Opinie o NDI S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NDI S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NDI S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NDI S.A. w Warszawa

W mieście Elbląg można podjąć prację jako Kierownik Robót. Średnie zarobki na tym stanowisku to 13800 . Co sądzicie o pracy w firmie NDI S.A.?

es

A jakie stanowisko/dzial?

Klara Nowy wpis

Inżynier budowy to ma pracę w jednym miejscu? Pytam, bo w ogłoszeniu tak za bardzo nie wyjaśniają, tylko napisane że o plac budowy i obowiązki i to wszystko. Jak często się zmieniają projekty i lokalizacja, jeśli nie do końca tak jest jak myślę?

Jakieś opinie o szkoleniach Akademii NDI? Wartościowe są? Nie ukrywam, że chętnie poznałabym też widełki na stanowisko projektanta (oferta z Sopotu). Widzę, że suma 13,8 K brutto dla kierownika robót została tutaj ostro zdementowana, tak więc nie mam żadnego odniesienia do jakichkolwiek pensji w firmie. Pomocy!

milka

W tej firmie jest regulamin wynagradzania i widełki płacowe dla poszczególnych stanowisk, co z tego jak np niektorzy pracownicy sa bez awansu 12 lat bo narazili się (usunięte przez administratora)

lilka

akademia ndi to sztuczny twor, w czasie 4 lat pracy tylko kadra zarzadzajaca miala szkolenia dedykowane, reszta zalogi absolutnie nie

Dorota Nowy wpis

ciekawe, co piszesz, bo w ciagu 4 lat pracy nie mialam zadnego szkolenia z tej akademii ;-) takze mowie za siebie\.

Renia Nowy wpis

Dla pewności, angielski tak b2 wystarczy? Na stanowisku Specjalista ds. umów w ofercie uprzedzają, że trzeba znać język, no i zastanawiam się, czy dam radę. Proszę o opinie jak macie doświadczenia z tym stanowiskiem,

Aleksandra Nowy wpis

Takiej (usunięte przez administratora) i braku jakiejkolwiek kultury nie widziałam na żadnej budowie w Warszawie i w promieniu 100 km, a pracowałam już na wielu. Dyrektor kontraktu, który co drugie słowo używa wulgaryzmów i to niewyszukanych, traktuje swoich podwykonawców w sposób poniżający. Sam przez cały okres budowy nie wyszedl na nią ani razu. Nie polecam, jestem zażenowana i na pewno nigdy nie wrócę do "współpracy" z nimi.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NDI S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier robót elektrycznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Cześć, jaki kierunek dokładnie należy mieć skończony, aby móc pracować na stanowisku Inżynier robót sanitarnych (budownictwo infrastrukturalne)? Wskazali w ofercie techniczne wyższe studia, ale nic o dokładnym kierunku, jakiego oczekują od kandydata i to mnie zdziwiło.

Pracuje ktoś w audycie wewnętrznym konkretnie? Waham się, czy aplikować na stanowisko Specjalisty ds. systemów zarządzania organizacją. Co myślicie? Tak przeglądam wątek, i trochę zamieszania macie z tymi premiami itp. A jakieś plusy firma ma? Chyba coś by się znalazło, co?;) Mogę poznać widełki, jakie oferuje firma? Ponoć mają swoją akademię szkoleniową, to coś "przydatnego" dla pracownika, korzystacie z jej możliwości? Wymaganiem jest m.in. gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski. Jak często się zdarzają takie delegacje, i jak je firma rozlicza? Z góry dziękuję pięknie za wszystkie merytoryczne odpowiedzi! PS Jeśli ktoś chciałby się podzielić swoim doświadczeniem w procesie rekrutacyjnym, chętnie przyjmę wszelkie rady :P

A byłabyś taka miła i napisałabyś coś na ten temat na forum? Mogłoby mi to pomóc i wielu innym kandydatom, którzy składają lub zamierzają złożyć CV do tej firmy... Z góry dziękuję.

milka

Daruj sobie tak szczerze tam nie ma żadnych systemów, bo nie mają ISO tylko cos co sami stworzyli. Dorabianie filozofii do czegos co nie istnieje. znajoma mi opowiadala to czegos takiego nie widziala, a pracowała i odeszła bo rozwoju zdnego i slabe pieniadze.

Weronika

Kierownik robót sanitarnych jak duży ma pod soba zespół aktualnie, i czy to są jakieś doświadczone osoby czy nowe wymagające przeszkolenia i mentoringu, często się zmieniają ? Ogólnie chciałam też zapytać w sprawie tego ogłoszenia, jak się zapatruja na zatrudnianie kobiet na takich stanowiskach, czy to jest jakiś problem? Czy płeć nie ma znaczenia? W sumie nic tam nie pisali w ogłoszeniu.

Ekspert ds. Sprzedaży (Warszawa) - w ofercie sprzed kilku miesięcy mowa o sprzedaży na rynku pierwotnym. Co teraz macie na tapecie, jakie realizacje? Jakie zarobki i - przede wszystkim - czy są widoki na taki wakat w 2024r.?

Czy w NDI S.A. pracuje się na open space?

Siemka, takie pytanko odnośnie tej oferty na Inżynier ds. serwisu i gwarancji, co firma wystawiła. Wiadomo coś o tym, jaka obecna stawka? Nic tam nie ma dokładnego o tym, a tu czytam i też akurat nikt nie podał żadnej kwoty niestety, no a dla mnie to podstawa. Nie chcę czekać do końca rekrutacji.

Aaa

Wynagrodzenie i godziny pracy na plus, reszta na minus. Generalnie nie polecam, niebawem minie rok jak pracuję i zaczynam szukać innego pracodawcy.

Małgorzata
@Aaa

no to z przodu chyba nawet dobre pozytywy przytaczasz, skoro godziny ok i kasa fajna? podasz widełki do stanowiska, które omawiasz? to w czym problem z tą całą resztą, o co konkretnie chodzi, że odradzasz?

Aaa
@Małgorzata

Czas pracy zadaniowy 8h, generalnie większość pilnuje godzin poza KK czy DK. Jeśli chodzi o cała resztę to tematy pozyskane, w większości są na absurdalnych stawkach i założeniach optymalizacji. Jak zaczynasz kontraktowac to brakuje sporo. Wykonawcy niechętnie składają ofertę. Do tego problemy z płatnością dla PW, przeciąganie rozliczeń, zaniżanie przerobów.

Kazimierz
@Aaa

Dzięki za nakreślenie sytuacji. Jako pracownik można liczyć na coś poza kasą? Jakieś benefity?

Jack

Chyba coś kłamiesz z tymi zarobkami, brutto jak nic i to chyba jeszcze koszty NDI. czyżby jakiś HR się odezwał?

Olga
@Jack

To w takim razie na jakie zarobki można liczyć w tej firmie, skoro twierdzisz, że 13800 to kłamstwo? A nie ma szans by z premią tyle wyciągnąć?

es

A jakie stanowisko/dzial?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. Docisk mediów. Bardzo zainteresowało mnie ta ogłoszenie, ponieważ skończyłam dziennikarstwo i media społecznościowe to poniekąd moja pasja. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Co to oznacza? Można prosić o jakieś widełki? :) Jest to goła pensja, czy z jakąś premią? Natomiast jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, to w jakiej części są one opłacone? :)

Dział Marketingu

Pojawiły się ogłoszenia na 3 stanowiska. Czy warto? Jaka atmosfera, czy wynagrodzenie jest przystające do dzisiejszych realiów - tzn. 'rynkowe'? W wielu firmach 'wypierają ze świadomości' realia rynkowe - inflacja, wzrost płac min i średniej na przestrzeni ostatnich 3 lat. Jak jest w tej firmie?

Olga

Hejo Wam! Słuchajcie, chciałabym aplikować do nich na stanowisko Analityka finansowego, widzę że poszukują :) Możecie mi powiedzieć czy istnieje możliwość pracy u nich zdalnie? Bo jestem z Radomia, więc no byłoby mi ciężko codziennie przyjeżdżać do biura...Możecie powiedzieć ile dokładają do karty multisport i opieki zdrowotnej? Wymagają tworzenie zestawień i raportów dla instytucji finansowych w tym w szczególności dla banków, wiecie może jak często od analityka wymagają takich raportów w skali miesiąca?

opi
@Olga

hahaha, rozśmieszyły mnie twoje pytania ;-) do wszystkiego w ndi musisz dopłacać, nawet do tego, aby zaparkować w godzinach pracy na ich parkingu srednio -150 zł potrącają, karta multisport nierealna, do ubezpieczenia dopłacasz jakaś w ogolę nieadekwatną kwotę. nie polecam pracy w tej firmie, socjal u nich nie istnieje, poza jak myslą cudowną imprezą integracyjną raz w roku....

Jola
@opi

hmmm...skoro benefitów nie posiadają, to może zarobki są rynkowe? posiadają systemy premiowe dla pracowników, czy z tym też cienko? a dlaczego karta multisport jest nierealna nie mam jej, czy po prostu możliwość ze skorzystania z niej mają tylko osoby na konkretnych stanowiskach?

Frontowy

Cześć i czołem, czy coś ciekawego dzieje się w biurze Warszawa? Coś w ogóle budują teraz oprócz atmosfery? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Kiedyś mieli rozmach w stolicy i chwalili się, że są najlepsi. Ktoś coś napisze?

Jakby ktoś odpisał, jakie jest uposażenie na stanowisku kierownik robót elektrycznych, byłbym wdzięczny. Czytam tutaj, że słabo z benefitami, ale ja osobiście wychodzę z założenia, że mogę je sobie sam sfinansować, bylebym miał za co. Miałbym za co?

Roman

W czasie mojej całej kilkunastoletnie kariery nie spotkałem tak złej firmy. Pod każdy kątem. Wynagrodzenie na poziomie kasjerki z biedronki o premiach można zapomnieć. Praca od rana do wieczora a jak padasz na kolana i poprosisz o chwilę odechu to za dziesiątki lat dostajesz podziękowanie w formie wypowiedzenia. Przez ostatnie 2 lata firma wymieniła 90% składu a pracownik z 5 letnim stażem to weteran. Pani prezes jeśli wszyscy są tacy zli to może problem jest w pani?

Natalia
@Roman

Znowu zmiany! Firma jest na prawdę bardzo propracownicza właśnie pracownicy dostali wiadomość o podniesieniu opłat za parking po to aby uwaga przez 8 godzin auto mogło na nim stać a Ty możesz w tym czasie pracować a nie iść np na molo. Do tego płatna opieka, ubezpieczenie na życie i odchodzi z pensji jakieś 300 zł brawo kadra zarządzająca ciekawe co jeszcze wymyśla?

Mardi
@Roman

Nie jestem pracownica biedronki , lecz mam znajome ,która pracują w tym sklepie . Skąd Pan może wiedzieć, ile zarabiają ( pracuje Pan tam ?) Podejrzewam, że więcej zarabiają niż Pan w firmie wyżej wymienionej , lecz taka wypowiedzią Pan uważa się lepszy ?? Co by Pan zrobił beż kasjerek ! Miłego dnia!

Obecna
@Roman

Dziwne. Pracuję 2 miesiące, ludzie pracują 8 h i do domu, mało tego w dogodnych godzinach dla siebie. Pensja wyższa niż w innych firmach tej branży na tych samych stanowiskach. Ludzie mili i sympatyczni. Hmmmm... Złośliwość?

@Mardi

Nie rozumie Pani sarkazmu P. Romana, dlatego to On zapewne zarabia więcej niż Pani. Nie jestem rodowitym Polakiem, ale widzę że sami obywatele RP nie do końca znają swój język. Warunki w NDI robią się kiepskie. Radzę poszukać innych firm

Mk

Firma jest nieodpowiednio zarządzana. Jedne projekty mają premie co miesiąc, inne po osiągnięciu milestone, a jeszcze inne nie mają premii wcale. Wszystko w zasadzie uzależnione od kaprysu zarządu. Firma traci znakomitych specjalistów, bo nie ma dobrej polityki socjalnej. Podzieliły się spółki, każda w swoją stronę ciągnie, a cierpią na tym pracownicy. Firma do reorganizacji, niektóre dyrektorki powinny zostać zastąpione, bo tkwią w fermencie, który same spowodowały.

Mariusz
@Mk

Próbowałeś może szefostwu firmy przedstawić swoje pomysły oraz uwagi co do funkcjonowania przedsiębiorstwa? Jeżeli tego nie robiłeś to, jak myślisz, może warto to zrobić? Niektórzy pracodawcy chętnie przyjmują pomysły swoich pracowników.

jj
@Mariusz

Wydaje mi się, że wszelkie uwagi nie są zbyt mile widziane, jeśli ktoś jest przekonany, że Jego pomysły są idealne i najlepsze.

@Mk

A czemu (usunięte przez administratora)od floty nie pracuje jusz?

Janina
@Michał

Podzielam pogląd Pana "KOWALA"!

Janina
@Mariusz

Dobrze napisane"niektórzy" ...

@Janina

@Janina Czyli rozumiem, że NDI nie akceptuje pomysłów swoich pracowników? A, czy pracownicy mogą liczyć na premie w tej firmie?

mj
@Michał

a znasz kogos kto z dm wytrzymałby na dluzsza mete?

Renata
@mj

A nie jest tak? Nie mów ze wszyscy odchodzą?

@Mk

Prawda to, pracuję tam jeszcze. Panią Prezes najwidoczniej dyrektorki nie informują o aktualnym stanie firmy. Szukam nowej pracy, zawodzę się na każdym kroku

nie polecam

ta firma jak i cała grupa ndi to jakieś nieporozumienie. Zdecydowanie odradzam

Kamil
@nie polecam

Czemu odradzasz pracę w tej firmie? Więcej szczegółów proszę :D Co tak cię zniechęciło?

Anka
@Kamil

Też się chętnie dowiem bo bym chciała aplikować może

Mieczysław
@Anka

Napiszesz jakie stanowisko cie interesuje? Ludzie na forum narzekają na zbyt niskie wypłaty nieadekwatne do dużej ilości roboty. Może właśnie o to chodzi. No ale rozmowa rekrutacyjna na pewno pomoże ci podjąć decyzję.

Pracownik33
@nie polecam

NDI to porażka Nie płacą podwykonawca, zaniżają przeroby, kadra kierownicza tylko patrzy jak oszukac podwykonawce na kase chyba mają z tego profity zwłaszcza pani Monika Ż, odradzam wszystkim którzy chcą utrzymać firmę

Kiero

Jak wygląda obecnie praca w NDI na budowie. Czy warto zastanawiać się nad przejściem do NDI czy darować sobie tą firmę. Jeśli chodzi o benefity na co można liczyć?

Beata
@Kiero

A o jakie stanowisko dokładnie ci chodzi Widzę z firma rekrutuje na 4 różne aktualnie, tez ciekawią mnie benefity..

@Beata

Planuje do biura złożyć CV, na stanowisko Kierownika Robót. Czy praca średnio wesoła, jak w budowlance ????

@Beata

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na kierownika budowy, wiesz może na jaką budowę szukają?

Wiktoria
@Kiero

to jak szukają na kierownika budowy to tylko jedna wchodzi w grę? Ciekawe czy po zakończeniu jednej potem na jakiś inny projekt można iść?

Teresa

A co dokładnie masz na myśli przez nierówne traktowanie? :/ Bo rozumiem przez to, że jacyś pracownicy są faworyzowani? tylko zastanawia mnie w jaki sposób?

Zostaw merytoryczną opinię o NDI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NDI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NDI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NDI S.A.?

NDI S.A.
2.3/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Powstańców Warszawy 19
    81-718 Warszawa