Opinie o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STr Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STr Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STr Sp. z o. o. w Szczecin

?

DO Pan MARCHEWKA ja w tej firmie troche przepracowałem życie zmarnowałem ale nie nażekałem praca w ekipie była miła ale synka zatrudniła i mnie się pozbyła

@

Panie Nieswój! Bzdury Pan piszesz! Już dawno cała odpowiedzialność i stres został zwalony na grupę pracowników , którym zawsze można coś zabrać, czyli na wszystkich tych z "premią uznaniową" ( bo według widzimisię). Odpowiadają za zniszczone narzędzia ( ale jak się zatrudnia "fachowców" z ulicy za 9 zł brutto to takie tego są skutki), a na narzędzia podobno "pieniądze są". Odpowiadają też za poziom sprzedaży i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś z działu marketingu czy sprzedaży za coś takiego odpowiadał, winni są pracownicy produkcji bo przecież oni produkują! Co do jakości zarządzania to ten temat przemilczę,jak ktoś wyżej napisał bałagan jest nieodłącznym elementem tej firmy, teraz walczy się z operatorami latającymi między halami i wyrywającymi sobie narzędzia, ale jakoś nikt nie zauważa dramatycznego braku wszystkiego w tej firmie. I niech Pan wierzy że jest olbrzymia różnica między spokojnym zarabianiem tych bardzo nędznych pieniędzy, a ciągłym (usunięte przez administratora)..się i szukaniem wszystkiego, bez perspektyw zarabiania trochę większych pieniędzy. Co do zwolnienia się to niech Pan będzie spokojny. Wszystko ma swoje granice i nawet najbardziej "przywiązani" do tej firmy ludzie w końcu odejdą, ja również. Mimo wszystko pozdrawiam!

Nikko
@

Ta dyrektorzy w firmie str strasznie sie przemeczaja szczegolnie jak przychodzi zima i 2 razy w ciagu kwartalu sa na lodowcu w austri zarabiaja po 40 tys i sie smieja z glabow ze maja inz. lub przyszlych inz. za 1700 miesiecznie przy 3 zmianach.Dyrektorzy najbardziej sa zapracowani jak za cienka przygotowke zamowia albo krzywa blache i nie ma co z tym zrobic to wtedy zazwyczaj sie zaczyna i tak zawsze wina operatora.Jesli sie chcesz nauczyc i ci zalezy ci na poznaniu maszyn to polecam ta firme jak najbardziej.Mozesz niszczyc narzedzia i przygotowke mozesz parkowac maszyna w wrzecionie nikt konsekwencji zadnych nie ponosi dlatego zarabiasz 1700.Mysle ze po 6 miesiacach mozna smialo szukac innej pracy.Pozdrawiam chlopakow z Str

Nieswój

Przestańcie Panowie (usunięte przez administratora). Jak Wam praca w STR nie pasuje to przestańcie narzekać tylko ją zmieńcie. Inni wasi koledzy mogli to zrobić to i wy chyba możecie. A jeśli nie możecie to zastanówcie się dlaczego, a nie jęczycie. W żadnej firmie nie jest idealnie i szefostwo zawsze będzie miało inne priorytety od Waszych. Ciekawi jesteście ile zarabiają dyrektorzy? Każdy chciałby tyle mieć, ale czy każdy chciałby robić to co oni muszą robić za te pieniądze. Niejeden z Was nie wiedziałby jak tym wszystkim zarządzać, jaki to stres. Niejedn z Was zamieniłby to na święty spokój. Postawcie się czasami na ich miejscu, to też tylko ludzie, na których ciąży trochę większa odpowiedzialność niż na jednym z Was. Odpowiedzialność m.in za to żebyście mieli co miesiąc pensję. Może nędzną jak mówicie, ale dzięki niej macie chociaż co do gara włożyć.

?

Grześ-Dużo chłopaków odeszło i dają radę.Pracują na stanowiskach technologów i jest ok.Nie mów więc że STR im życie uratował- może właśnie tobie?Były podwyżki po 4 latach i 4 lata będzie spokój tak więc czekaj na wymianę operatorów za ok.5 lat i znowu coś tobie skapnie. Pozdrawiam Pan MARCHEWKA

Grześ

narzekacie a pracujecie STR wam życie uratował.

Operator Cnc

Obecnie byłem na rozmowie - bardzo pozytywnie, firma oferuje szkolenia, możliwość przyuczenia - jako nowy operator przydzielono mi na 3msc Mastera - czego nie spotykałem w innych firmach, jak i sam przebieg rozmowy był inny niż zwykle, była bardzo luźna i w miłej atmosferze, bez narracji i okazywania wyższości typu: "ej to ja jestem tu bossem, i ciesz się że mam czas z tobą gadać" Stawka na wejście jest przyzwoita jak na początek (na wstępie zaznaczono że to stawka na pierwsze 3 msc). Nie rozumiem skąd ludzie biorą te stawki jak 2600(różni się znacznie to co otrzymałem na prawdę), i argumenty o braku przyłożenia - ponieważ nadgodziny są płatne. Odniosłem wrażenie że mają nastawienie - jeżeli chcesz się serio rozwijać, to oni ci pomogą. Jak i również usłyszałem że istnieje możliwość dopłacenia do czesnego na studia zaoczne - wow.

Pierwsze, czy OPERATOR CNC może się wypowiedzieć? Drugie, ludzie którzy piszą te zarzuty - na jakich stanowiskach pracujecie? Trzecie, czy są osoby które również usłyszały podobne benefity i może je potwierdzić?

Hit roku! Dlaczego ludzie uciekają z firmy? Bo jest zła ORGANIZACJA PRACY !(usunięte przez administratora)l w tej firmie był, jest i będzie i nic tego nie zmieni. Jakoś "dyrektory" nie dopuszczają myśli że po prostu ludzie marnie tu zarabiają i tylko podwyżki płac mogą zatrzymać coraz częstsze ostatnio ucieczki pracowników . Nie dziwię się, bo wszędzie gdzie idą, dostają na starcie od 500 do 1000 zł więcej. Tak trzymać! Myślcie tak dalej i róbcie tak dalej, to niedługo nawet studentów i (usunięte przez administratora)...inżynierów" do roboty zabraknie!

nastepny wkurzony

Multisport i medicover dzieki nim przezyjesz do wyplaty ? nie wydaje mi sie a bony sodexo sa ale na swieta z tego co ci pan zc zabierze w ciagu roku bo nie ma sprzedazy.takze wiec socjal niby jest a go nie ma i o to chodzi dyrekcji jak naimniejszym kosztem ciagnac produkcje ludzie glaby sie nie polapia a sobie kupic audi a6 i jezdzic nim do pracy 15km i do kosciola 200m co niedziele.ALE JEST OPCJA TELESKOP SIE OTWIERA!!!!

1600-1700 netto

Dobra kasa w STr Shipping and Trading Sp. z o.o. Szczecin?

Panowie co tu dużo mówić... Firma pod względem zarobkowym już dawno dawno jest za murzynami. Mówi się Nam,że firma znajduje się w pierwszej lidze, tylko wypłaty są z ligi podwórkowej. Zarobić w grudniu 1500 zł za miesiąc w CNC to jest śmiech na sali. Tłumaczy się ,że sprzedarz była mała. A co produkcja ma do tego... Przerobiliśmy uczciwie cały miesiąc. A sprzedarz to działka dyrekcij i działu handlowego...Ale po co podnieś tyłek z krzesła i sprzedać co kolwiek jak najłatwiej obciąć robolowi,no bo przecież nie sobie,bo co to by była za wypłata bez 20 z przodu Co do Audi to po pewnych przemyśleniach należy się facetowi bo kto tak umie ściemniać i czarować jak on... Zamydla i stwarza pozory. Ale mówiąc NOWEMU klientowi bzdury kulawym angielskim (usunięte przez administratora) a na sfinalizowanie wizyty wprowadza go w największe błoto,żeby pochwalić się nową halą raczej wiatą to raczej nie świadczy za dobrze nawet o firmie. Ale cóż firma nadaje się tylko do złapania fachu( bo można i to dobrze bo zwykły operator musi sam ustawić maszynę, napisać program i jeszcze skorygować technologię i plan produkcji i trzeba robić z niej rząd (usunięte przez administratora)To już nie długo W Szczecinie powstaje nie jaki "Teleskop" Już kilka osób złożyła podania i następni chcą to zrobić i w niedługim okresie odpanie z 60-70% załogi tak więc można przychodzić i łapać fach tylko od kogo.....

robol

Jakos sie to kreci chociaz nie powinno. Przyjmuje sie do pracy mlodych i niedoswiadczonych, bo przeciez fachowcowi trzeba zaplacic. Firma inwestuje czas i pieniadze zeby go czegos nauczyc a potem nie robi nic zeby go zatrzymac, bo przeciez propzycje podwyzek 20 groszy brutto to jakas paranoja. Pracownik ktory juz sie czegos nauczyl odchodzi a nastepna firma ktora go przyjmuje ma czysty zysk nie musi nic iwestowac bo dostaje doswiadczonego i cos juz umiejacego pracownika. Ciagle dziala magiczne slowo KRYZYS pieniedzy na podwyzki nie ma ale na nowe Audi A6 dla naszego najmadrzejszego dyrektora sie znalazly. To nie czary to magiczny kalkulator.

anonimowy niezadowolony

Kryzys, sprzedaz spada, na podwyzki nie ma z czego dac, ale na nowe audi dla dyrektora jest. Czary jakies.

operator, nastawiacz, mierniczy, technolog

3 zmiany, praca na cnc, ustawianie, programowanie, mierzenie itp, wypłata za sierpien niecale 2000zł z czego 30-40% to premia (jak łaskawie dadzą) Pan dyrektor ZC nie chce dać doświadczonym i młodym inzynierom, najmniejszej podwyżki, to w ciagu pół roku kilku uciekło i potem pretensje, że maszyny nieobsadzone, opoznienia w wysylkach i nie ma komu robic. Rotacja nieziemska, trzymają się tylko starsi co mają kredyty i rodziny na głowie, to jakoś ciułają od pierwszego do pierwszego po 200 godzin, ale to już niedługo. Zobaczymy kto po nowym roku stanie na maszynach jak braknie pracowników, bo zaczną sie sypać wypowiedzenia.

ja kiś tam

(usunięte przez administratora) to ludzie którzy pracują w tej firmie prawie od począdku i dlatego mają wiele do powiedzenia moim zdaniem zbyt wiele bo nie zważają uwagi na innych liczy się tylko to co oni myślą. To już Pan (usunięte przez administratora) jest bardziej uczłowieczony od tych dziadków,nie wspomne o suuuper panu (usunięte przez administratora)o dopiero facet z jajami wie jak zatrudnić człowieka wmawiając jemu ze tu można zarobić nawet 3300 ale nie powie że to z nadgodzinami tak średnio270h miesięcznie Dobra dużo by o tym pisać mnie to nie tyczy jestem jednym z Was więc znam tą firme bardzo

Z opinią się zgadzam z innymi któży pracują i pracowali, ale jest jeszcze jeden który zjadł rozumy i wydaje się że jest to jego firma chociasz pracuje od poczadku pan brygadzista (usunięte przez administratora)Zaząd mu wieży jak nikomu innemu (co powie jest święte bo kadra wieży mu ) a ogulnie to donosi na swoich ludzi,okrada firmę,godziny do licza sobie bo nikt nie może robić nadgodzin(usunięte przez administratora)

Tak Tak nasza BAZA jest ruchoma i nigdy jej nie dogonimy a jeśli nawet nam się uda to "MAGICZNY KALKULATOR" zadba o to,żeby i tak jej nie było..... Nawiązując do poprzednich wypowiedzi o p(usunięte przez administratora) to nie mam na niego nic co by można było mu przyczepić... Facet jest spoko no i jak każdy miewa nieraz ciężkie dni ale to chyba każdy z Nas tak ma... Dobra kończę to pisanie bo pojawiły się ostatnio groźby o wyciąganiu konsekwencji za pisanie na tej stronce.... No i lecę na nadgodziny,żeby gonić BAZĘ... ;-D

Im więcej Czlonków tym gorzej w firmie i nie ma BAZY żeby dać w końcu całą premię (usunięte przez administratora). Trzeba przykuć się łańcuchem do kilku maszyn i nie wychodzić z firmy żeby zarobić to co się powinno zarabiać w 8 godzin. A BAZA coraz wyższa i nie można jej złapać!

szkodnik-specjalność buntowanie pracowników do

Witam w zupełności zgadzam się z wami wszystkimi pracowałem tam trochę i na początku było ok aż do momentu gdy nie pojawił się (usunięte przez administratora)zwany dalej kierownikiem wycieczek.Płaca mała chociaż zapewnia ludziom kokosy(usunięte przez administratora)obcinają premię i mydlą oczy prezesowi,kontroler jakości zwany panem (usunięte przez administratora)też ma nie równo pod sufitem że go w domu nie kochają to nerwy przynosi do pracy i przyczepia się o byle co (były alkoholik) Co do pracowników to zgrana ekipa znajdzie się paru (usunięte przez administratora) ale to jak w każdej innej firmie no i kapusie też się znajdą .Nie ma co se zawracać głowy pracą w tej firmie ,szkoda nerwów chyba że ktoś chce się czegoś nauczyć no... ale to będzie kosztem wypłaty gdyż nie będzie miał wydajności a i może zapomnieć o nagięciu widełek kto pracował w tej firmie lub pracuje dalej wie o co chodzi.

Już nie pracownik

Cóż tu dużo mówić. Magiczny kalkulator ma celowo uszkodzony plus.... A dlaczego ??? Otóż firmowy czarodziej(usunięte przez administratora)zwany także Kierownikiem wycieczek stał się członkiem zarządu i im więcej obetnie (zmniejszy koszty a najlepiej zmniejszyć je na pracownikach bo najłatwiej i nie trzeba wstawać z krzesła)) tym więcej zostanie u niego w kieszeni.... I nie wiem ile byś przepracował i tak dostaniesz marnie. A więc panowie na pewno nie będzie dobrze,choć życzę Wam jak najlepiej.

operator wcx

ha ha ha ha pensja niska

Niepokorny

Magiczny kalkulator pana (usunięte przez administratora) to kosmiczne urządzenie. Jedyna sprawna funkcja to "odjąć z pensji pracownikowi", dodawanie już dawno przestało działać . Jałmużna za styczeń to tradycyjnie KPINA ! Ciekawe jak długo jeszcze? Pan (usunięte przez administratora)to w porządku gość! Potrafi podnieść ciśnienie jak nikt w tej firmie, i to za byle g... Ma jednak jakieś zasady których nie zmienia i można się z nim spokojnie dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o STr Sp. z o. o. - Szczecin

• Jak się pracuje w STr Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy STr Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STr Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w STr Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STr Sp. z o. o.