Opinie o Elektro-Bud w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elektro-Bud. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elektro-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektro-Bud w Szczecin

Czy Elektro-Bud zatrudnia studentów?

Student Nowy wpis

Tak, szukają także studentów chcących dorobić w biurze - mają ogłoszenia na ZUT w biurze karier.

Pracownik Nowy wpis

EB to firma, która jest naprawdę rozwojowa i stawia na rozwój swoich pracowników. Jest to miejsce, w którym każdy pracownik ma szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Wystarczy chcieć! Co wyróżnia tę firmę to fakt, że naprawdę dba o swoich pracowników. Widzę, że firma inwestuje w szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają nam rozwijać nasze umiejętności zawodowe. Dzięki temu mogę stale poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w swojej karierze. Niezwykle cenię też atmosferę w tej firmie. Współpraca z innymi pracownikami jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie panuje przyjazna atmosfera. Zauważam, że wszyscy są otwarci na współpracę i chętni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. To naprawdę motywuje mnie do pracy i sprawia, że czuję się doceniany jako pracownik. Dodatkowo, firma docenia inicjatywę i kreatywność pracowników. Jestem mile zaskoczony, że moje pomysły są wysłuchiwane i biorą udział w procesach decyzyjnych. To sprawia, że czuję się zaangażowany w rozwój firmy i mogę przyczynić się do jej sukcesu.

Czy nowo zatrudnione osoby w Elektro-Bud otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

szaloony Nowy wpis

z tego co wiem, wszyscy na umowach od pierwszego dnia

Jakie wartości są cenione w Elektro-Bud?

ziom

Wartości cenione w elektrobud: - umiejętność chlania, - zdolności survivalowe (no chyba, że przerobisz 300h w miesiącu), - poddaństwo i wazeliniarstwo, - jak chcesz zarobić to zdolności złodziejskie, - brak charakteru.

szaloony
@ziom

tak? ciekawe, jestem pracownikiem od 2 lat i nie zgadzam się z tym. jednemu podziękowali od razu kiedy tylko okazalo się ze nietrzezwy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elektro-Bud? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Alex

Firma krzak, zatrudnia na czarno na dodatek sam kryminał. (usunięte przez administratora) z wypłacanymi pieniędzmi. Szok, że w tych czasach tak nadal się dzieje. Wstyd. Nie polecam tego barłogu

@Alex

Tak? jestem pracownikiem i nie znam nikogo kto robiłby na czarno...

wow

@Janek serio tak traktują tu pracowników? szok...

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się opinią jak wyglada praca w księgowości firmy? Czy atmosfera jest dobra, czy pracownicy wzajemnie się szanują? Jak wyglada sytuacja z nadgodzinami? Czy jest ich dużo?

Janek

Krzyki, bluzgi, wymagania kosmiczne a pensja 2 i pół to cały Elektro bud,

@Janek

Czy to są potwierdzone informacje czy tylko zasłyszane? Dotyczy to biura czy budowy? Proszę o odpowiedź

Jaka atmosfera jest między działami w Elektro-Bud?

Marian

Między działami panuje atmosfera wzajemnego zrozumienia i szacunku

Teresa
@Marian

Są wewnętrzne rekrutację, lub konkursy dla pracowników dające możliwość awansowania?

@Marian

Hehe chyba między działem sprzątania a dostarczaniem środków czystości;D

Mnie tam pasuje, płaca nie jest zła, a wymagania są wszędzie, w sumie to nie chciałbym pracować gdzieś gdzie płaca za nic, wtedy to jest dopiero lipa

Jarosław

Masz rację firma zawsze liczy na zysk i wydajną pracę i fajnie, że oferuje za to dobre wynagrodzenie. Napisz, czy daje także możliwość szkoleń i rozwoju kariery, tak żeby z czasem otrzymać awans?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Elektro-Bud?

Dobra atmosfera i Elektro-Bud hehe ma ktoś fantazję:)

Jako tako

Pracuje od 5 lat w firmie i fakt od kiedy Pani Danuta odeszła z firmy biuro zrobiło się miłe dla Pracownika ale jest to też pewnie spowodowane że maja ogromne problemy ze znalezienie ludzi.Długa historia firmy spowodowała ze podwykonawcy i ludzie odeszli od Elektro-Budu bo mieli dość krzyków ciagłych pretensji i gnojenia na każdym kroku.Jak jest teraz kilku Polskich pracowników(ktorzy niejednokrotnie mowia ze sie zwolnia jak coś znajda lepszego)reszta Ukraina nieposiadająca żadnej wiedzy elektrycznej.Jedyny poztyw pracy w ELEKTO-BUD jest wypłata na czas 100% płatna na konto i umowy.Ogólnie nie polecam chyba ze masz ja*a ze stali i twarda du*e.

Krzyki wyzysk stres i praca na wielkich budowach gdzie żądają od człowieka pracy za dwóch bo mają ciągle braki w pracownikach.Ludzie przychodza widzą co się dzieje i odchodzą!!!

Jerzy

Czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Liudmila

Dzień dobry wszystkim. Szukam dla swojego znajomego pracę elektryka. Ktoś coś może zaproponować? Na razie bardzo dziękuję.

Horacy

Taki spokój na forum, że tylko dobrze musi być w firmie!

Powiedzcie co się dzieje teraz w Elektro-Bud? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Drogi Administratorze, a może masz informację o obecnych rekrutacjach? Jakieś podpowiedzi...

Robost

Nie w każdej firmie ,księgowa ma ludzi w głębokim poważaniu .Pani D. już nie raz była zbluzgana przez pracowników.Ludzie powinni awansować za umiejętności ,a nie za podlizywanie się kierownikom lub protekcje, o ile niektórych z nich można nazwać kierownikami.Bardzo duża rotacja w tej firmie też o czymś świadczy.

Nikt
@Robost

Pani D już nie pracuje...

Zuzanna
@Nikt

Widzę, że jesteś na bieżąco z sytuacją w firmie, możesz napisać coś więcej? Ostatni wpis pojawił się latem i od tamtego momentu na pewno wiele się zmieniło. Piszesz, że pewna osoba nie pracuje już w Elektro-Bud, czy wpłynęło to w jakiś sposób na warunki bądź atmosferę? Czy rzeczywiście w firmie występuje duża rotacja pracowników? Jeśli tak, to z jakiego powodu?

Bogdan

@Robost zgodnie z regulaminem strony gowork takie wypowiedzi jak Twoja, które zawierają wulgaryzmy będą usuwane. Piszmy i komentujmy, nie obrażając pozostałych użytkowników oraz pracowników.

Piotr C.

Są równi i są nieroby kapusie, ja z kolegą mieliśmy zawartość alkoholu po niecałe 0,3, a Białorusin ponad 0,4 dwa razy dmuchając słynny alkomat p. Danuty i został dopuszczony przez nią do pracy, gdy nam kazała iść do domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektro-Bud - Szczecin

• Jak się pracuje w Elektro-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Elektro-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektro-Bud?

Elektro-Bud