzie do drugiej firmy i tam na próbnym ma 2300. Ale oczywiście firmy nie stać na niego woli wziąść nowego i go przy uczyć a gdy on zobaczy że jednak obietnice dyrektora nie spełniają się ucieka i tak w kółko. Parodia.

Zostaw merytoryczną opinię o STr Sp. z o. o. - Szczecin

• Jak się pracuje w STr Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy STr Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STr Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w STr Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STr Sp. z o. o.