Opinie o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STr Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STr Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STr Sp. z o. o. w Szczecin

Grzesiek

Pozdrawiam Wszystkich byłych i przyszłych pracowników Firmy STR Były pracownik Grzesiek Nie jest-nie było tak zle jak piszą teraz

pracownicy

gdzie premia za grudzień się podziała? do kieszeni zarządu zawędrowała. święta dla niektórych biedne bądą za to zarząd pohula przednio.

Były pracownik;)

Nie polecam pracy w tej firmie.

@Były pracownik;)

a panią kierownik jak wspominasz ? (chodzi o tę z amnezją - kierowniczkę zamieszania) :D

pracownicy

na kiera blady strach pada, sprzedaż i obrót spada będzie na dolomitach wypas? czy na Gubałówce stypa?

Operator Cnc

Obecnie byłem na rozmowie - bardzo pozytywnie, firma oferuje szkolenia, możliwość przyuczenia - jako nowy operator przydzielono mi na 3msc Mastera - czego nie spotykałem w innych firmach, jak i sam przebieg rozmowy był inny niż zwykle, była bardzo luźna i w miłej atmosferze, bez narracji i okazywania wyższości typu: "ej to ja jestem tu bossem, i ciesz się że mam czas z tobą gadać" Stawka na wejście jest przyzwoita jak na początek (na wstępie zaznaczono że to stawka na pierwsze 3 msc). Nie rozumiem skąd ludzie biorą te stawki jak 2600(różni się znacznie to co otrzymałem na prawdę), i argumenty o braku przyłożenia - ponieważ nadgodziny są płatne. Odniosłem wrażenie że mają nastawienie - jeżeli chcesz się serio rozwijać, to oni ci pomogą. Jak i również usłyszałem że istnieje możliwość dopłacenia do czesnego na studia zaoczne - wow.

Pierwsze, czy OPERATOR CNC może się wypowiedzieć? Drugie, ludzie którzy piszą te zarzuty - na jakich stanowiskach pracujecie? Trzecie, czy są osoby które również usłyszały podobne benefity i może je potwierdzić?

pracownicy

(..) a w Szczecinie na Pieszej pada deszcz gdy konieczność toczenia trudna jest do zniesienia na magazynie i w biurze pada też pod pręgieżem chowam cenne kołnierze nie od deszczu mokre lecz od łez (...) sł. i muz. dyr Z.C. :D

pracownicy

kto usuwa posty nasze? ukraińcy czy krętacze? auto prezesa lśni co przyniosą przyszłe dni? będzie premia czy kryzysu głębia? obrót niski, gdzie te zyski? lepiej jadać z innej miski :D

Polaki cebulaki

I jak tam wypowiedzenia się sypią już czy dalej cisza? Widzę, że niektóre wpisy znikaj chyba komuś coś się nie spodobało.. zabolało.. Śmieszne.

rodzina w natarciu?

pracownicy

tam są takie pensje i na początku i na końcu

dla jednego 1500 to grosze, dla drugiego 2500

pracownicy

to zależy ile zarządowi brakuje do osiągnięcia obrotu, przy którym można uniknąć ucięcia premii

Widzę, że rodzina w kontrataku :) Trzeba zapytać o zdanie tych co odeszli :D

Polaki cebulaki

Jak świat, światem tak było, jest i będzie w każdej tzw. „firmie rodzinnej”. Nie pozostaje nic innego jak albo się zwolnic albo to zaakceptować. Żadne wpisy, żale czy pouczenia na internecie ani tego nie zmienią ani w niczym nie pomogą. Żale swoje wylewacie tutaj a ten, którego tak „nienawidzicie” czyta to wszystko i się śmieje a potem idzie i patrzy wam w oczy z tym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy. Sami dajecie mu/im satysfakcję. Czy coś się zmieniło (polepszyło) od kiedy pojawiają się tutaj te wpisy??? Sami dajecie na wszystko zezwolenie więc żale w internecie? trochę to śmieszne.

@Polaki cebulaki

Z tym samym niezmazywalnym uśmiechem na twarzy ludzie odchodzą z firmy :D Jeżeli ten, o którym mowa, się śmieje z ludzi, żal mi człowieka. Widocznie władza każdemu uderza do głowy. Może ktoś w końcu się zorientuje, że wprowadzone zmiany są o kant (usunięte przez administratora) rozbić. Pytanie tylko czy będzie wtedy co ratować. Prosty przykład - wszystkie soboty przepracowane, co oznacza, że robota była, a obrót niski. Kto odpowiada za opłacalność przedsięwzięcia? Operatorzy maszyn?

@pracownicy

Widzę, że dalej żyjecie w słodkim przekonaniu, że kiedyś, ktoś, coś, może.. Może to będzie premia a może nie będzie i tylko to jest pewne. To taka comiesięczna loteria, która pracowników napędza ale tylko do pisania tutaj a potem jak zwykle wszystko milknie i życie toczy się dalej. Ale jeżeli komuś pomaga wygadanie/wyżalenie się w internecie to ok trzeba sobie jakoś radzić z frustracją ( i wcale mnie to nie dziwi). Ale kiedyś trzeba będzie przyjąć do wiadomości, że są tacy, którzy zawsze będą mieli lepiej i tacy, którzy bez względu na to co robią i jak się starają zawsze będą w ciemnej.... .

@Polaki cebulaki

Może będą mieli tak dobrze, że nawet spotkają derektora w Alpach. Pierwszy krok do tego to złożenie rezyngacji w STr :D

xxl

Do wszystkich pytających o rekrutację. Nie czekajcie na ogłoszenie, bądźcie kreatywni, zaangażowani. Tacy ludzie są potrzebni w firmie. Napiszcie porządne CV i List motywacyjny i wyślijcie pocztą lub dostarczcie osobiście do sekretariatu lub kierownika zakladu. Wyjdźcie naprzeciw Waszemu szczęściu.

zenek
@xxl

przetłumacz swojego posta na rosyjski :) przyda się niektórym :)

pracownicy

Kilku pracowników postanowiło pomóc trochę firmie. Będzie to w formie haseł/podpowiedzi prezentowanych raz w miesiącu. Motto na wrzesień: Zbychu obiecał obrót wysoki Bracia zza wschodniej granicy! Pomożecie to zrobić? :D

wichrzyciel
@pracownicy

Zamiast hasła mam dla ciebie wiersz: Takie smutne masz oczy, kochany, I uśmiechasz się do mnie przez łzy. Wiatr za oknem zawodzi od rana, Jakby wiedział to samo co my. Wiem, że być już inaczej nie może, Prawdzie spojrzeć musimy twarz w twarz. Niska sprzedaż w tym miesiącu ponownie, dziesięć procent straci każdy z nas.

@wichrzyciel

soboty w pracy spędzone - przechlapane premii nie było jak obiecene zarząd ma na to odpowiedź kryzys, kryzys, kryzys robole! kryzys zarządu się nie tyczy cierpią tylko pracownicy

CNC master

podwyżki obejmują tylko prezesów, rodzinę prezesa i może kilku przydupasów. pracownicy mogą sobie pomarzyć o podwyżce. Dorobią się co najwyżej garba, tak jak znany wszystkim w str, wieloletni wyrobnik , paździoch :)

CNC master

białorusini w STr? no grubo : ) P.S. tam są same afery : ) Największe rozkręca kierowniczka zamieszania :D

zadrgany rowek

Właśnie widzę że nie rozumiesz kompletnie. Tu nie chodzi o ich narodowość a o to że nie rozumieją języka, w którym porozumiewają się pozostali pracownicy. CNC to nie noszenie cegieł i aby pracownik po kilku miesiącach pracy stał się chociaż w jakimś stopniu samodzielny musi być w stanie swobodnie się komunikować z innymi pracownikami. A jak ktoś nie jest samodzielny to ktoś inny za niego odpowiada. Poza tym na jakiej podstawie wnioskujesz, że nie przykładamy się do pracy? To że pracownik pisze na forum, że nie jest zadowolony z kierunku jaki obrała firma, w której pracuje, nie oznacza, że na co dzień nie przykłada się do pracy. Jak się ma kredyt do spłacenia i rodzinę do utrzymania to nieważne czy jest się zadowolonym czy nie pracuje się ciężko. Więc następnym razem jak nie będziesz czegoś rozumiał to się zastanów dwa razy zamiast upominać innych.

zadrgany rowek

Firma zaczęła zatrudniać białorusinów, a nowy kierownik M.O. robi wszystko żeby zniechęcić ludzi do pracy. Dopiero co przerwali falę odejść, ale zaraz znowu się zacznie. Idziemy ku lepszemu...

stary pracownik
@zadrgany rowek

Dokładnie. MO nie szanuje ludzi. Za kadencji SP był większy spokój, a teraz MO tylko biega i afery robi. A co do odejść to wiem, że już się następny szykuje.

Pracownik..........

Krakałem, krakałem i wykrakałem. Jak tam Wasi nowi koledzy zza wschodniej granicy? Uczycie się już rosyjskiego? Zapewniam , że będzie trzeba, bo to nie ostatni nowi koledzy !

Zostaw merytoryczną opinię o STr Sp. z o. o. - Szczecin

• Jak się pracuje w STr Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy STr Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STr Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w STr Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STr Sp. z o. o.