STr Shipping and Trading Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o STr Shipping and Trading Sp. z o.o.

jerry 2016-07-19 19:50
ponoć na produkcji nie ma kto robić, więć może dla operatorów CNC jest praca, tylko ta pensja....
jerry 2016-07-19 23:40
co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?
jerry 2016-07-19 23:41
co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?
jerry 2016-07-20 22:29
podeslij linka
pani inżynier 2016-07-24 15:02
uwaga na tę firmę. na rozmowie obiecują cuda na kiju, a wypłata i rzekome bonusy gorsze niż w afryce.
plusy: brak
minusy:
- zła organizacja pracy
- ciągłe cięcie kosztów
- obwinianie pracowników za każdą błedną dezyzję zarządu
- przejadanie przez zarząd zgromadzonego kapitału
- brak inwestycji w firmie
- niskie płace
- za mało pracowników
- niekompetencja kadry kierowniczej (układy rodzinne)
- bezpodstawne obcinanie premii
CNC master 2016-07-30 13:21
I jak tam alfa kiery i inne pokery? Premia dla pracowników zabrana do kieszeni? Byle było na wyjazd na lodowiec zimą i do honolulu latem. W Str to się nazywa kryzys :D
pracownicy 2016-07-31 13:35
Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Zatem zaczynamy - motto na sierpień:

,,Gdy się pracowników nie szanuje, to się bankrutuje."

CNC master 2016-07-31 14:54
Tam nie ma żadnego marketingu. To nie telesprzedaż : ) Może na maszynę CNC cie wezmą jeśli wiesz jak wytoczyć kołnierz albo pierścień :)
CNC master 2016-08-05 23:06
benefity w tej firmie to pracująca sobota
CNC master 2016-08-06 12:23
wszystko zależy co w tygodniu poszło nie tak. za sobotę dostaniesz trochę więcej, bo takie są przepisy, ale dyrektory w zamian będą próbowały uciąć premię, bo kryzys, bo obrót za mały, itp
Byłem ale się zmyłem 2016-08-08 07:29
Szkoda, ogromna szkoda, że Prezes oddał firmę w ręce tak niekompetentego człowieka (Z. C.) Działy się sypią, nowi szkolą i idą ze zdobytym doświadczeniem do konkurencji. Rodziny (rodzinne układy) w firmie się rozrastają jak grzyby po deszczu. Początek był zupełnie inny, inne było podejście do pracownika - po prostu ludzkie a teraz.. Przed rządami Z. C. nie było podziałów i układów no ale wiadomo dzieci rosną to trzeba pomóc i pokazać jak tu nic nie robić a zarobić. Kierownikami zostają osoby nie wiedzące kompletnie o co chodzi. Władza zaczyna uderzać do główki. Tak jak piszecie, ważne, żeby słupki rosły i kasa się zgadzała. Przecież tylko w str cały czas jest kryzys. Ważne, że podłoga czysta i zdjęcia porobione na kolejne spotkanie szanownych kierowników. Powodzenia tym co zostali.
CNC master 2016-08-10 21:37
skąd masz tę ofertę? mówię ci, że tam nie ma marketingu. nawet jeśli to odradzam, bo źle się to skończy :D
CNC master 2016-08-11 20:54
czy gdzieś jest napisane, że dla mnie się źle skończyło?
CNC master 2016-08-14 09:20
Dla mnie się źle nie zakończyło, bo po prostu znalazłem coś LEPSZEGO w normalnej firmie. Marketingiem zajmują się głównie członkowie zarządu a nie armia specjalistów w tej dziedzinie. Oferty pracy nikt nie podesłał do zweryfikowania , na stronie nic nie ma, więc kto tu miesza?
Pracownik.......... 2016-08-25 08:59
Krakałem, krakałem i wykrakałem. Jak tam Wasi nowi koledzy zza wschodniej granicy? Uczycie się już rosyjskiego? Zapewniam , że będzie trzeba, bo to nie ostatni nowi koledzy !
zadrgany rowek 2016-08-28 03:46
Firma zaczęła zatrudniać białorusinów, a nowy kierownik M.O. robi wszystko żeby zniechęcić ludzi do pracy. Dopiero co przerwali falę odejść, ale zaraz znowu się zacznie. Idziemy ku lepszemu...
stary pracownik 2016-08-28 14:01
Dokładnie. MO nie szanuje ludzi. Za kadencji SP był większy spokój, a teraz MO tylko biega i afery robi. A co do odejść to wiem, że już się następny szykuje.
zadrgany rowek 2016-09-01 02:59
Właśnie widzę że nie rozumiesz kompletnie. Tu nie chodzi o ich narodowość a o to że nie rozumieją języka, w którym porozumiewają się pozostali pracownicy. CNC to nie noszenie cegieł i aby pracownik po kilku miesiącach pracy stał się chociaż w jakimś stopniu samodzielny musi być w stanie swobodnie się komunikować z innymi pracownikami. A jak ktoś nie jest samodzielny to ktoś inny za niego odpowiada.
Poza tym na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie przykładamy się do pracy? To że pracownik pisze na forum, że nie jest zadowolony z kierunku jaki obrała firma, w której pracuje, nie oznacza, że na co dzień nie przykłada się do pracy. Jak się ma kredyt do spłacenia i rodzinę do utrzymania to nieważne czy jest się zadowolonym czy nie pracuje się ciężko. Więc następnym razem jak nie będziesz czegoś rozumiał to się zastanów dwa razy zamiast upominać innych.
CNC master 2016-09-03 21:46
białorusini w STr? no grubo : )
P.S. tam są same afery : )
Największe rozkręca kierowniczka zamieszania :D
CNC master 2016-09-05 22:32
podwyżki obejmują tylko prezesów, rodzinę prezesa i może kilku przydupasów. pracownicy mogą sobie pomarzyć o podwyżce. Dorobią się co najwyżej garba, tak jak znany wszystkim w str, wieloletni wyrobnik , paździoch :)
pracownicy 2016-09-24 17:40
Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Motto na wrzesień:

Zbychu obiecał obrót wysoki
Bracia zza wschodniej granicy!
Pomożecie to zrobić?
wichrzyciel 2016-09-24 22:06
Zamiast hasła mam dla ciebie wiersz:

Takie smutne masz oczy, kochany,
I uśmiechasz się do mnie przez łzy.
Wiatr za oknem zawodzi od rana,
Jakby wiedział to samo co my.
Wiem, że być już inaczej nie może,
Prawdzie spojrzeć musimy twarz w twarz.
Niska sprzedaż w tym miesiącu ponownie,
dziesięć procent straci każdy z nas.
pracownicy 2016-09-27 19:15
soboty w pracy spędzone - przechlapane
premii nie było jak obiecene

zarząd ma na to odpowiedź
kryzys, kryzys, kryzys robole!

kryzys zarządu się nie tyczy
cierpią tylko pracownicy
xxl 2016-09-29 16:51
Do wszystkich pytających o rekrutację.
Nie czekajcie na ogłoszenie, bądźcie kreatywni, zaangażowani. Tacy ludzie są potrzebni w firmie.
Napiszcie porządne CV i List motywacyjny i wyślijcie pocztą lub dostarczcie osobiście do sekretariatu lub kierownika zakladu. Wyjdźcie naprzeciw Waszemu szczęściu.
zenek 2016-09-29 19:54
przetłumacz swojego posta na rosyjski :) przyda się niektórym :)
Polaki cebulaki 2016-10-05 10:30
Jak świat, światem tak było, jest i będzie w każdej tzw. „firmie rodzinnej”.
Nie pozostaje nic innego jak albo się zwolnic albo to zaakceptować.
Żadne wpisy, żale czy pouczenia na internecie ani tego nie zmienią ani w niczym nie pomogą.
Żale swoje wylewacie tutaj a ten, którego tak „nienawidzicie” czyta to wszystko i się śmieje a potem idzie i patrzy wam w oczy z tym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy. Sami dajecie mu/im satysfakcję. Czy coś się zmieniło (polepszyło) od kiedy pojawiają się tutaj te wpisy??? Sami dajecie na wszystko zezwolenie więc żale w internecie? trochę to śmieszne.
pracownicy 2016-10-05 18:07
Z tym samym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy ludzie odchodzą z firmy :D

Jeżeli ten, o którym mowa, się śmieje z ludzi, żal mi człowieka. Widocznie władza każdemu uderza do głowy. Może ktoś w końcu się zorientuje, że wprowadzone zmiany są o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozbić. Pytanie tylko czy będzie wtedy co ratować. Prosty przykład - wszystkie soboty przepracowane, co oznacza, że robota była, a obrót niski. Kto odpowiada za opłacalność przedsięwzięcia? Operatorzy maszyn?
pracownicy 2016-10-05 18:35
Widzę, że rodzina w kontrataku :)
Trzeba zapytać o zdanie tych co odeszli :D
Polaki cebulaki 2016-10-06 12:31
Widzę, że dalej żyjecie w słodkim przekonaniu, że kiedyś, ktoś, coś, może.. Może to będzie premia a może nie będzie i tylko to jest pewne. To taka comiesięczna loteria, która pracowników napędza ale tylko do pisania tutaj a potem jak zwykle wszystko milknie i życie toczy się dalej. Ale jeżeli komuś pomaga wygadanie/wyżalenie się w internecie to ok trzeba sobie jakoś radzić z frustracją ( i wcale mnie to nie dziwi). Ale kiedyś trzeba będzie przyjąć do wiadomości, że są tacy, którzy zawsze będą mieli lepiej i tacy, którzy bez względu na to co robią i jak się starają zawsze będą w ciemnej.... .
pracownicy 2016-10-06 21:31
Może będą mieli tak dobrze, że nawet spotkają derektora w Alpach. Pierwszy krok do tego to złożenie rezyngacji w STr
pracownicy 2016-10-12 21:39
to zależy ile zarządowi brakuje do osiągnięcia obrotu, przy którym można uniknąć ucięcia premii
pracownicy 2016-10-14 22:40
dla jednego 1500 to grosze, dla drugiego 2500
pracownicy 2016-10-17 20:03
tam są takie pensje i na początku i na końcu
Polaki cebulaki 2016-10-19 20:08
I jak tam wypowiedzenia się sypią już czy dalej cisza? Widzę, że niektóre wpisy znikaj chyba komuś coś się nie spodobało.. zabolało.. Śmieszne.
pracownicy 2016-10-20 18:04
rodzina w natarciu?
pracownicy 2016-11-20 22:38
kto usuwa posty nasze?
ukraińcy czy krętacze?

auto prezesa lśni
co przyniosą przyszłe dni?

będzie premia
czy kryzysu głębia?

obrót niski, gdzie te zyski?
lepiej jadać z innej miski

pracownicy 2016-11-23 21:30
(..) a w Szczecinie na Pieszej pada deszcz
gdy konieczność toczenia trudna jest do zniesienia
na magazynie i w biurze pada też
pod pręgieżem chowam cenne kołnierze
nie od deszczu mokre lecz od łez (...)

sł. i muz. dyr Z.C.
pracownicy 2016-11-27 17:58
na kiera blady strach pada,
sprzedaż i obrót spada

będzie na dolomitach wypas?
czy na Gubałówce stypa?

Były pracownik;) 2016-11-30 18:38
Nie polecam pracy w tej firmie.
CNC master 2016-12-02 11:57
a panią kierownik jak wspominasz ? (chodzi o tę z amnezją - kierowniczkę zamieszania)
pracownicy 2016-12-07 21:10
gdzie premia za grudzień się podziała?
do kieszeni zarządu zawędrowała.
święta dla niektórych biedne bądą
za to zarząd pohula przednio.

xxl 2017-01-10 20:34
Z tym brakiem inwestycji w Firmie to się Pani trochę pomyliła. Wystarczy przejść się po halach produkcyjnych i po magazynach. Nowa hala (2 lata temu), nowe obrabiarki, przebudowa magazynu, docieplenie ścian i stropu. Jest tego trochę!
pani inżynier 2017-01-21 22:51
nowa hala była wybudowana pod jednego z klientów, który wyru.... str
Grzesiek 2017-01-25 20:44
Pozdrawiam Wszystkich byłych i przyszłych pracowników Firmy STR

Były pracownik Grzesiek

Nie jest-nie było tak zle jak piszą teraz
Były pracownik 2017-01-28 14:50
Arogancki kalkulator dalej robi rozpierduchę... Buńczuczny kustosz wycieczek nie szanuje pracowników i pozwala odejść wykwalifikowanej kadrze, akceptując tylko tych, którzy kłaniają mu się w pas. Wtedy ego osładza mu dzień, że nie potrzebuje już cukru do herbaty. Swego czasu Osipek żałował, że go ściągnął do firmy. Ciekawe czy dalej tak jest?
były pracownik 2017-01-29 12:17
Słyszałem, że w Adamusie potrzebują tokarzy i szczególnie frezerów od zaraz.
Na dzień dobry płacą 2500-2700, a po trzech miesiącach dorzucają dwie, trzy stówki i wchodzi premia. Praca w systemie dwuzmianowym, bez nocek.
Jeśli ma ktoś ochotę zmienić pracę z chorej firmy, z chorym zarządzaniem i z chorym komunikowaniem się między działami, to polecam firmę przy ulicy Robotniczej.
Szarak 2017-02-19 19:59
Szaraki w tej firmie ferii nie mają. Tylko ci z góry jak co roku na nartach śmigają. Nawet Ukraińcy stąd juz uciekają. Kogo teraz zatrudni kustosz? Małe chińskie rączki za miskę ryżu? Chyba taniej się już nie da.. czy da?
pracownicy 2017-02-22 16:18
w Chinach rekturacja trwa
bo str deficyt personelu ma
gdzie zamieszkają skośnoocy?
na pieszej ? czy na dalekoej północy?
Zaufany czlowiek zbycha 2017-03-01 05:02
Od 10 lat jest to samo. Ciagle rotacje, podwyzek brak. Czekajcie az cos sie zmieni... Do emerytury. Glaby.
Maja 2017-04-04 10:58
@Zaufany czlowiek zbycha rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o STr Shipping and Trading Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STr Shipping and Trading Sp. z o.o.