STr Shipping and Trading Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o STr Shipping and Trading Sp. z o.o.

leokadia 2016-04-24 21:02:34
Firma działa tak, żeby kasa zgdzała się tylko w tych portfelach co trzeba. To znaczy - rodzina i kilku nędznych przydupasów. Dyrekcja robi wrażenie jakby za karę musieli zatrudniać. Niedługo jak wszyscy odejdą to zarząd będzie obsługiwał maszyny :D
leokadia 2016-05-09 22:51:05
no to jak się nie uśmiecha, to po co zatrudniać? :D
xx 2016-07-09 20:18:44
I cóż z tego, że wierzą? Niech sprawią, że ZC uwierzy i da im podwyżkę. Samą wiarą nie wyrzyjesz.
xxl 2016-07-09 20:29:10
Ja nie narzekam.
leokadia 2016-07-15 08:43:57
Powiem tak - coraz więcej ludzi zwalnia się i odchodzą z tej firmy z uśmiechem na twarzy. Zarząd woli inwestować w kamienice na pozdamczu niż dać podwyżkę. Dla nich ważny jest obrót i czy każdego miesiąca prezes będzie miał w kieszeni odpowiednio wysoką kwotę. Do realizacji tego zadania są wyznaczeni członkowie rodziny, którzy hołdują zasadzie ,,po trupach". Jeżeli nie chcecie, żeby was zajechano, znajdźcie inną firmę!
leokadia 2016-07-15 14:05:09
w marketingu? tam nie ma żadnego marketingu. wszystko jest robione na partyznanta i na ostatnią chwilę. aha, jak jesteś z rodzinki to może i będzie tam dla ciebie kolorowo. ludzie nie z rodziny spier... z tamtąd w podskokach :D
leokadia 2016-07-16 15:33:28
karta multisport może i jest za ok 80 zł miesięcznie. nie wiem na jakie benefity liczysz więc jeszcze raz podkreślam, że prezesi rozbijają się mercedesami za pół bańki, a robole, którzy zapieprzają od początku dorobili się co najwyżej garba (taki Paździoch na przykład). Kilka indywiduuw spowinowaconych z rodziną oraz kilku przydupasów od strony ZC może mają tam jako tako. Reszta zasuwa i g....o ma.
Aha jeszcze jedno: jest komu rządzić a nie ma komu robić!!!!!!
leokadia 2016-07-16 22:14:06
zapłacisz 80 zł za multisporta zarabiając 1700 zł i mając na utrzymaniu dom i rodzinę? gdzie tu oszczedność?
co do praktyk - na stronie firmy jest info, że jest możliwość ich odbycia
leokadia 2016-07-17 15:33:37
zapraszam do dialogu z zarządem. oni wiedzą co to znaczy mieć coś od życia - samochody za pół bańki, hotel na podzamczu, kamienice tej samej okolicy (w drodze). innymi słowy kapitalizm pełną gębą.
na szczęście w kapitaliźmie istnieje konkurencja, również płacowa :D
jerry 2016-07-19 19:50:33
ponoć na produkcji nie ma kto robić, więć może dla operatorów CNC jest praca, tylko ta pensja....
jerry 2016-07-19 23:40:40
co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?
jerry 2016-07-19 23:41:40
co to są wg ciebie wynagrodzenia rynkowe?
jerry 2016-07-20 22:29:51
podeslij linka
pani inżynier 2016-07-24 15:02:23
uwaga na tę firmę. na rozmowie obiecują cuda na kiju, a wypłata i rzekome bonusy gorsze niż w afryce.
plusy: brak
minusy:
- zła organizacja pracy
- ciągłe cięcie kosztów
- obwinianie pracowników za każdą błedną dezyzję zarządu
- przejadanie przez zarząd zgromadzonego kapitału
- brak inwestycji w firmie
- niskie płace
- za mało pracowników
- niekompetencja kadry kierowniczej (układy rodzinne)
- bezpodstawne obcinanie premii
CNC master 2016-07-30 13:21:12
I jak tam alfa kiery i inne pokery? Premia dla pracowników zabrana do kieszeni? Byle było na wyjazd na lodowiec zimą i do honolulu latem. W Str to się nazywa kryzys :D
pracownicy 2016-07-31 13:35:15
Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Zatem zaczynamy - motto na sierpień:

,,Gdy się pracowników nie szanuje, to się bankrutuje."

CNC master 2016-07-31 14:54:54
Tam nie ma żadnego marketingu. To nie telesprzedaż : ) Może na maszynę CNC cie wezmą jeśli wiesz jak wytoczyć kołnierz albo pierścień :)
CNC master 2016-08-05 23:06:34
benefity w tej firmie to pracująca sobota
CNC master 2016-08-06 12:23:36
wszystko zależy co w tygodniu poszło nie tak. za sobotę dostaniesz trochę więcej, bo takie są przepisy, ale dyrektory w zamian będą próbowały uciąć premię, bo kryzys, bo obrót za mały, itp
Byłem ale się zmyłem 2016-08-08 07:29:08
Szkoda, ogromna szkoda, że Prezes oddał firmę w ręce tak niekompetentego człowieka (Z. C.) Działy się sypią, nowi szkolą i idą ze zdobytym doświadczeniem do konkurencji. Rodziny (rodzinne układy) w firmie się rozrastają jak grzyby po deszczu. Początek był zupełnie inny, inne było podejście do pracownika - po prostu ludzkie a teraz.. Przed rządami Z. C. nie było podziałów i układów no ale wiadomo dzieci rosną to trzeba pomóc i pokazać jak tu nic nie robić a zarobić. Kierownikami zostają osoby nie wiedzące kompletnie o co chodzi. Władza zaczyna uderzać do główki. Tak jak piszecie, ważne, żeby słupki rosły i kasa się zgadzała. Przecież tylko w str cały czas jest kryzys. Ważne, że podłoga czysta i zdjęcia porobione na kolejne spotkanie szanownych kierowników. Powodzenia tym co zostali.
CNC master 2016-08-10 21:37:26
skąd masz tę ofertę? mówię ci, że tam nie ma marketingu. nawet jeśli to odradzam, bo źle się to skończy :D
CNC master 2016-08-11 20:54:45
czy gdzieś jest napisane, że dla mnie się źle skończyło?
CNC master 2016-08-14 09:20:22
Dla mnie się źle nie zakończyło, bo po prostu znalazłem coś LEPSZEGO w normalnej firmie. Marketingiem zajmują się głównie członkowie zarządu a nie armia specjalistów w tej dziedzinie. Oferty pracy nikt nie podesłał do zweryfikowania , na stronie nic nie ma, więc kto tu miesza?
Pracownik.......... 2016-08-25 08:59:17
Krakałem, krakałem i wykrakałem. Jak tam Wasi nowi koledzy zza wschodniej granicy? Uczycie się już rosyjskiego? Zapewniam , że będzie trzeba, bo to nie ostatni nowi koledzy !
zadrgany rowek 2016-08-28 03:46:11
Firma zaczęła zatrudniać białorusinów, a nowy kierownik M.O. robi wszystko żeby zniechęcić ludzi do pracy. Dopiero co przerwali falę odejść, ale zaraz znowu się zacznie. Idziemy ku lepszemu...
stary pracownik 2016-08-28 14:01:25
Dokładnie. MO nie szanuje ludzi. Za kadencji SP był większy spokój, a teraz MO tylko biega i afery robi. A co do odejść to wiem, że już się następny szykuje.
zadrgany rowek 2016-09-01 02:59:51
Właśnie widzę że nie rozumiesz kompletnie. Tu nie chodzi o ich narodowość a o to że nie rozumieją języka, w którym porozumiewają się pozostali pracownicy. CNC to nie noszenie cegieł i aby pracownik po kilku miesiącach pracy stał się chociaż w jakimś stopniu samodzielny musi być w stanie swobodnie się komunikować z innymi pracownikami. A jak ktoś nie jest samodzielny to ktoś inny za niego odpowiada.
Poza tym na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie przykładamy się do pracy? To że pracownik pisze na forum, że nie jest zadowolony z kierunku jaki obrała firma, w której pracuje, nie oznacza, że na co dzień nie przykłada się do pracy. Jak się ma kredyt do spłacenia i rodzinę do utrzymania to nieważne czy jest się zadowolonym czy nie pracuje się ciężko. Więc następnym razem jak nie będziesz czegoś rozumiał to się zastanów dwa razy zamiast upominać innych.
CNC master 2016-09-03 21:46:07
białorusini w STr? no grubo : )
P.S. tam są same afery : )
Największe rozkręca kierowniczka zamieszania :D
CNC master 2016-09-05 22:32:11
podwyżki obejmują tylko prezesów, rodzinę prezesa i może kilku przydupasów. pracownicy mogą sobie pomarzyć o podwyżce. Dorobią się co najwyżej garba, tak jak znany wszystkim w str, wieloletni wyrobnik , paździoch :)
pracownicy 2016-09-24 17:40:54
Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Motto na wrzesień:

Zbychu obiecał obrót wysoki
Bracia zza wschodniej granicy!
Pomożecie to zrobić?
wichrzyciel 2016-09-24 22:06:41
Zamiast hasła mam dla ciebie wiersz:

Takie smutne masz oczy, kochany,
I uśmiechasz się do mnie przez łzy.
Wiatr za oknem zawodzi od rana,
Jakby wiedział to samo co my.
Wiem, że być już inaczej nie może,
Prawdzie spojrzeć musimy twarz w twarz.
Niska sprzedaż w tym miesiącu ponownie,
dziesięć procent straci każdy z nas.
pracownicy 2016-09-27 19:15:23
soboty w pracy spędzone - przechlapane
premii nie było jak obiecene

zarząd ma na to odpowiedź
kryzys, kryzys, kryzys robole!

kryzys zarządu się nie tyczy
cierpią tylko pracownicy
xxl 2016-09-29 16:51:54
Do wszystkich pytających o rekrutację.
Nie czekajcie na ogłoszenie, bądźcie kreatywni, zaangażowani. Tacy ludzie są potrzebni w firmie.
Napiszcie porządne CV i List motywacyjny i wyślijcie pocztą lub dostarczcie osobiście do sekretariatu lub kierownika zakladu. Wyjdźcie naprzeciw Waszemu szczęściu.
zenek 2016-09-29 19:54:11
przetłumacz swojego posta na rosyjski :) przyda się niektórym :)
Polaki cebulaki 2016-10-05 10:30:35
Jak świat, światem tak było, jest i będzie w każdej tzw. „firmie rodzinnej”.
Nie pozostaje nic innego jak albo się zwolnic albo to zaakceptować.
Żadne wpisy, żale czy pouczenia na internecie ani tego nie zmienią ani w niczym nie pomogą.
Żale swoje wylewacie tutaj a ten, którego tak „nienawidzicie” czyta to wszystko i się śmieje a potem idzie i patrzy wam w oczy z tym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy. Sami dajecie mu/im satysfakcję. Czy coś się zmieniło (polepszyło) od kiedy pojawiają się tutaj te wpisy??? Sami dajecie na wszystko zezwolenie więc żale w internecie? trochę to śmieszne.
pracownicy 2016-10-05 18:07:57
Z tym samym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy ludzie odchodzą z firmy :D

Jeżeli ten, o którym mowa, się śmieje z ludzi, żal mi człowieka. Widocznie władza każdemu uderza do głowy. Może ktoś w końcu się zorientuje, że wprowadzone zmiany są o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozbić. Pytanie tylko czy będzie wtedy co ratować. Prosty przykład - wszystkie soboty przepracowane, co oznacza, że robota była, a obrót niski. Kto odpowiada za opłacalność przedsięwzięcia? Operatorzy maszyn?
pracownicy 2016-10-05 18:35:58
Widzę, że rodzina w kontrataku :)
Trzeba zapytać o zdanie tych co odeszli :D
Polaki cebulaki 2016-10-06 12:31:25
Widzę, że dalej żyjecie w słodkim przekonaniu, że kiedyś, ktoś, coś, może.. Może to będzie premia a może nie będzie i tylko to jest pewne. To taka comiesięczna loteria, która pracowników napędza ale tylko do pisania tutaj a potem jak zwykle wszystko milknie i życie toczy się dalej. Ale jeżeli komuś pomaga wygadanie/wyżalenie się w internecie to ok trzeba sobie jakoś radzić z frustracją ( i wcale mnie to nie dziwi). Ale kiedyś trzeba będzie przyjąć do wiadomości, że są tacy, którzy zawsze będą mieli lepiej i tacy, którzy bez względu na to co robią i jak się starają zawsze będą w ciemnej.... .
pracownicy 2016-10-06 21:31:41
Może będą mieli tak dobrze, że nawet spotkają derektora w Alpach. Pierwszy krok do tego to złożenie rezyngacji w STr
pracownicy 2016-10-12 21:39:14
to zależy ile zarządowi brakuje do osiągnięcia obrotu, przy którym można uniknąć ucięcia premii
pracownicy 2016-10-14 22:40:37
dla jednego 1500 to grosze, dla drugiego 2500
pracownicy 2016-10-17 20:03:55
tam są takie pensje i na początku i na końcu
Polaki cebulaki 2016-10-19 20:08:40
I jak tam wypowiedzenia się sypią już czy dalej cisza? Widzę, że niektóre wpisy znikaj chyba komuś coś się nie spodobało.. zabolało.. Śmieszne.
pracownicy 2016-10-20 18:04:01
rodzina w natarciu?
pracownicy 2016-11-20 22:38:44
kto usuwa posty nasze?
ukraińcy czy krętacze?

auto prezesa lśni
co przyniosą przyszłe dni?

będzie premia
czy kryzysu głębia?

obrót niski, gdzie te zyski?
lepiej jadać z innej miski

pracownicy 2016-11-23 21:30:38
(..) a w Szczecinie na Pieszej pada deszcz
gdy konieczność toczenia trudna jest do zniesienia
na magazynie i w biurze pada też
pod pręgieżem chowam cenne kołnierze
nie od deszczu mokre lecz od łez (...)

sł. i muz. dyr Z.C.
pracownicy 2016-11-27 17:58:52
na kiera blady strach pada,
sprzedaż i obrót spada

będzie na dolomitach wypas?
czy na Gubałówce stypa?

Były pracownik;) 2016-11-30 18:38:01
Nie polecam pracy w tej firmie.
pracownicy 2016-12-01 15:25:51
wywróżono wczoraj z fusów
że w grudniu nie ma bonusów
na święta premię zabiorą
dostanie tylko kilkoro
taki zaszczyt dosięgnie
rodzinę prezesa pewnie

w nowym roku sobie życzymy
by każdy rysunek techniczny
cyrylicą był malowany
żeby osiągnąć sprzedaży plany
CNC master 2016-12-02 11:57:33
a panią kierownik jak wspominasz ? (chodzi o tę z amnezją - kierowniczkę zamieszania)
Zostaw swoją opinię o STr Shipping and Trading Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STr Shipping and Trading Sp. z o.o.