Opinie o Agat+ Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agat+ Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agat+ Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agat+ Sp. z o.o. w Szczecin

Iwo

Firma ma dobre opinie w internecie więc nie ma powodu do narzekania.

AAA Nowy wpis
@Iwo

Ivo to prezeska. Pracowałam w firmie pół roku w obsłudze klienta. Dłużej nie da się wytrzymać. Polecam na początek aby zdobyć doświadczenie. I następnie należy uciekać stamtąd . Do prezesa nie da się przyzwyczaić. Najgorsze w tym jest to że były tam kontrole PIP które nic nie wykazały.

Czy w Agat+ Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ex pracownik działu handlowego Nowy wpis

Kierownictwo firmy mocno zakorzenione w realiach PRL. Dla niektórych osób w tej firmie czas się zatrzymał. Brak marketingu i nowoczesnego zarzadzania. Kierownictwo firmy stawia tylko i wyłącznie na donosicieli i dupolizów dobra praca nie ma znaczenia. Odradzam wszystkim osobom które chcą się czegoś nauczyć i szukają stabilizacji i normalnych warunków pracy.

Agnieszka Nowy wpis

Czyli na produkcji pracuje się do godziny 14:00?

Pracownik Biurowy

Rozmowa, jakieś tam rysunki techniczne, coś tam o komputerze, język obcy, warunki pracy i proponowane pieniążki ... i tu się skończyła rozmowa :D

różne od tego co zamierzam robić, co umiem, jakie programy na komputerze, jak mój język obcy, co widzę na rysunku technicznym

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dagmara

Witam, czy są jakieś benefity w firmie dla pracowników ?

Pracownik biurowy

"Firma" dla fascynatów i hobbystów. Uwielbiasz lata 70-80 ubiegłego wieku ? Pasjonują Cię czasy, kiedy analfabetyzm, chaos, brak prądu i telefonów (sic!) były w miejscu pracy powszechnym standardem ? Zarządzanie na poziomie skupu złomu, postaci rodem z (usunięte przez administratora)

Miły Handlowiec

Jak jest dobra kasa to nie ma marudzenia.

Grażyna

Jestem bardzo zadowolona z pracy na hali pod dachem :D

Iwo

Generalnie jak jest dobrze to ludzie nie zaglądają na forum tylko marudy mają tu pole do popisu.

Mróweczka

@Henryk pewnie osoba która pisała negatywne opinie już tam nie pracuje albo znudziło jej się.

Henryk

Coś dzieje się w firmie? Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Maja

nie każdemu dziś pasuje

Niki

Czy spotykamy się dzisiaj o 18 ?

sm

Na pewno jest szansa na umowy, ale są jakieś oferty? Dzięki

potencjalny pracownik szeregowego stanowiska pracy

wow , ale wpisy, widzę ogłoszenia na necie, sprawdzam, i rezygnuję

Bolek

Przychodzę do firmy. Chodzę i szukam po halach. Nikogo nie ma. Idę do biura i się pytam co się dzieje, że nikt nie pracuje, że nikogo nie ma. Oni mi na to, że produkcja już nie pracuje. Pytam się jak to możliwe, darmozjady, jeszcze przed 16 było a oni już nie pracują, oni do 14 pracują, burżuazja. Zero tłumaczeń. Za moich czasów pracowało się do 16. Wyszedłem i trzasnąłem drzwiami bo chciałem fachowca z produkcji aby mi powiedział ile okien robią bo ja potrzebuje jedno to może by coś dali radę załatwić, tyle tego składają to dla biednego emeryta też by coś zrobili. Jakieś rabaty mi chcieli dawać i wyceny ale ja chciałem okno z półki !!!

Robert

Szukacie może kierowców ? Wasze ciężarówki stoją to może nie ma kto nimi jeździć ? Chętnie pojadę w trasę, ale nie dalej niż 400 km abym mógł wrócić na wieczór do domu. robert.driver@wp.pl

AGAT

Jakich tapicerów? skoro my się zajmujemy produkcją okien!

kalczyk dżoana

Ja tam nie wiem jak jest, ale jak byłam u nich to mi kawę dali, ale bez mleka, widać, że nie mają, pewnie się nie przelewa w barku firmowym. Pytali tylko o kolor okien a ja że białą chcę, chyba mnie nie zrozumieli.

zin

Na towar popyt jest, bo w końcu ludzie potrzebują i będą potrzebować okien, ale niestety to prawda, zwycięża cena. Mało kto w PL może pozwolić sobie na to aby nie sugerować się ceną a jakością produktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Agat+ Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Agat+ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agat+ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agat+ Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agat+ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agat+ Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agat+ Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Przestrzenna 75
    70-800 Szczecin