Opinie o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. w Bydgoszcz

Pracownik fizyczny

Panie Prezesie kiedy wkoncu do BZS dotrze XXIw. I założycie jaka wentylacje lub klimatyzcje?

Pracownik fizyczny
@Pracownik fizyczny

Panie Prezesie Kiedy dokończycie biura czas na XIXw. cuchnące szatnie Wizyta sanepidu może pomóc podjąć decyzje

Pracowałem jakiś czas temu w Sklejce, był to okres ok 6 lat. Zawsze tak było, że biurowi mieli ładną wypłatę plus premie, a fizyczni którzy najciężej pracują dostawali grosze. Wypłata wiadomo czynnik najważniejszy, ale by odebrać wypłatę to najpierw trzeba mieć pracę. Tu wielu zapomina, że swego czasu o prace w Sklejce było łatwiej, do tego stopnia łatwiej, że pracowały tu rodziny. Kiedyś do pracy została przyjęta młoda Pani która była w ciąży z Fordonu, bo skoro pracuje tu mąż i teść to trzeba zrobić tak, żeby pracowała też i żona (oczywiście nie na produkcji a w biurze), kolejny przykład kiedyś do pracy została przyjęta młoda Pani z Fordonu, bo skoro pracuje tu mama to trzeba zrobić tak, żeby pracowała też i córka (oczywiście nie na produkcji a w biurze). Kiedyś do pracy została przyjęta młoda Pani ze Śródmieścia, bo skoro pracuje tu związkowiec który lubi łowić ryby, to trzeba zrobić tak by było miejsce dla członka jego rodziny, (często miał coś do poprzedniego Prezesa, ale jak tylko znalazła się praca dla członka jego rodziny to się uspokoił). Wszystko ma plusy i minusy.

@Piotr

Co za porównanie?! Moja matka pracowała na hali ja też pracuję na hali. Dużo jest takich przykładów. Czyjś rodzic odchodził to wciągał syna lub córkę lub mąż żonę. A zarobki oczywiście wiadomo by nauka nie poszła w las im wyższy stołek tym wyższa pensja tak było jest i będzie a to ze na nas pracownikach hali spoczywa wyrobienie pensji dla nas i dla nich to już osobny rozdział. U nas brak jest solidarności,koleżeństa aby coś ździalać a związki no cóż,szkoda gadać,dowiadują się dopiero z tablicy co podpisały i się dziwią,nic nie zrobimy

@fizol

Napisałeś brak solidarności, koleżeństwa, a dlaczego tak się dzieje? poniżej przykłady: osoby w okolicach 60 roku życia siedzą cicho, żeby tylko się dokulać do emerytury, osoby na kredycie hipotecznym siedzą cicho, bo raty trzeba zapłcić, ale to już nie jest życie tylko wegetacja, osoby które mają prace dzięki komuś bo ojciec lub mąż wkręcił siedzą cicho, bo jak mąż i żona stracą prace to kto rodzine utrzyma. Ja bym napisał że osoby które tam pracują, powinni się zastanowić nad logiką strachu. Można się bać jak sie zarabia na rękę 3000 zł a nie 1800 zł bo to się teraz wszędzie dostaje, pozdrawiam.

@Piotr

Z tym 1800 to bym się tak nie zapędzał bo teraz przez 3mce to będzie jakieś 1500 max

@fizol

Dlaczego 1500 max? nie wiem co się teraz w firmie dzieje bo ja tam nie pracuje, ale jeżeli z powodu korona wirusa jest postój to tak czy inaczej a czytam różne artykuły, wynagrodzenie nie może być mniejsze niż najniższa krajowa, brutto 2600, na rękę ok 1900 zł. Proponuję sprawdź to by nie zrobili Cię / Was w (usunięte przez administratora)

@Piotr

Przepraszam 1600 pracujemy 4dni w tyg czyli 32h czyli na mc 128h/mc NAS nie tylko mnie. Podobno takie jest prawo i tak zgodziły się związki które to podpisały. No cóż . . . Marudzimy pod nosem i robimy swoje

Lepiej zamknijcie ta sklejke bo zaraz będzie cały zakład chory na koronawirusa.... Łatwo jest dac jedną butelkę płynu dezynfekujacego na pół sklejki. To nie stety nie wystarczy . Niech wkoncu ktoś postąpi odpowiedzialnie I przeczeka najgorsze ,by potem miał kto pracować!

Iwona

Myślę, że wiele osób zapoznało się już z tym materiałem. Warto byłoby zająć się tu czymś innym - mianowicie rozmową o aktualnych warunkach pracy, jakich można się spodziewać w Sklejka-Multi. Ciekawi mnie, czy nowy pracownik jest tam odpowiednio szkolony przed przystąpieniem do właściwych obowiązków?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.? Czy kandydat na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Paluch

Wszystko pięknie ale szkoda że premii niw będzie a tu święta się zbliżają prezes twierdzi że mało sklejki się sprzedaje a pracy mnóstwo więcej niż w poprzednich latach

Robol2

Brawo wy i brawo ludzie Wernera min.Rewald. Czerniak. Dal nam teraz pan prezes 5% premi a wy róbcie dalej po 23 metry. Debilizm Werner się bogaci i się z was śmieje

Obserwator
@Robol2

Zastanawiam się, dlaczego nie podejdziesz do R., Cz. lub W. i nie porozmawiasz o tym osobiście. Większość z Was, "wielkich forumowiczów", tylko narzekają. Po co przychodzicie do pracy? Ja np. pracować. Gdyby wszyscy przychodzili do pracy w jednym celu to na 100% premii byłoby więcej. Są jakieś zasady ustalone, normy, regulamin, który wszyscy pracownicy podpisują zawierając umowę, w tym również stawka wynagrodzenia. Zgodziliście się za taką pracować, więc teraz nie marudźcie. Jak się nie podoba - na drugim piętrze jest magiczny pokój, w którym można rozwiązać swój problem z niskim wynagrodzeniem. Wystarczy tam złożyć wypowiedzenie umowy i po kłopocie ;) Pozdrawiam wszystkich, którzy przychodzą do pracy i robią to za co mają zapłacone.

rozbawiona
@Obserwator

hahahaha magiczny pokoj,no jak mi sie to spodobalo :D

Dziadek
@Robol2

Werner nadal pracuje i wykorzystuje ludzi na maksa czy coś się zmieniło?

Wiwaldi
@Obserwator

Ja poszedłem do magicznego pokoju na drugim piętrze prawie 3 lata temu i z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Jedyne czego żałuję, że nie zdecydowałem się na nią wcześniej. Chodzi nie tylko o sporo wyższe zarobki, jakie mam teraz, ale o dużo lepsze warunki pracy, przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo pracy. O dopłatach do karty Multisport, bezpłatnej opiece medycznej w Medicover, 5% premi rocznej, opłacanym przez pracodawcę ubezpieczeniu na życie, odprowadzanych przez pracodawcę dodatkowych 4% wynagrodzenia na IKE w Sklejkach można pomarzyć. Rozumiem jednocześnie te osoby, które tkwią w Sklejkach, bo pracuja tam juz bardzo długo i być może chcą przepracować jeszcze kilka lat i doczekać do emerytury. Ktoś inny może liczy, że coś się zmieni na lepsze, jeszcze ktoś pracuje tam, bo się nie napracuje, a ma zapłacony ZUS i dorobi sobie do pensji po godzinach pracy. Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących w Sklejkach za nie wygórowane pieniądze. (usunięte przez administratora)

Remik

Może trzeba bardziej się starać żeby zarobki były lepsze? Świetna firma więc może coś jest nie tak z pracą niektórych osób?

@Remik

Jak rozumiem sam pracujesz tutaj i nie narzekasz na zarobki. Możesz powiedzieć co rozumiesz pisząc o tym, że firma jest świetna? Czy można liczyć na premie okolicznościowe albo innego rodzaju dodatki?

Czym Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Robol

Niczym dbają o (usunięte przez administratora) niżeli o polakow

fizol

Drogie związki,No to rzeście wywalczyli podwyżki,nie ma co,skaczę z radości,czy ktoś z Was,naszych przedstawicieli załogi ma duże cojones aby powiedzieć nie, nie zgadzamy się na taką podwyżkę,czy poprostu przytakujecie każdej decyzji Prezesa? I pewnie słowo STRAJK Was przeraża. Żałosne poprostu żałosne jak dumnie chodzicie po hali

Odp
@fizol

A po co sobie język tepisz to nie związki to tylko pan Galiński ma roboli za nic on tylko patrzy na metry a na robola nie

@Odp

No niby tak,(usunięte przez administratora) zawsze miał ludzi za nic,człowiek o charakterze (usunięte przez administratora) głównie rozkazuje to po co mu ludzkie podejście (chociaż niewyobrażam go sobie w domu w kapciach w fotelu mówiącego -kochanie co dziś na obiad,hehe),no dobra popłynąłem i nie o tym miało być,(usunięte przez administratora). wiadomo jaki jest i nic już tego nie zmieni no ale związki przecież od czegoś są,niech coś robią a nie tylko być by być a jak się boją,nie dają rady no to czas na zmiany przewodniczącego,vice,skarbnika,po co ludzie którzy tylko są po to by być pod ochronką i dumnie nosić głowę wysoko i psioczyć pod schodami czy pośród ludzi jak wiele załatwili i jak bardzo się stawiali (usunięte przez administratora),nie dajecie rady no to wpuśćcie młodych,niech oni się wykażą

fizol

Czy nasze Związki Zawodowe są tylko po to aby pobierać składki,dawać paczki i godzić się na propozycje Prezesa? Większa część naszego kraju pokazuje niezadowolenie z zarobków i domaga się podwyżek a w Sklejkach co,jesteśmy zadowoleni? Ludzie domagają się podwyżek od 500zł w górę a u Nas co 1zł to max? No nasz zakład z taką historią i z taką sprzedażą to chyba stać na pożądne podwyżki a nie dodatkowe premie które przecież można zabrać. Może czas zdelegalizować związki skoro nic nie robią no i kto nas reprezentuje to brak słów . . . Że z prezesem i kierownictwem trudno się rozmawia no to trzeba go przycisnąć może pomoc regionalnych oddziałów OPZZ i Solidarności coś zmieni. Pracujemy ze sobą już ładnych parę lat,miesięcy,tygodni,stawiane są przed nami coraz to nowe wymagania,czy nie zasługuje my na lepsze zarobki,chyba pora coś w końcu zmienić.

NN

A jak tam się trzyma pączek? robi jeszcze?

Paluch

Zapomniałam dodać wynagrodzenie netto 1900 zł w tym premia uznaniowa i to tyle. Kiedyś były nadgodziny dla wybranych dupolizaczy teraz że względu na cięcia nie ma nic.

Paluch

Zakład potrzebuje dużych zmian inwestycyjnych oraz podwyżki płac bo 1900 zł na produkcji to jakiś żart Moje sugestie dla Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.: Zakład potrzebuje dużych zmian inwestycyjnych oraz podwyżki płac dla pracowników bo 1900zł na produkcji przy trzech zmianach to jest żart

@Paluch

Hihi będą podwyżki? Nie widzę w to kupili nową maszynę ale jest jedno ale ona jest dobra ale nie dla naszego surowca. Pytanie moje jeżeli jest nowa maszyna to po co kupuj A z Ukrainy luszczke gdzie tu oszczędności?

@Paluch

Czy kwota, którą podajesz w swoim wpisie, to kwota netto czy brutto? Warto to zaznaczyć, bo dla wielu osób to dość istotna kwestia. Czy do tego wynagrodzenia dochodzą jeszcze jakieś dodatki, na przykład premie, czy jest to już całość, co dostaje pracownik Bydgoskich Zakładów Sklejek Sklejka-Multi.

@Iwona

Kwota jest netto bo po co miałbym podawać brutto? Sama rzeczywistość. Pozdrawiam

Robol

Panie prezesie ale Pana szef produkcji robi pana w balona nie miało być nadgodzin a. O robił w pracy pan Afelski co za Free pracuje on robi nadgodziny A kierownik wpisze mu jako nagroda i tak cie w bambuko robi twoja prawa ręka przyjrzyj mi się

ARBUZ

Mariusz wzioł wolswagena arteon!!! a ja fiata na raty!!! Mariusz pojechał na Farie,a ja nie mam na rate!!

Werdyk

To zakłady produkujące wyrób sklejką zwany, niezbędny w produkcji mebli; konstrukcji budowlanych ; opakowań etc. Technologia produkcji sklejek , jest jedną z polepszających w wyrobie finalnym tzw. anizotropowość drewna. Historia produkcji sklejek w Bydgoszczy , to początek wdrożenia nauki do przemysłu w celach udoskonalanie wyrobu bazującego na drewnie oraz optymalizacji wykorzystania drewna-poddanego obróbce termiczno-skrawającej.

Rys

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyższe płace

@Rys

A czy temat podwyżek był może w jakiś sposób poruszany z pracodawcą? Może nie słychać takich głosów w firmie, a pracodawca myśli, że warunki płacowe są dla pracowników satysfakcjonujące. Ciekawi mnie też, jak wygląda kwestia benefitów socjalnych w Bydgoskich Zakładach Sklejek Sklejka-Multi. Możesz nam powiedzieć, czy takowe są popularne w firmie?

fizol

Panie Prezesie odnosząc się do artykułu w pomorska.pl chciałbym się dowiedzieć jak i moje koleżanki i koledzy kto dostał i kiedy te podwyżki jak i opisywane w gazetach? Nam też koszty rosną prąd,żywność,opłaty a nasze pensje od początku roku stoją w miejscu,jedyna podwyżka jeżeli to tak można nazwać była na przełomie początku roku i była wymuszona podniesieniem pensji minimalnej. Panie Prezesie z całym szacunkiem ale proszę zejść na ziemię.

Proponuje t J jest modne ostatnio wszyscy na l4 idźmy może pomoże coś

Robol

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podwyżki wynagrodzen

O.N.A.

Patrz na siebie a nie oczerniaj innych , szacunku brak .. Smutne. Nie pozdrawiam .

@O.N.A.

Skoro wypowiadasz się na forum - to rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związana z firmą Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi. Jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy? Chciałabym zwrócić uwagę na to, że na forum zbieramy rzeczowe opinie pochodzące od pracowników danych firm. Co możesz w takim razie powiedzieć o warunkach pracy w Bydgoskich Zakładach Sklejek Sklejka-Multi?

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.
3.5/5 Na podstawie 565 ocen.
  • Fordońska 154
    85-752 Bydgoszcz

Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi S.A.